Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Poznań
Warszawa
Wrocław
Gdańsk
Łódź
Kraków
Katowice
Szczecin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam Cię :)

Jeśli szukasz UNIKALNYCH I SKUTECZNYCH zajęć z języka angielskiego prowadzonych przez profesjonalistę, który pomoże Ci w osiągnięciu TWOJEGO JĘZYKOWEGO CELU w roku 2024 i pokaże Ci NAJLEPSZE i INDYWIDUALNIE DOPASOWANE metody nauki oraz materiały – trafiłeś/aś idealnie!

Na początek spójrz na opinie uczniów na samym dole strony.

-------------------------------------- --------------------------------------

A teraz parę słów o mnie:

Jestem lektorem języka angielskiego z NAJWYŻSZYM poziomem biegłości językowej (C2, potwierdzony certyfikatami Cambridge), TRENEREM szybkiej nauki oraz TWÓRCĄ AUTORSKIEJ METODY NAUCZANIA 5P ® z doświadczeniem ponad 15 000 poprowadzonych lekcji.

Jestem też:

 • Jedynym nauczycielem na portalu e-korepetycje z odsetkiem pozytywnych opinii 100% od 2013 roku
 • Jedynym nauczycielem na portalu e-korepetycje z autentycznymi, potwierdzonymi zdjęciami opiniami uczniów od czerwca 2018 (czyli od momentu, gdy taka możliwość została tutaj dodana)
 • Jedynym nauczycielem na portalu e-korepetycje oferującym podwójną gwarancję satysfakcji - jeśli lekcje ze mną nie okażą się najlepszymi, w jakich brałeś/aś udział, w każdej chwili możesz zrezygnować, a ja zwrócę Ci pieniądze za ostatnie zajęcia, a od siebie dołożę drugie tyle. Tak, jestem tak przekonany o skuteczności moich lekcji, że mogę spokojnie zaproponować taki układ :)

Moją MISJĄ jest przekazanie mojej wiedzy jak największej ilości osób oraz całkowita zmiana systemu szkolnictwa w kontekście języków obcych.

Jestem energicznym i wymagającym nauczycielem –  lekcje ze mną są intensywne i przebiegają w pozytywnej atmosferze.

Moim priorytetem jest, żeby moi uczniowie jak najszybciej osiągali WYMARZONE WYNIKI.

Prowadzę własną szkołę językową – poza nauczaniem szkolę też innych lektorów i pokazuję im jak sprawić, żeby lekcje były interesujące i efektywne.

Jestem PASJONATEM języków obcych - poza udzielaniem lekcji z angielskiego, w latach 2012-2013 na przestrzeni jednego roku nauczyłem się dodatkowo języka hiszpańskiego od podstaw do poziomu zaawansowanego. Wiem doskonale, jak wygląda proces nauki ze strony ucznia i pomogę Ci przejść go z uśmiechem na twarzy :)

Prowadzę kursy ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb (od poziomu 0 aż do C2). Uczę zarówno DOROSŁYCH, jak i DZIECI ORAZ MŁODZIEŻ. Na zajęciach skupiamy się maksymalnie na Tobie, lekcje są dopasowane do Twoich oczekiwań.

Nauczam tylko i wyłącznie tego, co jest rzeczywiście istotne i potrzebne - nie korzystam z nudnej teorii czy książkowych regułek. Dzięki odwiedzeniu ponad 40 krajów, w tym 6 anglojęzycznych, oraz organizacji wielu międzynarodowych wydarzeń, od lat mam ciągły kontakt z żywym i nieustannie ewoluującym językiem angielskim oraz licznymi akcentami. Uczniom przekazuję to, co najważniejsze i najbardziej przydatne, w zależności od ich indywidualnych celów i potrzeb. Korzystam również ze sztucznej inteligencji (AI), tak żeby przyspieszyć i uatrakcyjnić moim podopiecznym naukę.

Pokaż mi swój językowy cel, a ja pomogę Ci go osiągnąć! :)

-------------------------------------- --------------------------------------

Kto przede wszystkim korzysta z moich usług? Głównie są to:

 • Osoby dorosłe , które cenią swój czas i szukają dla siebie NAJBARDZIEJ EFEKTYWNYCH I WARTOŚCIOWYCH lekcji angielskiego , które przyniosą im możliwie szybkie rezultaty (niezależnie czy jest to język ogólny, biznesowy, przygotowanie do egzaminu/certyfikatu czy konwersacje).
  Są to często osoby posiadające dużo obowiązków oraz/lub odpowiedzialne stanowiska w pracy. Rozumiem ich, ponieważ sam prowadzę firmę, uprawiam sport i staram się poświęcać czas rodzinie i przyjaciołom.
  Takie osoby szukają profesjonalnych usług sprawdzonego lektora, a nie lekcji z nauczycielem przydzielonym przez standardową szkołę językową. Dzięki zajęciom ze mną robią SZYBKIE POSTĘPY i odkrywają, że nauka angielskiego może być PRZYJEMNA I SKUTECZNA, nawet przy natłoku innych obowiązków.
 • Dzieci i młodzież , dla których zajęcia szkolne są nudne, nieefektywne i niewystarczające. Rodzice często skarżą się, że tradycyjny system edukacji w szkołach nie działa, a ich pociechy są znudzone i zniechęcone lekcjami. Szukają zatem lektora, z którym DZIECI BĘDĄ CHCIAŁY SIĘ UCZYĆ I ROZWIJAĆ , a także osoby, która podejdzie do procesu nauczania z zupełnie innej strony.
  Dzięki lekcjom ze mną zadowoleni są nie tylko sami młodsi uczniowie, ale także rodzice, z którymi jestem w stałym kontakcie i którym przesyłam INDYWIDUALNE RAPORTY na temat postępów ich dzieci.
 • Wszystkie osoby, które mają dość nudy, wkuwania słówek czy wypełniania kserówek na lekcjach. Moje zajęcia cieszą się tak dużą popularnością, ponieważ jako trener szybkiej nauki i twórca metody 5P ® PROWADZĘ JE ZUPEŁNIE INACZEJ, niż pozostali lektorzy - niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania ucznia. Moje metody mogą Ci się wydać nawet trochę dziwne - są za to o wiele skuteczniejsze, ciekawsze i mniej stresujące, niż te tradycyjne.

W połączeniu z dużą dawką pozytywnej energii, entuzjazmu i pasji do nauczania z mojej strony, każda osoba, która decyduje się na zajęcia ze mną osiąga to, czego oczekiwała - REZULTATY ORAZ SATYSFAKCJĘ.

Poczytaj co mówią o mnie moi podopieczni na samym dole strony i przekonaj się sam :)

-------------------------------------- --------------------------------------

W czym się specjalizuję?

 • Prowadzę kursy z języka ogólnego oraz specjalistycznego na każdym poziomie (od 0 do C2) . Pokażę Ci, jak zrobić szybkie postępy niezależnie od tego, na jakim etapie nauki jesteś teraz.
 • Pomagam w przełamaniu bariery językowej, uczę konwersacji i poprawnej wymowy. Koniec ze stresem, jąkaniem się i ‘pustką w głowie’.
 • Przygotowuję do egzaminów i certyfikatów takich jak FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, TOEIC, STANAG, Egzaminy na studiach, Matura, Egzamin Ósmoklasisty. Już niedługo możesz zdać jeden z nich!
 • Pomagam nadrobić zaległości w szkole, na studiach oraz w dorosłym życiu. Wspólnie osiągniemy świetne wyniki!
 • Prowadzę zajęcia Business English . Nauczę Cię praktycznego języka używanego w biznesie i w pracy.

Oferuję też pakiet dodatków , którego nie znajdziesz NIGDZIE INDZIEJ.  

Wybierając zajęcia u mnie OTRZYMUJESZ DODATKOWO:

 1. Podwójną gwarancję satysfakcji – jeśli stwierdzisz, że lekcje ze mną nie są najlepszymi w jakich brałeś udział, w każdej chwili możesz zrezygnować, a ja zwrócę Ci pieniądze za ostatnie zajęcia, a od siebie dołożę drugie tyle. Tak, jestem tak przekonany o skuteczności moich lekcji , że mogę spokojnie zaproponować taki układ :) W dodatku, nie musisz podpisywać ze mną żadnej umowy - współpraca trwa tak długo, jak sobie życzysz.
 2. Świadomość, że wspólnie robimy coś dobregoprzychód z pierwszych zajęć z każdym nowym uczniem przeznaczam w całości na cele charytatywne . Od początku trwania akcji zebraliśmy wspólnie już ponad 12 000zł!
 3. Metody, które pomogą Ci szybciej się uczyć – jestem specjalistą od szybkiej nauki i pokażę Ci triki, dzięki którym wielokrotnie przyspieszysz swój progres .
 4. Motywację i pomoc w nauce między lekcjami – jestem wymagający, dzięki czemu zaczniesz szybko zauważać rezultaty współpracy . Dla ucznia najbardziej zaangażowanego i przygotowanego do zajęć w danym miesiącu organizuję dodatkową, darmową lekcję – to taki mały prezent ode mnie :)
 5. Indywidualny plan nauki oraz moją autorską metodę 5P ® – w zależności od indywidualnych potrzeb, ułożę dla Ciebie taki plan, żebyś wiedział/a dokładnie co robić między zajęciami. Poprowadzę Cię krok po kroku aż do osiągnięcia celu!
 6. Prezent na dobry początek współpracy - książka pt. ‘Jak zmienić nawyki i wzmocnić silną wolę’ z autografem autora - Nawyki są kluczowe w procesie nauki języka. Dzięki temu krótkiemu i najbardziej aktualnemu kompendium wiedzy na temat nawyków na polskim rynku oraz moim wskazówkom, łatwo i bezboleśnie wyrobisz w sobie nawyki, które pomogą Ci jeszcze szybciej osiągnąć Twój językowy cel!
 7. S ystem nauki słownictwa i monitorowania postępów - dzięki niemu opanujesz słówka oraz będziesz regularnie otrzymywał ode mnie feedback i wskazówki. Wszystko dokładnie pokażę Ci podczas pierwszej lekcji.

-------------------------------------- --------------------------------------

Gotowy/a? No to zaczynajmy!

Zadzwoń lub napisz SMS (+48665325601) / napisz przez portal e-korepetycje lub na Skype (nick: mikolaj.chalawa) i umów się na PIERWSZE ZAJĘCIA ZA 50 % CENY.

Z racji napiętego grafiku nie zawsze mogę odebrać, ale na pewno oddzwonię :)

Nie zwlekaj - na tę chwilę zostały ostatnie miejsca na okres czerwiec 2024 - sierpień 2024. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

Nauka odbywa się u mnie (skrzyżowanie ulicy 28 Czerwca 1956 r. z ulicą Czechosłowacką, blisko granicy Poznania z Luboniem i autostrady A2 ; dojazd tramwajem nr 2, 9, 10 // autobusem 171, 176, 149, 602, 603, 610, 651 // pociągiem ) lub przez Skype .

Przy okazji wyjazdów służbowych prowadzę też zajęcia weekendowe w Warszawie/Łodzi/Katowicach/Krakowie/Wroc ławiu/Gdańsku.

Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie.

Wystawiam faktury VAT.

-------------------------------------- --------------------------------------

Cennik (w zależności od danego pakietu zajęć ; proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów):

 • lekcje indywidualne: 150 - 390zł/40 minut ; 200 - 490zł/50 minut ; 250 - 590zł/60 minut
 • lekcje w dwie osoby: 100 - 240zł/40 minut za osobę ; 130 - 290zł/50 minut za osobę ; 160 - 340zł/60 minut za osobę
 • lekcje w siedzibie firmy klienta: 600zł/40 minut ; 700zł/50 minut ; 800zł/60 minut

CENA ZAJĘĆ OBEJMUJE:

 • wiedzę i doświadczenie
 • niekonwencjonalne metody nauczania
 • indywidualne podejście
 • autentyczne angielskie materiały wybrane przeze mnie, do wykorzystania między lekcjami
 • zastosowanie sztucznej inteligencji (AI) w procesie nauki
 • najwyższej jakości sesje 40/50/60 minutowe
 • wyjątkową atmosferę :)

Zapraszam do kontaktu! Zadzwoń lub napisz SMS (+48665325601) / napisz przez portal e-korepetycje lub na Skype (nick: mikolaj.chalawa) i umów się na pierwsze zajęcia za 50 % ceny.

Uwaga: Treść oferty chroniona jest prawami autorskimi. Żadna część powyższego ogłoszenia nie może być kopiowana ani wykorzystywana przez inne osoby.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Mikołaj - Najlepsze Lekcje
Piękna 68
00-672 Warszawa
NIP: 524-249-51-43

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
SJO przy Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu
Nauczanie j. obcych
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Filologia angielska - specjalność Etnolingwistyka
Kursy i szkolenia
04.2013
FCE (First Certificate in English) ; CAE (Certificate in Advanced English) ; CPE (Certificate of Proficiency in English)
06.2013
Matura rozszerzona z j. angielskiego z wynikiem 100 %
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Najlepsze Lekcje
Poza nauczaniem prowadzę szkołę językową i uczę lektorów jak sprawić, żeby zajęcia językowe były zarówno interesujące, jak i skuteczne.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 215
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2024

Lekcje z Mikołajem rozpocząłem kilka lat temu - pierwsze efekty przyszły praktycznie natychmiastowo i moja wiedza i umiejętności z języka angielskiego znacznie się poprawiły. Od pierwszych lekcji Mikołaj wykazywał ogromną inicjatywę i było rzeczywiście widać ze uczy języków z pasji, co od razu przyniosło znakomite rezultaty. Zacząłem się swobodniej komunikować, poprawniej wymawiać słowa, rozumieć coraz trudniejsze teksty czy nagrania. Chciało mi się przychodzić na lekcje i się uczyć. Zastosowanie jego nietuzinkowych metod, sposób, w jaki pracowaliśmy, oraz ćwiczenia związane z moimi zainteresowaniami sprawiły, że przestałem traktować naukę jak obowiązek, a zacząłem patrzeć na nią jak na wyzwanie, na cel do osiągnięcia i frajdę.

Co do samego nauczyciela, Mikołaj jest po prostu niezwykłym lektorem, który sprawi iż nauka angielskiego stanie się przyjemnością. Jedną z jego supermocy jest cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy w prosty i przejrzysty sposób. Atmosfera na lekcjach zawsze była pozytywna, ale też zawsze było produktywnie, bo Mikołaj w profesjonalny sposób ułożył mi plan nauki i pilnował, żebyśmy się go trzymali. Z Mikołajem można porozmawiać na każdy temat, a część lekcji zawsze wiązała się z rzeczami ciekawymi dla niego i dla mnie, więc czas płynął szybko. Mega pozytywna i skuteczna osoba!

Jednakże, uważam iż największym dowodem na wybitność naszych lekcji jest osiągnięcie mojego długoterminowego celu, czyli zdanie egzaminu na poziom C2, który zaliczyłem bez najmniejszych problemów, a także dostanie się na studia za granicę. Tego wszystkiego nie osiągnąłbym bez współpracy z Mikołajem. Dodatkowo, tak jak wspomniałem wcześniej, nie była to ciężka praca okupiona ogromną ilością łez i wysiłku, jak to często bywa, gdy cel jest wysoki, ale wspaniała przygoda językowa zwieńczona osiągnięciem ambitnego celu.

Zajęcia z Mikołajem to była zdecydowanie najlepsza inwestycja w moją wiedzę jeśli chodzi o sferę języków obcych, polecam każdemu w 100%!!! Z Mikołajem zaczniesz kompletnie inaczej patrzeć na naukę, będziesz wiedział dokładnie co robić między lekcjami i zrobisz takie postępy, że nie poznasz sam siebie za kilka miesięcy.

Dziękuję Mikołaj za całą współpracę i zaangażowanie. Życzę Ci, żeby Twoja pasja i energia zostały z Tobą na zawsze i żebyś dalej był tak rewelacyjnym nauczycielem!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wow, Andrzej, bardzo Ci dziękuję za tak wspaniałą opinię! Dla mnie również współpraca z Tobą to była czysta przyjemność :) Ogromną radość i satysfakcję dało mi obserwowanie, jak krok po kroku przechodziłeś na coraz wyższy poziom znajomości języka, aż dotarłeś do najwyższego z możliwych i dostałeś się na wymarzone studia. Gratuluję!

Głęboko wierzę, że nauka języka może być, tak jak napisałeś, ciekawą przygodą językową zakończoną osiągnięciem celu, a nie czymś nudnym i trudnym. Receptą na sukces jest połączenie odpowiedniej metodologii oraz niewielkiej, ale regularnej pracy samodzielnej z interesującymi i angażującymi zajęciami nastawionymi na cel. Wydaje mi się, że świetnie nam to wyszło, a Ty jesteś dowodem na to, że taka 'mieszanka' po prostu musi zadziałać :) Cieszę się, że dołożyłem cegiełkę do Twojego sukcesu i gorąco Ci kibicuję, żebyś osiągał kolejne cele i marzenia. Powodzenia we wszystkim!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2024

Zacząłem współpracę z Mikołajem rok temu i trwa ona do dziś. Nie wyobrażam sobie lepszego nauczyciela niz Mikołaj. W swoim okresie nauki angielskiego miałem sporą liczbę nauczycieli ale nikt nie był w stanie pomóc mi z moimi problemami nauki tego języka. W końcu trafiłem pod skrzydła Mikołaja ,który pokazał mi że nauka angielskiego nie jest tak trudna jak mi się to wydawało. Miałem bardzo duże problemy z przełamaniem się do swobodnego komunikowania (zawsze mnie to stresowało), miałem również problemy z czytaniem oraz gramatyką ale Mikołaj pokazał mi, że nie ma nic w tym strasznego. Szybko zobaczyłem efekty lekcji, nie ma bariery językowej jaką miałem wcześniej, kiedyś rozmowa po angielsku mnie stresowała a dziś mam dużą swobodę w wypowiadaniu się. Ważną informacją jest to, że Mikołaj również przygotowuje naukę pod kątem biznesowym, co jest dużym atutem w mojej sytuacji, ponieważ prowadzę własną działalność i potrzebuję znać dobrze angielski. Teraz czuję się dużo pewniejszy i w języku ogólnym i w biznesowym a to wszystko dzięki Mikołajowi.

Może teraz parę słów na temat jak trafiłem do Mikołaja i o przebiegu zajęć. Namiary do Mikołaja dostałem od mojej siostry, która przede mną zaczęła współpracować z Mikołajem. Moja siostra również miała problem z angielskim jak i ja, ale zauważyłem u niej bardzo szybką zmianę w znajomości tego języka. Więc stwierdziłem ,że sam muszę spróbować. Umówiłem się z Mikołajem na pierwsze zajęcia i już od razu widziałem, że złapiemy dobry kontakt. Moje zajęcia odbywają się przez Skype i są prowadzone w super atmosferze, dzięki czemu nie czuję nerwów, robię widoczne postępy i czuję się pewniejszy.

Mikołaj wyróżnia się na tle innych nauczycieli tym że jest bardzo koleżeński a zarazem profesjonalny w tym co robi. Na co warto zwrócić uwagę podczas tych zajęć to że przy Mikołaju uczysz się języka obcego ale i nie tylko ponieważ Mikołaj jest bardzo inteligentną osobą od której można dowiedzieć się fajnych i fascynujących rzeczy z całego świata. Dużo podróżuje i przy okazji konwersacji opowiada różne ciekawostki, oczywiście wszystko po angielsku, dzięki czemu lekcje są jeszcze bardziej interesujące. Na zajęciach z Mikołajem, poza tym, że dużo się uczę, to czuję się jakbym wyszedł z kolegą na drinka i wymieniał się swoimi opiniami oraz poruszał różne ciekawe tematy z życia. To wszystko sprawia, że progres w języku przychodzi przy okazji, po prostu w trakcie uczenia się wg metod Mikołaja, które są nowoczesne i niestandardowe.

Podsumowując jeśli masz problemy z angielskim w podróży, w pracy albo w szkole lub na studiach, chcesz szybko osiągnąć jak najlepsze wyniki, to nie zastanawiaj się a dzwoń do Mikołaja, warto. On napewno pomoże Ci przełamać twoje bariery.

Jeszcze raz polecam wszystkim z całego serca.

Michał

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję Michał! Jesteś kolejnym przykładem tego, że 'dla chcącego nic trudnego' - wkładając trochę pracy własnej można osiągnąć fantastyczne rezultaty :)

Jedną z najważniejszych rzeczy dla mnie jako nauczyciela języków obcych jest skuteczne łączenie dwóch sfer, o których wspomniałeś - tej profesjonalnej i edukacyjnej oraz tej luźnej i koleżeńskiej. Chcę, żeby uczniowie współpracujący ze mną osiągali swoje cele językowe, a jednocześnie żeby działo się to w pozytywnej atmosferze, bez niepotrzebnego stresu i usztywnienia. Myślę, że perfekcyjnie złapaliśmy ten balans :)

Pamiętam jak dziś naszą pierwszą lekcję, od tego czasu zrobiłeś solidny progres. Gratuluję i trzymam kciuki za Twoje dalsze sukcesy językowe i zawodowe!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2024

Gdy zaczynałam zajęcia z Mikołajem, mój angielski był w opłakanym stanie. Stresowałam się, bałam się mówić, nie za bardzo rozumiałam filmy czy artykuły po angielsku, znałam co prawdę trochę słówek i zasad gramatycznych, ale nie umiałam tworzyć poprawnych zdań. W dodatku miałam złe doświadczenia z lekcjami w szkole, a indywidualne zajęcia z innymi nauczycielami nie przynosiły oczekiwanych efektów.

