Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa

Miriam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii
Dla użytkownika Miriam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
06.2015
Nauczanie języków obcych
Doświadczenie
10.2011 - aktualnie
nauczyciel języka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Zajęcia z Panią Miriam są bardzo satysfakcjonujące i efektywne. Indywidualne podejście do ucznia. Zawsze wesoła i pogodna. Wymagająca ale sama nauka języka na dobrym poziomie też wymaga dużej pracy. Polecam gorąco każdemu kto chce dobrze zdać maturę czy też umiejętnie posługiwać się tym językiem :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2018

Bardzo polecam zajęcia, dużo ciekawych materiałów oraz dobrze wytłumaczone zagadnienia. W tym roku dzięki zajęciom z p. Miriam udało mi się zdać maturę rozszerzoną i podstawową na 100% oraz egzamin ustny na 97% :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2018

Bardzo polecam korepetycje z Panią Miriam. Jeśli masz problemy z komunikacją, swobodnym i płynnym wypowiadaniem się, to dzięki cierpliwości i zaangażowaniu Pani Miriam zaczniesz odzywać się po angielsku. Dodatkowo każde zagadnienie gramatyczne jest dokładnie tłumaczone i to w taki sposób, że wszystko łatwo wchodzi do głowy i w niej zostaje. Każde spotkanie z Panią Miriam to bardzo miło i owocnie spędzony czas! :)

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Miriam to bardzo rzetelna, pracowita i inteligentna osoba, chętna do pomocy i zawsze uśmiechnięta.
Zawsze wkłada dużo pracy w to, co robi, więc sposób nauczania, w jaki prowadzi swoje lekcje jest naprawdę przydatny i skuteczny.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Pani Miriam to niesamowicie profesjonalna osoba, zawsze w pełni przygotowana do lekcji i zaangażowana. Atmosfera na lekcjach jest sympatyczna często nawet zabawna. Miriam to bardzo ciepła i pomocna osoba.Pomogła mi w napisaniu CV i listu motywacyjnego co pozwoliło mi na znalezienie pracy za granicą. Polecam serdecznie zarówno dla osób chcących szlifować swój język angielski jak i dla początkujących.

avatar
Nata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolona :) Polecam Miriam - bo jest bardzo zdolna, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta :).

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Pani Miriam jest sympatyczną, kompetentną i konkretną osobą, która zawsze jest bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia zajęć. Atmosfera podczas korepetycji jest rewelacyjna, a materiały i tematyka lekcji są ciekawe i przede wszystkim dostosowane do potrzeb ucznia. Korepetytorka potrafi zmotywować do nauki i cierpliwie wytłumaczyć gramatykę oraz inne zagadnienia językowe. Dzięki takiemu podejściu do ucznia szybko widać postępy w nauce. Szczerze polecam zajęcia z Miriam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Super lekcje, nauka języka angielskiego stała się prostsza. Polecam :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Bardzo serdecznie polecam :) zajęcia w miłej atmosferze i z pełnym zaangażowaniem Pani Miriam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Serdecznie polecam korepetycje z Miriam! Osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę, która w sposób przystępny i po prostu fajny przekazuje wiedzę. Nauka z nią to sama pzyjemność :) Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Jest mi bardzo trudno dobrać słowa by opisać wkład pracy mojej ukochanej Pani Miriam.

Oczywistym jest, że sukces zależy od własnej, często ciężkiej pracy i zaangażowania. Jednak w nabywaniu jakiekolwiek wiedzy (pomijając własne doświadczenia) nieodłącznym elementem jest rownież osoba, która nam ją przekaże. Cieżko jest znaleźć dobrego nauczyciela, a jeszcze trudniej jest nim być. Według mnie, Pani Miriam podołała temu zadaniu na każdej możliwej płaszczyźnie. Począwszy od punktualności i terminowości, przez wnikliwe i wielokrotne tłumaczenia, skończywszy na niezliczonej ilości materiałów. Należy w tym momencie rownież wspomnieć o najważniejszym aspekcie tych zajęć, jak dla mnie, czyli o wsparciu. Na moim sukcesie zależało nam tak samo mocno i niejednokrotnie Pani Miriam była dumna z moich osiągnięć bardziej niż moi rodzice.
Zapewne gdyby nie motywacja jaką dostałam od Pani Miriam, nie postanowiłabym kontynuować nauki i zdać egzamin CAE.

