Mariola Konopko

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Białystok
Faktura VAT

Mariola Konopko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Mariola Konopko

O mnie

Hej! :) od 12 lat jestem biologiem, a od 9 przygotowuję do matury z biologii. Indywidualnie, w parach lub w grupach. Uwijam się jak mrówka (ale z dziką radością), żeby dodać maturzystom wiatru w żagle. Na zajęciach rozwijamy umiejętności, które są kluczowe na maturze, wzbogacamy się w wiedzę. Nabieramy pewności siebie. Z empatią, ale ambitnie. W przyjaznej atmosferze, ale konkretnie.W wolnym czasie uwielbiam przebywać na świeżym powietrzu i odpoczywać wśród natury: las, góry, morze… Byle cicho, spokojnie i wśród bliskich ludzi :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 07.2010
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Biologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2022

Pani Mariola to ciepla osoba która z pewnością przekaże Ci mnóstwo swojej wiedzy wynikającej z pasji. Bardzo polecam te zajęcia!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Korzystalam z uslug Pani Marioli przez 2 lata, dzieki ktorym przygotowalam sie do egzaminu osmoklasisty I napisalam go na ponad 90%. Jestem zadowolona ze sposobu nauki, dlatego Nadal bede uczeszczala na dodatkowe lekcje angielskiego w szkole sredniej.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Chodziłam na zajęcia z biologii do Pani Marioli przez 2 lata, w celu przygotowania do matury. Mogę śmiało powiedzieć, że to była bardzo dobra decyzja. Pani zawsze miała przygotowane swoje własne zadania, trudne i oryginalne, pozwalające rozwinąć myślenie oraz patrzenie na pewne zagadnienia w nietypowy, inny niż dotychczas sposób. Jeśli chodzi o przygotowanie pod względem merytorycznym, to Pani Mariola zawsze była gotowa wytłumaczyć zagadnienia sprawiające mi problem, tyle razy, ile było trzeba. Poza świetnym przygotowaniem, zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie, dobre słowo oraz motywacje, której każdy maturzysta potrzebuje w chwilach zwątpienia. To naprawę ciepła osoba, wyrozumiała i o dobrym sercu. Polecam każdemu kto szuka dobrego nauczyciela oraz przede wszystkim nauczyciela z ogromnym sercem, poczuciem humoru i indywidualnym podejściem do ucznia!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Super pani korepetytorka :) Przerobiłyśmy dużo trudnych zadań, których jeszcze nigdy wcześniej nie widziałam w żadnym zbiorze. Oprócz tego Pani Mariola jest bardzo miłą osobą i wspierała mnie na duchu w tym trudnym przedmaturalnym czasie. Bardzo polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Najlepsze korepetycje! Z Panią Mariolą miałam przyjemność pracować do egzaminu maturalnego z biologii 4 lata. Na zajęciach zagadnienia dotyczące określonego tematu są jasno przedstawiane i tłumaczone, dużo praktyki- zadania, zadania i jeszcze raz zadania :), duża dawka motywacji, a w chwilach zwątpienia ogromne wsparcie.
Polecam z całego serca :)

Mariola Konopko

Dziękuję :) powodzenia na studiach!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Serdecznie polecam! Pani Mariola duży nacisk kładzie na ćwiczenia, a nie jak większość korepetytorów na powtarzanie teorii. Kartkówki z każdego działu z zadaniami maturalnymi pozwalają nauczyć się jak myśleć i pisać pod klucz. :)

Mariola Konopko

Dziękuję :) powodzenia na wymarzonym kierunku, a w przyszłości bądź wspaniałym lekarzem! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.