Szukając rozwiązania, trafiłam na e-korepetycje, po przeczytaniu ogłoszenia oraz opinii o Mikołaju umówiłam się na próbną lekcję, a ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę! Już po pierwszych kilku zajęciach zobaczyłam różnicę w moim podejściu do nauki. Przestałam się bać mówić, blokada językowa zniknęła, cieszyłam się na lekcje, z chęcią przygotowywałam się do spotkań i wykonywałam zadania, które dostawałam na okres między zajęciami. Co najważniejsze, szybko zaobserwowałam pierwsze rezultaty: większą pewność siebie i w końcu mówienie pełnymi zdaniami bez stresu.

Metody nauki samodzielnej, które pokazał mi Mikołaj, są ciekawe, zadziałały szybko i nie wymagały ode mnie dużej ilości pracy. Wystarczy robić niewiele, ale za to regularnie, a takie działanie na przestrzeni kilku miesięcy przynosi efekt. W dodatku, Mikołaj wręcz zaraża entuzjazmem do pracy nad językiem, czuć, że nauczanie to jego pasja. Jest też pozytywną, ciepłą osobą, która wprowadza świetną atmosferę na zajęciach. Czujesz się podczas nich jak na spotkaniu z dobrym znajomym, a nie jak na kolejnej nudnej lekcji w szkole.

Po zaledwie kilku miesiącach lekcji z Mikołajem oraz pracy samodzielnej, oglądanie filmów, słuchanie programów w radiu po angielsku oraz czytanie średnio zaawansowanych tekstów stało się dla mnie czymś normalnym - a przedtem przez wiele lat nie doszłam do takiego momentu! Nauczyłam się też poprawnie pisać dłuższe wypowiedzi, płynnie mówić oraz lepiej wymawiać słowa. Niedawno minął rok współpracy, a ja zaczęłam nawet przygotowywać się do zdania egzaminu na poziomie B1+. Jest to coś, co kiedyś w ogóle nie przyszłoby mi do głowy, a z Mikołajem widzę, że jest to możliwe - pokazał mi w jaki sposób podejść do zadań egzaminacyjnych i jak rozwiązywać te, które sprawiały mi największe problemy. Ostatnio zdobyłam 3/3 punkty w zadaniu, w którym za pierwszym razem miałam 0/3 pkt ;)

Podsumowując, z czystym sumieniem polecam zajęcia z Mikołajem. I młodszym, i starszym, każdemu, kto chce szybko osiągnąć rezultaty. Przełamanie bariery językowej, konwersacje w życiu codziennym i w podróży, przygotowanie do testu, egzaminu czy certyfikatu, lepsze rozumienie, większa znajomość słownictwa i gramatyki, to wszystko i pewnie jeszcze więcej jest jak najbardziej do osiągnięcia, widzę to na swoim przykładzie. Co najważniejsze, będziesz się uczyć nie tylko podczas zajęć, ale też między nimi, bo Mikołaj dokładnie pokaże Ci JAK uczyć się samodzielnie. Współpracę z Mikołajem oceniam jako świetną decyzję i inwestycję, która w 100% się opłaca. Nawet tylko kilka miesięcy zajęć z nim da zdecydowanie lepsze wyniki niż standardowa, wieloletnia szkolna nauka, tak właśnie było w moim przypadku.

Polecam,
Dagmara :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Droga Dagmaro, po pierwsze ogromne gratulacje za pracę, którą wykonałaś, oraz za sukces, który osiągnęłaś, a po drugie wielkie dzięki za tak pozytywną opinię! Tak jak napisałaś, nauka języka nie musi być trudnym i czasochłonnym procesem, trzeba po prostu być regularnym i wykonywać sensowny plan działania, a rezultat się pojawi. Cieszę się, że obydwoje potrafimy poważnie potraktować naukę, a jednocześnie mieć super atmosferę podczas lekcji. Współpraca z tak zaangażowaną uczennicą to sama przyjemność :)

Cieszę się też, że dałaś się 'zarazić' moim entuzjazmem, że przypadły Ci do gustu moje metody, i że zrobiłaś tak duży progres, jak również miło mi, że rok 2024 zaczął się od takiej opinii - to dla mnie dodatkowa motywacja :) Działamy dalej w 2024, następne cele językowe są w Twoim zasięgu, do zobaczenia na kolejnych zajęciach!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2023

Mikołaj jest nie tylko dobrym i odpowiedzialnym nauczycielem, ale również bardzo sympatyczną, otwartą, optymistyczną i inteligentną osobą. Lekcje odbywają się całkowicie po angielsku i przebiegają w miłej i pozytywnej atmosferze, w której można porozmawiać na każdy temat, a bariera językowa i stres zupełnie znikają. Mikołaj podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie i motywuje do regularnej nauki, która staje się ciekawa, przychodzi z łatwością i jest zupełnym przeciwieństwem szkolnego wkuwania.

Zajęcia pozwoliły mi przygotować się do egzaminu FCE, który zdałam w ciągu ostatniego roku oraz do matury rozszerzonej, którą napisałam na 93%. Dzięki takiemu wynikowi dostałam się na studia prawnicze, które zaczynam już od października. Lekcje z Mikołajem zamierzam kontynuować, by dalej rozwijać swój angielski i w przyszłości zdać egzamin CAE. Oprócz przygotowania do egzaminów, zajęcia rozwinęły mój angielski na tyle, że wypowiadam się z coraz większą płynnością i przestałam bać się używać go zarówno na lekcjach w szkole, jak i w innych sytuacjach - zaczęłam pisać piosenki po angielsku :)

Lekcje z Mikołajem wpłynęły na mój niesamowicie szybki progres w języku oraz na wiele moich sukcesów i z pewnością mogę powiedzieć, że jest on najlepszym nauczycielem angielskiego jakiego spotkałam. Polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Laura! Bardzo dziękuję za wspaniałą opinię, a co jeszcze ważniejsze, za wspaniałą współpracę, za Twoje zaangażowanie i za ciągłe dokładanie małych cegiełek w drodze do sukcesu językowego. Dla każdego ten sukces będzie czym innym, ale droga składa się z małych kroków i z systematyczności. Wspólnie ustaliliśmy plan działania i trzymaliśmy się go, co zaowocowało zdaniem dwóch ważnych dla Ciebie egzaminów - gratuluję! Cieszę się również, że połączyłaś swoją pasję, muzykę, z angielskim i zaczęłaś pisać piosenki w tym języku :)

Współpraca z Tobą to sama przyjemność, trzymam kciuki za Twoje kolejne cele, zarówno te związane z muzyką, jak i te prawnicze czy językowe. Z tymi ostatnimi postaram się pomóc :) Do zobaczenia na następnej lekcji!

avatar
Sylwester
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2023

Lekcje z Mikołajem kompletnie odmieniły mój angielski. Mikołaj to absolutnie EKSPERT w nauczaniu języków obcych, który zmieni Twój angielski na zawsze!

Jego metody sprawiły, że już po kilku miesiącach stałem się pewniejszy w używaniu angielskiego i zacząłem swobodnie rozmawiać z obcokrajowcami po angielsku, między innymi na tematy biznesowe. Poszerzyłem słownictwo, rozumiem więcej i nie stresuje mnie już stosowanie języka w praktyce.

Ważne rzeczy, które Mikołaj wykorzystał podczas naszej współpracy to:

1. Praktyka mówienia w realnych sytuacjach: Realne sytuacje, rozmowy tylko po angielsku – to właśnie pokonało moją barierę językową.

2. Regularność i angielski wszędzie, gdzie się da! Mikołaj pokazał mi, jak zatopić się w języku i korzystać z niego każdego dnia.

3. Motywacja i wsparcie: Mikołaj okazał się nie tylko świetnym nauczycielem, ale również mentorem, który wierzył we mnie i motywował do ciągłego rozwoju.

Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu w nauce angielskiego lub hiszpańskiego, gorąco polecam Mikołaja. Przez wiele lat brałem udział w zajęciach z różnymi osobami, ale dopiero z Mikołajem zrobiłem znaczący progres językowy.

Bez względu na Twój wiek czy poziom, jego metody i zaangażowanie przyniosą wymierne rezultaty.

Dziękuję Mikołaj za wszystkie lekcje! :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Gratuluję Ci osiągnięcia swojego celu językowego i bardzo dziękuję za pozytywną opinię! Wiem, że międzynarodowy biznes to Twoja pasja i cieszę się, że dzięki poprawieniu swojego angielskiego możesz tę pasję skuteczniej realizować :)

Wykonałeś w ostatnich miesiącach solidną pracę i teraz możesz cieszyć się z wyników :) Małe kroczki i regularność potrafią zdziałać cuda jeśli chodzi o progres w języku obcym. Zamiast uczyć się na pamięć regułek gramatycznych czy wypełniać kserówki, postawiliśmy na regularny kontakt z prawdziwym, żywym angielskim i to bardzo szybko przyniosło rezultaty. Współpraca z Tobą była przyjemnością, trzymam kciuki za Twój dalszy rozwój w sferze językowej i w każdej innej, która jest dla Ciebie ważna!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2023

Nauka języka w szkole średniej i na studiach nie podnosiła moich umiejętności, lecz śmiało mogę napisać, że wręcz je zaniżała.

Miałem wiele problemów z angielskim głównie na płaszczyźnie swobodnego mówienia, czytania ze zrozumieniem oraz słuchania, w sumie można powiedzieć, że był tragizm i apokalipsa. Wydałem „miliony” na różnego rodzaju korepetycje podczas których tylko się nudziłem i patrzyłem w sufit.

Na portal e-korepetycje trafiłem przypadkiem, w momencie gdy byłem już na drugim roku studiów, powiedziałem sobie muszę coś zmienić, nie mogę wchodzić na rynek pracy bez dobrej znajomości angielskiego! Na ofertę Mikołaja trafiłem jako jedną z pierwszych po wpisaniu w wyszukiwarkę „język angielski”. Po dokładnej analizie opinii oraz opisu oferty i porównaniu jej z innymi postanowiłem spróbować. Napisałem i otrzymałem wiadomość od mojego przyszłego mentora, że rozpoczynamy przygodę.

Dziś po nieco ponad roku współpracy mogę śmiało napisać, że nauka angielskiego z Mikołajem, wykorzystując odpowiednie techniki, które moim zdaniem sprawdziły się w 100%, doprowadziły mnie do osiągnięcia pierwszych celów takich jak swobodne mówienie, poprawne pisanie oraz czytanie i słuchanie ze zrozumieniem. Droga do osiągnięcia kolejnych celów jeszcze przede mną, lecz z moim ulubionym mentorem wiem, że to będzie łatwa, ciekawa i jednocześnie ambitna droga.

Mikołaj jest osobą odpowiedzialną, cierpliwą i sympatyczną, która angażuje się w każdą płaszczyznę języka angielskiego, z którą mamy problemy. Niezależnie od poziomu naszych umiejętności, dobiera odpowiednie narzędzia aby dany etap przejść w optymalnym czasie. Dzięki temu zmiany w mówieniu, czytaniu, słuchaniu zaobserwowałem błyskawicznie. Lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, dzięki której nie czujemy się jak na ścięciu. Mikołaj uważnie podchodzi do realizowanych założeń i sukcesywnie wspiera nas na każdym etapie naszego rozwoju w języku angielskim.

Finalnie czuję się pewniejszy siebie i bardziej otwarty na ludzi, a przede wszystkim nie mam obawy gdy mam przeprowadzić rozmowę z osobą z zagranicy.

Dla osób szukających dobrego nauczyciela:

Jeżeli chcesz umieć język angielski, jesteś osobą dorosłą lub studiujesz albo uczysz się w szkole, jeśli pragniesz wejść na wyższy poziom to przede wszystkim nie myśl bo Ci świat umknie przed oczami i rozpocznij swoją przygodę z osobą kompetentną na tym stanowisku taką jak Mikołaj. I nie jest to marketing, nikt mi za to nie płaci. Dzięki Mikołajowi dziś w zawodzie IT i w życiu prywatnym nie czuje poczucia braków z angielskiego jak to było w przypadku mojego gimnazjum czy szkoły średniej. Ten czas do dziś jest dla mnie jak złoto i wiem, że moja decyzja o rozpoczęciu przygody z angielskim na nowo pod okiem Mikołaja dziś mi się opłaciła.

JUST DO IT!

Pozdrawiam,
MK

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki za rekomendację! Już po kilku miesiącach zajęć i pracy własnej pojawiły się wyniki, a teraz to już zupełnie inny Mateusz :) Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za kolejne sukcesy. Zarówno w nauce angielskiego jak i hiszpańskiego, poza samymi lekcjami należy wiedzieć JAK uczyć się samodzielnie. Pokazałem Ci metody i techniki pracy do wykonania między zajęciami i z tygodnia na tydzień widziałem, że korzystasz z nich i że przynoszą one rezultaty. Cieszę się, że wspólnie 'odczarowaliśmy' temat nauki i że nie powtarzamy tych samych schematów, z którymi zetknąłeś się w szkole i na studiach :)

Jeszcze raz gratuluję postępów, dziękuję za opinię i życzę powodzenia w osiąganiu kolejnych celów!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2023

Mikołaj jest osobą bardzo pozytywną i energiczną, a co najważniejsze jest kompetentny i profesjonalny w tym co robi. Zajęcia są intensywne, zawsze odbywają się w super atmosferze, stres przed mówieniem znika, a ja czuję się pewna siebie. Mikołaj wyróżnia się od innych nauczycieli tym, że jest przede wszystkim bardzo empatyczny i otwarty do innych osób. Potrafi łączyć profesjonalizm z koleżeństwem podczas zajęć. Jest osobą bardzo inteligentną, oczytaną i można z nim porozmawiać na każdy temat. Na zajęciach poruszamy najróżniejsze tematy, dzielimy się ze sobą swoimi opiniami i przemyśleniami, przez co czuję się jak na kawie z przyjacielem, a nie jak na lekcji. Podczas zajęć w końcu nie muszę się stresować i obawiać że popełnię błąd, ponieważ Mikołaj szybko, miło i skutecznie wytłumaczy gdzie ten błąd popełniłam. Do zajęć jest zawsze przygotowany, a do nauczania podchodzi i z bardzo dużym zaangażowaniem oraz pasją.

Jeśli chodzi o moją przygodę z lekcjami, zaczynając miałam bardzo duże braki i byłam bardzo nieśmiała w mówieniu po angielsku, zajęcia przyniosły mi nie tylko progres w nauce języka, ale także dały mi więcej odwagi w mówieniu. Zaczynając zajęcia nie wiedziałam do końca co mnie czeka, ponieważ metoda jaką uczy Mikołaj jest całkowitym przeciwieństwem standardowej nudnej teorii czy książkowych regułek, którymi byłam już znudzona i wiedziałam, że nie przynoszą żadnych pozytywnych rezultatów. Metoda, którą opracował Mikołaj przynosi mi fun z nauki i w końcu nie muszę się do niej zmuszać, a co najważniejsze widzę ogromny postęp. Lekcje z Mikołajem to inwestycja, która bardzo mi się opłaciła.

Na pierwszym spotkaniu został mi przedstawiony plan naszej nauki na zajęciach jak i poza nimi. Po kilku miesiącach współpracy mogę spokojnie stwierdzić, że osiągnęłam swoje cele - bardzo rozwinęłam swoje słownictwo, poprawiłam gramatykę, a rozumienie ze słuchu i różne akcenty nie wprawiają mnie już w zakłopotanie. Poza tym, że poprowadził mnie do niesamowitego progresu w angielskim, Mikołaj to również super osoba z ambicjami i wiedzą na każdy temat, którą chętnie się dzieli ze swoimi uczniami. Według mnie zajęcia z nim są warte każdej ceny.

Z czystym sumieniem polecam,

Amelia

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię, Amelia! Jestem z Ciebie dumny, przez ostatnie miesiące byłaś bardzo systematyczna, a w końcu o to chodzi w nauce języka - nie trzeba uczyć się dużo, ale warto być regularnym i mieć chociaż 20-30 minut codziennego kontaktu z językiem. Wzięłaś sobie nasz plan nauki do serca i teraz masz świetne wyniki, gratuluję :) Ja również czuję, że nasze konwersacje są zarówno ciekawe i przyjemne, jak i nakierowane na cel, czyli poprawę Twoich umiejętności językowych. Cieszę się, że znaleźliśmy balans między profesjonalizmem i skupieniem na pracy a śmiechem, luzem i pozytywną atmosferą.

Jeszcze raz dziękuję za tę piękną opinię, dobrze w ten sposób zacząć nowy rok :) Życzę wszystkiego najlepszego w 2023 i trzymam kciuki za dalsze postępy w nauce!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2022

W momencie gdy zaczynałam lekcje z Mikołajem mój poziom angielskiego był niewystarczający na tyle, aby móc swobodnie się nim komunikować. Moim głównym, dość powszechnym problemem był strach posługiwania się nim publicznie ze względu na obawy przed opiniami dotyczącymi mojego ubogiego słownictwa. Małymi lecz systematycznymi krokami wraz z Mikołajem dążyliśmy do poszerzenia teoretycznej jak i praktycznej wiedzy z tego języka, co poprawiało mój komfort w jego używaniu. Naszym głównym celem, który sobie ustanowiliśmy było odpowiednie przygotowanie do egzaminu na poziomie średniozaawansowanym (STANAG poziom 2).

Kilkukrotnie korzystałam już z pomocy w formie korepetycji i mogę z całą przyjemnością powiedzieć, że zajęcia z Mikołajem są bezkonkurencyjne, a efekty naszej współpracy pojawiły się błyskawicznie. Coś co urzekło mnie w zajęciach z Mikołajem to jego indywidualne podejście dostosowane do moich problemów i trudności z językiem angielskim. Forma w jakiej prowadzone były zajęcia była nowoczesna i efektywna. Na pierwszym miejscu było praktyczne używanie języka, aby się z nim oswoić. Było to dla mnie wyzwanie i rzut na głęboką wodę jednak Mikołaj uświadomił mi również, że najważniejsze w nauce języka jest jego systematyczne używanie i powtarzanie rzeczy już nauczonych.

Mikołaj jest bardzo serdeczną i empatyczną osobą, która potrafi zainspirować do działania i co najważniejsze pomóc przełamać barierę językową, która wydawała mi się problemem nie do przejścia. Atmosfera na zajeciach pozwoliła na swobodne samopoczucie bez strachu przed ocenianiem przez drugą osobę. Używanie języka w trakcie całych zajęć było dla mnie kluczowe, nauczyło mnie to korzystania z zasobu słownictwa i wiedzy jaką posiadam.

Finalnie w kilka miesięcy udało mi się osiągnąć większą pewność siebie, lepsze mówienie, rozumienie tekstu pisanego oraz słuchanego i moje największe osiągnięcie potwierdzające polepszenie wszystkich umiejętności językowych to zdanie egzaminu STANAG 2 (co jeszcze parę miesięcy temu było dla mnie abstrakcyjnym marzeniem).

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że zajęcia z Mikołajem to świetna decyzja i inwestycja, która przynosi efekty i zachęca do dalszej pracy nad językiem. Z czystym sumieniem serdecznie polecam współpracę z Mikołajem, ponieważ przy stosowaniu się do ustalonego planu progres jest po prostu gwarantowany.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Moja droga, pracowita i ambitna Olu :) Gratuluję! Obserwowanie Twojej przemiany i postępów to czysta przyjemność, a dołożenie cegiełki do Twojego sukcesu jest dla mnie źródłem wielkiej satysfakcji :) Przez ostatnie kilka miesięcy szłaś jak burza, zarówno w kontekście językowym, jak i egzaminacyjnym/zadaniowym. Znowu potwierdziło się, że warto skupić się na ogólnym rozwoju umiejętności, a wtedy osiągnięcie wyniku na teście będzie o wiele łatwiejsze. Nie wystarczy znać formułek czy schematów, język trzeba poczuć, zaprzyjaźnić się z nim, a dopiero później zajmować się ćwiczeniami. Szybko to zrozumiałaś i teraz możesz cieszyć się efektami :) Podoba mi się też zwrot, którego użyłaś: "małymi lecz systematycznymi krokami". Swoim przykładem pokazujesz, jak wiele można osiągnąć właśnie tym sposobem.

Bardzo się cieszę, że tak szybko osiągnęłaś swoje cele i że dalej się rozwijasz. Dziękuję za tę wspaniałą opinię i trzymam kciuki za kolejne cele!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Witam,

Mam na imię Maciej i chciałbym opisać jak wyglądała moja współpraca z Mikołajem :)

Zanim się ona zaczęła, byłem na poziomie średnio-zaawansowanym, znałem trochę słów, konstrukcji gramatycznych i umiałem się dogadać, ale do ideału było bardzo daleko. Kiedyś uczęszczałem do grup na poziomie B1/B2, ale sporo zapomniałem. Do Mikołaja zgłosiłem się, ponieważ potrzebowałem zdać egzamin eksternistyczny na studiach na poziomie B2/C1 i potrzebowałem osoby, która pomogłaby mi znacznie poprawić angielski, tak żeby po pierwsze zdać egzamin, a po drugie czuć się pewniej z językiem. Po przeczytaniu jego oferty i opinii na jego temat stwierdziłem, że on będzie najlepszym wyborem. Nie zawiodłem się :)

Mikołaj to po prostu mega gość :D pogodny, wesoły, a jednocześnie profesjonalny i skupiony na lekcji i na celu ucznia :) Zajęcia prowadzi w zorganizowany sposób, łącząc w nich elementy ciekawe i angażujące z tymi, które po prostu trzeba przerobić, by osiągnąć dany cel. W moim przypadku te mniej przyjemne rzeczy to były po prostu pewne konkretne ćwiczenia na poziomie B2/C1, tak żebym mógł zdać egzamin na studiach, ale zdecydowanie nie zajmowaliśmy się jedynie ćwiczeniami. Mikołaj pomógł mi rozwinąć język w wielu sferach, a nie tylko w przygotowaniu się do testu.

