Milena Michalak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 90 / 60 min

Milena Michalak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/533 opinie

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,

Jestem  absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, magistrem Biologii (specjalizacja: Genetyka), Chemii  - Uniwersytet Śląski oraz Studiów Podyplomowych z  Badań Klinicznych  ukończonych w Collegium Medicum UJ. 

Trwają zapisy na rok 2019/2020 - możliwość zajęć już od maja.

Zapraszam przede wszystkim osoby przygotowujące się do olimpiad, egzaminów oraz te, które chcą bardzo dobrze zdać maturę.

MIEJSCE KOREPETYCJI:
- Kraków, ul. Grota-Roweckiego (obok Tesco)
________________________________________ ________________________________________ ________________
     1. Parę słów o mnie:

Ponad 10 lat  temu chodziłam do liceum do klasy humanistycznej, tak humanistycznej :) i mniej więcej w połowie LO przeczytałam artykuł o najnowszych odkryciach naukowych i Nagrodach Nobla przyznawanych za te odkrycia. Był to dla mnie przełom !   Od tego momentu zachwyciłam sią Biologią i zakochałam w naukach ścisłych z wzajemnością.
Do matury został mi nieco ponad rok a ja, nie mając wcześniej rozszerzeń, zaczynałam swoją naukę chemii i biologii praktycznie od początku. Zmobilizowałam się, poszłam na dodatkowe zajęcia z chemii, uczyłam się systematycznie przez cały rok i w efekcie czego bardzo dobrze zdałam maturę z BIOLOGII i CHEMII i uzyskałam jedne z najwyższych wyników w moim liceum. Dostałam się na Uniwersytet Jagielloński i skończyłam studia – z czego jestem niesamowicie dumna.
Pisze to po to abyś zdał/ zdała sobie sprawę z tego, że naprawdę wszystko jest możliwe i naprawdę wiele możemy osiągnąć jeśli ciężko na to pracujemy.

  • W NAUCE PODOBNIE JAK W ŻYCIU, ABY OSIĄGNĄC SUKCES TRZEBA MIEĆ PLAN I GO SYSTEMATYCZNIE REALIZOWAĆ
  • STWÓRZ GO A JA POMOGĘ W REALIZACJI TWOICH MARZEŃ !               

________________________________________ ________________________________________ ________________
     2. Doświadczenie zawodowe:

Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie  w nauczaniu.
Już w LO pomagałam moim kuzynom i bratu, sprawiało mi to ogromną frajdę , dlatego podczas studiów zaczęłam udzielać korepetycji. Po studiach uczyłam w Liceum klasy maturalne a obecnie prowadzę Kursy Przygotowujące do Rozszerzonych Matur z Biologii i Chemii.
Udzielam korepetycji z:  CHEMII, BIOLOGII, BIOCHEMII, GENETYKI, PRZYRODY na wszystkich poziomach nauczania w szkole , także do matury rozszerzonej. Dzięki sprawdzeniu i opracowaniu wielu arkuszy maturalnych, zadań gimnazjalnych, testów,  wiem na co egzaminatorzy zwracają uwagę dlatego potrafię przygotować także „pod klucz”.
Posiadam własne materiały, opracowanych:
- ponad 60 arkuszy maturalnych z chemii  (poziom rozszerzony)
- ok. 50 arkuszy maturalnych z biologii  (poziom rozszerzony)
- dziesiątki testów, arkuszy egzaminów gimnazjalnych, olimpiad tematycznych               

________________________________________ ________________________________________ ________________
     3. Osiągnięcia moich uczniów:

Moi uczniowie dostają się na wymarzone kierunki studiów na Uniwersytetach i Akademiach Medycznych tj.:  Medycyna, Stomatologia, Farmacja, Biotechnologia, Chemia.
Gwarantuję indywidualne podejście do ucznia, obrazowe tłumaczenie i bezstresową atmosferę, a co najważniejsze,  bardzo duże efekty nauczania.

