Szkoła Dobrych Korepetycji

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Kraków
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Chemia150 / 60 min

Szkoła Dobrych Korepetycji

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/562 opinie

Opis ogłoszenia

Ze względu na dużą ilość pracy obecnie BRAK MIEJSC NA ZAJĘCIA W ROKU AKADEMICKIM 2021/2022

Witam serdecznie,

Jestem  absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, magistrem Biologii (specjalizacja: Genetyka), Chemii  - Uniwersytet Śląski oraz Studiów Podyplomowych z  Badań Klinicznych  ukończonych w Collegium Medicum UJ. 

Zapraszam przede wszystkim osoby przygotowujące się do olimpiad, egzaminów oraz te, które chcą bardzo dobrze zdać maturę.

MIEJSCE KOREPETYCJI:
- Kraków, ul. Grota-Roweckiego (obok Tesco)
________________________________________ ________________________________________ ________________
     1. Parę słów o mnie:

Ponad 10 lat  temu chodziłam do liceum do klasy humanistycznej, tak humanistycznej :) i mniej więcej w połowie LO przeczytałam artykuł o najnowszych odkryciach naukowych i Nagrodach Nobla przyznawanych za te odkrycia. Był to dla mnie przełom !   Od tego momentu zachwyciłam sią Biologią i zakochałam w naukach ścisłych z wzajemnością.
Do matury został mi nieco ponad rok a ja, nie mając wcześniej rozszerzeń, zaczynałam swoją naukę chemii i biologii praktycznie od początku. Zmobilizowałam się, poszłam na dodatkowe zajęcia z chemii, uczyłam się systematycznie przez cały rok i w efekcie czego bardzo dobrze zdałam maturę z BIOLOGII i CHEMII i uzyskałam jedne z najwyższych wyników w moim liceum. Dostałam się na Uniwersytet Jagielloński i skończyłam studia – z czego jestem niesamowicie dumna.
Pisze to po to abyś zdał/ zdała sobie sprawę z tego, że naprawdę wszystko jest możliwe i naprawdę wiele możemy osiągnąć jeśli ciężko na to pracujemy.

  • W NAUCE PODOBNIE JAK W ŻYCIU, ABY OSIĄGNĄC SUKCES TRZEBA MIEĆ PLAN I GO SYSTEMATYCZNIE REALIZOWAĆ
  • STWÓRZ GO A JA POMOGĘ W REALIZACJI TWOICH MARZEŃ !               

________________________________________ ________________________________________ ________________
     2. Doświadczenie zawodowe:

Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie  w nauczaniu.
Już w LO pomagałam moim kuzynom i bratu, sprawiało mi to ogromną frajdę , dlatego podczas studiów zaczęłam udzielać korepetycji. Po studiach uczyłam w Liceum klasy maturalne a obecnie prowadzę Kursy Przygotowujące do Rozszerzonych Matur z Biologii i Chemii.
Udzielam korepetycji z:  CHEMII, BIOLOGII, BIOCHEMII, GENETYKI, PRZYRODY na wszystkich poziomach nauczania w szkole , także do matury rozszerzonej. Dzięki sprawdzeniu i opracowaniu wielu arkuszy maturalnych, zadań gimnazjalnych, testów,  wiem na co egzaminatorzy zwracają uwagę dlatego potrafię przygotować także „pod klucz”.
Posiadam własne materiały, opracowanych:
- ponad 60 arkuszy maturalnych z chemii  (poziom rozszerzony)
- ok. 50 arkuszy maturalnych z biologii  (poziom rozszerzony)
- dziesiątki testów, arkuszy egzaminów gimnazjalnych, olimpiad tematycznych               

________________________________________ ________________________________________ ________________
     3. Osiągnięcia moich uczniów:

Moi uczniowie dostają się na wymarzone kierunki studiów na Uniwersytetach i Akademiach Medycznych tj.:  Medycyna, Stomatologia, Farmacja, Biotechnologia, Chemia.
Gwarantuję indywidualne podejście do ucznia, obrazowe tłumaczenie i bezstresową atmosferę, a co najważniejsze,  bardzo duże efekty nauczania.