Mój cel został osiągnięty, egzamin zdałem na 4.5!!! Wynik bardzo mnie satysfakcjonuje :) W dodatku zdecydowanie swobodniej czuję się podczas mówienia, zauważyłem też dużą poprawę w rozumieniu ze słuchu, np. wtedy, gdy oglądam filmy po angielsku. W dodatku znam też o wiele więcej słówek i konstrukcji gramatycznych niż przed rozpoczęciem współpracy.

Podsumowując, uważam, że zapisanie się do Mikołaja to była bardzo dobra inwestycja i najlepszy wybór pod względem osoby, która potrafi konkretnie przygotować nie tylko do egzaminu, ale też do kontaktu z angielskim w wielu sferach, czy to w podróży, czy w biznesie, czy w zwyczajnej, codziennej konwersacji. Ma też duży zakres wiedzy dotyczący różnych testów/certyfikatów, co było dla mnie ważnym czynnikiem, ponieważ po prostu musiałem zdać mój egzamin. Serdecznie polecam, the best teacher! :D

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Maciej, trzeba przyznać, że wykonałeś solidną pracę :) Cieszę się, że mogłem pomóc. Zawsze powtarzam, że najpierw należy skupić się na poprawie swoich umiejętności językowych, a nie tylko na ćwiczeniach egzaminacyjnych, a wtedy prędzej czy później lepsze wyniki na teście same się pojawią. W przeciwnym razie skazujemy się na wykonywanie ćwiczeń, które na dany moment są poza naszym zasięgiem, a to rodzi frustrację i brak ochoty do pracy. My zrobiliśmy inaczej, na początku skupiliśmy się na holistycznym podejściu i ćwiczeniu najważniejszych obszarów językowych, a dopiero później, gdy byłeś na to gotowy, przeszliśmy do ćwiczeń egzaminacyjnych. Nie było lekko, ale daliśmy radę :) Bardzo dziękuję za tak pozytywną i obszerną opinię na temat mojej pracy i serdecznie gratuluję Ci poprawienia swoich umiejętności w angielskim oraz zdania egzaminu na ocenę 4,5. Życzę powodzenia na dalszej drodze akademickiej i zawodowej!

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2022

Jeśli szukasz najwyższej jakości zajęć, szybkich efektów i znakomitego lektora, który pokaże Ci jak skutecznie się uczyć i zarazi Cię entuzjazmem do nauki angielskiego lub hiszpańskiego, to jak najbardziej dobrze trafiłeś!

Przed zajęciami z Mikołajem miałem kilka prób nauki pozaszkolnej, ale były one bezowocne. Dopiero dzięki lekcjom z nim zrobiłem solidne postępy. Mikołaj jest kompetentnym i profesjonalnym nauczycielem, ma ogromną wiedzę i umie przekazywać ją innym. Łączy doświadczenie ze świeżością i pomysłami na urozmaicenie zajęć. Operuje na przejrzystym i konkretnym planie działania, który jest ustalany na pierwszej lekcji. Jest punktualny, rzetelny i prowadzi Cię za rękę aż do momentu, w którym osiągniesz swój językowy cel. Jest cierpliwy, wytrwały i nie pozwoli Ci się poddać, dopóki nie zrealizujesz tego, co sobie założyłeś. Ma w sobie mnóstwo energii, pasji i angażuje się w prowadzenie zajęć w 100%.

Dzięki optymizmowi, empatii i poczuciu humoru Mikołaja, lekcje z nim stają się przyjemnością, stres związany z mówieniem w obcym języku znika, a uczeń może w końcu poczuć się pewnie i swobodnie. Z Mikołajem będziesz się śmiać, rozmawiać na mnóstwo tematów, uczyć się metodami, których wcześniej nie znałeś, spojrzysz na naukę z zupełnie innej strony i zapomnisz, że w ogóle jesteś na lekcji. A po pewnym czasie okaże się, że nawet nie wiadomo kiedy zrobiłeś tak duże postępy :)

Zajęcia warte każdej ceny, stąd też brak uwag co do kosztów. Dzięki zajęciom z Mikołajem skutecznie przygotowałem się do egzaminu z angielskiego na poziomie B2+ oraz opanowałem podstawy hiszpańskiego. Serdecznie polecam, zarówno jeśli jest to Twoje pierwsze podejście do nauki, jak i jeśli masz już za sobą jakieś doświadczenia i chcesz w końcu osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. Mikołaju, bardzo Ci dziękuję za wszystkie lekcje!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Ja również dziękuję Ci za całą naszą współpracę oraz za tę wspaniałą opinię. Działając z takimi osobami jak Ty, ja też zapominam, że jestem de facto w trakcie pracy :) Skupiam się na uczniu i jego celu, czas płynie szybko, a wyniki zawsze się pojawiają, o ile kursant stosuje się do zaleceń, tak jak zrobiłeś to Ty. Jeszcze raz dziękuję - za zaufanie, za zajęcia, za opinię, no i życzę dalszych sukcesów językowych i nie tylko :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2022

Zaczynając zajęcia z Mikołajem, mój angielski był na bardzo niskim poziomie. Miałam ubogie słownictwo, problemy z gramatyką nie mówiąc już, że wypowiedzenie jednego słowa po angielsku graniczyło z cudem. Przez to wszystko problemy z angielskim w szkole ciągle się nawarstwiały. Wtedy pomyślałam sobie, że może po prostu jestem osobą, która zawsze będzie miała problem z tym językiem, nie nadaje się do tego i nigdy nie będę w stanie go opanować. Jednak postanowiłam się nie poddawać i właśnie wtedy podjęłam współprace z Mikołajem.

Nasze lekcje odbywały się w przyjaznej i sympatycznej atmosferze. Co dla mnie najważniejsze na jego zajęciach nie czułam stresu i strachu przed tym, że popełnię błąd. Zawsze skrupulatnie tłumaczył gdzie go popełniłam i spokojnie tłumaczył poprawną wersje. Spotkania prowadzone przez Mikołaja były przez niego bardzo dobrze zaplanowane i widziałam ile wkładał w to swojej pasji. Pierwszy raz spotkałam się u nauczyciela z takim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jest on wymagający i z góry przekazał mi plan naszej nauki również poza naszymi lekcjami. Nie patrząc tylko przez pryzmat tego, że jest oczywiście nauczycielem, uważam, że jest niesamowitym człowiekiem. Mogłam z nim porozmawiać na naprawdę różne tematy i zawsze dowiadywałam się czegoś nowego. Mogę powiedzieć, że mamy całkiem podobne zainteresowania na kilku płaszczyznach i w pewnych kwestiach nie ukrywam ale był też moją inspiracją.

Progres jaki przeszłam z Mikołajem jest niesamowity. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek będę miała angielski na takim poziomie. Zdecydowanie moje problemy z angielskim w szkole zniknęły i nie robiąc dużo, mam bardzo dobre oceny. Ogromnie rozwinęłam swoje słownictwo, z gramatyką nie mam już problemów. Zniknęła również moja blokada w mówieniu po angielsku. Nie mam problemów i też nie wstydzę się mówić w tym języku. Zaczęłam oglądać filmy, seriale i różne programy po angielsku i jak najbardziej ze zrozumieniem nie mam większych problemów. Ostatnio nawet zaopatrzyłam się w angielskie książki, więc myślę że po współpracy z Mikołajem to zdecydowanie nie koniec mojej przygody z językiem angielskim.

Z czystym sumieniem mogę polecić lekcje z Mikołajem. Myślę, że dla mnie była to najlepsza inwestycja w moim życiu, która jeszcze zaowocuje na przyszłe lata. Pomoc Mikołaja, ciężka praca i chęci przynoszą niespodziewane efekty. Plan jaki przekazał mi Mikołaj oczywiście stosuję do tej pory i wreszcie wiem jak skutecznie rozwijać mój angielski. Nauka tego języka nie jest już dla mnie czymś strasznym i męczącym tylko wręcz przeciwnie, teraz to dla mnie przyjemność.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Emilia :) Gratulacje, gratulacje, gratulacje! Zgadzam się, że Twoje postępy są niesamowite :) Jesteś przykładem osoby, która nie narzeka, że 'nigdy się nie uda', tylko podwija rękawy i robi, co w jej mocy, żeby osiągnąć wynik. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że zawsze przykładałaś się i do lekcji, i do pracy samodzielnej, a to po prostu musi przynieść efekt, o ile ma się odpowiednią strategię nauki. Wykorzystałaś dosłownie wszystko, co Ci pokazałem, i teraz możemy świętować sukces :) Dziękuję za to, co napisałaś, taka opinia to dla mnie wspaniała nagroda za wspólnie wykonaną pracę. Powodzenia w dalszej nauce, jestem pewien, że jeszcze dużo sukcesów przed Tobą!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Mikołaj uczy nasze dzieci od 3 lat. Z pełnym przekonaniem mogę go zarekomendować jako jednego z najlepszych nauczycieli z jakim miały przyjemność pracować.

Kalina rozpoczęła z Mikołajem przygotowania do klasy IB we wrześniu 2018, na początku 8 klasy. Posługiwała się językiem na poziomie około B1. Potrafiła się porozumiewać, ale brakowało jej płynności wypowiedzi, znajomości bardziej zaawansowanych struktur gramatycznych i słownictwa. Po 3 miesiącach intensywnej nauki z Mikołajem Kalina zdała egzamin FCE. Po 9 miesiącach nauki napisała test ósmoklasisty na 100% i dostała się do szkoł z IB zaliczając angielski na najwyższym poziomie. Po kolejnym roku nauki Kalina zdała egzamin CAE. Najważniejsze jednak, że lekcje z Mikołajem nigdy nie były traktowane przez córkę jako obowiązek ale jako przyjemność. To bardzo wymagający nauczyciel i konieczne jest sporo samodzielnej pracy. Jednak jeśli nauka języka jest potrzebą dziecka a nie kaprysem rodziców, to czerpie ono ogromną satysfakcję - z rezultatów, z biegłości języka, z przyjemności samych lekcji. Tematy poruszane na lekcjach są także bardzo ciekawe dla nastolatków i dobierane pod zainteresowania ucznia.

Michał z kolei zaczął naukę w 6 klasie - zarówno angielskiego jak i hiszpańskiego. Startował z nieco niższego poziomu, ale teraz, będąc w 8 klasie, jest już na poziomie FCE. W obu językach ma swobodę porozumiewania się i przyjemność z ich używania. Czyta książki i ogląda filmy w oryginale. Test ósmoklasisty napisał bezbłędnie, dostał się do szkoł z IB. Uwielbia lekcje z Mikołajem i traktuje je jako relaks - przede wszystkim ze względu na przyjemność rozmowy na każdy interesujący go temat. Ma ogromnie bogate słownictwo.

Zajęcia z Mikołajem to świetna inwestycja w rozwój językowy swój lub swoich dzieci. Poleciłam Mikołaja znajomym.... i każdy bardzo docenił tę rekomendacje. Należy liczyć się z tym, że nie będzie się chciało zrezygnować z lekcji :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo się cieszę z sukcesów językowych Kaliny i Michała i ogromnie dziękuję za tak pozytywną opinię :) Niezależnie od tego, czy pracuję z młodzieżą, czy z dorosłymi, kluczowa sprawa jest taka, żeby połączyć przyjemność z edukacją i luz z dyscypliną. Gdy lekcje nie kojarzą się z ciągłym wypełnianiem kserówek czy odpytywaniem ze słówek, tylko z fajną atmosferą i ciekawymi materiałami, nagle okazuje się, że rezultaty mogą pojawić się bardzo szybko, i tak też było z Kaliną i Michałem. Dziękuję za naszą owocną współpracę, za zaufanie i za wspaniałą opinię, no i oczywiście życzę dalszych postępów w nauce :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Pisząc o Mikołaju, pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi do głowy, jest jego pasja. Mikołaj wkłada ogromną energię w lekcje i zaraża entuzjazmem :-) Jest zawsze przygotowany do lekcji, punktualny, skupia się na praktyce zamiast na teorii. Bardzo ważne jest dla niego, żeby uczniowie czuli się pewnie pisząc i mówiąc po angielsku.

Mikołaj jest osobą, która sprawdzi się zarówno przy przygotowaniu do egzaminów jak i przy innych celach, takich jak przełamanie bariery mówienia czy poszerzenie słownictwa. W dodatku na żadnej lekcji z nim nie doświadczy się nudy czy stresu :-) Lekcje przynoszą efekty i motywują do nauki. Szczerze polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki :) Cieszy mnie to, że przychodzą do mnie osoby z różnymi celami i potrzebami, myślę, że to między innymi dlatego wkładam tyle energii w zajęcia i, jak napisałaś, 'zarażam entuzjazmem' - współpraca z każdym uczniem to nowa przygoda i nowa droga do językowych celów, a to daje mi dużo motywacji :) Gratuluję wyników i życzę kolejnych sukcesów!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Rozpoczynając współpracę z Mikołajem, byłem po kilkuletniej przerwie w intensywnym używaniu języka angielskiego. Przede wszystkim miałem braki w gramatyce i płynności wypowiedzi. Zapomniałem wiele słów, w tym także tych podstawowych. Przerwa w używaniu języka zrobiła swoje. Teraz, po niecałym roku zajęć z Mikołajem mówię płynnie w języku angielskim, wciąż poznając nowe wyrażenia, zwroty i słowa. Podczas zajęć rozmawiamy na różnorodne tematy, dlatego bogactwo słów jest urozmaicane.

Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra i przeradza się w koleżeńską relację. Oczywiście wspólnie zachowujemy dyscyplinę, która powinna obowiązywać na tego typu lekcjach, ale sympatyczna i bezstresowa atmosfera pozwala przyswajać materiał szybciej.

Podsumowując, lekcje z Mikołajem dodały mi pewności siebie i przywróciły utraconą płynność w posługiwaniu się językiem angielskim. Zdecydowanie polecam zajęcia z Mikołajem wszystkim zainteresowanym poprawą swoich wyników. Progres jest gwarantowany :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję! Mnie również cieszy to, że potrafimy znaleźć złoty środek pomiędzy koleżeńską relacją, a dyscypliną i dążeniem do kolejnych celów językowych :) Rzeczywiście, jest tak, jak piszesz, długa przerwa w nauce prowadzi do sporych braków, ale przy odpowiednim systemie nauki wszystko jest do nadrobienia. Gratuluję postępów, jesteś przykładem tego, że świetne wyniki można osiągnąć w kilka miesięcy, nie potrzeba do tego wielu lat nauki. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy :)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2021

Mam na imię Aleksander i jestem uczniem technikum. Chciałbym napisać kilka słów na temat lekcji angielskiego i hiszpańskiego z P. Mikołajem. Na zajęciach jest zawsze pozytywna atmosfera. Styl prowadzenia lekcji jest innowacyjny, inny od standardowych lekcji. P. Mikołaj jest ekspertem, materiały dobiera pod kompetencje ucznia, różnią się one od tradycyjnych takich jak podręczniki czy kserówki. P. Mikołaj jest rozmowny, pomocny, ma świetne poczucie humoru, a zarazem jest wymagający i pilnuje, żebym był zawsze przygotowany do lekcji.

Porównując lekcje w szkole albo korepetycje z innymi nauczycielami z zajęciami u P. Mikołaja, lekcje z nim są bardziej interaktywne niż szkolne oraz mają inny format, dzięki temu zajęcia traktuję nie jako obowiązek, a po prostu jako spotkanie, na którym ćwiczę angielski lub hiszpański. Nie ma w ogóle stresu, taka nauka jest dla mnie zdecydowanie bardziej efektywna. Zdarzyło nam się np. ćwiczyć konwersacje w języku obcym jednocześnie grając w grę na konsoli czy też w szachy. P. Mikołaj motywuje mnie też, żebym korzystał z materiałów na tematy, które mnie interesują (w moim przypadku są to samoloty), co sprawia, że chętniej się uczę.

Uważam, że młodzież jak i również dorośli wiele się nauczą z P. Mikołajem. Dzięki pomocy P. Mikołaja idzie mi lepiej w angielskim i w hiszpańskim. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam wszystkim.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

To ja dziękuję Olek! Zarówno za całą współpracę, jak i za tę opinię. Wiem, że masz teraz intensywny czas w szkole, więc tym bardziej doceniam tak rozbudowany komentarz :) Cieszę się, że podoba Ci się to, co przygotowuję dla Ciebie na zajęcia i w ramach pracy domowej, gratuluję też wytrwałości - staram się Ciebie 'pilnować' i wskazywać drogę, ale to Ty wykonujesz największą pracę, ja tylko pomagam :) Działamy dalej, do zobaczenia na następnej lekcji!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2021

Gdy rozpoczęłam lekcje u Mikołaja, posiadałam ogromne braki w posługiwaniu się angielskim. Mikołaj pomógł mi w zdaniu certyfikatu na poziomie B2+ na uczelni (zadania na poziomie miedzy FCE a CAE). Dzięki lekcjom zostałam świetnie przygotowana nie tylko do egzaminu, ale tez do angielskiego ogólnego (konwersacje, rozumienie podcastów, filmów itp.) Lekcje przygotowane przez Mikołaja są interesujące i prowadzone w super atmosferze.

Mikołaj jest przesympatycznym i pełnym życia nauczycielem :-) Absolutnie nie da się z nim nudzić. Dobrze motywuje do pracy, na lekcjach wykorzystuje każdą minutę na maxa, pilnuje też prac domowych. Jest bardzo wymagający, zawsze dobrze przygotowany do zajęć i ma mnóstwo ciekawych pomysłów jak je prowadzić. Przy lekcjach z Mikołajem język przychodzi naturalnie, nic nie jest 'wykute' czy wymuszone.

Ogólnie to po zajęciach z Mikołajem nie wyobrażam sobie lekcji z innym nauczycielem :-) Polecam osobom przygotowującym się do egzaminow, ale też tym szukającym pomocy w przełamaniu blokady w mówieniu. Jestem pewna, że Mikołaj jest najlepszym wyborem i dla dzieci, i dla dorosłych.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Paulina, dziękuję za tę wspaniałą opinię, miło zacząć nowy rok czytając komentarz zadowolonej uczennicy :) Nasza współpraca rzeczywiście poszła dwutorowo - z jednej strony przygotowałaś się do egzaminu, a z drugiej bardzo rozwinęłaś się pod kątem ogólnej sprawności językowej, poszerzyłaś słownictwo, zaczęłaś więcej rozumieć ze słuchu i płynniej mówić. Jestem pod wrażeniem Twoich rezultatów, gratulacje! :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

Super lekcje! Z Mikołajem przygotowywałem się do egzaminu z języka angielskiego oraz ćwiczyłem konwersacje. Mikołaj to osoba z mnóstwem pozytywnej energii i z poczuciem humoru, co zapewnia świetną atmosferę podczas zajęć. Uczniowi poświęca 100% uwagi, układa indywidualny plan nauki, dobiera materiały do poziomu ucznia, a następnie prowadzi kroczek po kroczku tak długo jak trzeba. Jest też cierpliwy i skrupulatny, zachowuje idealne proporcje między luzem i śmiechem a wymaganiami i pilnowaniem, żeby uczeń nie zboczył z toru. Jego metody są niestandardowe, pokazuje też w jaki sposób połączyć naukę z przyjemnością, tak żeby cały proces był ciekawy. Do takich lekcji chce się wracać co tydzień :)

Egzamin zdałem, a przy okazji rozgadałem się po angielsku. Serdecznie polecam każdemu współpracę z Mikołajem!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki! Prowadzenie zajęć dla tak zaangażowanego kursanta to dla mnie sama przyjemność. Wspólnie włożyliśmy dużo energii w pracę nad Twoim angielskim - wyniki i satysfakcja po prostu musiały się pojawić :) Gratuluję zdania egzaminu i poprawienia umiejętności płynnego komunikowania się!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2020

Pana Mikołaja poznałam dwa lata temu, gdy mój syn Staś (wówczas 12-sto latek) potrzebował wsparcia z języka hiszpańskiego po zmianie szkoły podstawowej na taką z obowiązkowym hiszpańskim jako drugim językiem obcym. W przeciągu roku Staś pracując z Panem Mikołajem w sekwencji dwa razy w tygodniu, osiągał lepsze wyniki w hiszpańskim niż pozostali uczniowie w jego klasie, którzy rozpoczęli naukę hiszpańskiego dwa lata wcześniej. Swobodnie słuchał radia i czytał nieskomplikowane teksty po hiszpańsku.

W związku z tym, że nauka hiszpańskiego szła tak doskonale, po roku podjęliśmy decyzję o tym, żeby rozszerzyć naszą współpracę z Panem Mikołajem także na język angielski. W dawnej szkole Stasia był to drugi język obcy, pierwszym był język francuski. Staś znał angielski dość pobieżnie. Efektem pracy Stasia pod kierunkiem Pana Mikołaja był zdany po roku nauki dwa razy w tygodniu po 45 min, egzamin FCE.

Postrzegam Pana Mikołaja jako otwartą i energiczną osobę, z pomysłem na ciekawe prowadzenie zajęć, co ma znaczenie zarówno dla młodzieży jak i osób dojrzałych. Miałam okazję przysłuchiwać się prowadzonym lekcjom przez Pana Mikołaja kilkukrotnie i uważam, że ich poziom jest bardzo wysoki. Ceniłam sobie także rzetelny feedback o postępach mojego syna i uwagi co do jakości jego pracy, które były przekazywane regularnie przez nauczyciela. Początkowo obawialiśmy się pracy zdalnej, ale z perspektywy czasu uważam, że to było idealne rozwiązanie, w żaden sposób nie umniejszające jakości zajęć.

Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Marta Siemion-Tomczak

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Pani Marto, bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię :) Rzeczywiście, Staś osiągnął rewelacyjne wyniki w obydwu językach. Uważam, że najważniejszym czynnikiem było to, że Staś korzystał ze wszystkich moich wskazówek i był bardzo regularny - gdy pracuje się systematycznie podczas lekcji oraz między nimi, na naukę języka wcale nie trzeba poświęcać wielu godzin w tygodniu. Kluczowe są też odpowiednie metody i materiały - kserówkom i wkuwaniu mówimy 'NIE!', a rezultaty pojawiają się bezboleśnie :) I to się tyczy, tak jak Pani wspomniała, zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie czasu na napisanie tej opinii i przesyłam pozdrowienia dla Pani, Stasia, i reszty rodzinki :)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Na zajęcia z Mikołajem zapisałam się nie wiedząc czego mogę się spodziewać. Ciągle miałam w głowie to, jak wygląda nauka w szkole – wkuwanie na pamięć słówek, które ostatecznie i tak zapominałam, gramatyka z podręczników, której nie potrafiłam zrozumieć, odpytywanie i stres, że znowu czegoś nie pamiętam...

Okazało się, że spotkania z Mikołajem - tak, spotkania na Skype! ;) bo rzeczywiście czuję się jak na kawie z dobrym znajomym, a nie na lekcji :)
- są zupełnie inne niż tradycyjne zajęcia, czy korepetycje. Zero schematów, zero wypełniania kserówek i analizowania książek, zero uczenia na siłę słówek i czasów. Przyswajam język w kontekście zagadnień, które naprawdę mnie interesują. Muzyka, sport, polityka? Nie ma problemu! Mikołaj każdorazowo jest otwarty na sugestie. Nie zmusza, nie krytykuje, za to bardzo motywuje i pokazuje, że nauka może być świetną zabawą :) Bez stresu, bez skrępowania i poczucia przykrego obowiązku, za to z masą uśmiechu i pozytywnej energii :)

Zajęcia z Mikołajem są jak najbardziej warte swojej ceny :) Zaczynałam od poziomu 0, a dziś, po pół roku wspólnych lekcji słucham, czytam i przede wszystkim MÓWIĘ po angielsku! Polecam szczególnie osobom, które tak jak ja, nie mając zbyt wiele wolnego czasu, chcą szybko i efektywnie poprawić swój angielski :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Lidia, jestem pod wrażeniem Twoich wyników :) Z lekcji na lekcję widać u Ciebie coraz większą płynność i swobodę w porozumiewaniu się. W nauce języków obcych piękne jest to, że zarówno na poziomie zaawansowanym, jak i podstawowym, można szybko zrobić postępy - trzeba tylko wiedzieć jak. Gratuluję wykorzystania wszystkiego, co Ci pokazałem i dziękuję za tak wspaniałą opinię!

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Zanim rozpoczęłam lekcje z Mikołajem, przez wiele lat miałam lekcje prywatne i kilka kursów j. angielskiego. Miałam dosyć spory zasób słów i gramatyki, ale nie potrafiłam swobodnie rozmawiać, a przede wszystkim niewiele rozumiałam słuchając płynnej wypowiedzi czy rozmowy w j. angielskim.

W ubiegłym roku zdecydowałam się poszukać kogoś, kto pomoże mi przełamać barierę mówienia i zmobilizuje do słuchania w j. angielskim nawet, gdy na początku niewiele zrozumiem.

Z wielu reklamujących się nauczycieli wybrałam Mikołaja, bo już sama Jego autoprezentacja w Internecie była intrygująca.

Z pierwszej lekcji niewiele pamiętam (chyba ze stresu), ale to co było dla mnie kompletną nowością i zaskoczeniem to to, że uznał, że mój poziom jest na tyle dobry, że nie odezwał się do mnie ani razu po polsku. Podjęłam pałeczkę i teraz mogę powiedzieć uczciwie, że dobrze już sobie radzę z mówieniem na bardzo wiele tematów, przestałam się bać i okazuje się, że potrafię mówić po angielsku! Pracujemy też nad rozumieniem angielskich podcastów i audycji i efekty przychodzą :-)

Mikołaj jest bardzo kontaktowy i w naturalny sposób prowadzi lekcje, rozmawiamy o bardzo różnych sprawach. Jest niesamowicie ambitnym, pracowitym, pełnym zapału i dobroci człowiekiem :-) Serdecznie polecam zajęcia z nim.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję! Właśnie dla osób takich jak Ty zajmuję się nauczaniem :) Kiedy uczeń jest zaangażowany i wykonuje pracę podczas zajęć oraz między nimi zgodnie z tym, co ustalamy na początku współpracy, to po prostu nie ma takiej opcji, żeby rezultaty się nie pojawiły! A wraz z rezultatami pojawia się wielka satysfakcja i dla ucznia, i dla nauczyciela :) Serdecznie gratuluję ogromnych postępów i trzymam kciuki za dalszy progres.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Polecam usługi Mikołaja, najlepszy nauczyciel angielskiego! Nieszablonowe podejście do nauczania, dzięki temu na lekcje chodzi się z przyjemnością, a efekty nauki (które przychodzą bardzo szybko) są czymś w stylu przyjemnego skutku ubocznego. Najpierw wspólnie ustalamy czego oczekujemy, ustalamy plan a potem go realizujemy. Bardzo wymagający jeśli chodzi o zlecane zadania co jest niebywałym plusem! Sam nigdy bym się nie zmotywował do nauki, a tak mam cotygodniowe zajęcia z Mikołajem, dzięki którym ćwiczę angielski oraz wiem, co mam robić między spotkaniami. Szeroka wiedza i dostęp do różnych materiałów, ciągłe rozmowy na wszystkie tematy pozwalają na szybkie przyswojenie potrzebnej wiedzy, duży nacisk kładzie na poprawną wymowę.

Na tle innych nauczycieli na pewno wyróżnia go niezwykle pozytywne usposobienie, mieliśmy już kilkadziesiąt lekcji a ja nigdy nie widziałem go smutnego czy znudzonego, wręcz zaraża entuzjazmem do nauki! Bez względu na to, na czym się koncentrujemy (konwersacje/gramatyka/przygotowanie pod certyfikat), zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć i punktualny. Widać, że nauczanie innych to jego pasja i nie ma w tym sobie równych!

Dzięki zajęciom z Mikołajem: pozbyłem się stresu ; czuję swobodę, gdy komunikuję się po angielsku ; rozumiem więcej z artykułów w internecie, biznesowych maili oraz z filmów ; wróciła mi ochota do nauki, nie miałem jej mając zwykłe lekcje w szkole ; wiem, że cały czas idę do przodu z moimi umiejętnościami językowymi

Polecam, ambitny człowiek z dużą dawką energii i chęcią nauczenia jak największej liczby osób! Według mnie lekcje z Mikołajem to najlepszy wybór dla każdej grupy wiekowej, bo liczy się nie tylko wiedza i samo prowadzenie zajęć, ale też charakter i umiejętność sprawienia, żeby uczeń czuł się dobrze i miał ochotę do nauki. Dałbym 6 gwiazdek ale mogę tylko 5. Wielkie dzięki Mikołaj za wszystkie lekcje i całą pomoc!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Maciej, to ja Tobie dziękuję za tak obszerną i pełną emocji opinię, doceniam! :) Bardzo mi miło, gdy czytam to wszystko. Jesteś przykładem osoby, która na maxa przykłada się do zajęć i widać tego efekty. Phil Collins w jednej z piosenek śpiewa "In learning you will teach, and in teaching you will learn" - w 100% się z tym zgadzam, ja pomogłem Ci z angielskim, a sam dzięki naszym konwersacjom nauczyłem się wielu nowych rzeczy :) Jeszcze raz dziękuję, i za opinię, i za całą współpracę!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Z Mikołajem uczymy się od ponad roku, jesteśmy zachwyceni tym jak szybko i bezboleśnie udało nam się zacząć porozumiewać w całkowicie nowym dla nas języku - hiszpańskim. Mikołaj zna metody dzięki którym już po kilku lekcjach zaczynasz składać proste zdania i odczuwasz z tego powodu wielką satysfakcję :)

Nasze spotkania przebiegają w bardzo luźnej i wesołej atmosferze, polecamy Mikołaja jako fantastycznego lektora języków obcych :)

Magda i Mikołaj

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo Wam dziękuję za tę opinię. Rzeczywiście, bardzo szybko można nauczyć się języka w stopniu komunikatywnym, czego jesteście żywym przykładem :) Powodzenia w dalszej nauce!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Mikołaj to super nauczyciel, który dokładnie wie jak efektywnie i ciekawie uczyć. Potrafi poradzić sobie z każdym problemem, w szczególności jeśli chodzi o zagmatwania językowe. Świetnie przygotowuje do certyfikatów i egzaminów. Jego lekcje są bardzo kreatywne, jest na nich dużo mówienia, które pomaga otworzyć się na język. To co mi się bardzo podoba, to otwartość Mikołaja na każdego człowieka. Gdy pierwszy raz przyszłam na jego lekcję poczułam się jakbym przyszła na spotkanie nie tylko z nauczycielem, ale także osobą, z którą mogę pogadać na każdy temat.

Mój początkowy poziom nie był zbyt wysoki, lecz po paru lekcjach przekonałam się, że nie mam się czego wstydzić, co bardzo zachęciło mnie do dalszej nauki. Teraz, po ponad roku zajęć z Mikołajem, widzę dużą różnicę i jestem dumna z tego jak mój poziom się podwyższył. Bardzo polecam te zajęcia każdemu, kto chce się uczyć angielskiego lub hiszpańskiego porządnie, lecz w miły i przyjemny sposób :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję! Masz powody do dumy, wykonaliśmy solidną pracę na zajęciach, w dodatku zawsze przykładałaś się do pracy pomiędzy lekcjami. Pracujemy dalej, czas na kolejne sukcesy :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Swoją współpracę z Mikołajem zacząłem ponad rok temu jako osoba, która nigdy wcześniej nie uczyła się języka angielskiego. Dziś po ponad 12 miesiącach wspólnej pracy nie mam już większych problemów z komunikowaniem się w tym języku.

Przystępna forma lekcji polegająca na rozmowie, podczas której poruszamy interesujące mnie tematy pomogła przełamać mi barierę językową. Dzięki zaangażowaniu i konsekwencji Mikołaja zmieniłem swoje przyzwyczajenia jeśli chodzi o gospodarowanie wolnym czasem – szukając jakichkolwiek informacji w Internecie, czy oglądając cokolwiek na YouTube wybieram kontent w języku angielskim. W zasadzie czas, który zazwyczaj „marnowałem” na rozrywkę, wykorzystuję teraz jako znakomity pretekst do nauki.

Ta zaszczepiona we mnie chęć do odkrywania od nowa świata, świata z perspektywy widza czy czytelnika anglojęzycznego, sprawiła, że osiągnąłem wyniki, które jak najbardziej mnie satysfakcjonują. Oczywiste jest to, że nauczyciel nie nauczy się za ciebie języka, ale od tego jak podchodzi do prowadzenia cię podczas jego poznawania zależy to, jakie wyniki i jak szybko osiągniesz. W tym zakresie Mikołaj nie ma sobie równych i z czystym sumieniem polecam go każdemu, kto chce zwiększyć swoje umiejętności lingwistyczne.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Piotr, wielkie gratulacje za tak ogromny progres przez ten rok! Obserwowanie takiej przemiany i czytanie takiej opinii to dla mnie najlepsza nagroda za wykonaną pracę :) Dziękuję!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2020

Z całego serca polecam zajęcia z Panem Mikołajem! To wspaniały nauczyciel jak i człowiek.
Mój 19-letni syn zaczął pracować z p. Mikołajem mozna powiedzieć ze zupełnie od zera pomimo ze uczęszczał wcześniej na rożnego rodzaju kursy językowe jak i indywidualne zajęcia niestety bez zadowalających efektów. Trochę zrezygnowani trafiliśmy właśnie na p.Mikolaja, który już po paru zajęciach sprawił ze mój syn czekał na każde następne z niecierpliwością. W szybkim czasie zauważyłam niezwykle postępy u mojego syna. Lekcje z p. Mikołajem były zawsze prowadzone tak aby jak najefektywniej wykorzystać czas. To pierwszy nauczyciel, który sprawił ze mój syn przełamał barierę i zaczął swobodnie mówić w języku angielskim! Niezwykły człowiek ze wspaniałą pozytywną energią oraz podchodzący do każdych zajęć z wielkim zaangażowaniem. Osoba, dla której nie ma słowa niemozliwe. Zajęcia z p.Mikolajem to dobrze zaplanowana inwestycja warta każdej złotówki i gwarancja fantastycznych rezultatów. POLECAM!!!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Zaangażowany uczeń + odpowiednio poprowadzone zajęcia = wyniki :) Bardzo się cieszę, że tak szybko przełamaliśmy barierę językową. Właśnie dzięki takim historiom mam ochotę codziennie wstawać i dawać z siebie maxa na zajęciach :) Ogromnie dziękuję za tę opinię i trzymam kciuki za kolejne sukcesy!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

5/5! Z Mikołajem przygotowywałem się do FCE, a później konwersowałem po angielsku i hiszpańsku na lekcjach i na międzynarodowych wydarzeniach, których był współorganizatorem. Łączy w sobie cechy, które powinien posiadać lektor: poczucie humoru, energię i pasję (lekcje nie mogą być nudne ;) ; punktualność i zorganizowanie ; otwartość i umiejętność dopasowania się do poziomu ucznia i jego zainteresowań ; ogromną wiedzę, doświadczenie i perfekcyjną znajomość wymogów egzaminacyjnych (szczególnie ważne dla osób, które chcą zdać egzamin lub certyfikat)

Mikołaj jest też skuteczny - można się z nim nauczyć języka, a nie tylko uczyć w kółko. Jego metody są ciekawe i nowoczesne - warto spróbować. Lekcje z nim to czysta przyjemność :)

Polecam w 100%, wg mnie najlepszy nauczyciel!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję :) Zdanie FCE i znajomość dwóch języków obcych to duży sukces, gratulacje. Powodzenia na dalszej drodze!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2020

Witam,

Z wielką przyjemnością chciałabym polecić lekcje z Mikołajem.

Współpracę rozpoczęliśmy cztery lata temu, kiedy po wielu nieudanych próbach przyswajania wiedzy z j. angielskiego, moje dzieci- syn i córka byli kompletnie zagubieni językowo, a wiedza ich była dalece wątpliwa.

Mikołaj jest profesjonalistą. To w jakimś sensie słowo klucz. Posiada on niezwykłe umiejętności językowe, a także w skutek doskonałych predyspozycji interpersonalnych potrafi dotrzeć do najbardziej trudnych lub wymagających klientów.

W mojej ocenie jest typem nauczyciela- mentora w stylu; "młody gniewny". Jest ambitny, pracowity i otwarty na innych. Ma także olbrzymie poczucie humoru (każdego dnia ;), co w połączeniu z przemyślaną, spersonalizowaną i systematycznie raportowaną strategią nauczania tworzy to, czego szuka każdy, kto chce zgłębić wiedzę z języka obcego.

Podsumowując, moje dzieci posługują się już dobrze i bardzo dobrze językiem angielskim. Teraz czas na Ciebie - jeśli szukasz najwyższej jakości kształcenia dla siebie lub dla swoich dzieci, nie zwlekaj, ponieważ absolutnie dobrze trafiłeś!

Z serca polecam,

Ewa Kuberka- Kóska

P. S. Syn w wieku 15 lat zdał FCE, a córka przygotowuje się już do swojego pierwszego certyfikatu (a ma tylko 11 lat)- dziękuję Mikołaj!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

4 lata minęły jak 4 dni! Współpraca z Waszą rodzinką to dla mnie sama przyjemność :) Dzieciom gratuluję wyników, a Tobie bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię w pierwszym dniu 2020 roku - czas na kolejne cele językowe :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2019

Mikołaj jest wyjątkowym nauczycielem języków obcych. Ma ogromne doświadczenie i dużą ilość technik nauczania, które dopasowuje do ucznia. Atmosfera, którą wprowadza na zajęciach wywraca do góry nogami to, z czym stykamy się jako uczniowie w szkole – na zajęciach z nim jest energicznie i pozytywnie, czas upływa bardzo szybko, a po zakończeniu masz uczucie 'kiedy następna lekcja?'.

Rezultaty, które można uzyskać dzięki regularnym spotkaniom z Mikołajem są zaskakujące – przełamanie bariery językowej następuje bardzo szybko, nowe słownictwo wchodzi do głowy niejako 'przy okazji', a gramatyka jest wytłumaczona prosto i na konkretnych przykładach, z pominięciem nudnej teorii i skomplikowanych nazw. Zadania domowe są krótkie i treściwe, co dodatkowo motywuje do pracy własnej.

Ale uwaga, zajęcia z Mikołajem nie są dla każdego. Jest wymagający i nie akceptuje wymówek, stąd polecam je tylko osobom, którym zależy na najwyższej jakości i które są gotowe potraktować Mikołaja jak osobistego trenera, którego zaleceń będzie się słuchało. Dla takich osób lekcje z Mikołajem z pewnością będą najlepszym wyborem.

Uważam, że nie ma drugiej osoby, która tak dobrze łączyłaby bycie profesjonalnym i wymagającym nauczycielem oraz bycie dobrym znajomym kursanta, z którym nie czujesz się jak na typowej lekcji. Z mojego doświadczenia zajęcia polecam osobom dorosłym na każdym poziomie, którym zależy na szybkich i realnych wynikach. Mikołaj z pewnością ułoży taki plan działania, który przyniesie świetne rezultaty.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie, wielkie dzięki! Na pewno poświęciłeś sporo czasu na napisanie tej opinii - bardzo to doceniam. Gratuluję dotychczasowych rezultatów i trzymam kciuki za dalszy progres językowy :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Mikołaj jest skupionym oraz zaangażowanym nauczycielem z niesamowitą intuicją w kwestii doboru metod pracy dla indywidualnego przypadku:)

Lekcje są interesujące i przebiegają w motywującej oraz przyjaznej atmosferze. Gdy zaczynałam naukę u Mikołaja, planowałam jedynie popracować nad znacznymi trudnościami z pisaniem i komunikacją w języku angielskim. Lekcje okazały się na tyle efektywne i motywujące, że obecnie przygotowuję się do CAE.

Podsumowując, Mikołaj to stanowczo najlepszy i najskuteczniejszy nauczyciel języka angielskiego jakiego znam.

Jest komunikatywny, ma poczucie humoru, które pomaga na luzie i z uśmiechem przebrnąć przez meandry gramatyki języka angielskiego. Polecam wszystkim szukającym: empatycznego i kompetentnego nauczyciela, któremu naprawdę zależy na dobrych wynikach ucznia. Mikołaj, dziękuję!:)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Asiu, ja również Tobie dziękuję, zarówno za całą współpracę jak i za super opinię :) Dajesz z siebie maxa na zajęciach oraz pomiędzy nimi i widać tego efekty, jestem pod wrażeniem. Do usłyszenia w czwartek!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2019

Rewelacyjny nauczyciel. Skoncentrowany, zaangażowany i przygotowany do prowadzenia zajęć, a zarazem zawsze pełen energii i entuzjazmu. Dzięki temu lekcje wyglądają zupełnie inaczej niż te w szkole.

Stworzony przez Mikołaja program nauczania jest dodatkową zaletą - jest klarowny i jasno pokazuje, na czym skupić się między lekcjami. Zajęcia są warte każdej ceny, a polecam je osobom chcącym szybko poprawić swój poziom językowy lub zdać egzamin/certyfikat, niezależnie od wieku i obecnych umiejętności.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję! Staram się prowadzić zajęcia w taki sposób, żeby jak najmniej przypominały szkolne 'wkuwanie'. Bardzo mi miło, że uczniowie to doceniają :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Przygodę z lekcjami Mikołaja rozpocząłem 5 miesięcy temu. Posiadałem wtedy bardzo duże braki w posługiwaniu się językiem angielskim. Po kilkunastu latach przerwy w nauce i używaniu obcego języka, musiałem ponownie wrócić do praktyki z powodów zawodowych.

Długo mógłbym pisać o korzyściach uczęszczania na lekcję do Mikołaja, jednak największą zaletą jest fakt, że po 5 miesiącach swobodnie posługuję się językiem, prowadzę spotkania i rozmowy telefoniczne oraz z dużym komfortem koresponduję po angielsku. Wszystko za sprawą efektywnych lekcji i wyjątkowego podejścia Mikołaja do mnie, jako jego ucznia, sposobów motywacji do codziennej pracy, jak również zróżnicowanych metod nauczania.

Dodatkowo, to co wyróżnia Mikołaja od innych nauczycieli czy kursów, to atmosfera, która panuje podczas lekcji. Lekcje z Mikołajem to po prostu spotkania z dobrym znajomym, z którym można porozmawiać o wszystkim: od codziennych spraw, poprzez omawianie pojawiających się problemów, czy rozmowy o sprawach biznesowych. Przez wyjątkowe podejście Mikołaja do swojej pracy i niespotykane doświadczenie, które posiada, lekcje z Nim można traktować jako przyjemność, a nie obowiązek i nieprzyjemną konieczność.