  • MOJA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE + TWOJE ZAANGAŻOWANIE TO GWARANCJA SUKCESU.
  • ZE MNĄ DOSTANIESZ SIĘ NA WYMARZONE STUDIA          

________________________________________ ________________________________________ ___________
     4.Cena:

Zakres od poziomu podstawówki do matury rozszerzonej za pełną godzinę zegarową - 60 min.:
- 90 zł - 1 osoba
- 130 zł - 2 osoby (po 65 zł od osoby)
- 150 zł - 3 osoby (po 50 zł od osoby)

- cena dla studentów zaczyna się od 120 zł dla jednej osoby i określana jest indywidualnie, po wcześniejszym przeanalizowaniu materiału do przerobienia. Istnieje również możliwość zajęć grupowych.

Proszę głównie o kontakt telefoniczny:  500 338 290 , gdyż nie zawsze mogę odpisać na maile.
Dziękuję ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2018 - 06.2018
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Magister
Biologia (specjalizacja: Genetyka)
06.2018 - 06.2018
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Badania Kliniczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2018 - aktualnie
Nauczyciel prywatny
Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu. Już w LO pomagałam moim kuzynom i bratu, sprawiało mi to ogromną frajdę , dlatego podczas studiów zaczęłam udzielać korepetycji. Udzielam korepetycji z: CHEMII, BIOLOGII, BIOCHEMII, GENETYKI, PRZYRODY na wszystkich poziomach nauczania w szkole , także do matury rozszerzonej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 33
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2020

Pani Milena jest świetnym nauczycielem. Nikt do tej pory tak szybko nie wytłumaczył mi chemii, kilka godzin korepetycji wystarczyło abym zrozumiał kinetyke. Wszystkim polecam takiego korepetytora.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Bardzo polecam Panią Milene :) super tłumaczy chemie

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2020

Dzień dobry.
Jestem studentem Fizjoterapii. Pani Milena udziela mnie korepetycji w zakresie biochemii.
Pomagała i pomaga mnie nadal zrozumieć biochemię, dzięki Jej pomocy zaliczyłem wszystkie kolokwia. Cierpliwość, spokój i profesjonalizm to cechy Pani Mileny.
Ponadto bardzo dobre tłumaczenie zagadnień pomogło mnie przyswoić i nauczyć się ogromu materiału jakim jest biochemia. Polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Bardzo polecam Panią Michalinę! Jestem osobą, której bardzo trudno jest coś wytłumaczyć z chemii i naprawdę miałam już wielu korepetytorów z tego przedmiotu - mogę jednak z czystym sumieniem stwierdzić, że Pani Michalina jest najlepsza :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2019

Chodziłam na zajęcia z chemii do Pani Mileny. Zajęcia bardzo pomogły mi w zrozumieniu pewnych zagadnień .Pani Milena dobrze tłumaczy i ma świetne podejście do ucznia dlatego serdecznie polecam.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Polecam serdecznie korepetycje z Panią Mileną. Współpraca z nią była niezwykle kształcąca i przyjemna ponieważ świetnie przekazuje swoją wiedze. Na każdym kroku widać było wielką pasje i zaangażowanie Pani Mileny na zajęciach. Po za ogromną wiedzą i kompetencją korepetytorki, gwarantowane świetne przygotowanie do matury. Pani Milena jest również bardzo miła i cierpliwa, co wydaje się być niezbędnymi cechami do tego tupu zajęć. Jeżeli jesteś osobą pracowitą i lubiącą biologie przy tej Pani masz szanse się rozwinąć.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Bardzo dziękuję Pani Milenie za pomoc w przygotowaniu do matury rozszerzonej z biologii i chemii. Lekcje mijały w bardzo przyjaznej atmosferze. Wiedza i doświadczenie Pani Mileny jest na najwyższym poziomie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2019