Jeżeli wciąż to Państwa nie przekonuje to najlepszy odzwierciedlenie skuteczności zajęć mogą być moje wyniki. Otóż po półrocznej przerwie chcąc poprawić 60% wynik maturalny z języka angielskiego rozszerzonego , uzyskałam 88%! Co w rezultacie otworzyło mi drzwi na wymarzone studia.

Nie byłabym sobą gdybym nie wspomniała o osobowości tej cudownej osoby. Jeżeli nie myśleliście Państwo o nauce j.angielskiego i natrafiliście na tę opinie przypadkiem, to warto udać się na zajęcia chociażby dla spędzenia wspólnie czasu. Jestem pewna, że na jednych zajęciach się nie skończy!

Pani Miariam w tej dyscyplinie jest niezastąpiona i ode mnie otrzymuje złoto!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Bardzo polecam Pania Miriam!! Miałam świetne przygotowanie do matury mimo, ze uczeń ze mnie oporny. 90 % poszło na rozszerzeniu!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Lekcje bardzo dobre, dużo mi pomogły w przygotowaniu do matury, szczególnie jeśli chodzi o pisanie wypracowań. Szczerze polecam.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Szczerze mogę polecić, mimo, że czasu do matury nie było zbyt wiele Pani Miriam bardzo mi pomogła. Ciekawe lekcje, dużo zadań, bardzo dobrze tłumaczone struktury. Na zajęciach robiliśmy to na czym chciałem się skupić. Myślę, że gdyby nie te zajęcia wynik z matury rozszerzonej byłby znacznie niższy.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2018

Polecam. Zajecia sa ciekawe, roznorodne i duzo sie z nich wynosi. Szkoda, ze nie wszyscy przykladaja sie do swojej pracy tak jak pani Miriam... Po pierwszych zajeciach widac ze to nauczyciel z pasja.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2017

Miriam znam od dawna i nieraz widziałam od kulis przygotowywanie zajęć - zawsze coś nowego, ciekawego, obmyślanie jak najlepiej dopasować metodę do danego ucznia. Sama również nagminnie korzystałam z korepetycji wymyślając róże dziedziny, w których mogłybyśmy się wspólnie uczyć - Miriam jest na prawdę wszechstronna, a czas spędzony na nauce z nudnego klepania na pamięć, zamienia się w twórcze i kreatywne zajęcie na które czeka się z utęsknieniem.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2017

Serdecznie polecam. Pani Miriam to osoba kompetentna, dobrze zorganizowana i zawsze przygotowana do lekcji. Stawia duży nacisk na wymowę, mówienie i rozumienie ze słuchu, co niestety zbyt często jest pomijane. Lekcje są kompleksowe - nie brakuje w nich żadnego elementu języka. Jest też osobą pogodną i miłą, dlatego zajęcia przebiegają zawsze w świetnej atmosferze.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2017

Jako magister filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską miałam okazję obserwować zajęcia prowadzone przez p. Miriam. Byłam pod ich ogromnym wrażeniem - pani Miriam wykorzystuje bardzo kreatywne formy zajęć jak np. wycieczka do zoo w celu powtórzenia słownictwa dotyczącego zwierząt. W trakcie tych zajęć bardzo duży nacisk jest kładziony na umiejętność mówienia i uczniowie faktycznie są zachęceni do porozumiewania się po angielsku, nawet jeśli nie do końca są pewni poprawności swoich wypowiedzi - pani Miriam z cierpliwością wyjaśnia i poprawia błędy. W pracy z młodszymi uczniami pani Miriam wykorzystuje w pomysłowy sposób takie formy pracy jak rysowanie kredą, krzyżówki, photostory i wiele innych. Pani Miriam jest osobą wymagającą - jej uczniowie pracują nie tylko w trakcie zajęć, ale i później samodzielnie w domu, dzięki czemu utrwalają nabytą wiedzę. Zdecydowanie polecam panią Miriam jako nauczyciela - jej zajęcia zdecydowanie nie są nudnym siedzeniem nad książkami i wkuwaniem. Za to z pewnością pomogą one w swobodnym posługiwaniu się językiem angielskim i przełamaniu barier językowych.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

Ocena: 5/5
Współpraca z Panią Miriam to prawdziwa przyjemność. Zawsze jest profesjonalnie przygotowana do zajęć, ma świetne podejście do dzieci, a ponad to kładzie nacisk na eliminację popełnianych przez ucznia błędów. Co więcej Pani Miriam jest kompetentną pomocą w zakresie tworzenia tłumaczeń prac dyplomowych. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.