Milena Michalak

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Kraków

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2018 - 06.2018
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Magister
Biologia (specjalizacja: Genetyka)
06.2018 - 06.2018
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Badania Kliniczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2018 - aktualnie
Nauczyciel prywatny
Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu. Już w LO pomagałam moim kuzynom i bratu, sprawiało mi to ogromną frajdę , dlatego podczas studiów zaczęłam udzielać korepetycji. Udzielam korepetycji z: CHEMII, BIOLOGII, BIOCHEMII, GENETYKI, PRZYRODY na wszystkich poziomach nauczania w szkole , także do matury rozszerzonej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Polecam serdecznie korepetycje z Panią Mileną. Współpraca z nią była niezwykle kształcąca i przyjemna ponieważ świetnie przekazuje swoją wiedze. Na każdym kroku widać było wielką pasje i zaangażowanie Pani Mileny na zajęciach. Po za ogromną wiedzą i kompetencją korepetytorki, gwarantowane świetne przygotowanie do matury. Pani Milena jest również bardzo miła i cierpliwa, co wydaje się być niezbędnymi cechami do tego tupu zajęć. Jeżeli jesteś osobą pracowitą i lubiącą biologie przy tej Pani masz szanse się rozwinąć.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Bardzo dziękuję Pani Milenie za pomoc w przygotowaniu do matury rozszerzonej z biologii i chemii. Lekcje mijały w bardzo przyjaznej atmosferze. Wiedza i doświadczenie Pani Mileny jest na najwyższym poziomie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2019

Bardzo dziękuję Pani Milenie za wytłumaczenie mi chemii. W szkole nie zrozumiałam materiału, wiązań chemicznych. Uczylam się ale myśląc o lekcjach chemii było mi niedobrze. Po korepetycjach zrozumiałam te zagadnienia. Dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i spokojne wytłumaczenie mi chemii.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Pani Milena pomogła mojemu synowi z chemią. Syn nauczył się kwasów, soli i poprawił oceny. Powiedział, że pani Milena dobrze uczy. Dziękujemy.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Dziękuję Pani Milenie za pomoc mojej córce w nauce chemii. Mimo początkowych dużych kłopotów z chemia po lekcjach nastąpiła znaczna poprawa. Zmieniło się także podejście córki do przedmiotu, zaczęła go rozumieć, wyciągać wnioski i zdecydowanie poszła do przodu. Miło wspomina wspólną naukę z Panią Mileną, z której pomocą nadrobiła zaległości i poprawiła oceny. Polecam.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Bardzo serdecznie dziękuję za wytłumaczenie mojej córce chemii. Po korepetycjach z Panią Mileną Kamila poprawiła oceny i dalej radzi sobie na lekcjach chemii. Polecam.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Dziękuję bardzo serdecznie za przygotowanie mnie do zeszłorocznej matury.

W listopadzie 2017 roku napisałam próbną maturę z biologii i poszła mi ona bardo słabo. Załamałam się wynikiem i postanowiłam pójść na korepetycje. Wiedziałam, że sama nie zmotywuje się do nauki. Znalazłam Panią Milenę ale z powodów organizacyjnych i braku miejsc na grudzień u korepetytora zajecia rozpoczęłam w lutym.

Na korepetycjach przerabiałysmy głównie arkusze maturalne, ja byłam bardo zdeterminowana i dużo się uczylam, Pani Milena też dużo wymagała i zawsze z chęcią służyła pomocą, dokładnie omawiała matury i wyczerpująco odpowiadała na zadane przeze mnie pytania. Sama dużo z siebie dawała, naprawdę widziałam, że zależało jej na tym, żebym rozumiała i umiała materiał. Mimo tak krótkiego przygotowania majową maturę napisałam o ponad 30% więcej niż próbną. Jestem pewna, że bez pomocy Pani Mileny nie dałabym rady się zmotywować i sama tak dużo zrobić w tak krótkim czasie.

