Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Kraków
Tarnów
Radom
Płock
Siedlce
Pruszków
Legionowo
Faktura VAT

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/536 opinii
Dla użytkownika Monika

O mnie

Hi! Z tej strony Monika!Twoje postępy językowe są moim paliwem. Czerpię ogromną satysfakcję, gdy widzę, jak dzięki lepszej znajomości języka obcego otwierają się przed Tobą nowe perspektywy. To napędza zarówno mnie, jak i zespół, który zbudowałam.Moi kursanci mówią, że lekcje ze mną zupełnie zmieniły ich podejście do języka, a nauka w końcu zaczęła przynosić efekty.Podobno również zarażam pozytywną energią, ale…… jak trzeba, potrafię tupnąć nogą i zmotywować do cięższej pracy. To prawda! Zależy mi, aby Twoje postępy w nauce były widoczne po każdej lekcji. Po to przecież do mnie przychodzisz - Twoja swobodna komunikacja to mój priorytet.Jestem magistrem filologii angielskiego ze specjalizacją nauczycielską. Pracowałam w szkołach podstawowych, a potem mieszkałam w Londynie i te doświadczenia jedynie utwierdziły mnie w tym, że systemowa nauka języka jest ograniczająca i ma mało wspólnego z umiejętnościami, których potrzebujemy w życiu codziennym. Od zawsze wiedziałam, że chcę uczyć, musiałam jednak znaleźć własną ścieżkę, która wychodzi poza standardowe schematy. I to faktycznie działa! Potwierdzają to cudowne opinie moich uczniów. A prywatnie?

Marzę o kilkumiesięcznej wyprawie do USA

Trasa road 66, Wielki Kanion, słoneczne wybrzeże Kalifornii i Nowy Jork, który nigdy nie zasypia — kiedyś na pewno mnie tam zobaczycie.Gram w siatkę

A latem jeżdżę na rowerze. Uwielbiam spędzać aktywnie czas, aby przewietrzyć głowę i naładować się dobrą energią.Stawiam na samorozwój

Pasjonują mnie metody efektywnej nauki i zapamiętywania. Chętnie je zgłębiam i testuję zarówno na sobie, jak i moich uczniach.Czujesz, że mamy wspólne flow?Uczniowie doceniają SpeakPro za dobrą energię podczas nauki. To dla nas bardzo ważne. Bo nauka może i powinna być przyjemna. Wtedy zaangażowanie pojawia się samo z siebie. Nie musisz do niczego się zmuszać, wspólne lekcje języka są przyjemnością.Czujesz, że nadajemy na podobnych falach? Odezwij się do mnie, zapytaj o wolne terminy i wymiataj w języku obcym korzystając z nowych możliwości :-)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2014 - aktualnie
Lektor języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych na poziomie początkującym i średniozaawansowanym
04.2018 - aktualnie
Trener Business English dla Developerów, Project Managers, Product Owners, Scrum Masters, HR Specialists, Team Leaders, Lawyers

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 36
avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2024

Serdecznie polecam zajęcia w SpeakPro. Rozpoczynając zajęcia w listopadzie miałam blokadę przed mówieniem w obcym języku, a matura ustna z angielskiego wydawała się koszmarem. Dzisiaj widzę jak po kilku miesiącach zajęć z Panią Agnieszką przełamałam swoją barierę językową i jestem gotowa na egzamin. Zajęcia zawsze były ciekawe, a zadania domowe na trello motywujące. Bardzo polecam :)

SpeakPro

Dziękuję bardzo za Twoją opinię Martena ! Nawet nie wiesz jak BARDZO się cieszę, że jesteś zadowolona i gotowa na egzamin :-) Trzymamy z Agą mocno za Ciebie kciuki, POWODZENIA :-)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2024

Polecam z całego serca SpeakPro Academy. Mam zajęcia z Jagodą, która jest cudowną osobą z profesjonalnym podejściem do ucznia. Zostałam obdarzona ogromną motywacją i cierpliwością. Duży nacisk na speaking na zajęciach to wielki plus. Jeszcze raz bardzo polecam!

