Mariola Konopko

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Białystok
Faktura VAT

Mariola Konopko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Mariola Konopko

O mnie

Jestem absolwentką biologii UwB, a także technikiem farmaceutycznym i ekspertem przyrodniczym. Na co dzień udzielam korepetycji z biologii oraz przeprowadzam ekspertyzy przyrodnicze. Biologia jest moją wielką pasją, a obok niej - chodzenie po górach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Najlepsze korepetycje! Z Panią Mariolą miałam przyjemność pracować do egzaminu maturalnego z biologii 4 lata. Na zajęciach zagadnienia dotyczące określonego tematu są jasno przedstawiane i tłumaczone, dużo praktyki- zadania, zadania i jeszcze raz zadania :), duża dawka motywacji, a w chwilach zwątpienia ogromne wsparcie.
Polecam z całego serca :)

Mariola Konopko

Dziękuję :) powodzenia na studiach!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Serdecznie polecam! Pani Mariola duży nacisk kładzie na ćwiczenia, a nie jak większość korepetytorów na powtarzanie teorii. Kartkówki z każdego działu z zadaniami maturalnymi pozwalają nauczyć się jak myśleć i pisać pod klucz. :)

Mariola Konopko

Dziękuję :) powodzenia na wymarzonym kierunku, a w przyszłości bądź wspaniałym lekarzem! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.