Bardzo dziękuję Pani Milenie za wytłumaczenie mi chemii. W szkole nie zrozumiałam materiału, wiązań chemicznych. Uczylam się ale myśląc o lekcjach chemii było mi niedobrze. Po korepetycjach zrozumiałam te zagadnienia. Dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i spokojne wytłumaczenie mi chemii.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Pani Milena pomogła mojemu synowi z chemią. Syn nauczył się kwasów, soli i poprawił oceny. Powiedział, że pani Milena dobrze uczy. Dziękujemy.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Dziękuję Pani Milenie za pomoc mojej córce w nauce chemii. Mimo początkowych dużych kłopotów z chemia po lekcjach nastąpiła znaczna poprawa. Zmieniło się także podejście córki do przedmiotu, zaczęła go rozumieć, wyciągać wnioski i zdecydowanie poszła do przodu. Miło wspomina wspólną naukę z Panią Mileną, z której pomocą nadrobiła zaległości i poprawiła oceny. Polecam.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Bardzo serdecznie dziękuję za wytłumaczenie mojej córce chemii. Po korepetycjach z Panią Mileną Kamila poprawiła oceny i dalej radzi sobie na lekcjach chemii. Polecam.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Dziękuję bardzo serdecznie za przygotowanie mnie do zeszłorocznej matury.

W listopadzie 2017 roku napisałam próbną maturę z biologii i poszła mi ona bardo słabo. Załamałam się wynikiem i postanowiłam pójść na korepetycje. Wiedziałam, że sama nie zmotywuje się do nauki. Znalazłam Panią Milenę ale z powodów organizacyjnych i braku miejsc na grudzień u korepetytora zajecia rozpoczęłam w lutym.

Na korepetycjach przerabiałysmy głównie arkusze maturalne, ja byłam bardo zdeterminowana i dużo się uczylam, Pani Milena też dużo wymagała i zawsze z chęcią służyła pomocą, dokładnie omawiała matury i wyczerpująco odpowiadała na zadane przeze mnie pytania. Sama dużo z siebie dawała, naprawdę widziałam, że zależało jej na tym, żebym rozumiała i umiała materiał. Mimo tak krótkiego przygotowania majową maturę napisałam o ponad 30% więcej niż próbną. Jestem pewna, że bez pomocy Pani Mileny nie dałabym rady się zmotywować i sama tak dużo zrobić w tak krótkim czasie.

Naprawdę BARDZO DOBRY KOREPETYTOR z ogromną wiedzą i umiejętnością jej przekazywania. Każdemu kto chce osiągnąć wysoki wynik na maturze polecam pomoc Pani Mileny!

avatar
Anna i Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2018

Wszystkim studentom polecamy pomoc Pani Mileny. Jesteśmy studentkami Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie - kierunek Biotechnologia i aby zaliczyć kolokwia z Genetyki skorzystałysmy z pomocy Pani Mileny. Tydzień wcześniej wysłałyśmy na maila zadania (było ich aż kilkadziesiąt) a następnie umówiłyśmy się na spotkanie. Lekcje przeprowadzone zostały w sposób bardzo merytoryczny. Pani Milena wcześniej przed zajęciami rozwiązała i opracowała praktycznie każde zadanie, ilość notatek, które sporządziła była ogromna, przez co praca na zajeciach szła bardzo szybko. Byłyśmy pod ogromnym wrażeniem pracy, która wcześniej wykonała. W kilka spotkań przerobilysmy kilkadziesiąt zadań min. z: mapowania genów, współdziałania genów nieallelicznych, różnego rodzaju epistaz, alleli wielokrotnych, dziedziczenia cech ilościowych, praw Mendla, krzyżówek genetycznych, aneuploidii - ilość materiału naprawdę była ogromna. Dzieki korepetycjom obie pozytywnie zdalysmy kolokwia zaliczeniowe. Jesteśmy pewne, że bez pomocy Pani Mileny nie dałybysmy rady same zrozumieć tego materiału.