SpeakPro

Masz rację Zosia - Jagoda potrafi nieźle zmotywować :-) Dochodzi do tego Twoja praca i zaangażowanie i PROGRESS widoczny jest już po kilku tygodniach nauki, gratulacje ! :-)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2024

Polecam SpeakPro Academy :) uczyłam się z Martą przez kilka miesięcy i zrobiłam naprawdę duży postęp :) większa swoboda przy prowadzeniu rozmowy, pozbycie się bariery przed mówieniem w języku angielskim i zwiększenie słownika. Bardzo polecam!
(Marta jest the best ☺️☺️)

SpeakPro

Wielkie dzięki, Twoja opinia mega dużo dla nas znaczy! Ogromnie gratuluję progressu! :-) :-)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2024

Bardzo polecam zajęcia z Sylwią! Duży nacisk na speaking to to czego szukałam od bardzo dawna! Przez możliwość wyboru poruszanych zagadnień, mogłam nie tylko uczyć się języka, ale również dowiadywać się nowych rzeczy z zakresu moich zainteresowań. Nawyk codziennego kontaktu z angielskim i pewność siebie w konwersacjach to to co wynoszę po paru miesiącach nauki w SpeakPro. Bardzo polecam!

SpeakPro

Dziękujemy Ola za Twoją opinię! Sylwia z mojego teamu jest rzeczywiście bardzo skuteczna: wymaga, ale jednocześnie jest mega przyjacielska + ten jej amerykański akcent :-) :-) Pozdrowionka!

avatar
karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2024

Po długich poszukiwaniach odpowiedniej szkoły do nauki języka angielskiego znalazłam SpeakPro. Jestem bardzo zadowolona z postępów. Lektorka na 5+, lekcje prowadzone w profesjonalny sposób. Bardzo polecam.

SpeakPro

Dziękuję Karolina, MEGA mnie cieszy Twoja opinia i zadowolenie, gratuluję świetnego progressu :-)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2024

To moja kolejna próba podjęcia nauki języka angielskiego. Wcześniej miałam złe doświadczenia, po opiniach innych kursantów zainteresowałam się nauką języka w SpeakPro i jestem bardzo zadowolona. Monika podchodzi indywidualne, ma dużo cierpliwości i jest bardzo sympatyczna. Chyba po raz pierwszy chętnie zawsze idę na każde zajęcia. Są inne niż w innych szkołach językowych, nie ma książek, kserówek. Mi się bardzo podoba i polecam. Uczę się już pół roku i już jest jakiś progres. Ja jestem bardzo zadowolona z mojej lektorki.

SpeakPro

Dziękuję Basiu, świetnie sobie radzisz z nauką, pomimo faktu, że zaczynałyśmy naukę od podstaw. I tak, brak książek i xerówek to mój znak rozpoznawczy :-) Mega się cieszę, że jesteś zadowolona! Działamy dalej :-)

avatar
Pamela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2024

Ile prób z nauką języka angielskiego było....nie zliczę! Myślę, że to już moja ostatnia próba i doskonałe miejsce. Super motywacja do działania. Uczę się już ponad 6 miesięcy, widzę super efekty. Podejście bardzo indywidualne, atmosfera przyjazna. Będę polecać każdemu kto boi się rozmawiać, kogo paraliżuje stres związany z konwersacjami!

SpeakPro

Dziękuję Pamela :-) polecenia do nowych Uczniów to chyba największy prezent dla mnie i jednocześnie dowód na zadowolenie z takiej nauki. Ogromnie się cieszę, że widzisz efekty i chcesz wskoczyć na jeszcze wyższy poziom angielskiego, fingers crossed!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2024

Serdecznie polecam zajęcia z Moniką.Lekcje prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób. Monika jest zawsze bardzo dobrze przygotowana i perfekcyjnie mówi po angielsku. Chodzę już na zajęcia rok i bardzo poprawiłam swoje mówienie po angielsku oraz wydobyłem z siebie mnóstwo nowych słówek których wcześniej nie używałam. Co więcej, Monika zawsze przygotowuje bardzo ciekawe materiały także zajęcia nie wiem kiedy mijają. Przede wszystkim jestem zadowolona też dlatego, że uczę się przydatnych rzeczy oraz jak mówić, co wykorzystuje na co dzień! Bardzo polecam!