Ze swojego doświadczenia, lekcje z Mikołajem mogę polecić wszystkim zapracowanym osobom, które mają ograniczony czas w ciągu dnia, a oczekują szybkich rezultatów w nauce. Wykorzystanie kanałów komunikacji internetowej pozwala zaoszczędzić sporo czasu i możliwość odbycia lekcji w każdym miejscu. Dodatkowo prace domowe, które zleca Mikołaj, również dostosowane są do trybu życia kursanta, dzięki czemu progres w nauce jest jeszcze szybszy.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Kamil, bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa :) Bardzo się cieszę, że wprowadziłeś w życie wszystkie metody, które Ci pokazałem i tak szybko widzisz wyniki. Wiem, że wygospodarowanie czasu na naukę w Twojej sytuacji nie było proste. GRATULACJE! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Korepetycje z Mikołajem z języka angielskiego mają super atmosferę. Nie mają nic wspólnego z nudną lekcją w szkolnej ławce :)

Na zajęciach korzystamy z ciekawych materiałów tj. artykuły, filmy, podcasty. Po pół roku uczestniczenia w lekcjach przez Skype widzę postępy w komunikowaniu się po angielsku oraz w coraz większym zasobie słownictwa.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Gratuluję, zrobiłaś ogromny postęp, a to daje dużo satysfakcji i Tobie, i mnie :) Dziękuję za tak pozytywną opinię i za to, że jesteś tak zaangażowana w nasze lekcje!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Mikołaj to najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim miałam przyjemność współpracować :-)

Jest bardzo profesjonalny, zaangażowany i uważny, a zarazem jest bardzo pozytywnym człowiekiem, który swoim entuzjazmem potrafi zarażać i sprawiać, że każda lekcja staje się czystą przyjemnością. Polecam każdemu, kto szuka idealnego kompana w drodze rozwoju umiejętności lingwistycznych!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Cieszę się, że dałaś się zarazić moim entuzjazmem do języków obcych :) Bardzo dziękuję za opinię!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Zajęcia z Mikołajem zacząłem w styczniu. W pół roku wyciągnął mnie z hiszpańskiego ze słabej trójki na mocną piątkę! Bardzo przyjemnie i łatwo się z nim pracuje, a metody uczenia jakie mi pokazał pomogły mi w pracy pomiędzy lekcjami.

Mikołaj ma niezwykle sympatyczne usposobienie – zawsze ma dobry humor i emanuje pozytywnym nastawieniem. Bardzo polecam lekcje hiszpańskiego z Mikołajem!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki Szymon :) W pół roku można dużo zrobić - gratuluję piątki! Do zobaczenia we wrześniu.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Ucząc się z poprzednimi lektorami miałam uczucie przykrego obowiązku uczestnictwa w zajęciach. Dzięki Mikołajowi wręcz nie mogę doczekać się kolejnej lekcji :)

Mikołaj dokonał tego, co nie udało się ani mnie samej, ani innym nauczycielom - tak bardzo zmotywował mnie do pracy nad swoim angielskim, że teraz nie wyobrażam sobie dnia bez jakiekolwiek kontaktu z tym językiem. Mikołaj pokazał mi, że nauka nie musi być nudna, sztampowa i szablonowa. Dzięki niemu zrozumiałam, w jaki sposób skutecznie się uczyć i zrobiłam duży postęp w każdej sferze językowej. Nie było łatwo, bo mam małą córkę i obowiązki zawodowe, ale dzięki Mikołajowi wiem, że nie mogę odpuszczać.

Chciałabym wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Konwersacje z Mikołajem to czysta przyjemność - ma szerokie spojrzenie na świat, można z nim porozmawiać o wszystkim, jest elastyczny i dopasowuje się do potrzeb ucznia. Poza tym na lekcjach jest dużo śmiechu, Mikołaj ma ogromne pokłady energii i poczucie humoru :) Polecam lekcje właśnie z nim.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki :) Bardzo doceniam czas i energię, które włożyłaś w napisanie tej opinii. Cieszę się z Twoich wyników i ja również czekam na następną lekcję!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Lekcje przygotowane przez pana Mikołaja są bardzo interesujące i prowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze. Pan Mikołaj jest pełnym życia nauczycielem z którym nie da się nudzić! Dobrze motywuje do pracy a na lekcjach nie ma mowy o straconym czasie. Szybko zrobiłam duże postępy i przełamałam barierę językową. Gorąco polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Kasiu, dziękuję! Jestem pod wrażeniem Twojego rozwoju językowego. Działamy dalej :)

avatar
Włodek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Mikołaj jest świetnym nauczycielem, który jest godny polecenia wszystkim zainteresowanym szybkimi rezultatami w nauce. Jest bardzo wymagający, zawsze dobrze przygotowany do lekcji i z głową pełną ciekawych pomysłów, dzięki którym każda lekcja jest ciekawa.

Thank you very much!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

You're welcome ;) Współpraca z tak zaangażowanym uczniem to sama przyjemność. Cieszę się, że szybko osiągnęliśmy rezultat i dziękuję za opinię!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Z p. Mikołajem uczę się j. angielskiego od około roku. Dzięki odbytym lekcjom bez problemu zdałem egzamin z języka angielskiego STANAG. Profesjonalizm i ogromna wiedza p. Mikołaja oraz jego metody nauki sprawiają, że opanowywanie nowego materiału jest dla mnie łatwe i przyjemne, a przy tym skuteczne. Serdecznie polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wykonałeś kawał dobrej roboty, efekt musiał się pojawić! Wielkie dzięki za opinię i do zobaczenia na następnej lekcji :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Bardzo polecam :)) Mikołaj to kompetentny lektor, ale przede wszystkim pasjonat języków obcych i kula dobrej energii. Poza dawką wiedzy z języka hiszpańskiego na lekcjach, spotkania dawały mi kopa do samodzielnej nauki :)) Dziękuję Mikołaj!!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Ja również dziękuję za wszystkie lekcje oraz za opinię :) Gratuluję konsekwencji i systematyczności, bez tego nie byłoby widać takiej poprawy. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy na wszystkich płaszczyznach!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Polecam gorąco Mikołaja, to fenomenalny nauczyciel! Mikołaj jest kopalnią wiedzy, wspaniałych pomysłów i sposobów niekonwencjonalnej nauki języka obcego - dzięki niemu rozwinęłam nie tylko umiejętności komunikacyjne, ale codziennie zaczęłam wchłaniać kolejne filmy, podcasty, materiały prasowe – a wszystko w języku angielskim! Świetnie tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, zawsze cierpliwy, uśmiechnięty i chętny do pomocy, a z drugiej strony wymagający i bardzo wsłuchany w każde słowo, tak aby było poprawnie wypowiedziane. Jest to bardzo cenna i rzadka umiejętność u nauczyciela.

Mikołaj do każdego ucznia podchodzi bardzo indywidualnie, koncentrując się na tych zagadnieniach, które wymagają pracy. Podzielił się ze mną mnóstwem pomysłów, jak chociażby jak radzić sobie z gramatyką i słowotwórstwem. Każde spotkanie było dla mnie cennym treningiem językowym, który przebiegał w miłej, bezstresowej atmosferze – to dla mnie wspaniałe doświadczenie. Mogę śmiało powiedzieć, że korepetycje u Mikołaja są gwarancją REWELACYJNYCH rezultatów. Polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dla mnie lekcje z Tobą i wspólnie osiągnięty cel również były wspaniałym doświadczeniem :) Bardzo dziękuję za tak rozbudowany komentarz i życzę powodzenia na dalszej drodze!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2019

Miałem wielu prywatnych nauczycieli, lecz żaden nauczyciel nie nauczył mnie przez tak krótki czas tak wielu rzeczy jak właśnie Mikołaj :) . Lekcje z nim są naprawdę fantastyczne, sam w sobie jest osobą z poczuciem humoru oraz zawsze umie nadać tempo lekcji oraz wykorzystać produktywnie każdą spędzoną minute. Polecam tego the best Nauczyciela :D

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

No Ty to jesteś as! Wielkie dzięki Adrian za tak miły komentarz. Do zobaczenia w sobotę :)

avatar
Irmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2019

Number 1. Dzięki zajęciom z Mikołajem zdałam egzamin FCE!

Ma energię, entuzjazm i power do działania na każdej lekcji. Poczucie humoru i maksymalne zaangażowanie w zajęcia to rzeczy, które zdecydowanie wyróżniają Mikołaja.

Polecam osobom, które szukają kogoś kto sprawi, że szybko osiągną zamierzone rezultaty.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Szybkie efekty to moja specjalność ;) Bardzo się cieszę, że zdałaś egzamin i jesteś zadowolona ze współpracy. Dziękuję za opinię i trzymam kciuki za realizację kolejnych celów językowych!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Najbardziej cenię u Mikołaja fakt, że pokazał mi JAK skutecznie się uczyć. Naświetlił mi mnóstwo taktyk i schematów jak radzić sobie z niektórymi gramatycznymi i słowotwórczymi problemami. Oprócz tego duży nacisk kładziony był na rozmowę - zrobiłam postępy w sprawnym mówieniu i słuchaniu (nie tylko jeśli chodzi o tematykę potrzebną na uczelni, ale również życiową, codzienną).

Na studiach miałam problemy z angielskim. Na moim wydziale w ciągu jednego semestru trzeba zaliczyć dwa kolokwia. Gdy oblałam pierwszy, uznałam, że potrzebuję pomocy i tak natknęłam się na ogłoszenie Mikołaja. Po kilku zajęciach przystąpiłam do poprawy kolokwium i zaliczyłam z oceną 3.5 :) po paru tygodniach nadeszlo drugie kolokwium, które zdałam za pierwszym razem i ostatecznie semestr zakończyłam z oceną 4!

Chciałabym z całego serca polecić Mikołaja, widać że z pasją podchodzi do swojego zawodu. Każda lekcja jest inna i prowadzona w oryginalny sposób. Pomaga nadrobić zaległości, a dodatkowo zajęcia przebiegają w miłej atmosferze :) plusem jest fakt, że można się konsultować nawet poza zajęciami. Dziękuję Mikołaj za każdą poświęcona sekundę! Serdecznie polecam :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Asiu, wielkie dzięki! Gratuluję szybkich postępów i wyników na studiach. Wykonałaś solidną pracę i wykorzystałaś wszystkie moje wskazówki - to musiało się udać :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2019

Mikołaj od dwóch miesięcy jest moim nauczycielem, ale juz widze u siebie duza poprawe. Na lekcjach jest bardzo pozytywnie, a dzieki systemowi nauki wiem co mam robic miedzy zajeciami.

Mikołaj to pasjonat języków obcych i wulkan energii. Lekcje idealne dla tych, ktorzy chca bezbolesnie nauczyć sie angielskiego albo hiszpańskiego :) Mikołaj jest tez specjalista od wymowy, żaden poprzedni nauczyciel nie zwrócił mi uwagi na to, jak wazny jest ten element. Serdecznie polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wymowa idzie Ci już o wiele lepiej :) Dziękuję za opinię i do następnej lekcji!

avatar
Mieszko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

U Mikołaja podoba mi się przede wszystkim to, że jest bardzo wymagający - dobrze mieć przy sobie kogoś, kto bacznie monitoruje Twoją systematyczność i robione postępy. Z drugiej strony Mikołaj jest bardzo pozytywną osobą - cenię go nie tylko jako lektora ale też jako człowieka.

Będzie najlepszym wyborem dla osób, które oczekują skutecznych lekcji i chcą szybko poprawić swój poziom czy też zdać egzamin albo certyfikat.

Myślę, że jedna lekcja wystarczy, żeby samemu się przekonać, że warto rozpocząć naukę właśnie z Nim. Zajęcia w 100% warte swojej ceny.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję Mieszko :) Taka opinia dużo dla mnie znaczy. Rzeczywiście staram się być wymagający i monitorować pracę uczniów - wtedy szybko robią postępy :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

Mikołaj to bardzo energiczny nauczyciel. Natknęłam się na jego ogłoszenie, gdy szukałam dobrego nauczyciela angielskiego. Byłam zrezygnowana i to miała być ostatnia próba. Całe szczęście okazała się strzałem w dziesiątkę. Szukałam osoby, która kocha swoją pracę, stosuje nowoczesną wiedzę i metody nauczania. I to właśnie znalazłam w Mikołaju - nieszablonowe podejście plus pasję, którą dzieli się z innymi. Warto skorzystać z jego metod nauki języków oraz pozytywnej energii.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki! Żeby nauczyć się języka lub poprawić swój obecny poziom, potrzeba metod zupełnie innych niż te standardowe. Bardzo mi miło, że skorzystałaś z mojego systemu i jesteś zadowolona :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2019

Rewelacyjny, skuteczny lektor. Przestałam się bać angielskiego, zmieniłam myślenie, teraz uczę się zupełnie inaczej. Dostałam materiały, dzięki którym angielski nie kojarzy mi się już z przykrym obowiązkiem albo wkuwaniem, a jest przyjemnością, stałym punktem tygodnia :-) Wiem, gdzie wcześniej popełniałam błędy (i gdzie popełniają błędy inni nauczyciele).

Zaczynając zajęcia postanowiłam, że po tylu nieudanych próbach nauki tym razem zabieram się za to na poważnie. Mikołaja mogę polecić z czystym sumieniem osobom, którym zależy na wynikach. Wcześniej wiele razy nie wyszło, teraz idzie. To najlepszy dowód na skuteczność lekcji z Mikołajem.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Super, cieszę się, że 'odczarowaliśmy' angielski i poszliśmy do przodu :) Często słyszę o negatywnych doświadczeniach związanych z nauką angielskiego/hiszpańskiego, na szczęście z odpowiednim planem nauki i z dopasowanymi pod ucznia materiałami wszystko jest do nadrobienia. Dziękuję za opinię!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2019

Byłem pod wrażeniem jak szybko i łatwo można osiągnąć pierwsze efekty dzięki lekcjom. Przy odrobinie zaangażowania, z dnia na dzień zaczyna się obserwować postęp. Dzięki metodom Mikołaja słówka o wiele łatwiej zapamiętać i użyć w dyskusji. Świetny nauczyciel, świetnie prowadzący przez tę drogę, jaką jest uczenie się języka obcego. No i prywatnie bardzo pozytywna osoba.

Po kilku próbach z innymi nauczycielami stwierdziłem, że warto zainwestować w lekcje więcej, bo Mikołaj oferuje po prostu najwyższą jakość. Polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

A ja jestem pod wrażeniem, jak szybko i z jakim entuzjazmem zacząłeś stosować moje wskazówki :) Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2019

Polecam zajęcia z Mikołajem dla osób, które chcą się nauczyć a nie tylko uczyć angielskiego. Dzięki lekcjom przełamałem barierę przed mówieniem. Wymagający i dzięki temu skuteczny! Szczerze polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Sławku, gratuluję wyniku! I bardzo dziękuję za rekomendację. Otrzymanie takiej opinii 01.01.2019 to dla mnie dodatkowa motywacja do pracy w Nowym Roku :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Z językiem od zawsze był u mnie jeden główny problem - mówienie. Uczyłem się wiele lat, w mniejszych i większych grupach i nigdy się nie przemogłem. Dopiero zajęcia z Mikołajem pozwoliły mi się otworzyć, a to dlatego, że Mikołaj podchodzi do ucznia indywidualnie. U mnie położyliśmy nacisk właśnie na mówienie i są efekty :) Zajęcia są zawsze ciekawe, tematy do rozmowy z życia wzięte - żadnych wydumek na tematy o których nawet w swoim ojczystym języku człowiek niewiele by miał do powiedzenia :)

Mikołaj jest też bardzo wymagający - nauka u niego to nie tylko lekcje, to także praca w domu, z której skrupulatnie przepytuje :) Takie podejście przynosi szybkie efekty.

Gorąco polecam lekcje z Mikołajem: ciekawie, profesjonalnie no i w miłej i wesołej atmosferze. Polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Zawsze staram się tak ustawić współpracę, żeby wyniki pojawiały się jak najszybciej - gratuluję, wykonałeś nasz plan, skorzystałeś ze wskazówek i teraz masz świetne efekty :) Dziękuję za opinię.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2018

Naukę języka angielskiego zaczynałam kilkukrotnie współpracując z różnymi lektorami, niestety każdorazowo miałam wrażenie, że wciąż wracam do punktu wyjścia. Po niecałych 7 miesiącach nauki języka angielskiego z Mikołajem, mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że tym razem to strzał w dziesiątkę - nie mogłam trafić lepiej. Mikołaj jest świetnym, bardzo kompetentnym i przesympatycznym lektorem, który mobilizuje do ciągłego rozwoju. Poza tym wyróżnia go fantastyczne poczucie humoru, ogromne zaangażowanie i entuzjazm, którym zaraża :) :) Na początku bardzo obawiałam się lekcji przez Skype, jednak ta formuła spotkań bardzo szybko okazała się być najbardziej wygodna i optymalna dla mnie.

Jeżeli do tej pory nie trafiłeś na swojego „The Best Teacher Ever” odezwij się do Mikołaja, gwarantuję, że będzie to najlepszy wybór!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Cieszę się, że dałaś się zarazić moim entuzjazmem do języków :) Już czekam na następną lekcję. Wielkie dzięki za tak pozytywną i radosną opinię!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Przez kilka miesięcy nauki zrobiłam większe postępy w mówieniu, pisaniu, rozumieniu, czytaniu i gramatyce niż przez kilkanaście lat edukacji. Uczyłam się z wieloma nauczycielami, ale dopiero zajęcia z Mikołajem dały rezultaty. W dodatku fantastyczna atmosfera, mnóstwo pozytywnej energii, no i najważniejsze - efekty gwarantowane. Bardzo mocno polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Ale mi miło coś takiego przeczytać :) Dzięki za opinię i powodzenia na dalszej drodze!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2018

Wraz z mężem zapisaliśmy się na zajęcia w styczniu 2018. Mieliśmy jedynie chęć nauki i nadzieję, że tym razem uda się poprawić angielski. Mikołaj bardzo pozytywnie nas zaskoczył, na każdej lekcji czekały na nas nowe tematy, Mikołaj (mimo bycia po całym dniu pracy) co tydzień witał nas z wielkim uśmiechem i krok po kroku sprawiał, że nasza wiara w siebie rosła, a umiejętności szły do przodu :-)

Po 10 miesiącach zajęć (mieliśmy małą przerwę) możemy serdecznie polecić zajęcia z Mikołajem. Teraz nie jest dla nas problemem pojechać na wakacje, wypowiedzieć się płynniej niż kiedyś, przesłuchać audycji radiowej czy przeczytać artykuł po angielsku. A przede wszystkim polecamy Mikołaja jako osobę. Jest nauczycielem, który sprawdzi się na każdym poziomie zaawansowania ucznia.

Jeśli ktoś szuka osoby, z którą zajęcia w końcu nie będą nudne, z którą z tygodnia na tydzień będzie obserwował postępy, kogoś, kto poważnie podchodzi do swojej pracy, nie odwołuje zajęć, oraz doprowadza ucznia do celu, to Mikołaj będzie najlepszym wyborem :-)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję :) Jestem pod wrażeniem Waszych postępów, to nasz wspólny sukces. Trzymam kciuki, żebyśmy nadal szli w tym tempie!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2018

Uważam że lekcje z Mikołajem to naprawdę świetnie spędzony czas.
Jest pozytywnym człowiekiem, nauka z nim to czysta przyjemność, a jego podejście do ucznia jest niesamowite.

Można z nim porozmawiać na wiele różnych tematów, podjąć się dyskusji, dowiedzieć czegoś nowego. Lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze, nie ma ciężaru który zazwyczaj czuje się w szkolnej ławce, to całkowicie inna bajka. Potrzebowałem zajęć skupionych na mówieniu, a więc na czymś, z czym zdecydowana większość osób ucząca się języków obcych ma największy problem. Mikołaj bardzo mi pomógł.

Polecam Mikołaja każdemu kto chce nauczyć się angielskiego, bez znaczenia na swój aktualny poziom umiejętności.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Miło obserwować, jak uczeń otwiera się na język obcy :) Wykonałeś kawał dobrej roboty! Dziękuję za tak pozytywną opinię.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2018

Znam wielu lektorów i nauczycieli angielskiego. Sam jestem nauczycielem i filologiem. Lekcje z Mikołajem to dobrze wykorzystany czas. Mikołaj jest wymagający, motywujący i utalentowany, a metody, które stosuje są ciekawe, wykonalne i skuteczne. Poleciłem Mikołaja paru moim przyjaciołom, polecam i Wam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję! Gratuluję świetnych wyników w nauce i do zobaczenia na najbliższej lekcji :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2018

Moja przygode z nauka hiszpanskiego z Mikolajem zaczelam kilka miesiecy temu. Wczesniej mialam juz kilka podejsc do tego jezyka, jednak nie potrafilam zmotywowac sie do nauki w domu. Postanowilam dac sobie jeszcze jadna szanse. Mam dwojke dzieci i mase obowiazkow, ale wymagajacy Mikolaj :) potrafil sprawic, ze czas sie zawsze "znajdowal". Mikolaj jest osoba bardzo energiczna, z poczuciem humoru. Moje lekcje odbywaly sie o 8 rano w niedziele, co mogloby wydawac sie trudne, jednak entuzjazm Mikolaja sprawial, ze byl to swietny poczatek dnia. Lekcje uplywaja w tempie blyskawicznym. Sa prowadzone w niestandardowy, ciekawy sposob, z zastosowaniem pomocy technologicznych, ulatwiajacych nauke. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Nauki jest sporo natomiast satysfakcja z postepow jeszcze wieksza. :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dobrze jest zacząć dzień od hiszpańskiego albo angielskiego :) Wielkie dzięki za opinię i wszystkie lekcje!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2018

Lekcje z Mikołajem nie tylko uczą, ale takze mobilizują do dalszej pracy nad sobą i językiem obcym. Mikołaj w prosty sposób tłumaczy problematyczne kwestie, sprawdza prace domowe i pilnuje, zeby uczeń się rozwijał. Po zdaniu matury zdecydowałam się kontynuować zajęcia. Poza tym, że lekcje są bardzo wysokiej jakości, Mikołaj ma pozytywne nastawienie, poczucie humoru i dystans do siebie, co sprawia, że nauka z nim jest przyjemnością.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję! Bardzo mi miło, że zostałaś ze mną na dłużej :) Gratuluję postępów, mi również nasza współpraca daje dużo satysfakcji :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2018

Mistrzostwo! Bardzo polecam zajęcia z Mikołajem. Jego nieszablonowe metody sprawiają, że nowe słówka i konstrukcje gramatyczne przychodzą same, a atmosfera na lekcjach jest wspaniała.

