Mariola Konopko

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Białystok
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia110 - 170 / 90 min

Mariola Konopko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Ciągle się uczysz i poświęcasz na biologię mnóstwo swojego czasu? Wydaje się, że już wszystko wiesz, a jednak… zadania maturalne Ci nie idą? Zamiast piątek dostajesz tróje? Zadania są trudne i nie możesz wpaść na rozwiązanie? A  może wiesz jak zrobić zadanie, ale masz kłopot z konkretnym sformułowaniem odpowiedzi i na koniec zostaje wątpliwość: czy wstrzeliłam / wstrzeliłem się w klucz?

9-letnia droga z maturzystami pokazuje mi, że najtrudniej jest wykorzystać zdobytą wiedzę w rozwiązywaniu zadań. Dlatego zadania nie idą. Na zajęciach skupiamy się więc na zadaniach typowo maturalnych. W ten sposób rozwijamy zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego, odkrywamy sens procesów biologicznych, uczymy się analizować polecenia, formułować konkretne odpowiedzi. Rozwijamy umiejętności, które są sprawdzane na maturze. Jednym słowem - zrozumiesz jak wykorzystać wiedzę w praktyce, by osiągnąć wysoki wynik na maturze i dostać się na wymarzone studia.

Poza tym lub przede wszystkim:

 • korepetycji udzielam w ramach własnej działalności gospodarczej, więc masz gwarancję uczciwości i możliwość otrzymania rachunku za usługę edukacyjną
 • mimo jednego celu: ZDANIE MATURY NA WYSOKIM POZIOMIE z każdą osobą pracuję trochę inaczej, ponieważ każdy jest inny i każdy ma trochę inne problemy
 • wspieram nie tylko poprzez pomoc w zadaniach, ale również dobrym, motywującym słowem, szczególnie tuż przed maturą :)
 • wymagam zaangażowania - bez tego korepetycje nie przyniosą oczekiwanego rezultatu.
 • na zajęciach dostajesz materiały oparte o podstawę programową - uczysz się tylko tego co konieczne

Zajęcia stacjonarne lub online:

 • zajęcia indywidualne:
  - 170 zł / 90 minut
 • zajęcia w parach:
  - 135 zł / 90 minut / osobę
 • zajęcia w grupie 3-osobowej:
  - 125 zł / 90 minut / osobę
 • zajęcia w grupie 4-osobowej
  - 110 zł / 90 minut / osobę

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Mariola Konopko
ul. św. Rocha 13/15 lokal 228
15-879 Białystok
NIP: 7191505305

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 07.2010
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Biologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2022

Pani Mariola to ciepla osoba która z pewnością przekaże Ci mnóstwo swojej wiedzy wynikającej z pasji. Bardzo polecam te zajęcia!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Korzystalam z uslug Pani Marioli przez 2 lata, dzieki ktorym przygotowalam sie do egzaminu osmoklasisty I napisalam go na ponad 90%. Jestem zadowolona ze sposobu nauki, dlatego Nadal bede uczeszczala na dodatkowe lekcje angielskiego w szkole sredniej.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Chodziłam na zajęcia z biologii do Pani Marioli przez 2 lata, w celu przygotowania do matury. Mogę śmiało powiedzieć, że to była bardzo dobra decyzja. Pani zawsze miała przygotowane swoje własne zadania, trudne i oryginalne, pozwalające rozwinąć myślenie oraz patrzenie na pewne zagadnienia w nietypowy, inny niż dotychczas sposób. Jeśli chodzi o przygotowanie pod względem merytorycznym, to Pani Mariola zawsze była gotowa wytłumaczyć zagadnienia sprawiające mi problem, tyle razy, ile było trzeba. Poza świetnym przygotowaniem, zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie, dobre słowo oraz motywacje, której każdy maturzysta potrzebuje w chwilach zwątpienia. To naprawę ciepła osoba, wyrozumiała i o dobrym sercu. Polecam każdemu kto szuka dobrego nauczyciela oraz przede wszystkim nauczyciela z ogromnym sercem, poczuciem humoru i indywidualnym podejściem do ucznia!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Super pani korepetytorka :) Przerobiłyśmy dużo trudnych zadań, których jeszcze nigdy wcześniej nie widziałam w żadnym zbiorze. Oprócz tego Pani Mariola jest bardzo miłą osobą i wspierała mnie na duchu w tym trudnym przedmaturalnym czasie. Bardzo polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Najlepsze korepetycje! Z Panią Mariolą miałam przyjemność pracować do egzaminu maturalnego z biologii 4 lata. Na zajęciach zagadnienia dotyczące określonego tematu są jasno przedstawiane i tłumaczone, dużo praktyki- zadania, zadania i jeszcze raz zadania :), duża dawka motywacji, a w chwilach zwątpienia ogromne wsparcie.
Polecam z całego serca :)

Mariola Konopko

Dziękuję :) powodzenia na studiach!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Serdecznie polecam! Pani Mariola duży nacisk kładzie na ćwiczenia, a nie jak większość korepetytorów na powtarzanie teorii. Kartkówki z każdego działu z zadaniami maturalnymi pozwalają nauczyć się jak myśleć i pisać pod klucz. :)

Mariola Konopko

Dziękuję :) powodzenia na wymarzonym kierunku, a w przyszłości bądź wspaniałym lekarzem! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.