Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Wrocław (Krzyki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos30 / 60 min

Miłosz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

Jeżeli:
- Przygotowujesz się do matury
- Masz problemy z WOS-em
Z pewnością będę mógł pomóc.
Jestem studentem V roku prawa oraz historii na Uniwersytecie Wrocławskim. Odkąd pamiętam, historia a także polityka (a w tym wiedza o społeczeństwie) zawsze stanowiła moją pasję i cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie. Jako student prawa sam zdawałem maturę z WOS-u i brałem udział w olimpiadzie z tej dziedziny. Chętnie pomogę w przygotowaniach do matury( i nie tylko) Miejsce i godzina korepetycji do ustalenia. Stawki niewygórowane – 30 zł za godzinę zegarową, jeżeli u ucznia, to 10 zł więcej.  Jeżeli chodzi o szczegóły proszę o bezpośredni kontakt ze mną najlepiej telefonicznie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Korepetycje z panem Miłoszem to czysta przyjemność. Nauka w towarzystwie osoby, która posiada ogromną wiedzę na tematy historyczne i jest chętna odpowiedzieć na każde, zadane przez nas pytanie sprawia, że na lekcjach czujemy się swobodnie, a motywacja do zdobywania wiedzy rośnie. Dodatkowo, pan Miłosz, poza poświęcaniem nam czasu podczas korepetycji, jest gotów do pomocy również poza nimi- na przykład sprawdzając wypracowania na zadane tematy, do których zawsze dołącza obszerne omówienie. Wykorzystywanie różnych pomocy naukowych- atlasów, arkuszy maturalnych i podręczników czyni wykładany materiał bardziej zrozumiałym i logicznym. Jeśli ktoś ma problemy z nauką historii, albo wręcz przeciwnie- chce rozwijać swoją pasję- szczerze polecam korepetycje z panem Miłoszem!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Kompetentny, wyrozumiały, rzetelny. Jego zainteresowanie przedmiotem zachęca do samodzielnej nauki i poprawy własnej wiedzy. W ciągu ok. 4 miesięcy udało nam się powtórzyć cały zakres maturalny z historii i poprawić mój wynik z matury o 42%! Nie mam żadnych zastrzeżeń, a nauka z Panem Miłoszem jest czystą przyjemnością, serdecznie polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Dzięki zajęciom z Panem Miłoszem nadrobiłam nieprzerobiony materiał z historii oraz nauczyłam się pisać rozprawkę maturalną w zaledwie kilka miesięcy. Pan Miłosz jest osobą bardzo inteligentną, rzetelną, zawsze przygotowaną do lekcji. Serdecznie polecam każdemu, kto w przemiłej atmosferze chce poprawić stopnie lub dobrze zdać egzamin maturalny! Dla Pana Miłosza nie ma niczego niemożliwego :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Bardzo dobry, solidny korepetytor. Przygotował mnie znakomicie na egzamin maturalny z historii.Miłosz posiada wielką wiedzę, którą potrafi przekazać. Bardzo pomocne było rozwiązywanie zadań i sprawdzanie moich prac pisemnych. Polecam!

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Polecam współpracę z Panem Miłoszem, bardzo dobrze wytłumaczył niezrozumiałe dla mnie zagadnienia historyczne i pomógł mi w opracowaniu tekstu o tematyce historycznej. Wszystkie kwestie zostały porządnie wyjaśnione!

avatar
K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Polecam! Pan Miłosz jest bardzo kompetentną osobą, w rozumiały sposób tłumaczy określone zagadnienia oraz bardzo solidnie pomaga w opracowaniu tematu. Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Ogromnie polecam! Pan Miłosz potrafi przekazać wiedzę w sposób przejrzysty, uporządkowany i interesujący. Tematy omawiane są wyczerpująco, jednak bez skupiania się na nieistotnych szczegółach. Na warsztat brane są treści najważniejsze tak, by jak najefektywniej opanować potrzebny zakres materiału.
Prowadzący jest rzetelny. Dodatkowo poza nauką teorii, szczegółowo analizuje z uczniem rozwiązywane zadania maturalne i omawia prace pisemne.

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Mogę ocenić pana Miłosza bez chwili zawahania jako korepetytora, który swoją pasją jest w stanie zarazić ucznia niemal od razu. Klarowność przekazywanych wiadomości pozwala na ułożenie sobie wiedzy w głowie i lepsze przygotowanie się do sprawdzianów-zwraca on bowiem uwagę na najważniejsze zagadnienia, które bezwzględnie są wymagane na egzaminach. Dzięki niemu przygotowałam się w zakresie bardzo dobrym do sprawdzianu z oświecenia, a wiedza nie uleciała mi z głowy, co zazwyczaj się zdarza, gdy podejmuję się samodzielnej nauki. Uważam współpracę z panem Miłoszem za bardzo owocną i zachęcam wszystkich do kontaktu z tym kompetentnym korepetytorem.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2018

Zdecydowanie polecam! Pan Miłosz jest bardzo kompetentnym i solidnym korepetytorem. Jest terminowy, otwarty na różne formy współpracy. Przygotowywane przez pana Miłosza opracowania są jasne i łatwe do przyswojenia nawet przez osoby, dla których historia nie jest ulubionym przedmiotem. Mnie pomógł w naprawdę podbramkowej sytuacji. WARTO!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Pan Miłosz to bardzo kompetentna osoba solidny.Prace wykonane na czas i dokładne.Polecam wszystkim prace napisane przez p.Milosza na ocenę 5 .Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy z ktorej bede korzystać zawsze.Dziękuję!!!!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Pan Miłosz jest kompetentny, a przy tym wyrozumiały i sympatyczny. Mam wrażenie, że opowiadanie (w moim przypadku o Polsce Piastów) sprawia mu niemałą przyjemność. Zdecydowanie polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2016

Zajęcia umożliwiły mi dokładne zrozumienie tematu przed egzaminem (rozbicie dzielnicowe w Polsce)- solidnie i do rzeczy za przyzwoite pieniądze. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.