Gdyby istniała nagroda dla najbardziej pozytywnego i zaangażowanego nauczyciela, to z pewnością dostałby ją Mikołaj. Polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję! Miło mi, że doceniasz mój styl pracy i metody nauczania :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Są studenci próbujący udzielać korepetycji. Są nauczyciele prowadzący lekcje 'po godzinach'. Są profesjonalni lektorzy, którzy zajmują się nauczaniem zawodowo. No a na samej górze jest Mikołaj :-D

Poza ogromnymi umiejętnościami dydaktycznymi i wiedzą językową, Mikołaja cechuje wspaniałe podejście do ucznia i umiejętność 'otworzenia go' na język obcy :-) Inaczej prowadził zajęcia ze mną, gdy byłem na poziomie początkującym rok temu, a inaczej, gdy potrafię już płynnie mówić, - Mikołaj bardzo dobrze dopasowuje się do poziomu ucznia. W dodatku nie ma z nim stresu, nigdy na zajęciach nie poczułem się głupio. To dlatego, że potrafi (z uśmiechem na twarzy!) wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia gramatyczne na prostych przykładach.

To wszystko sprawia, że jest po prostu najlepszy :-) Polecam i zaawansowanym i początkującym, ale przede wszystkim osobom, które chcą osiągnąć realne wyniki, zdać certyfikat czy poprawić się w mówieniu. Z Mikołajem nie da się nie zrobić postępów ;-)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Marcin, cieszę się, że masz takie wyniki, i że po roku współpracy jesteś zadowolony :) Bardzo dziękuję za tak długą i pozytywną opinię.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji angielskiego z Mikołajem. To bardzo energiczny nauczyciel, który z pasją wykonuje swoją pracę. Wyznacza cele, motywuje i na bieżąco monitoruje postępy a jednocześnie potrafi wprowadzić na lekcjach przyjazną atmosferę, co zwłaszcza w prowadzeniu konwersacji jest bardzo istotne. Jest bardzo kompetentny, pracuje w ciekawy sposób, sprawnie wykorzystuje narzędzia technologiczne, nowe metody nauczania i interesujące materiały - dzięki temu lekcje są ciekawe i mijają bardzo szybko a nowe umiejętności językowe pojawiają jakby „przy okazji”. Jest bardzo wymagającym nauczycielem ale uwielbiam jego pełen profesjonalizm, punktualność i jasno określone zasady współpracy, bo to wszystko sprawia, że jest bardzo skuteczny.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki :) Bardzo mi miło. Wspólnie ustaliliśmy cel i plan działania, wykonaliśmy pracę i teraz mamy rezultaty - gratulacje!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2018

Wyjątkowy lektor i wyjątkowe lekcje :) Zawsze punktualny i przygotowany, z pozytywną energią i nowymi pomysłami na prowadzenie zajęć. Taka nauka to sama przyjemność :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Pozytywną energię mam między innymi dzięki pozytywnym uczniom :) Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Mikołaj jest lektorem z najwyższej półki. Dzięki niestandardowym metodom pomaga osiągać wyniki o wiele szybciej, niż wydawałoby się to realne. Pokazuje, jak dużą siłę w nauce języka mają małe kroki. Polecam osobom w każdym wieku oczekującym wysokiej jakości zajęć i widocznych rezultatów.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Takie moje zadanie - pomóc w osiągnięciu jak najlepszego wyniku :) Dziękuję za opinię!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Polecam lekcje z Mikołajem! :) Uczy, pomaga, motywuje, chwali (ale potrafi także ochrzanić jeśli trzeba!), doprowadza Cię do wyników czy masz na to ochotę czy nie! Mikołaj ma skuteczne metody i różnią się one w zależności od wieku i poziomu ucznia - do każdego ma indywidualne podejście! Mi pomógł przełamać barierę i doprowadził do tego, że zaczęłam płynnie mówić, a myślałam, że to niemożliwe. Po kilku lekcjach z roznymi nauczycielami bezapelacyjnie wybrałam Mikołaja :) Najlepsze lekcje, dziękuję Ci Mikołaju!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dobry nauczyciel powinien zawsze dawać szczery feedback - dzięki temu uczeń szybciej idzie do przodu :) Bardzo mi miło czytając taką opinię. Również dziękuję!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Jeśli ktoś pyta o zajęcia z angielskiego, pierwszą osobą, którą polecam jest Mikołaj. Wypróbowałem wiele opcji nauki i Mikołaj jest wg mnie najlepszy. Wyróżnia się wśród innych nauczycieli przede wszystkim swoją osobowością. Jest wulkanem energii, człowiekiem z pasją i motywacją do działania. Wielu nauczycielom po prostu się nie chce, a po Mikołaju widać, że zależy mu na postępach ucznia.

Ma też ogromną wiedzę na temat tego, jak tłumaczyć materiał oraz jest cierpliwy. Zajęcia przeprowadza w taki sposób, że nie można się na nich nudzić. Jest różnorodność, nie ma monotonii. a jeśli kursant zastosuje się do poleceń Mikołaja w zakresie pracy samodzielnej, to może liczyć na szybkie efekty.

Mikołaj zna się też na przygotowaniu do certyfikatów, testów itp. Ma mnóstwo materiałów do nauki, zna wymogi egzaminacyjne i potrafi poprowadzić ucznia w taki sposób, żeby zdał dany egzamin.

Czyli w skrócie, jeśli zależy Ci na rezultatach, masz dość przeciętnych nauczycieli i szukasz kogoś, z kim w końcu się przełamiesz i zrobisz konkretne postępy, to wypróbuj zajęcia z Mikołajem. Lekcje warte każdej ceny. POLECAM

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję, Paweł! Dzięki współpracy z osobami takimi jak Ty, aż chce się pracować :) Działamy dalej!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2018

Mikołaj jest świetnym nauczycielem! Z jednej strony pilnuje postępów i jest wymagający, więc efekty współpracy są widoczne bardzo, bardzo szybko. Ale jednocześnie ma poczucie humoru, jest wyluzowany i lekcje z nim mijają w świetnej atmosferze. Gdy mieliśmy pierwszą lekcję byłam spięta, ale bardzo szybko to się zmieniło i nasze zajęcia konwersacyjne zaczęły być dla mnie przyjemne i ciekawe. Mikołaj po mistrzowsku motywuje też do pracy samodzielnej.

Polecam, jestem pewna, że Mikołaj pomoże z każdym problemem na płaszczyźnie językowej!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Pamiętam naszą pierwszą lekcję - cieszę się, że stres szybko zniknął i przełamałaś barierę mówienia :) Dziękuję za opinię.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2018

Polecam konwersacje z Mikołajem! 5 gwiazdek to za mało :) Takich lekcji z nikim innym nie miałem. szczerze polecam edukację z tym lektorem. PS Mikołaj woli zimę niż lato, więc wrzucam zimowe zdjęcie :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Zgadza się, bardzo lubię zimę :) Dziękuję Filip za krótką i konkretną opinię. Mnie również podoba się współpraca z Tobą.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2018

Miałam z Mikołajem lekcje zarówno online, jak i face-to-face. Przychodząc do niego po raz pierwszy czułam się nieco onieśmielona, że po tylu latach edukacji nadal mam problemy z komunikacją. Mikołaj jednak sprawił, że w ciągu pierwszej lekcji mój stres zupełnie zniknął, a rezultaty zaczęły się pojawiać już po kilku tygodniach. I właśnie połączenie tych dwóch rzeczy sprawia, że Mikołaj ma takie sukcesy jako nauczyciel:
1. Jest osobą ciepłą, uśmiechniętą, wyrozumiałą, przy której bardzo łatwo się otworzyć na język obcy, a stresować się praktycznie nie da :))
2. Jego metody i podejście do nauczania sprawiają, że można bardzo szybko osiągnąć wynik. I nie ma tu magicznych sztuczek, Mikołaj po prostu wie co działa i korzysta z tego na lekcjach :)) Jest przeciwnikiem tradycyjnego systemu edukacji w polskich szkołach i działa inaczej, niż przeciętny nauczyciel. Poza tym, bardzo dokładnie pilnuje, czy wspólnie ustalony plan jest na bieżąco wykonywany i daje bardzo konkretny feedback dzięki czemu mam motywację i wiem na czym się skupić.
Po tym jak poprawiłam swoje umiejętności komunikacyjne, skupiliśmy się na zadaniach przygotowujących do egzaminów takich jak IELTS i CAE, żeby nieco podnieść poprzeczkę :)) Mikołaj potrafi świetnie wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia i przygotować do egzaminu.
Podsumowując, mój nr 1 wśród nauczycieli - polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję! Miło patrzeć na taki progres. Współpraca z Tobą to sama przyjemność :)

avatar
Sergiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2018

Niesamowite jest to, jak bardzo Mikołaj jest skoncentrowany na celach swoich uczniów oraz na swoim. Jeśli chodzi o jego cel, jest to bycie najlepszym nauczycielem w Polsce, co moim zdaniem już osiągnął. Jeśli chodzi o cele uczniów, w moim przypadku było to przygotwanie do egzaminu FCE. Mikołaj poprowadził mnie krok po kroku, pokazał mi dokładnie co mam robić (w punktach, tak żebym o niczym nie zapomniał) i powiedział, że jeśli będę regularnie miał lekcje i wykonywał zadanie domowę, to w 6 miesięcy przygotuje mnie do tego egzaminu.

Po 6 miesiącach... egzamin zdałem, a mój angielski podskoczył chyba o 2 albo i 3 poziomy. Co najważniejsze, teraz czuję się pewnie mówiąc po angielsku, nie mam żadnej blokady i wiem, że poradzę sobie w każdej sytuacji. Czas zabrać się za hiszpański.

Zajęcia z Mikołajem są warte swojej ceny. Z czystym sumieniem polecam, Mikołaj nie tylko poprowadzi dobrze lekcje, ale także tak poprowadzi całą współpracę, żebyś Ty też osiągnął swój cel.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa :) Skoncentrowanie się na celu rzeczywiście pomaga, każda lekcja powinna być małym krokiem, a jeśli dołożymy do tego pracę między zajęciami, to pojawiają się efekty. Gratuluję wyników i jeśli zdecydujesz się na naukę hiszpańskiego, zapraszam!

avatar
Lidka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Wspaniałe, wspaniałe, wspaniałe lekcje :-) Mikołaj wywraca standardowy system edukacji do góry nogami, prowadzi zajęcia nieszablonowo, bardzo ciekawie i z mnóstwem pozytywnej energii :-) Nie wyobrażam sobie lekcji z innym nauczycielem. Polecam zarówno osobom przygotowującym się do certyfikatów jak i tym szukającym pomocy w konwersacjach, przełamaniu blokady językowej itp ;-) Mikołaj to najlepszy wybór.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki zarówno za opinię, jak i za wszystkie lekcje. Uczymy się dalej! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Miałem lekcje z Mikołajem online oraz twarzą w twarz. Obydwie formy zajęć bardzo mi się podobały. Mikołaj jest zawsze w dobrym humorze, zawsze sprawia, że lekcje zmieniają się w przyjemne spotkania, które w dodatku przynoszą rezultaty. Jestem pod wrażeniem jego umiejętności tłumaczenia trudnych zagadnień. Słyszałem cytat 'Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś 4 latkowi, to znaczy, że sam tego nie rozumiesz' - Mikołaj potrafi wszystko wytłumaczyć w tak jasny sposób, że każdy zrozumie.
Lekcje z Mikołajem będą dobrym wyborem dla osób oczekujących najwyższej jakości. Polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję! Jak najbardziej zgadzam się z cytatem. Mam wrażenie, że nasz szkolny system bardziej komplikuje naukę języków, niż ją ułatwia, stąd staram się prowadzić zajęcia w inny sposób :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2018

Wybór Mikołaja jako nauczyciela był zdecydowanie najlepszą decyzją w całym okresie mojej nauki =) W kilku słowach, Mikołaj jest: wymagający, dokładny, optymistyczny, skoncentrowany na wynikach ucznia, szczery, uśmiechnięty, skrupulatny.

Jego metody odbiegają od tych standardowych, z którymi ma się styczność w szkole. Mikołaj podchodzi do nauki języka w zupełnie inny sposób, patrzy na niego całościowo, a nie w kontekście jednego tematu. Dzięki temu na zajęciach oraz między nimi ćwiczę wszystkie aspekty językowe i czuję całościową poprawę, po prostu czuję się pewniej rozmawiając po angielsku.

Jeśli dołożyć do tego wiedzę z zakresu motywacji, organizacji czasu i pracy oraz szybkiej nauki, to wychodzi nam Najlepszy Nauczyciel =)

Dzięki technikom Mikołaja (które często na początku mnie dziwiły), jego umiejętności przekazywania wiedzy, jego pasji i energii oraz dzięki temu, że sprawdza moje postępy, mogę teraz swobodnie mówić, pisać, czytać w j. angielskim a także rozumiem filmy, seriale itp. =) Polecam każdemu!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

W pracy nauczyciela najprzyjemniej jest obserwować, gdy ktoś przechodzi przez kolejne etapy nauki języka, i w dodatku sprawia mu to przyjemność! Oczywiście cieszę się, że pomogłem w tym procesie, ale nic nie wydarzyłoby się bez Twojej systematyczności i pracowitości. Gratuluję i dziękuję za komentarz :)

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2018

Pan Mikołaj przygotował mnie do egzaminu FCE, ale najważniejsze jest to, że jest najlepszym nauczycielem z jakim miałem lekcje, w szkole sama nuda i tylko książki a u Pana Mikołaja dużo śmiechu i dużo różnych materiałów. Aż się chce przychodzić na lekcje, bardzo polecam, bo Pan Mikołaj wie jak uczyć i przede wszystkim bardzo mu zalezy na wynikach uczniów. Jak się umawiamy na jakąś godzinę to zawsze o tej godzinie jest gotowy. Bardzo też pilnuje zadań domowych ale wie ile zadać, żeby nie było za dużo.

W wakacje też mamy lekcje. Mam postępy w nauce i duża w tym zasługa Pana Mikołaja. Bardzo polecam

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Oskar, współpraca z Tobą to fantastyczna sprawa :) Gratuluję wyników i bardzo dziękuję za opinię!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2018

Jeśli szukasz nauczyciela, który doprowadzi Cię do wymarzonych rezultatów, wybierz Mikołaja. Mam z nim regularne lekcje, które trwają 90 minut. Różnorodność zajęć i sposób ich prowadzenia sprawia, że pod koniec kazdej lekcji myślę sobie "ale szybko minęło!". Poza tym Mikołaj podszedł do zadawania pracy domowej w taki sposób, że rzeczywiście udaje mi się ją wykonywać. Na lekcję przychodzę przygotowany i z miesiąca na miesiąc widzę postępy. Polecam osobom, które mają dość tradycyjnych lekcji i chcą osiągnąć szybkie postępy w nauce.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję :) Tempo Twoich postępów jest rewelacyjne. Trzymam kciuki za kolejne sukcesy w nauce języka.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Z takim nauczycielem to można mieć lekcje! :) Jest ciekawie, pozytywnie i merytorycznie :) Od początku współpracy ani razu nie miałam w rękach żadnej książki, a mówię o niebo lepiej. Mikołaj ma nowoczesne metody nauczania. Na lekcjach poruszamy różne tematy i uczymy się w praktyce, zamiast wkuwać regułki gramatyczne i słówka. Polecam każdemu, kto w końcu chce porządnie nauczyć się języka :)

Ja mam z nim zajęcia konwersacyjne, ale Mikołaj na pewno będzie też dobrą osobą do pomocy przy przygotowaniu do egzaminów językowych, rozmów o pracę i tym podobne. Potrafi połączyć bycie wyluzowanym człowiekiem oraz profesjonalnym lektorem. Jeszcze raz polecam :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Tradycyjny system edukacji nie daje uczniom rezultatów - to fakt. Miło mi, że moje metody są pozytywnie odbierane :) Dziękuję za opinię!

avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Jestem przedsiębiorcą i cenię sobie najwyższą jakość zajęć. Uczyłem się i w szkołach językowych i prywatnie, ale po zajęciach z Mikołajem mogę z pewnością stwierdzić, że nazwa 'Mikołaj - Najlepsze Lekcje' mówi sama za siebie. Mikołaj jest po prostu najlepszy. Dlaczego?

Po pierwsze - wiedza i same zajęcia. Mikołaj ma wiedzę nie tylko w sferze językowej, ale także wielu innych. Na każdej lekcji potrafi zaskoczyć nowym tematem czy pomysłem na konwersacje. Nie da się z nim nudzić.

Po drugie - charakter. O ile nauczycieli jest wielu, tak tylko Mikołaj potrafi sprawić, że lekcje nie są żmudną pracą, ale ciekawą odskocznią od codzienności. Mikołaj jest osobą energiczną i radosną, zaraża entuzjazmem i motywuje do pracy.

Po trzecie - efekty i profesjonalizm. W sobie tylko znany sposób potrafi sprawić, że lekcje z jednej strony nie wyglądają jak typowe lekcje, a z drugiej strony nie wyobrażam sobie nie wykonać pracy domowej, którą otrzymałem. Mikołaj pokazał mi dokładnie co mam robić między zajęciami i regularnie sprawdza, czy się uczę. Dzięki temu mówię pewniej i rozumiem więcej. W kilka miesięcy osiągnąłem lepsze wyniki niż po wielu latach edukacji z innymi osobami.

Zajęcia warte są każdej złotówki. Jeśli ktoś zastanawia się, czy warto spróbować - zachęcam i polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję za obszerną opinię :) Cieszę się, że nasza współpraca przynosi efekty. Życzę dalszych sukcesów!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Mikołaj to świetny lektor, coach i motywator w jednej osobie. A przy okazji otwarty, ciepły i pozytywny człowiek, przy którym nauka jest przyjemnością i jest po prostu bliska człowiekowi, przenika się z życiem. Lekcje z Mikołajem niestety niosą z sobą pewne ryzyko... Gdy zdecydujesz się po raz pierwszy, już nie masz odwrotu. Jedyna wątpliwość, która Cię nurtuje, to „dlaczego dopiero teraz?”...

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Lepiej późno niż wcale :) Kasiu, zajęcia z Tobą są zdecydowanie wyjątkowe. Dzięki takim lekcjom nabieram jeszcze więcej ochoty do przygotowania następnych. Dziękuję za opinię!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2018

Po wielu latach nauki w końcu okazało się, że można się nauczyć angielskiego. Mikołaj jest najlepszy jeśli chodzi o indywidualne lekcje i nauczanie innych, jak dobrze mówić w obcym języku. Szkoda, że nie mogę wystawić 6 gwiazdek.

Polecam lekcje z Mikołajem!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję Filip :) Gratuluję wyników.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Mikołaj- najlepszy nauczyciel, pełen pasji i energii, którą po prostu zaraża:) lekcje angielskiego to czysta przyjemność. Po kilku miesiącach regularnych zajęć z Mikołajem rozmowa w j. angielskim z obcokrajowcami przebiega bezstresowo i swobodnie a o to zawsze mi chodziło.

Mikołaj prowadzi lekcje w bardzo miłej atmosferze i zawsze są one ciekawe i nietuzinkowe. Motywuje pozytywnie i nawet zadania domowe są przyjemnością:) Wymagający, rzetelny, zawsze uśmiechnięty, z ogromną wiedzą i umiejętnością jej przekazywania... po prostu najlepszy:) polecam:)))

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bycie docenionym to fantastyczne uczucie :) Wielkie dzięki za opinię. Twoje wyniki są świetne, miło obserwować taki rozwój. Do zobaczenia na następnych zajęciach!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Coraz rzadziej można powiedzieć, że spotkało się nauczyciela z pasją. Mikołaj jest właśnie taką osobą. Nie tylko jest zawsze przygotowany i punktualny, ale przede wszystkim naprawdę interesuje się swoimi uczniami i zależy mu, żeby nie tylko opanowali język w teorii, ale też zaczęli czuć się komfortowo mówiąc i pisząc po angielsku. Bez względu na to, czy potrzebujecie kogoś kto przygotuje was do egzaminów, czy po prostu pomoże przełamać bariery językowe, Mikołaj jest odpowiednią osobą do tego zadania. Dodatkowo jest bardzo miły, a na jego lekcjach nie sposób się nudzić. Polecam z czystym sumieniem.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję! Robię co w mojej mocy :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Jeśli szukasz nauczyciela ktory sprawi,ze nauka jezyka przestanie byc Twoja zmora i w koncu zacznie przynosic efekty to Mikolaj bedzie najlepszym wyborem :) dzieki lekcjom z nim w koncu zaczelam plynnie mowic. Serdecznie polecam ale nie w poniedzialki o 13:30, bo ten termin jest zarezerwowany dla mnie :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Tak jest, poniedziałki o 13:30 są nie do ruszenia ;) Dziękuję za opinię, bardzo się cieszę, że przełamaliśmy Twoją barierę językową.

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Jednym słowem: KONKRET

Człowiek, który ma OGROMNĄ wiedzę i TALENT do nauczania innych. PASJONAT języków obcych i NAUCZYCIEL z najwyższej półki.

Do Mikołaja trafiłem jakoś w roku 2016. Jako tenisista i student ekonomii szczególnie doceniłem to, że na lekcjach mogliśmy porozmawiać na tematy, które mnie interesują, czyli biznes, ekonomia i sport. Ale jako że przygotowywałem się wtedy do egzaminu TOEFL, potrzebowałem też umieć wypowiedzieć się na inne tematy. Mikołaj pokazywał mi materiały z wielu różnych źródeł, dzięki czemu łatwiej było mi opanować płynną komunikację.

Egzamin zdałem, a zajęcia z Mikołajem wspominam jako ostrą i solidną pracę, która przyniosła pożądane efekty.

Mikołaj pomógł mi też w opanowaniu podstaw hiszpańskiego. Potrzebuję tego języka, ponieważ planuję wyjazd do Hiszpanii. Zaczynałem od zera więc lekcje wyglądały inaczej, ale rezultat był podobny - osiągnąłem zamierzony cel. Nadal mamy kontakt i w każdej chwili mogę się do niego odezwać z prośbą o pomoc.