SpeakPro

Dziękuję Alicja, tak wspaniale rozwinęłaś się językowo przez ten rok! Twoja płynność w mówieniu i wszystkie biznesowe słówka których teraz używasz to jest sztos i super, że w końcu miałaś okazję przekonać się czym jest nauka języka bez książek i zerówek. Widzimy się w czwartek na Skypie! :-) :-)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Moniką!!! Dzięki nim o wiele swobodniej mówię po angielsku, nawet na tyle by konstruktywnie dyskutować z niesubordynowaną grupą studentów, czego wcześniej się obawiałam. Monika cały czas czuwa nad moim progresem a nauka nie jest ani przez moment nudna czy nużąca. Polecam z całego serca.

SpeakPro

Magda, ślicznie dziękuję za tą opinię. Tak, zdecydowanie - możliwość dyskusji ze studentami zza granicy to świetny benefit i dowód progressu który zrobiłaś przez ten rok naszej wspólnej pracy, potwierdzający jak pewnie się teraz czujesz w rozmowie po angielsku :-) działamy ostro dalej - przemówienia na międzynarodowych eventach i konferencjach się same nie zrobią :-)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2023

Zajęcia z Moniką to najlepiej wykorzystany czas w tygodniu! Mimo, że jest bardzo wymagająca i poprzeczka jest postawiona mega wysoko lekcje są zupełnie bezstresowe. Jeżeli liczycie na szybkie efekty to bardzo polecam zajęcia z Moniką!

SpeakPro

Dzięki Magda za opinię! Tak, jak mówię że wymagam to nie żartuję! ale dzięki temu nie tracimy czasu i mamy mierzalny progress w języku, tak jak u Ciebie ❤️

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2023

Serdecznie polecam lekcje w SpeakPro. Nigdy bym się nie spodziewała, że będę z niecierpliwością czekała na kolejne lekcje i tak mocno się w to wkręcę. Wiem, że to dzięki mojej nauczycielce, która bardzo mnie motywuje i wspiera. Dzięki SpeakPro, język angielski stał się dla mnie czymś przyjemnym, a nie koniecznością. Prace domowe są tak dostosowane do mnie, że cieszę się na samą myśl o ich wykonywaniu. Polecam każdemu z prosto z serca ❤️

SpeakPro

Dziękuję Daria! Tak właśnie działa przyjemna nauka i zarażanie pasją - MEGA się cieszę! Zasuwamy ostro!❤️

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2023

Gorąco polecam naukę z Moniką! Genialna nauczycielka, z fantastycznym podejściem i zaangażowaniem. Dzięki niej przełamałam się i zaczęłam mówić po angielsku (po wielu latach nieskutecznej, tradycyjnej nauki). Motywuje i wspiera, podrzuca materiały dzięki, którym nauka jest przyjemna. Co najważniejsze - jej metoda nauki jest po prostu skuteczna!

SpeakPro

Dzięki Paulina, pamiętam Twój strach przed naszą pierwszą lekcją, gdy wiedziałaś że będzie 100% po angielsku i Twoje zaskoczenie już po niej, gdy się okazało, że jednak dałaś radę i nie taki diabeł straszny :-) zasuwamy dalej - praca w amerykańskiej korporacji to nie przelewki :-)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2023

Polecam naukę z speakpro i Monikę każdemu! Bez stresu i presji, ale obijania się nie będzie :) Materiały dobierane pod zainteresowania i potrzeby ucznia, nie ma nudnych i męczących kserówek. Lekcje mijają nie wiadomo kiedy w świetnej atmosferze, a postępy widać już po kilku spotkaniach.

SpeakPro

Dzięki Maciek za tą opinię! :-) To fakt, nie ma obijania się, ale dzięki temu już tak płynnie mówisz po angielsku, a omawianie z Tobą tematów związanych z IT i Business English to ogromna przyjemność :-) Lecimy po więcej!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2023

Najlepsza szkoła pod słońcem !!! Polecam z całego serca.
Przygoda mojego syna z nauką Języka Angielskiego online, pod czułą opieką Moniki zaczęła się jak miał 8 lat od tej pory bardzo dużo się zmieniło , Jakub poczynił bardzo duży progress , prace domowe z Języka Angielskiego już nie są takie straszne, jego blokada przed mówieniem w obcym języku znikła , ja mam komfort bo nie martwię się tym , że muszę go gdzieś dowieźć , dzięki temu możemy więcej czasu poświęcić domownikom. Sposób w jaki odbywa się nauka w szkole SpeakPro tak bardzo odpowiada mojemu nastolatkowi , że w tym roku dodatkowo podjął naukę Języka Niemieckiego i to On o to poprosił , jestem pewna , że na progress w nauce nie będę długo czekać.
Dziękuję serdecznie.