Za pomoc bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy genetykę z Panią Mileną każdemu studentowi.

Milena Michalak

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za pozytywną opinię i miłe słowa w niej zawarte. Polecam się na przyszłość. Powodzenia w dalszej edukacji !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Serdecznie polecam lekcje z Panią Mileną.Pani Milena posiada doskonały system nauczania,oraz ogromną wiedzę,którą potrafi w bardzo prosty i przyjemny sposób przekazać uczniowi.Zawsze służyły pomocą, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania. Na lekcjach zawsze panuje miła i przyjazna atmosfera!

Milena Michalak

Olu, bardzo serdecznie dziękuję za miłe słowa :) Powodzenia w dalszej nauce !

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2018

Zajęcia prowadzone w świetnej atmosferze. Cierpliwie i dokładnie tłumaczone zagadnienia. Super przygotowanie do matury.Pani Milena posiada ogromną wiedzę, którą bardzo dobrze przekazuje swoim uczniom. Potrafi zmotywować do nauki. Polecam serdecznie :)

Milena Michalak

Weroniko, dziękuję za pozytywną opinię :) powodzenia podczas tegorocznej matury !

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2018

Pani Milena od kilku miesięcy pomaga mojej córce uczęszczającej do 8 klasy w Chemii oraz Biologii. Córka jest bardzo zadowolona i bardzo chętnie uczestniczy w korepetycjach. Wystartowała w tym roku w konkursach przedmiotowych z Chemii i Biologii - dzięki pracy z Panią Mileną osiągnęła zdecydowanie najlepszy wynik w szkole w kuratoryjnym konkursie przedmiotowym z Chemii i bardzo dobry z Biologii. Zdecydowanie polecam!

Milena Michalak

Bardzo serdecznie dziękuję za opinię, życzę dalszych sukcesów.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Syn rok temu jako gimnazjalisty w drugiej klasie podszedł do olimpiady z biologii. Uzyskał najlepszy wynik w szkole, lepszy od wyższego rocznika. Wszystko to dzięki pomocy Pani Mileny,ktora w kilka miesięcy przed olimpiada, również w wakacje, przerobila z nim cały materiał gimnazjalny. Zostala powtórzona pierwsza klasa: zwierzęta i rośliny i przerobione zagadnienia: człowiek oraz genetyka i ekologia. Marek dostawał bardzo duża ilość olimpiad, testów, które następnie były sprawdzane i tłumaczone na zajeciach. Syn obecnie uczy się chemii u Pani Mileny i jest bardzo zadowolony z tych zajęć dlatego ja również je rekomenduje.

Milena Michalak

Trzymam kciuki za dalsze sukcesy !

avatar
Katarzya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Uczęszczam na korepetycje do Pani Mileny od kilku miesięcy.
Jest osobą rzetelną, świetnie przygotowaną - zna dokładnie standardy maturalne, bardzo dobrze tłumaczy, jest też osoba cierpliwą.
Mnie osobiście najbardziej ujęło solidne przygotowanie i operowanie materiałami maturalnymi - co pozwala je dobrze przerobić i przygotować się do egzaminu.

Milena Michalak

Kasiu ! Dziękuję serdecznie za pozytywną opinię :) Powodzenia w dalszej nauce !

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Polecamy wszystkim pomoc Pani Mileny. Chodzimy od kilku miesiecy na zajecia z chemii w grupie dwuosobowej i bardzo nam się one podobają. Lekcja mija w przyjaznej atmosferze a każde zagadnienie jest tłumaczone w bardzo obrazowy sposób, aż do skutku. Na zajecia trzeba sie uczyć, gdyz Pani Milena dużo wymaga, ale dzieki temu sa efekty. Jeszcze raz, polecamy pomoc tak dobrego korepetytora. Ania i Beata

Milena Michalak

Dziewczyny ! Bardzo Wam dziękuję za mega mozytywną opinię ! Powodzenia w dalszej nauce :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Bardzo fajny kontakt z uczniem, miła atmosfera i zajęcia na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim pomoc pani Mileny.