  • MOJA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE + TWOJE ZAANGAŻOWANIE TO GWARANCJA SUKCESU.
  • ZE MNĄ DOSTANIESZ SIĘ NA WYMARZONE STUDIA          

________________________________________ ________________________________________ ___________
     4.Cena:

Zakres od poziomu podstawówki do matury rozszerzonej za pełną godzinę zegarową - 60 min.:
- 150 zł - 1 osoba
- jest możliwość zajęć w grupie dwuosobowej lu trzyosobowej

Proszę o kontakt mailowy.
Dziękuję ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2018 - 06.2018
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Magister
Biologia (specjalizacja: Genetyka)
06.2018 - 06.2018
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Badania Kliniczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2018 - aktualnie
Nauczyciel prywatny
Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu. Już w LO pomagałam moim kuzynom i bratu, sprawiało mi to ogromną frajdę , dlatego podczas studiów zaczęłam udzielać korepetycji. Udzielam korepetycji z: CHEMII, BIOLOGII, BIOCHEMII, GENETYKI, PRZYRODY na wszystkich poziomach nauczania w szkole , także do matury rozszerzonej.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 62
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2022

Szczerze polecam zajęcia u Pani Mileny. Dzięki nim lepiej rozwiązuję zadania maturalne i wiem na co zwracać uwagę; także atmosfera zajęć jest bardzo miła.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2022

Bardzo polecam zajęcia. Prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze. Bardzo dobre przygotowanie pod maturę.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2021

Z całego serducha polecam korepetycje u Pani Mileny!! Zajęcia doskonale przygotowały mnie do matury z biologii. Dzięki wspólnej nauce osiągnęłam wysoki wynik z matury i już za pierwszym podejściem dostałam się na wymarzony kierunek lekarski. :)))

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2021

Na lekcje biologii do Pani Mileny uczęszczam od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Gdy zacząłem swoją przygodę z biologią czułem się zagubiony w ilości materiału potrzebnego do opanowania, lecz Pani Milena potrafi w doskonały sposób usystematyzować tą wiedzę w głowie i wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia na prostych przykładach z życia wziętych. W ciągu wspólnej udało mi się przerobić znaczną część materiału i jestem z lekcji bardzo zadowolony. Serdecznie polecam naukę z Panią Mileną każdej osobie przygotowującej się do matury lub innego ważnego egzaminu

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Bardzo polecam lekcje i cieszę się, że mogłam się uczyć u Pani Mileny. Dzięki tym zajęciom uzyskałam wysokie wyniki maturalne z biologii i chemii i dostałam się na każdą weterynarię w Polsce, w tym na mój wymarzony Wrocław.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Zajęcia u pani Mileny to najlepsze na co mogłam trafić. Przygotowuję się do matury z biologii i chemii, i w październiku, kiedy zaczynałam, nie myślałam, że w niecały rok zdołam ogarnąć cały materiał. Pani Milena świetnie tłumaczy, podpowiada jak łatwiej zapamiętać trudne zagadnienia. Od początku robimy zadania maturalne, więc teraz czuję się bardzo pewnie i ze spokojem podchodzę do egzaminów.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Świetna korepetytorka, dzięki niej chemia stała się prostsza. Pani Milena potrafi zainteresować i zmotywować do nauki. Lekcje są ciekawe i efektywne. Polecam!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2021

Polecam

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Korepetycje z biologii prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani Milena pomaga zrozumieć trudne zagadnienia i przede wszystkim uczy jak wykorzystać wiedzę w trakcie rozwiązywania arkuszy maturalnych, tak aby właściwie formułować odpowiedzi. Można także dowiedzieć się czegoś ciekawego, co wykracza poza poziom licealny :) Bardzo polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Dziękuje bardzo za pomoc w rozwiązywaniu zadań obliczeniowych z arkuszy maturalnych z chemii. Dzięki niej zrozumiałam te zadania. Bardzo polecam Panią Milenę :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Syn korzystał z korepetycji z biologii u pani Mileny. Rozwiązywał głównie krzyżówki i zadania genetyczne, zajęcia on-line bardzo mu się spodobały, dlatego gorąco polecam pomoc pani Mileny.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Kilka dni temu córka korzystała z korepetycji z chemii on-line u Pani Mileny. Po dwóch lekcjach samodzielnie napisała test i z 8 pytań na 7 odpowiedziała dobrze.

