Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Będzin (Małobądz)
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Monika

O mnie

Witam serdecznie,jestem mamą nastolatki, która dzięki mnie polubiła niemiecki, mimo początkowych oporów :)

Już w liceum udzielałam korepetycji, potem na studiach, a obecnie pracuję w międzynarodowej firmie, w której język niemiecki i angielski to podstawa. Nie ma rzeczy niemożliwych, wszystkiego się można nauczyć jeśli tylko jest od kogo.

Serdecznie zapraszam zatem do kontaktu, możliwe są również dojazdy do ucznia na terenie Będzina, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i okolic. Terminy popołudniowe bądź weekendy.

Pozdrawiam,

Monika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Pani Monika to był strzał w dziesiątkę! Skupiona na dzieciach, na indywidualnym podejściu do każdego z mojej dwójki. Pełna pasji, którą umie się dzielić, wymagająca i potrafiąca wydobyć z dziecka to co najlepsze. Oceny zawsze super więc jak co roku wracamy :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.