Naprawdę BARDZO DOBRY KOREPETYTOR z ogromną wiedzą i umiejętnością jej przekazywania. Każdemu kto chce osiągnąć wysoki wynik na maturze polecam pomoc Pani Mileny!

avatar
Anna i Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2018

Wszystkim studentom polecamy pomoc Pani Mileny. Jesteśmy studentkami Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie - kierunek Biotechnologia i aby zaliczyć kolokwia z Genetyki skorzystałysmy z pomocy Pani Mileny. Tydzień wcześniej wysłałyśmy na maila zadania (było ich aż kilkadziesiąt) a następnie umówiłyśmy się na spotkanie. Lekcje przeprowadzone zostały w sposób bardzo merytoryczny. Pani Milena wcześniej przed zajęciami rozwiązała i opracowała praktycznie każde zadanie, ilość notatek, które sporządziła była ogromna, przez co praca na zajeciach szła bardzo szybko. Byłyśmy pod ogromnym wrażeniem pracy, która wcześniej wykonała. W kilka spotkań przerobilysmy kilkadziesiąt zadań min. z: mapowania genów, współdziałania genów nieallelicznych, różnego rodzaju epistaz, alleli wielokrotnych, dziedziczenia cech ilościowych, praw Mendla, krzyżówek genetycznych, aneuploidii - ilość materiału naprawdę była ogromna. Dzieki korepetycjom obie pozytywnie zdalysmy kolokwia zaliczeniowe. Jesteśmy pewne, że bez pomocy Pani Mileny nie dałybysmy rady same zrozumieć tego materiału.

Za pomoc bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy genetykę z Panią Mileną każdemu studentowi.

Milena Michalak

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za pozytywną opinię i miłe słowa w niej zawarte. Polecam się na przyszłość. Powodzenia w dalszej edukacji !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Serdecznie polecam lekcje z Panią Mileną.Pani Milena posiada doskonały system nauczania,oraz ogromną wiedzę,którą potrafi w bardzo prosty i przyjemny sposób przekazać uczniowi.Zawsze służyły pomocą, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania. Na lekcjach zawsze panuje miła i przyjazna atmosfera!

Milena Michalak

Olu, bardzo serdecznie dziękuję za miłe słowa :) Powodzenia w dalszej nauce !

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2018

Zajęcia prowadzone w świetnej atmosferze. Cierpliwie i dokładnie tłumaczone zagadnienia. Super przygotowanie do matury.Pani Milena posiada ogromną wiedzę, którą bardzo dobrze przekazuje swoim uczniom. Potrafi zmotywować do nauki. Polecam serdecznie :)

Milena Michalak

Weroniko, dziękuję za pozytywną opinię :) powodzenia podczas tegorocznej matury !

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2018

Pani Milena od kilku miesięcy pomaga mojej córce uczęszczającej do 8 klasy w Chemii oraz Biologii. Córka jest bardzo zadowolona i bardzo chętnie uczestniczy w korepetycjach. Wystartowała w tym roku w konkursach przedmiotowych z Chemii i Biologii - dzięki pracy z Panią Mileną osiągnęła zdecydowanie najlepszy wynik w szkole w kuratoryjnym konkursie przedmiotowym z Chemii i bardzo dobry z Biologii. Zdecydowanie polecam!

Milena Michalak

Bardzo serdecznie dziękuję za opinię, życzę dalszych sukcesów.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Syn rok temu jako gimnazjalisty w drugiej klasie podszedł do olimpiady z biologii. Uzyskał najlepszy wynik w szkole, lepszy od wyższego rocznika. Wszystko to dzięki pomocy Pani Mileny,ktora w kilka miesięcy przed olimpiada, również w wakacje, przerobila z nim cały materiał gimnazjalny. Zostala powtórzona pierwsza klasa: zwierzęta i rośliny i przerobione zagadnienia: człowiek oraz genetyka i ekologia. Marek dostawał bardzo duża ilość olimpiad, testów, które następnie były sprawdzane i tłumaczone na zajeciach. Syn obecnie uczy się chemii u Pani Mileny i jest bardzo zadowolony z tych zajęć dlatego ja również je rekomenduje.

Milena Michalak

Trzymam kciuki za dalsze sukcesy !

avatar
Katarzya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Uczęszczam na korepetycje do Pani Mileny od kilku miesięcy.
Jest osobą rzetelną, świetnie przygotowaną - zna dokładnie standardy maturalne, bardzo dobrze tłumaczy, jest też osoba cierpliwą.
Mnie osobiście najbardziej ujęło solidne przygotowanie i operowanie materiałami maturalnymi - co pozwala je dobrze przerobić i przygotować się do egzaminu.

