Mariola Konopko

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Białystok
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Ciągle się uczysz, a zadania maturalne Ci "nie idą", wydają Ci się trudne, nie możesz "wpaść" na rozwiązanie lub masz kłopot z konkretnym sformułowaniem odpowiedzi? Razem rozwiążemy ten problem :)

Z doświadczenia wiem, że maturzyście najtrudniej jest wykorzystać zdobytą wiedzę w rozwiązywaniu zadań - dlatego na zajęciach skupiamy się na zadaniach typowo maturalnych, poprzez które rozwijamy zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego. Jednym słowem - wykorzystujemy wiedzę w praktyce.

Poza tym lub przede wszystkim:
- korepetycji udzielam w ramach własnej działalności gospodarczej, więc masz gwarancję uczciwości i możliwość otrzymania rachunku za usługę edukacyjną
- mimo jednego celu: ZDANIE MATURY NA WYSOKIM POZIOMIE z każdym z Was pracuję inaczej, ponieważ jesteście inni i macie inne problemy
- wspieram nie tylko poprzez pomoc w zadaniach, ale również dobrym, motywującym słowem, szczególnie tuż przed maturą :)

ceny:
zajęcia indywidualne u mnie w domu:
dla dwóch osób - 50 zł/osobę
dla trzech osób - 45 zł/osobę

istnieje możliwość zorganizowania zajęć w grupie - cena zależy od liczby osób

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.