Jesteśmy bardzo zadowolone z wyniku i sposobu prowadzonych zajęć u Pani Mileny. Bardzo dziękujemy !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Chodzę na lekcjie do Pani Mileny już od jakiegoś czasu i jestem naprawdę zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć jak i przekazywania wiedzy uczniom, który jest przejrzysty i konkretny. Przed przyjściem na lekcje miałem duży problem w formułowaniu prawidłowych odpowiedzi do matury z biologii, natomiast już po paru lekcjach nauczyłem się dzięki Pani Milenie. Bardzo polecam każdemu, kto poszukuje dobrego korepetytora do nauki do matury.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Chodziłam do pani Mileny na zajęcia grupowe z biologii i każdemu mogę je polecić! Rozwiązałam wiele arkuszy z OKE, Operonu i uważam, że praca na arkuszach jest to bardzo dobrym przygotowaniem przed maturą, gdyż w szkole nie ma czasu na ich rozwiązywanie.
Wszystkie zadania zostały bardzo dobrze wytłumaczone, w obrazowy sposób. Ponadto atmosfera na lekcji jest bardzo miła dlatego wszystkim maturzystom szukającym pomocy przed maturą polecam zajęcia z Panią Mileną.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z panią Michaliną. Tłumaczy ona w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Potrafi zaciekawić w pozytywny sposób przedmiotem. Wiele skorzystałam z lekcji z nią.

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Pani Milena jest świetną nauczycielką. Posiada ogromną wiedzę, a także stosuje różne mnemotechniki dzięki którym pomogła mi opanować bardzo rozległe tematy w krótkim czasie. Bardzo dobrze przygotowuje mnie do matury. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Mileną.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Pełen profesjonalizm, super podejście do ucznia, luźna atmosfera na zajęciach połączona z ogromną wiedzą, którą Pani Milena przekazuje swoim uczniom w sposób niezwykle przyswajalny.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2020

Pani Milena jest bardzo kompetentną osobą. Potrafi zrozumiale wytłumaczyć tematy omawiane w szkole i nie tylko, stosuje różnego rodzaju mnemotechniki w tym celu oraz ma własne sposoby na wyjaśnienie trudnych tematów omawianych w szkole. Dzięki temu można to wszystko zrozumieć. Polecam bardzo Panią Milenę!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2020

Najlepsze zajęcia na jakie chodziłam. Pełen profesjonalizm, wiedza i inspiracja nią ucznia to wszystko wyróżnia te korepetycje. Szczerze polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Mileną ! Chodzę na te zajęcia od kilku miesięcy i mogę je polecić każdemu. Wszystko jest tłumaczone zrozumiale. Robimy teraz wiązania chemiczne, hybrydyzację, reakcje chemiczne. Bez pomocy Pani Mileny, opierając się tylko na lekcjach w szkole, nie dałabym rady w pełni zrozumieć tych tematów. Polecam.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Pani Milena jest świetnym nauczycielem. Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie, potrafi obrazowo przedstawić zagadnienie, stosuje różne mnemotechniki, które ułatwiają wyobrażenie sobie tych zagadnień biologicznych. Lekcje naprawdę są bardzo ciekawe.

Ponadto zajęcia grupowe na które chodzę są bardzo dobrym rozwiązaniem cenowym i w niczym nie odbiegają od zajęć indywidualnych.

Szczerze polecam zajęcia z Panią Mileną!

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panią Mileną jest ona korepetytorem z ogromną wiedzą i umiejętnością jej przekazywania . Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy co ułatwia przyswajanie wiedzy :) nie mogłam lepiej trafić!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Milena.
Profesjonalne podejście do przedmiotu, przystępny, obrazowy sposób nauki i miła atmosfera spotkań sprawiają że nauka chemii staje się przyjemnością a nie jedynie szkolnym obowiązkiem.

avatar
Julia i Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2020

Z całego serca polecamy zajęcia z Panią Mileną. Jest to naprawdę świetny nauczyciel, który z pasją przekazuje wiedzę na najwyższym poziomie.
Ponadto wiedza Pani Mileny jest niebywała i znacznie wykracza poza program lekcji szkolnych o czym niejednokrotnie się przekonalysmy pytając i dyskutując na tematy biologiczno-chemiczne.

