Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Będzin (Małobądz)
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie, z radością zapraszam do odkrywania przyjemności z nauki języka niemieckiego. Wbrew pozorom może to sprawiać frajdę :) Nic nie przychodzi samo, a właściwy wybór nauczyciela to najważniejszy krok. Już w liceum udzielałam korepetycji, potem na studiach, a obecnie pracuję w międzynarodowej firmie, w której język niemiecki i angielski to podstawa. Serdecznie zapraszam do kontaktu. W przypadku gdy nie odbieram, proszę zostawić wiadomość,oddzwonię. Terminy popołudniowe bądź weekendy. Pozdrawiam, Monika

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Pani Monika to był strzał w dziesiątkę! Skupiona na dzieciach, na indywidualnym podejściu do każdego z mojej dwójki. Pełna pasji, którą umie się dzielić, wymagająca i potrafiąca wydobyć z dziecka to co najlepsze. Oceny zawsze super więc jak co roku wracamy :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.