Mikołaj Limanówka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Wrocław (Rynek)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!
Mam na imię Mikołaj i jeśli chcesz nauczyć się grać na gitarze, to jesteś we właściwym miejscu.
 Zapraszam na lekcje gry na gitarze online :)

Kim jestem?
     Muzyka to dla mnie najważniejsza rzecz w życiu.  Jest moją największą pasją i jednocześnie pracą. Jestem zawodowym, aktywnie koncertującym i rozwijającym się muzykiem,  a dokładnie gitarzystą i wokalistą.

Uważam, że proces uczenia się i poznawania jest niezmiernie ważny i potrzebny do tego, aby się rozwijać i stawać się coraz lepszym w swojej dziedzinie.
Właśnie dlatego cały czas sam się uczę i rozwijam pod okiem moich wieloletnich nauczycieli.

 • Ukończyłem I rok Rozrywkowej Szkoły Muzycznej II stopnia, Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej,  ze specjalnością instumentalistyka jazzowa - specjalizacja gitara elektryczna.
 • Od trzech lat stale kształcę się w Wrocławskiej Szkole Śpiewu,  z zakresu:  emisji głosu, rytmiki, kszałcenia słuchu, teorii muzyki, i fonetyki,  pod okiem trenerów takich jak Patrycja Obara , czy Teo Dumski.
 • od roku kształce się również z zakresu instrumentalistyki jazzowej, pod okiem Karola Jagieła - zawodowego gitarzysty i absolwenta Wydziału Jazzu PWSZ w Nysie.

Wiem, dużo tego. Ale teraz będzie już  tylko lżej :)     

Oprócz nauki również aktywnie koncertuję z własnym, solowym mareriałem, zatytułowanym "Interpretacje".
W trakcie roku zagrałem z nim ponad 100 solowych  koncertów klubowych.

Prezentowałem go między innymi na takich wydarzeniach artystycznych jak Noc Nadodrza, czy festiwal filmowy MiastoMOVIE,  oraz w takich klubach jak Niebo Café, czy legendarny Hard Rock Cafe.

Co oferuję?

Uczę grać na gitarze: elektrycznej, akustycznej i klasycznej.

Dla każdego ucznia dobieram indywidualny sposób nauczania, dostosowany do poziomu ucznia.

Bardzo lubię pracować z osobami, które nigdy nie trzymały gitary w rękach i twierdzą, że nie mają "talentu" muzycznego.

Na podstawie własnego doświadczenia wiem, że wszystkiego da się nauczyć, ponieważ sam byłem kiedyś taką "niemuzyczną" osobą :)

Bardzo chętnie zajmę się również osobami, które potrafią już grać, lub grały kiedyś i chciałyby sobie to odświeżyć i przypomnieć.

Oczywiście zapraszam też osoby sprawnie grające na gitarze, które chciałyby poszerzyć swoje umiejętności i wejść na wyższy poziom :)

Z każdym uczniem ustalam indywidualny plan pracy i według niego dobieram odpowiednie narzędzia potrzebne do jego zrealizownia.

Możemy razem pracować nad każdą z tych rzeczy:

 • granie swoich ulubionych piosenek
 • tworzenie muzyki do własnych tekstów
 • akompaniament, czyli po prostu granie na gitarze i śpiewanie jednocześnie :)
 • pisanie swoich autorskich utworów
 • granie z nut
 • granie z tabulatur
 • granie ze słuchu
 • improwizowanie do utworów  - granie solówek :)

Gdzie i jak?

Ze względu na aktualną sytuację, zajęcia odbywają się online. W związku z tym staram się zapewnić Wam jak najlepszą jakość dźwięku, obrazu i łącza :)

Oczywiście kiedy już tylko będzie to dla nas wszystkich bezpieczne, zapraszam na zajęcia do mojego małego domowego studia,  w samym środku Wrocławskiego Rynku. Jest ono w pełni wyposażone w wszystkie potrzebne materiały takie jak: sprzęt muzyczny, wzmacniacze, instrumenty, sprzęt nagraniowy i pomoce naukowe :)
Wszystko oczywiście jest do Waszej dyspozycji. Chętnie Was nagram w warunkach studyjnych. Chcecie nagrać całą piosenkę na gitarze lub z wokalem i gitarą? Nie ma problemu :)

Zapewniam Wam oczywiście wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne.  Nie musicie kupować żadnych książek, podręczników i ponosić dodatkowych kosztów :)

W formie online wysyłam Wam skany, zdjęcia i pliki w najwyższej  możliwej jakości.

PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ CAŁKOWICIE BEZPŁATNE - więc możecie się sami przekonać, czy będzie Wam się po prostu podobało. Bo to jest przecież najważniejsze :) To nic zobowiązującego. Wtedy dopiero możecie zadecydować czy chcecie w ogóle chodzić do mnie na zajęcia, czy nie :)

Jeśli chcecie się umówić na pierwszą lekcję lub zadać jakiekolwiek pytania (nawet te, które wydają Wam się najgłupsze na świecie) to dzwońcie do mnie lub piszcie - co chcecie.
Możecie też znaleźć mnie na Instagramie lub Facebooku i tam do mnie napisać ;)
Pamiętajcie - nie ma głupich pytań :)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
Wrocławska Szkoła Śpiewu
Wokalistyka
09.2018 - 06.2019
Wrocławia Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Instrumentalistyka Jazzowa
Kursy i szkolenia
04.2019
"Na początku był blues" - warsztaty z Polą Chobot
06.2019
Warsztaty wokalno-aktorskie z Patrycją Obarą i Teo Dumskim
Doświadczenie
12.2018 - aktualnie
Mikołaj Limanówka
Solowa działalność koncertowa, z materiałem zatytułowanym "Interpretacje", doceniona przez festiwale artystyczne takie jak Noc Nadodrza, czy MIASTOmovie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Od jakiegoś czasu biorę lekcje gry u Mikołaja. Nie wiedziałem czy opcja online będzie dla mnie wystarczająca, myliłem się. Moja gitara nareszcie wydaje z siebie dźwięki i nie są to przypadkowe dźwięki :D Zaczynam świadomie obchodzić się z instrumentem, Mikołaj tego wszystkiego mnie uczy. Jest świetnym nauczycielem. Imponuje mi swoją wiedzą, rzetelnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. W domu nie nudzę się, dostaję materiały dzięki którym mogę ćwiczyć jeszcze więcej. Jestem antytalentem jeśli chodzi o grę na instrumencie jakimkolwiek, kilka razy na własną rękę próbowałem z tutoriali coś zagrać, ale szybko traciłem zapał i nie miał kto mi tego wytłumaczyć i powiedzieć co robię źle. Teraz sam siebie nie poznaję. Mikołaj dopinguje, świetnie motywuje.
Polecam!!!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Bardzo fajne zajęcia , zarówno te na żywo jak i online, Pan Mikołaj wie co robi i jak to przekazać nawet najbardziej wymagającemu uczniowi, na początku myślałam, że się do tego kompletnie nie nadaje, ale prowadzący nie dał za wygraną i dziś jest już całkiem nieźle, za co serdecznie dziękuję i czekam na kolejne zajęcia! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Chodzę na zajęcia do Mikołaja już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do lekcji online, szczególnie w obliczu YouTube’a i mnogości filmików instruktażowych. Okazuje się jednak, że ma to więcej niż tylko sens – kontakt na żywo, nawet za pośrednictwem internetu, umożliwia stawianie pytań i uzyskiwanie odpowiedzi, wprowadzanie poprawek w momencie popełniania błędów. Dzięki temu nie wyrabiam sobie nieświadomie złych nawyków. Same lekcje są na świetnym poziomie, a praca z Mikołajem jest przyjemnością – tłumaczy mi wszystko na spokojnie i pokazuje rzeczy, które mam zrobić. Wysyła też wszystkie materiały, dzięki którym mogę dalej ćwiczyć już sama, co w obecnych czasach jest zbawieniem – mam zajęcie, które dodatkowo mnie rozwija. Cieszę się, że w końcu trafiłam na dobrego nauczyciela, z którym zajęcia są przyjemnością, a nie nużącym obowiązkiem – bo moje dotychczasowe przygody rysowały się w tym negatywnym tonie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.