SpeakPro

Anetko, tak bardzo Ci dziękuję za tą wspaniałą opinie :-) nauczanie Kuby i współpraca z Tobą, jako jego Mamą, to czysta przyjemność - mega się cieszę ze Kuba złapał bakcyla do języków i na pewno mu to zaprocentuje w przyszłości :-)

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2023

Ja natomiast miałam okazję zdobywać wiedzę od jednej z korepetytorek Speak Pro - Jagody. Jagoda jest przemiłą osobą, która z pasją wprowadza nas do świata języka, przy czym nie znaczy to, że będzie lajtowo :) Na każdej lekcji powtarzamy słówka z poprzednich zajęć, ba, nawet czasem jest egzamin ;) Polecam w 100% naukę w Speak Pro - jest rzetelnie i wymagająco, dzięki czemu uzyskujemy szybszy progress w nauce języka.

SpeakPro

Dziękuję Kornelia, Jagoda działa w dokładnie ten sam sposób co ja i jej Uczniowie są zachwyceni Jagody przyjacielską naturą a z drugiej strony faktem, że jest wymagająca i motywuje do zasuwania - Ty Kornelia jesteś doskonałym przykładem na to, że w kilka miesięcy jak się przyciśnie to można zrobić piękny progress, jeszcze raz GRATULACJE! :-) :-)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2023

Monika z SpeakPro to nauczycielka pełna pasji i zaangażowania. Jej umiejętność trafnego dostosowania zajęć do moich potrzeb oraz regularne wsparcie poza lekcjami sprawiają, że czuję, iż mój angielski naprawdę się poprawia. Tworzy inspirującą atmosferę na lekcjach, dzięki czemu nauka staje się przyjemnością, a jej zaangażowanie przekłada się na moje pewniejsze posługiwanie się językiem angielskim. Zdecydowanie polecam Monikę każdemu, kto chce skutecznie i z przyjemnością doskonalić swoje umiejętności językowe.

SpeakPro

Dziękuję Kasia :-) przyjemność z nauki, widoczne efekty i pewność w rozmowie po angielsku to moje priorytety i niezmiernie się cieszę, że jesteś zadowolona z naszej nauki :-)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2023

Z całego serca polecam lekcje angielskiego z Moniką! Nauka języka już nigdy nie będzie mi się kojarzyła z przykrym szkolnym obowiązkiem! Rozmowy są niezwykle przyjemne a czas podczas nich ucieka nie wiadomo kiedy. Nie mogłam trafić lepiej i bardzo, bardzo polecam.

SpeakPro

Ale się cieszę Kasia, że odkryłaś czym jest przyjemna nauka angielskiego i przy okazji rozmawiasz dużo płynniej i swobodniej niż 10 miesięcy wcześniej, GRATULACJE!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2023

Lekcje z Moniką to sama przyjemność! Atmosfera na zajęciach pełna pasji i zaangażowania oraz ciekawe materiały przyczyniają się do osiągania szybkich efektów! Polecam z całego ♡

SpeakPro

Dziękuję bardzo, bardzo, BARDZO :-) zrobiłaś już Ewelina świetny progress, ale wiem, że jesteś w stanie osiągnąć jeszcze więcej - idziemy po to!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2023

Bardzo polecam naukę języka w SpeakPro! Zajęcia z Moniką są niezwykle interesujące i efektywne. Zadania są urozmaicone i bardzo ciekawe co sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Monika świetnie motywuje do działania, dzięki czemu postępy w nauce są widoczne w bardzo krótkim czasie.

