Marek Kurowicz

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Gliwice (Centrum)
Zabrze
Knurów
Bytom
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia70 - 80 / 60 min

Marek Kurowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć! Jestem studentem 4 roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i przewodniczącym Koła Naukowego przy Katedrze Anatomii Opisowej i Topograficznej na ŚUM w Zabrzu. 

Od długiego czasu fascynuję się zagadnieniem efektywnej nauki , zgodnej z fizjologią ludzkiego mózgu oraz sposobami na przekazywanie wiedzy w sposób jak najprostszy i przede wszystkim zrozumiały . Bez zrozumienia zagadnienia, nawet najdokładniejsza wiedza ,, wkuta`` na pamięć będzie tylko zbiorem rozrzuconych informacji. Celem efektywnej nauki jest połączenie ich w logiczną całość, tak, aby następnie móc wykorzystać je w praktyce. Oprócz praktyki lekarskiej, w przyszłości chciałbym zostać wykładowcą akademickim i zarażać pasją do anatomii. 

Oferuję:
-) Przygotowanie do matury z chemii rozszerzonej w oparciu o indywidualnie ułożony plan nauki, według potrzeb ucznia/uczennicy. 
-) Nadrobienie zaległości w zakresie chemii i biologii rozszerzonej oraz podstawowej, matematyki na poziomie podstawowym.
-) Naukę efeektywnego uczenia się w oparciu o metody udowodnione naukowo.
-) Wsparcie merytoryczne pomiędzy zajęciami  - przy stałej współpracy, możliwość zadania pytania o bieżący materiał przerabiany w szkole lub skonsultowania problematycznego zadania.
-) Przyjazną atmosferę, cierpliwość, wsparcie psychiczne i pozytywną energię w trakcie lekcji - aspekty kluczowe w procesie efektywnego zdobywania wiedzy :D 

Chętnie opowiem Ci również o  fizjologicznych podstawach sposobu pracy naszego mózgu w procesie zapamiętywania i wyjaśnię, jak wykorzystać ją w praktyce podczas nauki.

Swoją maturę z biologii i chemii napisałem na wynik, który pozwolił mi na dostanie się na wymarzone studia lekarskie. 

Mam doświadczenie w przekazywaniu wiedzy oraz pracy z młodzieżą : udzielam korepetycji od 4 lat, pracowałem także jako instruktor jazdy konnej oraz opiekun obozu jeździeckiego. W 2023 roku prowadziłem również zajęcia dla zorganizowanych grup szkolnych na wystawie ,,Body Worlds w Katowicach``, zarażając młodzież pasją do poznawania niesamowitej złożoności ludzkiego ciała. 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, lub mailowego w celu uzgodnienia szczegółów współpracy. 
tel. 784 325 201

Cennik:
-) szkoła podstawowa - 70 zł/ 60 minut
-) liceum - 80 zł/ 60 minut

Zajęcia online odbywają się za pośrednictwem interaktywnej tablicy i tableta graficznego oraz wybranego komunikatora internetowego (Skype, MsTeams, Discord, itd.). Pokażę Ci, że przy pełnym zaangażowaniu ucznia i nauczyciela oraz pomocy nowoczesnej technologii, forma ta może być równie efektywna, co zajęcia stacjonarne. 
Zajęcia stacjonarne prowadzę u ucznia. W przypadku dojazdu do okolicznych miast, wysokość kosztów dojazdu do uzgodnienia. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2020 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2024

Świetne podejście do zajęć, cierpliwość i zrozumiały sposób tłumaczenia zagadnień. Atmosfera podczas zajęć sprzyja pracy i zawsze po widać efekt.

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2023

Wiedza przekazana bezstresowo z niesamowitym podejściem do ucznia, ogromnym zaangażowaniem i przygotowaniem do zajęć. Bardzo polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2023

Zajęcia z Panem Markiem to strzał w dziesiątkę, córka wszystko szybko pojęła, lekcje przeprowadzane były w sposób profesjonalny, nauka z panem Markiem to była naprawdę przyjemność dla dziecka, czego zwieńczeniem są bardzo dobre oceny ze sprawdzianu i kartkówki :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Wiedza przekazaną bardzo profesjonalnie i skutecznie,wysoka kultura osobista, materiał przekazany córka pojęła i poprawiła semestr,.Bardzo polecam.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2023

Polecam, zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, każde zagadnienie jest dobrze omawiane. Świetne przygotowanie do matury.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2023

Bardzo miłe lekcje, profesjonalne podejście, cierpliwość i bardzo dobre tłumaczenie zagadnień :))

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2023

Zajęcia zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze, i nawet trudniejsze zagadnienia są tłumaczone w sposób przystępny.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Dobrze i ciekawie tłumaczy zagadnienia

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Dobrze tłumaczy zadania z zaangażowaniem. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.