Milena Michalak

Kasiu ! Dziękuję serdecznie za pozytywną opinię :) Powodzenia w dalszej nauce !

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Polecamy wszystkim pomoc Pani Mileny. Chodzimy od kilku miesiecy na zajecia z chemii w grupie dwuosobowej i bardzo nam się one podobają. Lekcja mija w przyjaznej atmosferze a każde zagadnienie jest tłumaczone w bardzo obrazowy sposób, aż do skutku. Na zajecia trzeba sie uczyć, gdyz Pani Milena dużo wymaga, ale dzieki temu sa efekty. Jeszcze raz, polecamy pomoc tak dobrego korepetytora. Ania i Beata

Milena Michalak

Dziewczyny ! Bardzo Wam dziękuję za mega mozytywną opinię ! Powodzenia w dalszej nauce :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Bardzo fajny kontakt z uczniem, miła atmosfera i zajęcia na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim pomoc pani Mileny.

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie, powodzenia w dalszej edukacji.
pozdrawiam !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Chodziłam na dodatkową biologię w szkole w ramach zajęć pozalekcyjnych w grupie trzyosobowej. Zajęcia bardzo pomogły mi w zdaniu matury z biologii. Przerabialiśmy głównie arkusze i dzięki temu nie bałam się już tak bardzo egzaminu. Polecam !

Milena Michalak

Dziewczyny, wszystkiego dobrego na studiach. Dziękuję za pozytywną opinię !

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Bardzo dziękuję Pani Milenie za przygotowanie mnie do matury z języka angielskiego. Dodam, że poprawiałam maturę kilkukrotnie i nie mogłam uzyskać satysfakcjonującego wyniku. Dopiero po systematycznych zajęciach z Panią Mileną moje wyniki się znacznie poprawiły. Pani Milena zadawała mi dużo zadań, testów, wypracowań do napisania. Na zajęciach wszystko było dokładnie tłumaczone. Ta systematyczność sprawiła, że w konsekwencji zdałam maturę z wynikiem prawie dwukrotnie wyższym niż w poprzednich latach ! Dla mnie jest to wielki sukces. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Milenie i polecam wszystkim przygotowującym się do egzaminów!

Milena Michalak

Powodzenia na studiach ! :) Pozdrawiam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2018

Justyna
Jestem bardzo wdzięczna za wyjaśnienie mi genetyki. Przed korepetycjami nie mogłam jej zrozumieć, uczyłam się i oglądałam filmiki na YouTubie ale to wszystko było niejasne. Nie wiedziałam co się dzieje na lekcji w szkole a od samego myślenia o tym było im niedobrze. Pani Milena wytłumaczyła mi teorię, pojęcia, krzyżówki w trakcie jednych długich zajęć i w końcu zrozumiałam. Zajęcia są miłe, przebiegają w spokojnej atmosferze. Jestem bardzo wdzięczna Pani Milenie za udzieloną mi pomoc. Planuję umówić się na systematyczną naukę.

Milena Michalak

Dziękuję za opinię i powodzenia w dalszej edukacji !

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, w miłej atmosferze i na najwyższym poziomie. Po zajęciach wszystko jest jasne a nauka chemii staje się przyjemnością a nie obowiązkiem. Pai Milena potrafi w prosty i logiczny sposób wyjaśnić trudne i skomplikowane zagadnienia chemiczne, jest również doskonałym motywatorem, dzięki któremu z łatwością można uwierzyć we własne możliwości. Polecam pomoc Pani Mileny.

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie, powodzenia w dalszej edukacji.
Pozdrawiam !

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Bardzo polecam Panią Milenę, która w świetny sposób potrafi przekazać wiedzę. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze.
Polecam Panią Milenę każdej osobie, która chce poszerzyć swoją wiedzę z chemii jak i z biologii.

