Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Radom

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Monika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2017
Uniwersytet Warszawski
Magister
Germanistyka/Glottodydaktyka
10.2015 - 06.2017
Uniwersytet Warszawski
Magister
Germanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2021

Pani Monika jest bardzo kontaktową osobą, Biegle zna język niemiecki i bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć zawiłości gramatyczne. Ma też bardzo duży zasób słownictwa co pozwala na konwersacje na każdy temat. Po lekcjach z panią Moniką córka pokochała ten język. Polecam lekcję u Pani Moniki:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.