Mirosław Mochnaczewski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Szczecin
Poznań
Faktura VAT

O mnie

Nauczyciel języka angielskiego - Native Speaker pochodzący z KanadyNauczyciel z 29- letnim doświadczeniem, wychowujący się w Kanadzie (Native Speaker), w Polsce mieszkający od 1990 roku.Specjalizuję się w nauczaniu dzieci w wieku szkolnym (od pierwszej klasy podstawówki), młodzieży w wieku licealnym oraz dorosłych. Posiadam uprawnienia do nauczania języka angielskiego na poziomach FCE, CAE i CPE. Prowadzę także zajęcia dla osób przygotowujących się do egzaminów - po szkole podstawowej i maturalnego. Zajmuję się także nauczaniem studentów i dorosłych w zakresie języka angielskiego w biznesie, przygotowując do egzaminów BEC Preliminary, BEC Vantage oraz BEC Higher. Ponadto świadczę usługi z zakresu weryfikacji tłumaczeń (proof-reading).Karierę zawodową rozpocząłem w 1991 roku. Przez 9 lat nauczałem w Zespole Szkół Ekonomicznych Nr 2 w Szczecinie. W 1999 roku objąłem stanowisko nauczyciela języka angielskiego w Liceum Języków Obcych i Informatyki „Perseverantia”. W 2002 roku zostałem lektorem w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej. Pracę tę kontynuowałem przez kolejne 2 lata. W 2000 roku rozpocząłem własną działalność gospodarczą, którą prowadzę do dnia dzisiejszego.Zajęcia mogą odbywać się zarówno w domu ucznia, jak i u mnie . Udzielam również lekcji przez Skype oraz inne komunikatory wideo. Każda z nich trwa 90 minut, a jej koszt to 140 zł.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.