Marek Kurowicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gliwice (Centrum)
Zabrze
Pyskowice
Knurów
Bytom
Ruda Śląska
Katowice
Sosnowiec

Marek Kurowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Marek Kurowicz

O mnie

Cześć! Jestem studentem kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.Od długiego czasu fascynuję się zagadnieniem efektywnej nauki, zgodnej z fizjologią ludzkiego mózgu oraz sposobami na przekazywanie wiedzy w sposób jak najprostszy i przede wszystkim zrozumiały. Bez zrozumienia zagadnienia, nawet najdokładniejsza wiedza,, wkuta" na pamięć do niczego nam się nie przyda. Oprócz praktyki lekarskiej, w przyszłości chciałbym zostać wykładowcą akademickim i pobudzać ciekawość przyszłych adeptów medycyny w zakresie anatomii człowieka. Od niedawna jestem przewodniczącym Studenckiego Koła Naukowego przy Katedrze Anatomii Opisowej i Topograficznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Zabrzu.Z przyjemnością pomogę Tobie z nauką biologii i chemii na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum.Chętnie podzielę się również swoją wiedzą dotyczącą podstaw sposobu pracy naszego mózgu w procesie zapamiętywania i opowiem, jak wykorzystać ją w praktyce podczas nauki.Swoją maturę z biologii i chemii napisałem na wynik, który pozwolił mi na dostanie się na wymarzone studia lekarskie.Mam doświadczenie w przekazywaniu wiedzy oraz pracy z młodzieżą: udzielałem korepetycji, pracowałem jako instruktor jazdy konnej oraz opiekun obozu jeździeckiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2020 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2023

Wiedza przekazana bezstresowo z niesamowitym podejściem do ucznia, ogromnym zaangażowaniem i przygotowaniem do zajęć. Bardzo polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2023

Zajęcia z Panem Markiem to strzał w dziesiątkę, córka wszystko szybko pojęła, lekcje przeprowadzane były w sposób profesjonalny, nauka z panem Markiem to była naprawdę przyjemność dla dziecka, czego zwieńczeniem są bardzo dobre oceny ze sprawdzianu i kartkówki :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Wiedza przekazaną bardzo profesjonalnie i skutecznie,wysoka kultura osobista, materiał przekazany córka pojęła i poprawiła semestr,.Bardzo polecam.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2023

Polecam, zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, każde zagadnienie jest dobrze omawiane. Świetne przygotowanie do matury.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2023

Bardzo miłe lekcje, profesjonalne podejście, cierpliwość i bardzo dobre tłumaczenie zagadnień :))

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2023

Zajęcia zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze, i nawet trudniejsze zagadnienia są tłumaczone w sposób przystępny.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Dobrze i ciekawie tłumaczy zagadnienia

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Dobrze tłumaczy zadania z zaangażowaniem. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.