Mirosław Mochnaczewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Szczecin
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[*Nauczyciel języka angielskiego - Native Speaker pochodzący z Kanady (zajęcia stacjonarne i online)
*]

Nauczyciel z 29- letnim doświadczeniem, wychowujący się w Kanadzie (Native Speaker), w Polsce mieszkający od 1990 roku. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci w wieku szkolnym (od pierwszej klasy podstawówki), młodzieży w wieku i licealnym oraz dorosłych.

Posiadam uprawnienia do nauczania języka angielskiego na poziomach FCE, CAE i CPE. Prowadzę także zajęcia dla osób przygotowujących się do egzaminów - po szkole podstawowej i maturalnego. Zajmuję się takżę nauczaniem studentów i dorosłych w zakresie języka angielskiego w biznesie, przygotowując do egzaminów BEC Preliminary, BEC Vantage oraz BEC Higher. Ponadto świadczę usługi z zakresu weryfikacji tłumaczeń (proof-reading).

Karierę zawodową rozpocząłem w 1991 roku. Przez 9 lat nauczałem w Zespole Szkół Ekonomicznych Nr 2 w Szczecinie. W 1999 roku objąłem stanowisko nauczyciela języka angielskiego w Liceum Języków Obcych i Informatyki „Perseverantia”. W 2002 roku zostałem lektorem w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej. Pracę tę kontynuowałem przez kolejne 2 lata. W 2000 roku rozpocząłem własną działalność gospodarczą, którą prowadzę do dnia dzisiejszego.

Zajęcia mogą odbywać się zarówno w domu ucznia, jak i u mnie . Udzielam również lekcji przez Skype oraz inne komunikatory wideo. Każda z nich trwa 90 minut, a jej koszt to 140 zł.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Mirosław Mochnaczewski
Słoneczna 14
71-796 Szczecin
NIP: 9551053327

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.