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie, powodzenia w dalszej edukacji.
pozdrawiam !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Chodziłam na dodatkową biologię w szkole w ramach zajęć pozalekcyjnych w grupie trzyosobowej. Zajęcia bardzo pomogły mi w zdaniu matury z biologii. Przerabialiśmy głównie arkusze i dzięki temu nie bałam się już tak bardzo egzaminu. Polecam !

Milena Michalak

Dziewczyny, wszystkiego dobrego na studiach. Dziękuję za pozytywną opinię !

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Bardzo dziękuję Pani Milenie za przygotowanie mnie do matury z języka angielskiego. Dodam, że poprawiałam maturę kilkukrotnie i nie mogłam uzyskać satysfakcjonującego wyniku. Dopiero po systematycznych zajęciach z Panią Mileną moje wyniki się znacznie poprawiły. Pani Milena zadawała mi dużo zadań, testów, wypracowań do napisania. Na zajęciach wszystko było dokładnie tłumaczone. Ta systematyczność sprawiła, że w konsekwencji zdałam maturę z wynikiem prawie dwukrotnie wyższym niż w poprzednich latach ! Dla mnie jest to wielki sukces. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Milenie i polecam wszystkim przygotowującym się do egzaminów!

Milena Michalak

Powodzenia na studiach ! :) Pozdrawiam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2018

Justyna
Jestem bardzo wdzięczna za wyjaśnienie mi genetyki. Przed korepetycjami nie mogłam jej zrozumieć, uczyłam się i oglądałam filmiki na YouTubie ale to wszystko było niejasne. Nie wiedziałam co się dzieje na lekcji w szkole a od samego myślenia o tym było im niedobrze. Pani Milena wytłumaczyła mi teorię, pojęcia, krzyżówki w trakcie jednych długich zajęć i w końcu zrozumiałam. Zajęcia są miłe, przebiegają w spokojnej atmosferze. Jestem bardzo wdzięczna Pani Milenie za udzieloną mi pomoc. Planuję umówić się na systematyczną naukę.

Milena Michalak

Dziękuję za opinię i powodzenia w dalszej edukacji !

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, w miłej atmosferze i na najwyższym poziomie. Po zajęciach wszystko jest jasne a nauka chemii staje się przyjemnością a nie obowiązkiem. Pai Milena potrafi w prosty i logiczny sposób wyjaśnić trudne i skomplikowane zagadnienia chemiczne, jest również doskonałym motywatorem, dzięki któremu z łatwością można uwierzyć we własne możliwości. Polecam pomoc Pani Mileny.

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie, powodzenia w dalszej edukacji.
Pozdrawiam !

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Bardzo polecam Panią Milenę, która w świetny sposób potrafi przekazać wiedzę. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze.
Polecam Panią Milenę każdej osobie, która chce poszerzyć swoją wiedzę z chemii jak i z biologii.

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie za pozytywną opinię :)
Powodzenia w dalszej edukacji.
Pozdrawiam !

avatar
Student fizjoterapii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Biochemia na studiach to jeden z najcięższych przedmiotów, wiele osób ma z nią problemy, również ja potrzebowałem pomocy. Długo szukałem odpowiedniej osoby, która pomoże mi zrozumieć materiał, aż w końcu trafiłem na Panią Milenę. Była to bardzo dobra decyzja. W ciągu kilku zajęć nadrobiliśmy potężną część materiału: pojęcia, zagadnienia, reakcje, przemiany metaboliczne. Co najważniejsze dowiedziałem się co z czego wynika i wszystko zaczęło układać się w logiczną całość. Za to bardzo DZIĘKUJĘ, gdyż nauka tak ogromnego materiału na pamięć bez jego zrozumienia mija się z celem, co wcześniej czyniłem. Pani Milena pokazała mi, jak w łatwy sposób przyswoić tak ogromny materiał i po kilkunastu godzinach wspólnej nauki poprawiłem wszystkie kolokwia. Wszystkim mającym przejścia z biochemią szczerze polecam Panią Milenę.