Podsumowujac to są najlepsze korepetycje na jakie do tej pory uczeszczalysmy!!! Polecamy.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2020

Polecam zajęcia z panią Mileną, świetnie tłumaczy chemię, chodzę na nie z koleżanką i obie jesteśmy bardzo zadowolone:)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Jestem tegoroczną maturzystką i od września razem z koleżanką chodzimy do Pani Mileny na zajęcia grupowe z biologii. Pójście na korepetycje i wybór właśnie tego korepetytora to była bardzo dobra decyzja.

Zajęcia są bardzo wartościowe, wiedza i sposób jej przekazania są na najwyższym poziomie. Rozwiązujemy cały czas matury, każde zadanie jest dokładnie wyjaśnione. Wiemy dlaczego coś jest prawdą, ale również dlaczego inne opcje są nieprawdziwe.

Niestety na lekcjach w szkole nie ma czasu na rozwiązywanie matur, dlatego dodatkowe lekcje bardzo pomagają w przygotowaniach do matury. Polecam zajęcia z Panią Mileną !

avatar
Mikołaj i Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2020

Jesteśmy tegorocznym maturzystami i od kilku miesięcy chodzimy na zajęcia z biologii w grupie do Pani Mileny. Lekcje prowadzone są w sposób bardzo ciekawy i zrozumiały. Nauczyciel potrafi zainteresować przedmiotem i widać, że ma ogromną wiedzę i pasje do jego nauczania. Ponadto posiada bardzo duza wiedzę z różnych dziedzin m.in. z chemii i w razie potrzeby wykorzystuje ja do łatwiejszego zrozumienia skomplikowanych zagadnień biologicznych np. metabolizmu. Polecamy zajęcia u Pani Mileny !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Chodzę do pani Mileny na zajęcia grupowe z chemii i uważam są one bardzo dobrze prowadzone. Pani Milena jest osobą kompetentną i zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Od kilku miesięcy zrobiłam ogromne postępy i czuję, że coraz lepiej rozumiem chemię. Ponadto atmosfera na lekcjach jest super. Polecam.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Od września chodzę na zajęcia przygotowujące do matury w grupie, jest to bardzo efektywnie spędzony czas lekcje biologii bardzo dużo mi pomagają, gdyby nie one trudno mi byłoby się zmobilizować do rozwiązywania kolejnych arkuszyz ponadto sposób w jaki Pani Milena tłumaczy jest bardzo obrazowy i skomplikowane zjawiska biologiczne często trudne do wyobrażenia stają się żywe. Polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2020

Pani Milena jest świetnym nauczycielem. Nikt do tej pory tak szybko nie wytłumaczył mi chemii, kilka godzin korepetycji wystarczyło abym zrozumiał kinetyke. Wszystkim polecam takiego korepetytora.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Bardzo polecam Panią Milene :) super tłumaczy chemie

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2020

Dzień dobry.
Jestem studentem Fizjoterapii. Pani Milena udziela mnie korepetycji w zakresie biochemii.
Pomagała i pomaga mnie nadal zrozumieć biochemię, dzięki Jej pomocy zaliczyłem wszystkie kolokwia. Cierpliwość, spokój i profesjonalizm to cechy Pani Mileny.
Ponadto bardzo dobre tłumaczenie zagadnień pomogło mnie przyswoić i nauczyć się ogromu materiału jakim jest biochemia. Polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Bardzo polecam Panią Michalinę! Jestem osobą, której bardzo trudno jest coś wytłumaczyć z chemii i naprawdę miałam już wielu korepetytorów z tego przedmiotu - mogę jednak z czystym sumieniem stwierdzić, że Pani Michalina jest najlepsza :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2019