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie za pozytywną opinię :)
Powodzenia w dalszej edukacji.
Pozdrawiam !

avatar
Student fizjoterapii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Biochemia na studiach to jeden z najcięższych przedmiotów, wiele osób ma z nią problemy, również ja potrzebowałem pomocy. Długo szukałem odpowiedniej osoby, która pomoże mi zrozumieć materiał, aż w końcu trafiłem na Panią Milenę. Była to bardzo dobra decyzja. W ciągu kilku zajęć nadrobiliśmy potężną część materiału: pojęcia, zagadnienia, reakcje, przemiany metaboliczne. Co najważniejsze dowiedziałem się co z czego wynika i wszystko zaczęło układać się w logiczną całość. Za to bardzo DZIĘKUJĘ, gdyż nauka tak ogromnego materiału na pamięć bez jego zrozumienia mija się z celem, co wcześniej czyniłem. Pani Milena pokazała mi, jak w łatwy sposób przyswoić tak ogromny materiał i po kilkunastu godzinach wspólnej nauki poprawiłem wszystkie kolokwia. Wszystkim mającym przejścia z biochemią szczerze polecam Panią Milenę.

Milena Michalak

Powodzenia w dalszej edukcji !
Dziękuję za opinię.
Pozdrawiam :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Przyznam szczerze, nie mam żadnego pojęcia o chemii. Chcąc iść na korepetycje muszę rozpoczynać całą naukę od poziomu szkoły podstawowej. Zapisałem się na korepetycje do pani Mileny i jestem z tego faktu niesamowicie zadowolony!!! Pani Milena posiada bardzo wielką i fachową wiedzę a przy tym jest osobą bardzo miłą, ciepłą, wyrozumiałą i pogodną. Posiada ogromną i rzadką cechę jaką jest dar przekazywania swojej wiedzy innym. Każdej osobie która szuka pomocy z takich przedmiotów jak chemia lub biologia, gorąco polecam zajęcia z Panią Mileną!!!

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie :)
Pozdrawiam !

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Jestem studentem fizjoterapii. Pani Milena pomogła mi z przedmiotem biologia medyczna. Odpowiadałem z całości materiału i zdałem na 4+. Bardzo dobra współpraca, pani Milena potrafiła mi przyswajalny sposób wytłumaczyć zagadnienia z całego materiału. Polecam!

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie za pozytywną opinię :)
Powodzenia w dalszej edukacji.
Pozdrawiam !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2017

Chemia nigdy nie była moją mocną stroną. Na studiach technicznych miałam jeden kurs związany z chemią i niestety musiałam się z nią zmierzyć. Pani Milena bardzo mi pomogła w nauce równań , reakcji chemicznych. Dzięki niej zdałam i kolokwia i egzamin ! Polecam !

Milena Michalak

Bardzo dziękuję !
Powodzenia w dalszej edukacji :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2017

Z całego serca polecam korepetycje z Panią Mileną, która jest osobą sumienną, rzetelną i kompetentną! Posiada ogromną wiedzę i dar przekazywania jej innym. Korepetycje prowadzone są profesjonalnie, w miłej i bezstresowej atmosferze, co w rezultacie daje nam przepis na idealne zajęcia :).

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie :)
Pozdrawiam !

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Przygotowując się do egzaminu z genetyki korzystałam z pomocy pani Mileny. We wrześniu pomyślnie zdałam egzamin, zakończyłam sesję i dostałam się na kolejny rok studiów. Dziękuję!!! Polecam wszystkim pomoc pani Mileny

Milena Michalak

Dziękuję serdecznie :)
Pozdrawiam !

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2017

Pani Milena jest osobą, która posiada ogromną wiedzę i potrafi ją doskonale przekazać. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze i już po krótkim czasie przychodzi chęć do nauki nawet tych tematów, z którymi miałem do tej pory problemy. Obecnie przerabiamy arkusze maturalne z biologii i chemii z tłumaczeniem dokładnym tego, czego nie rozumiem. Już jestem najlepszym uczniem w klasie i wierzę, że dzięki Pani Milenie dostanę się w tym roku na Medycynę.
Polecam zajęcia z Panią Mileną !

Milena Michalak

Dziękuję za pozytywną opinię. Wszystkiego dobrego :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2017

Bardzo polecam Panią Milenę. Zostałem przygotowany do matury z biologii bardzo dobrze, nadrobiłem zaległości i zdałem na wymarzone studia. Co najważniejsze, na zajęciach przerabiałem bardzo dużo różnych arkuszy maturalnych, w jasny dla mnie sposób z tłumaczeniem każdego zadania. Dlatego serdecznie polecam korepetycje z Panią Mileną !

Milena Michalak

Dziękuję za opinię !
Pozdrawiam ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.