SpeakPro

Paweł, zrobiłeś wspaniały progress i wiem, że dajesz z siebie 100% Najbardziej mnie cieszy jak swobodnie rozmawiamy po angielsku na zajęciach i jak wiele słów pamiętasz, gratulacje! Trzymaj tak dalej! :-)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2023

Moja nauka nigdy nie była tak efektywna a przy tym przyjemna. Lekcje są fantastycznie prowadzone, nie ma mowy o nudzie, rozmawiamy o rzeczach które mnie interesują, dzięki czemu mogę poszerzać swoje horyzonty i szlifować angielski. Monika potrafi też zmobilizować , w jej przypadku " no excuse" jest doskonałym stwierdzeniem!!!

SpeakPro

Dziękuję Monika, dla takich feedbacków warto żyć! ”No excuses” i zasuwamy po więcej!!

avatar
daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie i z wielkim zaangażowaniem, są również dostosowane do poziomu ucznia. Chętnie się na nie wraca. Czuć różnicę w mówieniu już po pierwszych kilku tygodniach nauki. Bardzo polecam!!

SpeakPro

Dziękuję Daniel serdecznie, tak, to fakt - jeśli zasuwasz regularnie to szybko czuć różnicę :-)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2023

Bardzo polecam lekcje z Moniką. Atmosfera panująca na zajęciach jest świetna i bardzo pomaga pokonać blokadę w mówieniu po angielsku. Na efekty nie trzeba długo czekać, już po kilku lekcjach nabrałam większej pewności w komunikacji. Jak angielski, to tylko z Moniką :)

SpeakPro

Dziękuję Edyta, zrobiłaś piękny progress i jesteś żywym przykładem tego, że znajomość języków mocno otwiera nam nowe możliwości, gratulacje! :-)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2023

Monika jest super nauczycielką! Lekcje prowadzi ciekawie, z pełnym zaangażowaniem. Tematyka zajęć jest zróżnicowana w zależności od potrzeb studenta (w moim przypadku dużo tematów związanych z nowymi technologiami). Co tydzień dostaję listę nowych zadań do wykonania, o których dyskutujemy podczas naszych spotkań. Na każdych zajęciach Monika przygotowuje listę z błędami gramatycznymi oraz źle wypowiedzianymi słówkami, dzięki czemu jestem bardziej świadomy swoich błędów i tego, na czym najbardziej muszę się skupić w swojej nauce. W ciągu ostatnich miesięcy dzięki Monice zdecydowanie poprawiłem swoje umiejętności językowe, zarówno jeżeli chodzi o mówienie jak i słownictwo. Polecam!

SpeakPro

Dziękuję Alex! Twój progress w speakingu i słownictwie jest niezaprzeczalny, ale musimy to podkreślić, że zasuwasz BARDZO regularnie. Ready for more IT and AI stuff? :-)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2023

Moja przygoda z SpeakPro zaczęła się dzięki mojej znajomej, która poleciła mi zajęcia z Moniką, bo sama się z nią uczyła i była bardzo zadowolona. Cały proces nauki uważam za wspaniałe doświadczenie, które oprócz zdolności językowych było też psychologicznym wsparciem. Indywidualne podejście, różnorodność zadań a przede wszystkim dostosowywanie ich do potrzeb i zainteresowań, były dla mnie bardzo ważne - to wszystko a nawet więcej znalazłam u Moniki. Będąc ciężkim przypadkiem "braku systematyczności" miałam okazje zaznać mnóstwa motywacji, codziennego zaangażowania oraz kontrolowania moich postępów w nauce. Z całego serca serdecznie polecam ! :)

SpeakPro

Dziękuję Ania, ogromnie dużo taki feedback dla mnie znaczy! <3

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2023

Szczerze polecam ! To nie są zwykle, nudne lekcje, bardzo przyjemna i wygodna forma nauki języka. Monika to niezwykle energiczna, ciepła osoba która „zaraża” swoim uśmiechem przez co nauka języka to czysta przyjemność nie konieczność. Materiały dostosowane są do poziomu nauki i zainteresowań, co tydzień nowa porcja ciekawych materiałów, liczy się jakość nie ilość, oczywiście każdy narzuca sobie własne tempo nie ma ograniczeń :) Elastyczne godziny nauki, zupełnie inne podejście do nauki języka jestem bardzo zadowolona z postępów. To prawda podczas spotkań z Moniką nauczyłam się więcej niż przez kilka lat nauki języka w różnych szkołach językowych. Naprawdę warto !!!