Chodziłam na zajęcia z chemii do Pani Mileny. Zajęcia bardzo pomogły mi w zrozumieniu pewnych zagadnień .Pani Milena dobrze tłumaczy i ma świetne podejście do ucznia dlatego serdecznie polecam.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Polecam serdecznie korepetycje z Panią Mileną. Współpraca z nią była niezwykle kształcąca i przyjemna ponieważ świetnie przekazuje swoją wiedze. Na każdym kroku widać było wielką pasje i zaangażowanie Pani Mileny na zajęciach. Po za ogromną wiedzą i kompetencją korepetytorki, gwarantowane świetne przygotowanie do matury. Pani Milena jest również bardzo miła i cierpliwa, co wydaje się być niezbędnymi cechami do tego tupu zajęć. Jeżeli jesteś osobą pracowitą i lubiącą biologie przy tej Pani masz szanse się rozwinąć.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Bardzo dziękuję Pani Milenie za pomoc w przygotowaniu do matury rozszerzonej z biologii i chemii. Lekcje mijały w bardzo przyjaznej atmosferze. Wiedza i doświadczenie Pani Mileny jest na najwyższym poziomie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2019

Bardzo dziękuję Pani Milenie za wytłumaczenie mi chemii. W szkole nie zrozumiałam materiału, wiązań chemicznych. Uczylam się ale myśląc o lekcjach chemii było mi niedobrze. Po korepetycjach zrozumiałam te zagadnienia. Dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i spokojne wytłumaczenie mi chemii.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Pani Milena pomogła mojemu synowi z chemią. Syn nauczył się kwasów, soli i poprawił oceny. Powiedział, że pani Milena dobrze uczy. Dziękujemy.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Dziękuję Pani Milenie za pomoc mojej córce w nauce chemii. Mimo początkowych dużych kłopotów z chemia po lekcjach nastąpiła znaczna poprawa. Zmieniło się także podejście córki do przedmiotu, zaczęła go rozumieć, wyciągać wnioski i zdecydowanie poszła do przodu. Miło wspomina wspólną naukę z Panią Mileną, z której pomocą nadrobiła zaległości i poprawiła oceny. Polecam.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Bardzo serdecznie dziękuję za wytłumaczenie mojej córce chemii. Po korepetycjach z Panią Mileną Kamila poprawiła oceny i dalej radzi sobie na lekcjach chemii. Polecam.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Dziękuję bardzo serdecznie za przygotowanie mnie do zeszłorocznej matury.

W listopadzie 2017 roku napisałam próbną maturę z biologii i poszła mi ona bardo słabo. Załamałam się wynikiem i postanowiłam pójść na korepetycje. Wiedziałam, że sama nie zmotywuje się do nauki. Znalazłam Panią Milenę ale z powodów organizacyjnych i braku miejsc na grudzień u korepetytora zajecia rozpoczęłam w lutym.

Na korepetycjach przerabiałysmy głównie arkusze maturalne, ja byłam bardo zdeterminowana i dużo się uczylam, Pani Milena też dużo wymagała i zawsze z chęcią służyła pomocą, dokładnie omawiała matury i wyczerpująco odpowiadała na zadane przeze mnie pytania. Sama dużo z siebie dawała, naprawdę widziałam, że zależało jej na tym, żebym rozumiała i umiała materiał. Mimo tak krótkiego przygotowania majową maturę napisałam o ponad 30% więcej niż próbną. Jestem pewna, że bez pomocy Pani Mileny nie dałabym rady się zmotywować i sama tak dużo zrobić w tak krótkim czasie.

Naprawdę BARDZO DOBRY KOREPETYTOR z ogromną wiedzą i umiejętnością jej przekazywania. Każdemu kto chce osiągnąć wysoki wynik na maturze polecam pomoc Pani Mileny!

avatar
Anna i Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2018

Wszystkim studentom polecamy pomoc Pani Mileny. Jesteśmy studentkami Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie - kierunek Biotechnologia i aby zaliczyć kolokwia z Genetyki skorzystałysmy z pomocy Pani Mileny. Tydzień wcześniej wysłałyśmy na maila zadania (było ich aż kilkadziesiąt) a następnie umówiłyśmy się na spotkanie. Lekcje przeprowadzone zostały w sposób bardzo merytoryczny. Pani Milena wcześniej przed zajęciami rozwiązała i opracowała praktycznie każde zadanie, ilość notatek, które sporządziła była ogromna, przez co praca na zajeciach szła bardzo szybko. Byłyśmy pod ogromnym wrażeniem pracy, która wcześniej wykonała. W kilka spotkań przerobilysmy kilkadziesiąt zadań min. z: mapowania genów, współdziałania genów nieallelicznych, różnego rodzaju epistaz, alleli wielokrotnych, dziedziczenia cech ilościowych, praw Mendla, krzyżówek genetycznych, aneuploidii - ilość materiału naprawdę była ogromna. Dzieki korepetycjom obie pozytywnie zdalysmy kolokwia zaliczeniowe. Jesteśmy pewne, że bez pomocy Pani Mileny nie dałybysmy rady same zrozumieć tego materiału.