Milena Michalak

Powodzenia w dalszej edukcji !
Dziękuję za opinię.
Pozdrawiam :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Przyznam szczerze, nie mam żadnego pojęcia o chemii. Chcąc iść na korepetycje muszę rozpoczynać całą naukę od poziomu szkoły podstawowej. Zapisałem się na korepetycje do pani Mileny i jestem z tego faktu niesamowicie zadowolony!!! Pani Milena posiada bardzo wielką i fachową wiedzę a przy tym jest osobą bardzo miłą, ciepłą, wyrozumiałą i pogodną. Posiada ogromną i rzadką cechę jaką jest dar przekazywania swojej wiedzy innym. Każdej osobie która szuka pomocy z takich przedmiotów jak chemia lub biologia, gorąco polecam zajęcia z Panią Mileną!!!

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie :)
Pozdrawiam !

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Jestem studentem fizjoterapii. Pani Milena pomogła mi z przedmiotem biologia medyczna. Odpowiadałem z całości materiału i zdałem na 4+. Bardzo dobra współpraca, pani Milena potrafiła mi przyswajalny sposób wytłumaczyć zagadnienia z całego materiału. Polecam!

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie za pozytywną opinię :)
Powodzenia w dalszej edukacji.
Pozdrawiam !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2017

Chemia nigdy nie była moją mocną stroną. Na studiach technicznych miałam jeden kurs związany z chemią i niestety musiałam się z nią zmierzyć. Pani Milena bardzo mi pomogła w nauce równań , reakcji chemicznych. Dzięki niej zdałam i kolokwia i egzamin ! Polecam !

Milena Michalak

Bardzo dziękuję !
Powodzenia w dalszej edukacji :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2017

Z całego serca polecam korepetycje z Panią Mileną, która jest osobą sumienną, rzetelną i kompetentną! Posiada ogromną wiedzę i dar przekazywania jej innym. Korepetycje prowadzone są profesjonalnie, w miłej i bezstresowej atmosferze, co w rezultacie daje nam przepis na idealne zajęcia :).

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie :)
Pozdrawiam !

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Przygotowując się do egzaminu z genetyki korzystałam z pomocy pani Mileny. We wrześniu pomyślnie zdałam egzamin, zakończyłam sesję i dostałam się na kolejny rok studiów. Dziękuję!!! Polecam wszystkim pomoc pani Mileny

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie :)
Pozdrawiam !

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2017

Pani Milena jest osobą, która posiada ogromną wiedzę i potrafi ją doskonale przekazać. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze i już po krótkim czasie przychodzi chęć do nauki nawet tych tematów, z którymi miałem do tej pory problemy. Obecnie przerabiamy arkusze maturalne z biologii i chemii z tłumaczeniem dokładnym tego, czego nie rozumiem. Już jestem najlepszym uczniem w klasie i wierzę, że dzięki Pani Milenie dostanę się w tym roku na Medycynę.
Polecam zajęcia z Panią Mileną !

Milena Michalak

Dziękuję za pozytywną opinię. Wszystkiego dobrego :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2017

Bardzo polecam Panią Milenę. Zostałem przygotowany do matury z biologii bardzo dobrze, nadrobiłem zaległości i zdałem na wymarzone studia. Co najważniejsze, na zajęciach przerabiałem bardzo dużo różnych arkuszy maturalnych, w jasny dla mnie sposób z tłumaczeniem każdego zadania. Dlatego serdecznie polecam korepetycje z Panią Mileną !

Milena Michalak

Dziękuję za opinię !
Pozdrawiam ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.