SpeakPro

Dziękuję Gosiu, cieszę się bardzo, bo przełamałyśmy Twoją barierę językową i Twój speaking i słownictwo są teraz o niebo lepsze niż 10 miesięcy temu. Wspaniała robota!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2023

Nauka z Monika jest bardzo przyjemna forma nauki angielskiego. nareszcie udało mi się znaleźć kogoś kto nauczył mnie jak się uczyć i nie traktować tego jak obowiązek a jako przyjemność. dzięki nauce z Monika nie musze tracić czasu na szukanie ciekawych materiałów, dostosowanych do mojego poziomu i zainteresowań. moim zadaniem jest tylko znaleźć czas i spędzić go z ciekawymi zadaniami, z moimi ulubionymi serialami, książkami, tematami o rozwoju osobistym itp. Przez pół roku nauki zrobiłam duży postęp, mogę swobodnie się komunikować w obcym języku. szczerze polecam i sama będę się uczuć aż osiagne swój wymarzony poziom.

SpeakPro

Dziękuję Anno za taki wspaniały feedback i Twoje zaangażowanie, we're both hungry for more! :-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2023

Korepetycje z Moniką to sama przyjemność. Zajęcia są przystosowane do poziomu ucznia, a Monika jest zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii.
Gorąco polecam!

SpeakPro

Dziękuję Karolina :-) just doing my best!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2023

Zdecydowanie polecam! Monika jest osobą pełną entuzjazmu, życzliwą, zawsze świetnie przygotowaną do zajęć. Zawsze daje z siebie 100% , kiedy trzeba tupnąć nogą i z motywować do regularnej pracy - robi to w sposób niezwykle finezyjny. Monika podczas zajęć koncentruje się na potrzebach ucznia, odpowiednio dobiera materiały, każde zajęcia są niezwykle kreatywne, bardzo poszerzają horyzonty, a przede wszystkim nigdy nie wieją nuda.

SpeakPro

Dziękuję Basia, nawet nie wiesz jak lubię tupnąć nogą jak sytuacja tego wymaga
:-) cieszę się, że nie nudzisz się ze mną i przy okazji możemy się tyle nauczyć!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2022

Jeśli szukasz znakomitego trenera, który pokaże Ci jak skutecznie się uczyć, zapewni najwyższej jakości zajęcia i szybkie efekty to z całego serca polecam Monikę!
Forma treningów, podejście i świetnie dobierane materiały sprawiły, że polubiłam angielski!
Jeśli masz problem z dyscypliną na pewno się to zmieni!
Współpraca z Moniką to najlepsza inwestycja!

SpeakPro

Dziękuję dziękuję dziękuje! :-)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2022

Zdecydowanie polecam!
Monika jest miłym i zaangażowanych nauczycielem, który potrafi zarazić pozytywną energią.
Zajęcia są luźne, nieszablonowe a ich ciekawa tematyka jest dobierana indywidualnie do oczekiwań ucznia - ja działam w branży IT, dlatego skupiamy się na słownictwie związanym z nowymi technologiami i programowaniem.
Monika wie, jak zmotywować do nauki a na efekty współpracy nie trzeba czekać długo.

SpeakPro

Dziękuję Dominik! Gratuluję super progressu i zmiany pracy na międzynarodowe środowisko :) :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Sposób nauki języka angielskiego z Moniką odmienił moje życie. Wielokrotne wcześniejsze próby nauki języka kończyły się na niczym, dopiero innowacyjna metoda wprowadzona przez Monikę sprawiła, że codziennie chętnie zaczęłam uczyć się języka. Po raz pierwszy zaczęłam codziennie uczyć się nowych słówek i rozwiązywać zadania, nie tak jak wcześniej rozwiązywałam kilka zadań godzinę przed kolejnymi zdjęciami. Na lekcjach poruszane są tematy które mnie interesują i inspirują. Podczas zajęć kładziony jest nacisk na rozmowę dzięki czemu nie boję się używać języka angielskiego w rozmowie z innymi.

