Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Wrocław (Krzyki)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Mogę ocenić pana Miłosza bez chwili zawahania jako korepetytora, który swoją pasją jest w stanie zarazić ucznia niemal od razu. Klarowność przekazywanych wiadomości pozwala na ułożenie sobie wiedzy w głowie i lepsze przygotowanie się do sprawdzianów-zwraca on bowiem uwagę na najważniejsze zagadnienia, które bezwzględnie są wymagane na egzaminach. Dzięki niemu przygotowałam się w zakresie bardzo dobrym do sprawdzianu z oświecenia, a wiedza nie uleciała mi z głowy, co zazwyczaj się zdarza, gdy podejmuję się samodzielnej nauki. Uważam współpracę z panem Miłoszem za bardzo owocną i zachęcam wszystkich do kontaktu z tym kompetentnym korepetytorem.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2018

Zdecydowanie polecam! Pan Miłosz jest bardzo kompetentnym i solidnym korepetytorem. Jest terminowy, otwarty na różne formy współpracy. Przygotowywane przez pana Miłosza opracowania są jasne i łatwe do przyswojenia nawet przez osoby, dla których historia nie jest ulubionym przedmiotem. Mnie pomógł w naprawdę podbramkowej sytuacji. WARTO!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Pan Miłosz to bardzo kompetentna osoba solidny.Prace wykonane na czas i dokładne.Polecam wszystkim prace napisane przez p.Milosza na ocenę 5 .Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy z ktorej bede korzystać zawsze.Dziękuję!!!!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Pan Miłosz jest kompetentny, a przy tym wyrozumiały i sympatyczny. Mam wrażenie, że opowiadanie (w moim przypadku o Polsce Piastów) sprawia mu niemałą przyjemność. Zdecydowanie polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2016

Zajęcia umożliwiły mi dokładne zrozumienie tematu przed egzaminem (rozbicie dzielnicowe w Polsce)- solidnie i do rzeczy za przyzwoite pieniądze. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.