Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką germanistyki ze specjalizacją glottodydaktyka na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Uczyłam także w szkole językowej, a obecnie pracuję jako tłumacz w prywatniej firmie.

Niezależnie od tego, czy chcesz tylko podciągnąć się na lepszą ocenę w szkole, czy lubisz niemiecki i chcesz się nim bez problemów posługiwać zarówno w mowie jak i w piśmie - bardzo chętnię Ci w tym pomogę, abyś osiągnął zamierzony cel. Zajęcia dopasuję do Twojego tempa i preferencji.

Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach nauczania, a także prowadzę zajęcia typowo konwersacyjne, oparte na mówieniu i słuchaniu. Przygotuję Cię też do matury z języka niemieckiego, abyś bez problemu dostał się na wymarzone studia.

Gramatyka i słownictwo na pewno nie będą już takie straszne, jak się na pierwszy rzut oka wydają :)

Telefon kontaktowy: 606 766 419

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2017
Uniwersytet Warszawski
Magister
Germanistyka/Glottodydaktyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2021

Pani Monika jest bardzo kontaktową osobą, Biegle zna język niemiecki i bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć zawiłości gramatyczne. Ma też bardzo duży zasób słownictwa co pozwala na konwersacje na każdy temat. Po lekcjach z panią Moniką córka pokochała ten język. Polecam lekcję u Pani Moniki:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.