Za pomoc bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy genetykę z Panią Mileną każdemu studentowi.

Szkoła Dobrych Korepetycji

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za pozytywną opinię i miłe słowa w niej zawarte. Polecam się na przyszłość. Powodzenia w dalszej edukacji !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Serdecznie polecam lekcje z Panią Mileną.Pani Milena posiada doskonały system nauczania,oraz ogromną wiedzę,którą potrafi w bardzo prosty i przyjemny sposób przekazać uczniowi.Zawsze służyły pomocą, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania. Na lekcjach zawsze panuje miła i przyjazna atmosfera!

Szkoła Dobrych Korepetycji

Olu, bardzo serdecznie dziękuję za miłe słowa :) Powodzenia w dalszej nauce !

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2018

Zajęcia prowadzone w świetnej atmosferze. Cierpliwie i dokładnie tłumaczone zagadnienia. Super przygotowanie do matury.Pani Milena posiada ogromną wiedzę, którą bardzo dobrze przekazuje swoim uczniom. Potrafi zmotywować do nauki. Polecam serdecznie :)

Szkoła Dobrych Korepetycji

Weroniko, dziękuję za pozytywną opinię :) powodzenia podczas tegorocznej matury !

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2018

Pani Milena od kilku miesięcy pomaga mojej córce uczęszczającej do 8 klasy w Chemii oraz Biologii. Córka jest bardzo zadowolona i bardzo chętnie uczestniczy w korepetycjach. Wystartowała w tym roku w konkursach przedmiotowych z Chemii i Biologii - dzięki pracy z Panią Mileną osiągnęła zdecydowanie najlepszy wynik w szkole w kuratoryjnym konkursie przedmiotowym z Chemii i bardzo dobry z Biologii. Zdecydowanie polecam!

Szkoła Dobrych Korepetycji

Bardzo serdecznie dziękuję za opinię, życzę dalszych sukcesów.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Syn rok temu jako gimnazjalisty w drugiej klasie podszedł do olimpiady z biologii. Uzyskał najlepszy wynik w szkole, lepszy od wyższego rocznika. Wszystko to dzięki pomocy Pani Mileny,ktora w kilka miesięcy przed olimpiada, również w wakacje, przerobila z nim cały materiał gimnazjalny. Zostala powtórzona pierwsza klasa: zwierzęta i rośliny i przerobione zagadnienia: człowiek oraz genetyka i ekologia. Marek dostawał bardzo duża ilość olimpiad, testów, które następnie były sprawdzane i tłumaczone na zajeciach. Syn obecnie uczy się chemii u Pani Mileny i jest bardzo zadowolony z tych zajęć dlatego ja również je rekomenduje.

Szkoła Dobrych Korepetycji

Trzymam kciuki za dalsze sukcesy !

avatar
Katarzya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Uczęszczam na korepetycje do Pani Mileny od kilku miesięcy.
Jest osobą rzetelną, świetnie przygotowaną - zna dokładnie standardy maturalne, bardzo dobrze tłumaczy, jest też osoba cierpliwą.
Mnie osobiście najbardziej ujęło solidne przygotowanie i operowanie materiałami maturalnymi - co pozwala je dobrze przerobić i przygotować się do egzaminu.

Szkoła Dobrych Korepetycji

Kasiu ! Dziękuję serdecznie za pozytywną opinię :) Powodzenia w dalszej nauce !

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Polecamy wszystkim pomoc Pani Mileny. Chodzimy od kilku miesiecy na zajecia z chemii w grupie dwuosobowej i bardzo nam się one podobają. Lekcja mija w przyjaznej atmosferze a każde zagadnienie jest tłumaczone w bardzo obrazowy sposób, aż do skutku. Na zajecia trzeba sie uczyć, gdyz Pani Milena dużo wymaga, ale dzieki temu sa efekty. Jeszcze raz, polecamy pomoc tak dobrego korepetytora. Ania i Beata

Szkoła Dobrych Korepetycji

Dziewczyny ! Bardzo Wam dziękuję za mega mozytywną opinię ! Powodzenia w dalszej nauce :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Bardzo fajny kontakt z uczniem, miła atmosfera i zajęcia na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim pomoc pani Mileny.