SpeakPro

Dziękuję Magda serdecznie! Obserwować Twój progress i zaangażowanie to czysta przyjemność :-)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Uwielbiam zajęcia z Moniką! Dzięki niej uczę się poprzez praktykę, a nie jak dotychczas - poprzez ciągłe robienie xerówek niedających żadnych efektów. Po 6 miesiącach pracy z Moniką odzyskałam pewność siebie podczas mówienia. Swobodnie wypowiadam się w języku angielskim, ponieważ podczas lekcji z Moniką nauczyłam się myśleć po angielsku zamiast tłumaczyć w głowie słowa. Nauka jest szyta na miarę moich potrzeb, dzięki czemu pojawia się ona codziennie w moim życiu w różnorodnej formie. Zajęcia z Moniką są jak spotkania z przyjaciółką z Wielkiej Brytanii!!! Bardzo polecam Monikę!

SpeakPro

Wspaniale jest czytać taki feedback, zrobiłaś świetny progress Monika i zasuwamy dalej - w przyszłości sobie podziękujesz! :-)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2022

Dzięki Monice dokładnie w 10 miesięcy mój poziom angielskiego startującego dosłownie od: ,,nie mówię w ogóle, nic, zero, nul... ,, przeskoczył do: ,,za tydzień prowadzę szkolenie biznesowe dla osób z zagranicy ''.
Nie żartuję!

Z całego serca polecam Monikę. Jest to nauczyciel, którego śmiało i bez najmniejszego cienia wątpliwości można określić mianem tego z powołania!

Monika w błyskawicznym tempie przeprogramowała mój mózg i sprawiła, że polubiłam po prostu mówić po angielsku. Jest niezwykle utalentowaną osobą, mającą dar nauczania, a to wszystko w formie online, bez książek, regułek do zakucia czy innych dotychczas znanych mi metod nauczania.

Do tego jest przesympatyczną osobą, z którą zwyczajnie chcesz się zobaczyć na skype, jak z dobrą znajomą :)

SpeakPro

Dziękuję Asia za ten cudowny feedback, rzeczywiście Twój progress jeżeli chodzi o mówienie rok temu a teraz jest ogromny - wykonałaś wspaniałą robotę! Gratulacje :-)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2022

Pracuję w IT i chciałem zmienić pracę na lepszą – płynny angielski był jednym z głównych wymagań, a moja blokada mówienia powstrzymywała mnie przed podjęciem tego kroku. Zacząłem intensywnie ćwiczyć mówienie z Moniką i znaczącą poszerzyłem swoje słownictwo, głównie te związane z moją pracą i zainteresowaniami . Dzięki systematyczności i skutecznym metodom ćwiczenia speakingu, a także ciągłej motywacji po 4 miesiącach mogłem aplikować na nowe stanowisko i cieszyć się z nowych możliwości rozwoju. Dziękuję Ci Monika za pomoc i najbardziej ciekawą formę nauki w moim całym życiu :-)

SpeakPro

Super Jarek, jeszcze raz gratuluję tak wspaniałej zmiany pracy! Zdecydowanie poprawiłeś swoje umiejętności komunikacji po angielsku, a nowe słówka na pewno przydadzą Ci się w codziennych obowiązkach :-)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2022

Miałam wiele podejść do języka angielskiego ale tak naprawdę dopiero dzięki zajęciom z Moniką przełamałam barierę i zaczęłam mówić. U niej nie ma nudy. Nie ma nauki z oklepanych książek. Monika dostosowuje plan nauczania do Indywidualnych zainteresowań i potrzeb. Naprawdę mega profesjonalizm a przy tym luźna atmosfera i elastyczne podejście do ucznia. Szczerze polecam !!! Dla takich osób skala powinna być powiększona o ocenę celująca :bo bardzo dobry to za mało ;)

SpeakPro

Dziękuję Anetka, nie ma nudy, to prawda! z Tobą również! <3

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Uwielbiam lekcje z Moniką!
Dzięki zajęciom i ciekawym metodom Moniki przestałam mieć barierę mówienia, zasób słów znacznie się zwiększył, a mój poziom angielskiego w końcu poszedł w górę. Cały czas motywuje mnie do zwiększenia wiedzy, jest moją mentorką na tej drodze! Nie mogłam trafić lepiej. :)

SpeakPro

Dziękuję Julka, odnośnie Twojego progressu to muszę przyznać, że zasuwasz jak rakieta - aż miło obserwować takie zaangażowanie. Keep it up!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.