Szkoła Dobrych Korepetycji

Dziękuję serdecznie, powodzenia w dalszej edukacji.
pozdrawiam !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Chodziłam na dodatkową biologię w szkole w ramach zajęć pozalekcyjnych w grupie trzyosobowej. Zajęcia bardzo pomogły mi w zdaniu matury z biologii. Przerabialiśmy głównie arkusze i dzięki temu nie bałam się już tak bardzo egzaminu. Polecam !

Szkoła Dobrych Korepetycji

Dziewczyny, wszystkiego dobrego na studiach. Dziękuję za pozytywną opinię !

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Bardzo dziękuję Pani Milenie za przygotowanie mnie do matury z języka angielskiego. Dodam, że poprawiałam maturę kilkukrotnie i nie mogłam uzyskać satysfakcjonującego wyniku. Dopiero po systematycznych zajęciach z Panią Mileną moje wyniki się znacznie poprawiły. Pani Milena zadawała mi dużo zadań, testów, wypracowań do napisania. Na zajęciach wszystko było dokładnie tłumaczone. Ta systematyczność sprawiła, że w konsekwencji zdałam maturę z wynikiem prawie dwukrotnie wyższym niż w poprzednich latach ! Dla mnie jest to wielki sukces. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Milenie i polecam wszystkim przygotowującym się do egzaminów!

Szkoła Dobrych Korepetycji

Powodzenia na studiach ! :) Pozdrawiam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2018

Justyna
Jestem bardzo wdzięczna za wyjaśnienie mi genetyki. Przed korepetycjami nie mogłam jej zrozumieć, uczyłam się i oglądałam filmiki na YouTubie ale to wszystko było niejasne. Nie wiedziałam co się dzieje na lekcji w szkole a od samego myślenia o tym było im niedobrze. Pani Milena wytłumaczyła mi teorię, pojęcia, krzyżówki w trakcie jednych długich zajęć i w końcu zrozumiałam. Zajęcia są miłe, przebiegają w spokojnej atmosferze. Jestem bardzo wdzięczna Pani Milenie za udzieloną mi pomoc. Planuję umówić się na systematyczną naukę.

Szkoła Dobrych Korepetycji

Dziękuję za opinię i powodzenia w dalszej edukacji !

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, w miłej atmosferze i na najwyższym poziomie. Po zajęciach wszystko jest jasne a nauka chemii staje się przyjemnością a nie obowiązkiem. Pai Milena potrafi w prosty i logiczny sposób wyjaśnić trudne i skomplikowane zagadnienia chemiczne, jest również doskonałym motywatorem, dzięki któremu z łatwością można uwierzyć we własne możliwości. Polecam pomoc Pani Mileny.

Szkoła Dobrych Korepetycji

Dziękuję serdecznie, powodzenia w dalszej edukacji.
Pozdrawiam !

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Bardzo polecam Panią Milenę, która w świetny sposób potrafi przekazać wiedzę. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze.
Polecam Panią Milenę każdej osobie, która chce poszerzyć swoją wiedzę z chemii jak i z biologii.

Szkoła Dobrych Korepetycji

Dziękuję serdecznie za pozytywną opinię :)
Powodzenia w dalszej edukacji.
Pozdrawiam !

avatar
Student fizjoterapii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Biochemia na studiach to jeden z najcięższych przedmiotów, wiele osób ma z nią problemy, również ja potrzebowałem pomocy. Długo szukałem odpowiedniej osoby, która pomoże mi zrozumieć materiał, aż w końcu trafiłem na Panią Milenę. Była to bardzo dobra decyzja. W ciągu kilku zajęć nadrobiliśmy potężną część materiału: pojęcia, zagadnienia, reakcje, przemiany metaboliczne. Co najważniejsze dowiedziałem się co z czego wynika i wszystko zaczęło układać się w logiczną całość. Za to bardzo DZIĘKUJĘ, gdyż nauka tak ogromnego materiału na pamięć bez jego zrozumienia mija się z celem, co wcześniej czyniłem. Pani Milena pokazała mi, jak w łatwy sposób przyswoić tak ogromny materiał i po kilkunastu godzinach wspólnej nauki poprawiłem wszystkie kolokwia. Wszystkim mającym przejścia z biochemią szczerze polecam Panią Milenę.

Szkoła Dobrych Korepetycji

Powodzenia w dalszej edukcji !
Dziękuję za opinię.
Pozdrawiam :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Przyznam szczerze, nie mam żadnego pojęcia o chemii. Chcąc iść na korepetycje muszę rozpoczynać całą naukę od poziomu szkoły podstawowej. Zapisałem się na korepetycje do pani Mileny i jestem z tego faktu niesamowicie zadowolony!!! Pani Milena posiada bardzo wielką i fachową wiedzę a przy tym jest osobą bardzo miłą, ciepłą, wyrozumiałą i pogodną. Posiada ogromną i rzadką cechę jaką jest dar przekazywania swojej wiedzy innym. Każdej osobie która szuka pomocy z takich przedmiotów jak chemia lub biologia, gorąco polecam zajęcia z Panią Mileną!!!

Szkoła Dobrych Korepetycji

Dziękuję serdecznie :)
Pozdrawiam !

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Jestem studentem fizjoterapii. Pani Milena pomogła mi z przedmiotem biologia medyczna. Odpowiadałem z całości materiału i zdałem na 4+. Bardzo dobra współpraca, pani Milena potrafiła mi przyswajalny sposób wytłumaczyć zagadnienia z całego materiału. Polecam!

Szkoła Dobrych Korepetycji

Dziękuję serdecznie za pozytywną opinię :)
Powodzenia w dalszej edukacji.
Pozdrawiam !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2017

Chemia nigdy nie była moją mocną stroną. Na studiach technicznych miałam jeden kurs związany z chemią i niestety musiałam się z nią zmierzyć. Pani Milena bardzo mi pomogła w nauce równań , reakcji chemicznych. Dzięki niej zdałam i kolokwia i egzamin ! Polecam !

Szkoła Dobrych Korepetycji

Bardzo dziękuję !
Powodzenia w dalszej edukacji :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2017

Z całego serca polecam korepetycje z Panią Mileną, która jest osobą sumienną, rzetelną i kompetentną! Posiada ogromną wiedzę i dar przekazywania jej innym. Korepetycje prowadzone są profesjonalnie, w miłej i bezstresowej atmosferze, co w rezultacie daje nam przepis na idealne zajęcia :).

Szkoła Dobrych Korepetycji

Dziękuję serdecznie :)
Pozdrawiam !

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Przygotowując się do egzaminu z genetyki korzystałam z pomocy pani Mileny. We wrześniu pomyślnie zdałam egzamin, zakończyłam sesję i dostałam się na kolejny rok studiów. Dziękuję!!! Polecam wszystkim pomoc pani Mileny

Szkoła Dobrych Korepetycji

Dziękuję serdecznie :)
Pozdrawiam !

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2017

Pani Milena jest osobą, która posiada ogromną wiedzę i potrafi ją doskonale przekazać. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze i już po krótkim czasie przychodzi chęć do nauki nawet tych tematów, z którymi miałem do tej pory problemy. Obecnie przerabiamy arkusze maturalne z biologii i chemii z tłumaczeniem dokładnym tego, czego nie rozumiem. Już jestem najlepszym uczniem w klasie i wierzę, że dzięki Pani Milenie dostanę się w tym roku na Medycynę.
Polecam zajęcia z Panią Mileną !

Szkoła Dobrych Korepetycji

Dziękuję za pozytywną opinię. Wszystkiego dobrego :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2017

Bardzo polecam Panią Milenę. Zostałem przygotowany do matury z biologii bardzo dobrze, nadrobiłem zaległości i zdałem na wymarzone studia. Co najważniejsze, na zajęciach przerabiałem bardzo dużo różnych arkuszy maturalnych, w jasny dla mnie sposób z tłumaczeniem każdego zadania. Dlatego serdecznie polecam korepetycje z Panią Mileną !

Szkoła Dobrych Korepetycji

Dziękuję za opinię !
Pozdrawiam ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.