Poza byciem rewelacyjnym nauczycielem, Mikołaj jest też świetnym pedagogiem i prywatnie super osobą. Motywuje, pilnuje zadań domowych, czasem improwizuje, a czasem planuje zajęcia co do minuty. To wszystko sprawia, że NIE DA SIĘ nudzić na jego lekcjach. Bardzo się cieszę, że trafiłem na niego i zawsze będę go polecał.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki :) Cieszę się, że mogłem pomóc. Powodzenia z angielskim i hiszpańskim!

avatar
Klaudia i Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Lekcje z Mikołajem to czysta przyjemność. Jest nie tylko profesjonalnym i wymagającym nauczycielem, ale i wspaniałym człowiekiem z poczuciem humoru. Zajęcia zawsze są konkretne, ale nie przytłaczające. Przygotowanie do zajęć oraz prace domowe są sprawdzane, a kwestie problematyczne tłumaczone. Czujemy, że nasz angielski się rozwija i mimo, że zdałyśmy już maturę, ani przez chwilę nie czujemy, że stanęłyśmy w miejscu. Lekcje mobilizują do dalszej pracy.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki dziewczyny, bardzo mi miło, że jesteście ze mną tak długo i chcecie kontynuować naukę w wakacje :) Gratuluję ambicji i do zobaczenia za tydzień.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2018

Jest wielu nauczycieli, z którymi można osiągnąć wyniki. Ale tylko z Mikołajem w tak pozytywnej atmosferze :) jeśli szukasz osoby, z którą:

złapiesz pozytywny kontakt
kogoś, kto łączy profesjonalizm z poczuciem humoru
nudną gramatykę przedstawi z taką energią i dopasuje Tobie takie zadanie domowe, żebyś w końcu zrozumiał
będzie Cię pilnował i pokazywał na bieżąco, co Tobie dobrze idzie, a co musisz poprawić

to musisz wybrać Mikołaja... Żałuję, że nie miałem takiego nauczyciela w szkole. Dziękuję Mikołaj za cierpliwość do mnie, bardzo polecam wszystkim :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

To ja dziękuję! Bardzo mi miło :) Mnie również bardzo podobają się zajęcia z Tobą. Pracujemy dalej!

avatar
Zuza ;-)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Z Mikołajem uczę się angielskiego od kilku miesięcy przez Skype. Jako lektor jest osobą bardzo skoncentrowaną na tym co robi i ma dużą wiedzę na temat technik efektywnego uczenia. Stosując się do zaleceń Mikołaja i uczciwie ucząc się "anglika" każdego dnia, można osiągnąć niesamowite rezultaty.

Poza tym lekcje z Mikołajem to sama przyjemność. Prowadzone są z humorem ale konkretnie. "Anglika" można polubić. Gorąco polecam !!!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Trochę samodyscypliny i można osiągnąć super wyniki :) Dziękuję za współpracę i opinię.

avatar
Weronika P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2018

Naukę z Mikołajem rozpoczęłam w listopadzie 2016. Na początku chciałam tylko poćwiczyć angielski, który nieco się 'zakurzył'. Z biegiem czasu odkryłam, że chyba nawet lubię ten język i gdy okazało się, że będę potrzebować go też do pracy, mocno się przyłożyłam, co poskutkowało (dzięki pomocy Mikołaja, oczywiście) zdanym certyfikatem IELTS.

Teraz jest mi już o wiele łatwiej poradzić sobie w środowisku biznesowym (prywatnym, oczywiście, też). Jako osoba, która przeszła przez kilka poziomów nauki, mogę serdecznie polecić Mikołaja i początkującym, i zaawansowanym. Najciekawsze jest to, że potrafi dopasować się do ucznia - gdy umiałam mniej, mówił do mnie prostszymi strukturami, teraz, gdy czuję się już pewniej, nasze dyskusje są bardziej zaawansowane. Mikołaj cały czas pokazuje mi przydatne frazy, zwroty, ciekawostki na temat wymowy. Dzięki temu czuję, że idę do przodu.

Poza tym Mikołaj jest bardzo ciekawą i uśmiechniętą osobą z tak zwanym 'powerem', co ułatwia sprawę. Polecam z całego serca.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Ponad półtora roku zleciało jak półtora tygodnia :) Gratuluję postępów!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Planowałem w ramach nowego roku odświeżyć swój angielski i hiszpański przez 3 miesiące-właśnie mija 6 miesiąc współpracy, a ja nie mam zamiaru nikomu oddać swojego miejsca :D myślę, że to najlepsza rekomendacja. Polecam zajęcia językowe z Mikołajem!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki Artur, też się cieszę, że zatrzymałeś się ze mną na dłużej :) Do zobaczenia na następnej lekcji.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2018

Miałam z Mikołajem intensywny kurs angielskiego. zaskoczył mnie tym, że podszedl do mnie w zupełnie inny sposób niz się spodziewałam - na lekcjach wykonywaliśmy cwiczenia, które bardzo szybko pomogły mi otworzyć się na mówienie i pisanie. Dzięki wskazówkom Mikołaja nauczyłam się też rozumieć różne akcenty i zaczęłam oglądać filmy po angielsku. Serdecznie polecam lekcje z Mikołajem, jest osobą wymagająca, pomocną i pełną pozytywnej energii.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

W Twojej sytuacji kluczową sprawą było podejście do nauki - wspólnie udało nam się je zmienić i teraz masz rezultaty :) Dziękuję za komentarz!

avatar
Ewa N.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

Kiedy zdecydowałam się na lekcje u Mikołaja, powiedziałam sobie, że to jest moje ostatnie podejście do nauki tego języka i że albo się w końcu do mówienia przełamię, albo kończę z angielskim i zabieram za coś innego. "Przerobiłam" wielu nauczycieli, lecz w dłuższej perspektywie czasu korki nie przynosiły satysfakcjonujących rezultatów. Tym razem jest inaczej: przestałam bać się mówić po angielsku (choć dalej nie czuję się pewnie), zmieniłam myślenie i sposób nauki, dostałam narzędzia, dzięki którym angielski przestał mi się kojarzyć z przykrym obowiązkiem odrobienia zadania domowego i wkucia słówek, a jest po prostu przyjemnością, wiem, gdzie wcześniej popełniałam błędy i dlaczego "to" nie hulało:-) I właśnie dlatego Mikołaja mogę z czystym sumieniem polecić jako skutecznego lektora.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Cieszę się, że tym razem widzisz efekty :) Bardzo dziękuję za zaufanie i opinię.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

W dzisiejszych czasach najbardziej liczy sie znalezienie odpowiedniej osoby, niezależnie od tego, czego chcemy się nauczyć. Jeśli chodzi o naukę języka obcego to śmiało polecam Mikołaja. Jego otwartość, uśmiech i umiejętność przekazywania wiedzy i tłumaczenia sprawiają, że lekcje dają szybkie rezultaty. Ktoś napisał, że z Mikołajem postępy robią się same i ja sie pod tym podpisuje. W najblizsze wakacje wybieram sie na zachód i jestem teraz pełen optymizmu co do moich umiejętności. Piatka ode mnie.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję! Postępy robią się same, jeśli obydwie strony są zaangażowane na 100 % - u nas tak jest :) Trzymam kciuki za wyjazd.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Zajecia sa prowadzone profesjonalnie, z poczuciem humoru ale bardzo konkretnie, Mikolaj kladzie duzy nacisk na realizacje planu, ktory ulozylismy wspolnie na pierwszej lekcji. Z jednej strony mam poczucie obowiazku, zeby przygotowac sie do zajec, a z drugiej strony nie czuje sie przytloczona iloscia materialu ;-) Po pierwszych kilku miesiacach lekcji otworzylam sie na j. angielski a teraz przygotowuje sie do egzaminu FCE. Cos co jeszcze niedawno wydawalo mi sie odleglym marzeniem, teraz coraz bardziej sie zbliza. Dzieki pomocy Mikolaja ;-) w dodatku jest to osoba zaangazowana i wkladajaca cala swoja energie w pomoc uczniowi.

W 100 % polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Staram się jak mogę! Wielkie dzięki za opinię. FCE będzie Twój już niedługo :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Mikołajem. Po tym jak pomógł mi w poprawieniu angielskiego (myślałam, ze jestem beznadziejnym przypadkiem) i doprowadzil do tego, że przestałam bać się mówić, zajęliśmy się hiszpańskim od podstaw. Lekcje są świetne, jestem pod wrażeniem tego, że Mikołaj uczy w sposób zupełnie nie-szkolny. Jestem przykładem tego, ze jego metody przynoszą wyniki. Dziękuję!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Nie wierzę w beznadziejne przypadki ;) Bardzo się cieszę z naszego sukcesu. Dziękuję za opinię! :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2018

Po 7 miesiącach wspólnej nauki, mogę śmiało powiedzieć że nie wyobrażam sobie lepszego korepetytora! Mikołaj to mega pozytywna osoba. Atmosfera podczas lekcji jest tak sympatyczna, że ta godzina mija w mgnieniu oka. Dostosowany i ciekawy sposób prowadzenia lekcji sprawia, że postępy robią się same :) Jak najbardziej polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki! 'Godzina mija w mgnieniu oka' - mam te same odczucia podczas zajęć z Tobą :) Do zobaczenia na następnej lekcji.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2018

Po zajęciach z Panem Mikołajem mogę spokojnie powiedzieć, że w rok poprawiłem swój angielski o wiele bardziej niż przez poprzednie kilka lat na innych kursach. Myślę, że jest to związane z tym, że Pan Mikołaj jest osobą bardzo wymagającą. Pokazuje także dokładnie co należy robić samemu, daje konkretne materiały do nauki w domu. Jednocześnie lekcje odbywają się w luźnej atmosferze. To bardzo pomaga przy ćwiczeniu konwersacji. Zdanie certyfikatu IELTS oraz umiejętność płynnej komunikacji to dwie najważniejsze rzeczy, które uzyskałem po zajęciach z Panem Mikołajem. Polecam, 5/5.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Panie Mariuszu, serdecznie gratuluję wyników :) Dziękuję za docenienie mojej pracy.

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2018

Mikołaj jest osobą otwartą, serdeczną, cierpliwą i z poczuciem humoru. Cieszę się że trafiłam na takiego nauczyciela. Lekcje są ciekawe i prowadzone w sposób profesjonalny :)Gorąco polecam osobom nieśmiałym, które boją się przełamać barierę językową. Dziękuję za zaangażowanie! :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Zaangażowanie z dwóch stron to klucz do sukcesu w nauce języka :) Dziękuję za opinię.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Gorąco polecam zajęcia z Mikołajem! Gdy przypomnę sobie nasze pierwsze zajęcia,to aż ciężko mi uwierzyć jakie postępy udało mi się poczynić w tak krótkim czasie.Już nie boję się mówić po angielsku!
Mikołaj jest mega pozytywną osobą i po każdych zajęciach wychodzę w lepszym humorze,to tak naprawdę spotkania z kolegą gdzie rozmawiamy o wszystkim z tym,że po angielsku :).

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Staram się zorganizować lekcje tak, żeby każdy czuł się swobodnie - to sprzyja pokonywaniu tzw. 'bariery językowej' i pozwala osiągąć wyniki szybciej. Gratuluję postępów w nauce i dziękuję za opinię - na mnie też nasze zajęcia działają bardzo pozytywnie :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2018

Mikołaj wybacz, ja sie nie bede rozpisywał: Twoje lekcje sa po prostu najciekawsze, najlepiej zorganizowane i przeprowadzone ze wszystkich jakie wyprobowalem do tej pory, a mam 40 lat i troche sie już uczylem. Serdecznie polecam wspolpracę z Mikolajem!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Krótko i na temat :) Cieszę się, że nasze zajęcia spełniają Twoje oczekiwania. Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2018

Mikołaj to najlepszy nauczyciel jakiego można sobie wyobrazić a lekcje z Nim to sama przyjemność. Dzięki Mikołajowi przełamałam barierę w mówieniu. Potrafi zmotywować do znalezienia chociaż paru minut dziennie na kontakt z angielskim, co przy natłoku obowiązków w domu i w pracy nie jest wcale takie łatwe:) Atmosfera na zajęciach super, Mikołaj zaraża optymizmem i dobrym humorem a do tego rozmowy na wszelkie możliwe tematy:) Gorąco polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki Ewa :) Ciekawe lekcje plus trochę pracy w domu i można osiągnąć super wyniki. Pracujemy dalej!

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2018

Mikołaj to świetny nauczyciel. Jest zaangażowany, energiczny, pomysłowy, mający szerokie zainteresowania (co czyni lekcje bardzo interesującymi). Lekcje z nim są bardzo interesujące, pozwalają szybko osiągać progres oraz nie stresują-poprawienie błędów czy zwrócenie na coś uwagi odbywa się w sposób bardzo naturalny i taktowny.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję! Mając tylu uczniów łatwo jest zainteresować się nowymi tematami i przygotować kolejne lekcje :) Do zobaczenia na następnych zajęciach.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2018

Jako osoba dorosła polecam lekcje z Mikołajem. Dzięki zajęciom podszlifowalam angielski, którego nie używałam od czasu studiów. Na początku Mikołaj pomógł mi przypomnieć sobie wszystkie podstawy, a potem skupiliśmy się się na przygotowaniu do egzaminu FCE. Dostałam najwyższa ocenę :-)

Mikołaj jest bardzo zaangażowany i pozytywnie nastawiony do ucznia. Jeszcze raz polecam :-)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Gratuluję świetnych wyników! Cel -> plan -> działanie -> rezultat :) Dziękuję za opinię.

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2018

Po prostu najlepsze lekcje, w jakich uczestniczylem.

Mikołaj nie tylko nauczył mnie języka ale sprawił też, że polubilem sam proces nauki (nie podejrzewalem, ze to możliwe). Pokazał mi rózne metody i pomógł znaleźć taka, ktora działa u mnie. Zawsze pamieta co działo sie na poprzednich lekcjach i na czym teraz trzeba się skupic. To sprawia, ze czuję sie jakbym byl jego najwazniejszym uczniem, chociaż wiem, ze ma wiecej zgloszen niz wolnych miejsc w kalendarzu.

Mikołaj łączy w sobie cechy:
1. nauczyciela (cierpliwie i spokojnie tlumaczy, ma zawsze pomysl i materiały na moim poziomie)
2. dobrego kolegi (jest cieply, przyjazny, usmiechniety, godny zaufania)
3. biznesmena (profesjonalnie prowadzone lekcje, konkretne zasady współpracy, opieka i zainteresowanie klientem/uczniem)

Podsumowujac: majac do wyboru wielu nauczycieli i malo wolnego czasu zdecydowalem sie na wybor jego oferty, ktora wg mnie jest obecnie najlepsza na rynku korepetycji w Polsce. Inwestycja w lekcje z Mikolajem oplacila mi sie z nawiazka, bo swoboda wypowiedzi i wieksze postepy niz przez cala edukacje szkolna sa dla mnie warte wiecej niz zainwestowane pieniadze.

Nauczaj dalej, Mikołaju, ponieważ robisz to fantastycznie. Pozdrawiam

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Zdecydowanie planuję kontynuować nauczanie! Po otrzymaniu takiej opinii motywacja tylko wzrasta :) Bardzo dziękuję zarówno za opinię, jak i całą współpracę.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Potrzebowałam szybko poprawić swoje umiejętności i przełamać barierę językową, w czym bardzo mi pomogły lekcje z Mikołajem. Zawsze punktualny i skupiony podczas lekcji. Dodatkowo jest osobą, z którą łatwo się rozmawia. Serdecznie polecam :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki! Jestem pod wrażeniem tego, jak szybko poradziłaś sobie ze swoją barierą językową :) Życzę powodzenia na następnym etapie kariery.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2018

Mikołaj jest jednym z najlepszych nauczycieli angielskiego jakich miałam. Moim celem jest zdanie matury rozszerzonej na jak najlepszym poziomie i czuję, że Mikołaj dał mi porządną bazę na której mogę pracować. Podczas lekcji co chwila poprawiał moje błędy w wymowie i gramatyce, co jest świetne, bo od razu można zapamiętać co się zrobiło źle. Ponadto, na początku moją chęć do pisania rozprawek po angielsku opisałabym jako 4/10, ale po napisaniu około 12 esei w trakcie nauki z Mikołajem mogę spokojnie powiedzieć że wzrosła do 7-8/10 :D No i oczywiście z Mikołajem można pogadać na każdy temat, jest bardzo otwarty i chętny do dyskusji :) Polecam! :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Julia, jestem pewien, że osiągniesz sukces na egzaminie zarówno w części pisemnej jak i ustnej. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na siebie. Dziękuję za tak pozytywną opinię :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Wybór Mikołaja jako korepetytora był najlepszym wyborem, bardzo sobie cenie lekcje z Nim. Mój poziom angielskiego znaczenie się poprawił, dzięki temu czuję się pewniej nie tylko w kwestii języka ale i również na pozostałych płaszczyznach życiowych. Zawsze jest przygotowany do zajęć i zawsze pamięta co przerabialiśmy na wcześniejszych lekcjach, mimo sporej ilości uczniów. Z czystym sumieniem polecam Mikołaja!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Ja również cenię sobie współpracę z Tobą. Wielkie dzięki za opinię i do zobaczenia na następnej lekcji :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Punktualny, sumienny, pogodny, szczery, ambitny, skoncentrowany, konkretny - taki jest Mikołaj. serdecznie polecam go jako nauczyciela! Po pół roku współpracy sam nie do końca wierzę, jak bardzo poprawiłem swoje umiejętności językowe. Dziękuję!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

To ja dziękuję za świetną współpracę i opinię. Robię co w mojej mocy :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2018

Mikołaj jest pasjonatem języków obcych. Przez pierwsze kilka zajęć nie byłam pewna, czy metody które stosuje działają, ale pierwsze rezultaty pojawiły się już po miesiącu. Nauczyłam się jak poprawnie konstruować zdania, zaczęłam myśleć bardziej po angielsku niż po polsku. Poza tym umiem już przeczytać artykuł czy obejrzeć film i w miarę poprawnie o nim opowiedzieć - przełamałam blokadę, która kiedyś uniemożliwiała mi mówienie.

Muszę też wspomnieć o niesamowitym poziomie energii Mikołaja. Każda lekcja sprawia, że mam motywację do pracy w domu. Nigdy mi nie odpuszcza, zawsze pilnuje, żebym dawała z siebie maksa. Sam również przykłada się do zajęć, jest skoncentrowany i jak sam mówi - najważniejsze są dla niego wyniki uczniów. Nie wiem, jak to możliwe, że przy tak dużej ilości kursantów potrafi być tak zaangażowany. Na wszystkich zajęciach pojawia się punktualnie i z dużym uśmiechem. Takie spotkania to sama frajda. Bardzo dziękuję i polecam każdemu, kto chce na poważnie zająć się nauką języka obcego.

Maria

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję! Standardowo muszę dodać, że wyniki to tylko po części moja zasługa - na szczęście trafiam głównie na uczniów, którzy wymagają dużo zarówno ode mnie, jak i od siebie. Gdy obydwie strony poważnie podchodzą do nauki, rezultaty muszą się pojawić :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Uczę się z Mikołajem już 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolony z moich postępów.
Świetny nauczyciel :D

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Liczy się wynik :) Dziękuję za opinię!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Najlepszy nauczyciel z jakim kiedykolwiek współpracowałem. Dzięki zajęciom z Mikołajem w przeciągu kilku miesięcy przeskoczyłem z poziomu A2 na B2. Mikołaj nigdy nie odwołał żadnej lekcji, zawsze jest przygotowany i pozytywnie nastawiony. Polecam każdemu, wydaje mi się, że Mikołaj potrafi pomóc osobie na każdym poziomie zaawansowania.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję! Zrobiłeś ogromne postępy w krótkim czasie. Współpraca z tak zaangażowanym uczniem to sama przyjemność :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Zajęcia warte kazdej ceny. W końcu dowiedzialam się w jaki sposób nauczyć się języka, z jakich materiałów korzystać, jak wyrobić odpowiednie nawyki. Mikołaj odgrywa ze mną scenki, pokazuje krótkie filmiki, zadaje ciekawa pracę domową, a poza tym jest tak pozytywną i interesujaca osobą, ze 60 minut mija jak 6. Nareszcie trafiłam na nauczyciela z pasją i dużą energią. Zostawiam 5 gwiazdek i szczerze polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dla mnie również czas na naszych zajęciach płynie bardzo szybko :) Cieszę się, że wykorzystujesz wszystkie moje wskazówki. Wielkie dzięki za miłe słowa!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2018

Mistrz :-) po 6 miesiącach współpracy z Mikołajem nie wyobrażam sobie nauki języka z kimkolwiek innym. Mikołaj motywuje, zaraża energią, na każdej lekcji czymś mnie zaskakuje, a to wszystko spowodowało, że w końcu sama zaczęłam się uczyć:-) Jestem pod wrażeniem jego wiedzy (ostatnio wiedzial nawet jak jest po angielsku 'rzężenie'), ale też umiejętności 'zniżenia się' do mojego poziomu językowego, tak żeby wszystko w prosty sposób wytłumaczyć. Dzięki Mikołajowi zrobiłam ogromne postępy:-) Polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo mi miło :) Dziękuję za opinię i gratuluję wyników.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Upraszam uprzejmie adminów strony e-korepetycje o umożliwienie wystawienia oceny wyższej niż bardzo dobry. Mikołaj to najlepszy nauczyciel jakiego miałem! Po 14 miesiącach nauki zacząłem płynnie mówić po angielsku. Mikołaj ma wszystkie cechy charakteryzujące idealnego nauczyciela, a do tego jako człowiek jest cierpliwy, inteligentny, punktualny i ambitny!

Polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Doszedłeś dosłownie od zera do płynnej komunikacji - gratuluję! Dziękuję za wspaniałą współpracę i opinię.

avatar
AGNIESZKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2017

Bardzo gorąco polecam lekcje z Mikołajem. Jego optymizm , uśmiech i podejście do kursanta sprawiają, ze chce się przyswajać język.
Dzięki wysokim wymaganiom ma się impuls do intensywnej pracy nad sobą , aby osiągać coraz lepsze efekty. POLECAM i POZDRAWIAM

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Uśmiechnięta kursantka + uśmiechnięty lektor = super współpraca i wyniki :) Bardzo dziękuję za miły komentarz.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2017

Uczyłam się angielskiego kilkanaście lat, z różnymi korepetytorami, a dopiero zajęcia z Mikołajem przyniosły efekty. I to jakie! Przez kilka miesięcy nauki zrobiłam większe postępy niż przez te wszystkie lata. Efektywna nauka i w przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki Ola! Ja również cieszę się z atmosfery, która panuje na naszych zajęciach. Takie lekcje to sama przyjemność :) Gratuluję postępów.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2017

Mogę w stu procentach polecić tego korepetytora. Zajęcia z Mikołajem dają świetne efekty( matura rozszerzona z j.angielskiego zdana na 92%), dodatkowo lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, a wszystkie niezbędne materiały do efektywnej nauki są zapewnione.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Ja zapewniłem materiały, plan nauki i wiedzę, a Ty wykonałeś solidną pracę zarówno na lekcjach, jak i w domu - efekt musiał się pojawić :) Dziękuję za opinię!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2017

Nauczyciel z najwyższej półki! Pokazał mi i udowodnił w jaki sposób szybko, prosto i przyjemnie (i efektywnie!) można uczyć się języka obcego. Atmosfera podczas lekcji jak z dobrym znajomym przy kawie z równoległym przyswajaniem wiedzy i poszerzaniem horyzontów myślowych

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki! Nasze zajęcia były dla mnie bardzo interesujące. Cieszę się, że pomogłem w nauce języka :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2017

Najlepszy, najlepszy, najlepszy nauczyciel! Dzięki Mikołajowi zdałam egzamin CAE na 88 %! Mikołaj pokazał mi krok po kroku co mam robić w domu, oczywiście nie było to łatwe ale gdy już wyrobiłam w sobie nawyk systematycznej nauki (Mikołaj bardzo mnie pilnował) to efekty przyszły bardzo szybko. Gorąco polecam, zajęcia odbywają się w super atmosferze, niezależnie od dnia tygodnia i godziny Mikołaj ma uśmiech na twarzy i power do działania :) W dodatku dowiedziałam się w jaki sposób przyspieszyć naukę słówek i zaoszczędziłam duuużo czasu! Ocena: 10/10!!!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Uwielbiam takie success stories :) Z takim uczniami uśmiech na twarzy pojawia się sam! Gratuluję fantastycznych wyników w nauce i dziękuję za opinię.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2017

Mikołaj to świetny nauczyciel, oprócz wiedzy jest też bardzo pozytywną osobą i świetnie się z nim rozmawia. Jest cierpliwy i potrafi w prosty sposób wytłumaczyć gramatykę, a jeśli chodzi o konwersacje to ma dużo materiałów do nauki, więc zawsze jest co robić na zajęciach. Bardzo polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję! Już szykuję nowe materiały na najbliższe lekcje ;)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Po wielu nieudanych próbach nauki angielskiego w końcu trafiłem na nauczyciela, z którym otworzyłem się na angielski. Z Mikołajem zawsze mam temat do rozmowy, jest elastyczny, zawsze punktualny i entuzjastycznie podchodzi do swojej pracy. Zdecydowanie najlepszy wybór jeśli chodzi o lekcje indywidualne/dwuosobowe. Polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki! Miło obserwować, jak z poziomu 'eeee' przeszliśmy do poważnych dyskusji po angielsku :) Gratuluję sukcesu.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Mikołaj jest niezwykle kompetentnym nauczycielem, który swoim pozytywnym nastawieniem oraz wiedzą zdołał (bardzo szybko) przełamać barierę językową u mnie, czyli osoby która na pierwszym spotkaniu nie potrafiła wypowiedzieć kilku słów po angielsku. Swoją postawą zachęca do aktywnego uczestniczenia w zajęciach (mimo późnych godzin wieczornych zawsze z uśmiechem na twarzy). Na jego zajęciach nie można się nudzić. Po kilku miesiącach z całą odpowiedzialnością mogę polecić Mikołaja jako wyjątkowego nauczyciela, więc jeśli zastanawiasz się nad odpowiednią osobą dla swojego rozwoju związanego z językiem angielskim - wybierz Mikołaja.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bariera pokonana, czas na kolejne postępy :) Bardzo dziękuję, taki komentarz to wspaniała zachęta do dalszej pracy. Do zobaczenia na następnej lekcji :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Najlepsze lekcje angielskiego, jakie do tej pory miałam :) Często zajęcia wyglądają, jak rozmowa z dobrym znajomym przy piwku, (tylko, że bez piwka, bo jest 8:00 rano), no i rozmawiacie po angielsku. Jednak, żeby nie było tak słodko - Mikołaj jest bardzo wymagający i wyłapie każde nieprzygotowanie (trzeba pracować!). Cenie lekcje z Mikołajem za to, że jako nauczyciel potrafi znaleźć fajny balans pomiędzy tymi dwoma aspektami. Jest zaangażowany i kompetentny, a poza tym to mega pozytywny, zdystansowany gość :) Zajęcia warte swojej ceny :)) POLECAM

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Mam ogromną przyjemność prowadzić zarówno poważne i biznesowe lekcje dla dorosłych w firmach, intensywne kursy przygotowujące do egzaminów, aktywne lekcje z dziećmi jak i luźne konwersacje z takimi pozytywnymi osobami jak Ty :) Jak zawsze najważniejsze są wyniki, a tutaj mamy duży sukces ;)

Bardzo dziękuję za tak udaną współpracę i pozytywną opinię!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2017

Zaangażowany i pozytywny nauczyciel, który potrafi zmotywować do nauki i działania. Polecam :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wspaniale mnie podsumowałaś w 11 słowach ;) Dzięki!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2017

Mikołaj w 3 słowach jest :
Drogi
Skuteczny
Efektywny
Więcej nie napiszę bo za mocno urośnie jego nadzwyczaj rozwinięte ego.
Sam spróbuj a przekonasz się,że już nigdy nie będziesz odwiedzał żadnych stron w poszukiwaniu innego korepetytora.
Jest moc

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

No takiej opinii to jeszcze nie było ;) Dziękuję Asiu, tacy uczniowie jak Ty sprawiają, że moje zadowolenie z wykonywanej pracy rośnie! Gratuluję dotychczasowych postępów, działamy dalej :)

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Gdy pomyslę o angielskim lub hiszpańskim, pierwszą osobą, która przychodzi mi do głowy jest Mikołaj. Jest nie tylko świetnym nauczycielem, ale też ciekawym i pozytywnym człowiekiem. Miałem przyjemność uczyć się u niego zarówno j. ang. i hiszp. , w dodatku w przypadku wyjazdow czy urlopu Mikołaj zawsze zorganizował mi zastepstwo z profesjonalna lektorką z jego szkoły językowej. Przez cały rok nie straciłem ani jednej (!!!) lekcji, każde spotkanie bylo malym krokiem w kierunku celu, a nauka w koncu przyniosla rezultaty. Gdyby tylko w szkołach uczyli ludzie tacy jak Mikołaj, to zaoszczędziłbym sporo czasu, ale lepiej nauczyć się języków pozno niż wcale :) mówi się, że najlepsza reklama to szczęśliwy klient, więc dołączam do grona zadowolonych uczniów i polecam zarówno Mikołaja jak i jego szkołę niezaleznie od poziomu i wieku ucznia.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Kiedy zaczynałem uczyć i zakładałem szkołę językową chciałem przede wszystkim pokazać ludziom krok po kroku jak robić postępy w językach obcych. Wygląda na to, że się udało :) Dziękuję za pozytywny komentarz!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Gorąco polecam. Dzięki pomocy Mikołaja udało się zaliczyć egzamin na poziomie B2 :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :) Dzięki za opinię!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2017

Po wcześniejszych doświadczeniach z nauczycielami angielskiego i wrodzoną „miłością” do tego języka myślałam, że już nic dobrego mnie nie spotka… A jednak, po prześledzeniu sterty ofert i przeczytaniu mnóstwa opinii trafiłam na Mikołaja - to był strzał w 10!
Dzięki Mikołajowi zaprzyjaźniłam się z angielskim, a same zajęcia to czysta przyjemność. Prowadzone profesjonalnie, z wielkim zaangażowaniem i energią. Godzina mija jak 10 min. I co najważniejsze mam wrażenie, że efekty same przychodzą. Zajęcia pełne inspiracji oraz ciekawych tematów –aż się chce uczyć :)
Baaardzo polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo się cieszę, że trafiłaś właśnie na mnie - mi też godzina na naszych zajęciach mija jak 10 minut :) Najważniejsze, że mamy zarówno efekty, jak i świetną atmosferę na lekcjach. Dziękuję za ostatnie 7 miesięcy współpracy i opinię!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2017

No i nie ma oceny celujący.... a szkoda...
nauka z Mikołajem to czysta przyjemność, mimo iż wymagania nauczyciela są wysokie :).
Zaczęłam naukę pół roku temu zaczynając zdanie przeważnie: "YYYY" teraz nie mam oporów, żeby mówić, mówić i mówić. Dzięki Mikołajowi nauka języka spodobała mi się tak bardzo, że na pewno wrócę do niego, gdy zacznę naukę hiszpańskiego. Zaraża optymizmem, chęcią działania, pomaga poszerzyć horyzonty i motywuje. Nie mogłam trafić lepiej. Z całym sercem polecam :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

W pół roku można zrobić baaaardzo dużo :) Wielkie dzięki za opinię i oczywiście zapraszam w przyszłości!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2017

Z Mikołajem współpracuję od początku 2017 roku. Poleciła mi go znajoma, która stwierdziła, że to 'nie sa normalne lekcje' =) I rzeczywiście - Mikołaj na pierwszych zajęciach uprzedził mnie, że współpracuje tylko z zaangażowanymi uczniami i pokazał mi co muszę robić w domu. Na spotkaniach robimy takie ćwiczenia, o ktorych nigdy nie pomyślałabym w szkole czy na studiach. Na początku nie było lekko ale po kilku tygodniach 'wkręciłam się' w naukę =) teraz po prawie 8 miesiącach zajęć mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałą osobę i nauczyciela. Z poziomu A2 (podstawy) przeskoczyłam na B2, planuję zdać FCE, mam lepsze słownictwo i wymowę i nareszcie chce mi się uczyć. Magia...

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Kolejna opinia wędruje do ramki i nad łóżko ;) Bardzo dziękuję. Żadna magia, po prostu dwie osoby skupione na realizacji celu. Trzymam kciuki za dalsze postępy!

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2017

Mikołaj to najlepszy nauczyciel z jakim kiedykolwiek współpracowałem. Jego wiedza, umiejętność tłumaczenia oraz ogromny zasób materiałów sprawiają, że lekcje są bardzo efektywne. W dodatku Mikołaj ma mnóstwo energii, w każdą lekcję wkłada 100 % i tego samego oczekuje od uczniów (przynajmniej z tego co widzę po lekcjach ze mną). To sprawia, że zawsze przygotowuję się do zajęć i nie wyobrażam sobie nie powtórzyć materiału w domu. Dzięki zajęciom z Mikołajem przeszedłem z poziomu B1 do C1 w 9 miesięcy, zdałem certyfikat CAE i w te wakacje pierwszy raz spędziłem dwa tygodnie wśród obcokrajowców i świetnie się z nimi dogadałem. Serdecznie polecam współpracę z Mikołajem, jestem bardzo zadowolony! :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

W ogóle mnie nie dziwią takie sukcesy, ja ułożyłem plan a Ty go zrealizowałeś ;) Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Pracujemy dalej!

avatar
Bogusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Bardzo ciekawe zajecia skupione na zrealizowaniu celu (w moim przypadku matura rozszerzona), ale duzy plus rowniez za umiejetnosc zastosowania prawdziwych angielskich materialow do speakingu, dzieki temu omijamy podrecznikowe, niepotrzebne slowka a uczymy sie najpopularniejszych zwrotow, ktorych potem uzywamy w mowie. Gramatyka chyba w zadnym jezyku nie jest ciekawa, ale Mikolaj potrafi ja dobrze wytlumaczyc. Wazne jest tez to, ze Mikolaja nie nudzi prowadzenie zajec (mimo ze ma ich duzo), przygotowuje sie do lekcji i jeszcze nigdy sie na zadna nie spoznil. Zdecydowanie polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Niezależnie od wieku ucznia i poziomu nauki, kluczem jest ustalenie celu i konsekwentne dążenie do niego - wykonaliśmy super pracę i teraz mamy wyniki. Dziękuję za opinię! :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Zajęcia z Panem Mikołajem zawsze były pozytywne.
Pan Mikołaj zawsze umiał dobrze wyjaśnić jak się czegoś nie rozumiało.
Był w stanie poświęcić każdemu czas i dobrze nauczyć.
Pan Mikołaj jest osobą pełną energii do pracy i ma wielką wiedzę
Zawsze podchodzi do zajęć profesjonalnie.
Jest osobą godną polecenie

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję! Zapamiętam nasze zajęcia na długo :)

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Z Panem Mikołajem mam zajęcia już 2 lata i jestem bardzo zadowolona :) Przede wszystkim nie uczymy się metodami typowo szkolnymi, ale wykorzystujemy filmy, seriale, piosenki i różne materiały, dzięki którym nauka nie jest nudna. Na zajęciach zawsze jest fajna atmosfera, Pan Mikołaj jest zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Jest też wymagający, nie wyobrażam sobie nie pouczyć się między zajęciami w domu ;) Gorąco polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Liczą się wyniki, a metody szkolne niestety ich nie gwarantują. Cieszę się, że nasz plan nauki działa :) Dziękuję za opinię!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Pan Mikołaj to osoba godna polecenia. Jest bardzo energiczny, pozytywnie nastawiony i potrafi przekazać swoją wiedzę. Na poziomie B2 jest mnóstwo rzeczy do zrobienia: słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie i gramatyka, ale dzięki zajęciom z Panem Mikołajem udaje się to wszystko ogarnąć :) Fajne jest to, że jako zadanie domowe wykorzystuję takie materiały, które mnie ciekawią, więc w końcu nie patrzę na napis 'homework' z niesmakiem. Miałam doświadczenie z wieloma nauczycielami i mogę szczerze polecić Mikołaja każdemu. Dziękuję za lekcje.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Ja również dziękuję za wszystkie zajęcia, solidnie się napracowaliśmy i mamy efekty! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2017

Zajęcia z Mikołajem to czysta przyjemność:)Pełen profesjonalizm.Lekcje ciekawe i dostosowane do potrzeb kursanta.Z Mikołajem nie ma nudy.Zawsze jest przygotowany do lekcji i potrafi skutecznie zachęcić do dyskusji.Ma zawsze dobry humor i widać,że języki są jego pasją.
Gorąco POLECAM wszystkim

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Miło czytać tyle o swoim dobrym humorze i pasji, aż sam się do siebie uśmiecham :) Bardzo dziękuję za opinię i życzę dalszych sukcesów!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2017

Polecam lekcje z Panem Mikołajem wszystkim tym, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości - kilka miesięcy regularnych lekcji i można zauważyć sporą różnicę w płynności wypowiedzi oraz słownictwie. Pan Mikołaj jest zawsze przygotowany do lekcji i potrafi skutecznie zachęcić do dyskusji.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki Michał! Fajnie było z Tobą współpracować :) Gratuluję szybkich postępów!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2017

Bardzo polecam lekcje z Mikołajem. Potrafi on dostosować zajęcia do indywidualnych potrzeb kursanta. Lekcje nie są monotonne, Mikołaj zawsze przygotowuje ciekawe i interesujące tematy. Ma zawsze dobry humor i widać, że język angielski to jego pasja. Polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Nie tylko angielski i hiszpański, ale także nauczanie innych - to moje największe pasje :) Dziękuję!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2017

Mikołaj dokonał czegoś co nie udało się wcześniej mnie samej ani moim poprzednim lektorom - sprawił, że moja motywacja do uczenia się angielskiego wzrosła tak bardzo, ze teraz właściwie nie wyobrażam sobie dnia bez zrobienia czegoś w tej sferze. Nie jest to łatwe, bo jestem mamą na pełen etat, ale dzięki Mikołajowi wiem, że nie mogę odpuszczać. Jest jeszcze coś wartego rekomendacji - lekcje z Mikołajem to sama przyjemność - szerokie spojrzenie na świat, jego gotowość do rozmawiania właściwie na każdy temat, elastyczność, podążanie za potrzebami, a do tego wszystkiego dużo śmiechu. Pamiętam uczucie przykrego obowiązku, jakie czułam ucząc się z poprzednimi lektorami. Teraz nie mogę się wręcz doczekać kolejnych zajęć :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki takim opiniom ja mam jeszcze więcej motywacji, żeby dalej rozwijać się jako nauczyciel :) Ola jest żywym dowodem na to, że nawet będąc bardzo zajętym można zrobić ogromne postępy. Cieszę się, że jestem częścią tego sukcesu, bardzo dziękuję za tak pozytywną ocenę!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Lekcje z panem Mikołajem to sama przyjemność :) Każde zajęcia są niezwykle ciekawe i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Potrafi w skuteczny sposób zmotywować do pracy i zawsze w Ciebie wierzy! Przede wszystkim ogromna wiedza i poczucie humoru. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze :). W krótkim czasie da się zrobić bardzo wiele! Z czystym sercem polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Mam szczęście do Katarzyn :) Bardzo dziękuję za miłe słowa. Współpracowało się super!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2017

Gorąco polecam lekcje z Mikołajem, który prowadzi je w ciekawy i nieszablonowy sposób. Zawsze jest perfekcyjnie przygotowany, a zarazem wymagający, co też w znaczący sposób wpływa na moją motywację! Bardzo zdolny, charyzmatyczny lektor, którego z czystym sumieniem wszystkim rekomenduję!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dodatkowa dawka motywacji od lektora zawsze się przydaje ;) Dziękuję!

avatar
Patryk i Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Korepetycje z Mikołajem to super sprawa. we dwóch z bratem współpracowaliśmy z Mikołajem przez stosunkowo krótki czas lecz w doskonały sposób przekazał nam swoją wiedze, z tygodnia na tydzień dało się widzieć duże postępy. W wspaniały sposób zaraził nas pasją do nauki tego języka. Swoją ogromną wiedzę przekazuje w niezwykle zrozumiały sposób.Jeśli ktoś zastanawia się nad lekcjami w duecie np z bratem siostrą czy przyjacielem na prawdę polecam i gwarantuje, że nie będzie to stracony czas. Bardzo bardzo bardzo gorąco i serdecznie polecam bo Warto!:)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki chłopaki! Ogromna praca własna + nasze zajęcia przyczyniły się do super wyników. Gratuluję ambicji i postępów :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2017

Rewelacja. Lekcje z Mikołajem to czysta przyjemność, niesamowita dawka pozytywnej energii. Na każdą lekcję czekam z niecierpliwością, gdyż widzę postępy z tygodnia na tydzień, co mnie niesamowicie motywuje. Świetne lekcje to jedno. Drugie to osobowość Mikołaja - z taka charyzmą, pozytywnym spojrzeniem na świat i ludzi świetnie by sie nadał na trenera rozwoju osobistego. Mikołaj jest warty każdej wydanej złotówki, a nawet więcej. Angielski, rozwój osobisty, cenne porady w każdej strefie życia, motywacja. Wszystko w jednym!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo, bardzo dziękuję :) I jak tu wyjeżdżać na majówkę, gdy można współpracować z takim zadowolonym kursantem? Zostaję w domu i przygotowuję nam następne zajęcia! ;)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2017

Lekcje prowadzone są w przemiłej atmosferze, jednocześnie na wysokim poziomie, czyli to co najważniejsze. Dzięki Mikołajowi przełamałam barierę w mówieniu po angielsku i czuje się przygotowana do rozszerzonej matury z angielskiego! Dzięki Mikołaj! :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Cieszę się, że mogliśmy współpracować :) Gratuluję postępów i dziękuję za opinię!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2017

Bardzo polecam lekcje z Mikołajem. Perfekcyjne i profesjonalne podejście do lekcji. Zawsze świetnie przygotowany ale i wymagający, nie pozwala stać w miejscu i zmusza do ciągłego samorozwoju co jest niezbędne przy nauce nowego języka. Mikołaj posiada bardzo elastyczne podejście i potrafi dopasować się do każdej osoby niezależnie od wieku i poziomu znajomości języka.

Polecam jeszcze raz!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki Wojtek! Nowe materiały do naszych zajęć mam już przygotowane :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2017

Doskonałe podejście do nauki języka angielskiego. Otwarty, elastyczny, profesjonalny, trzymający wysoki poziom merytoryczny zajęć. To co jest najważniejsze, to konsekwencja w realizacji celu. Tym celem był egzamin gimnazjalny na poziomie rozszerzonym. Pan Mikołaj świetnie przygotował mojego syna, a pacholę pokochało lekcje via skype, co w jego przypadku wcale nie jest takie proste ;)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję! Bardzo cenię to, że mogę współpracować zarówno z dorosłymi, jak i z młodzieżą - nie sposób się nudzić ;)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Mikołajem. Dzieki niemu przelamałam barierę mówienia. Przede mną jeszcze dużo pracy, ale teraz wiem że nauka jęz. angielskiego może być przyjemna. Dzięki Mikołaj

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bariera językowa to jeden z najczęstszych problemów językowych. Cieszę się, że razem ją przełamaliśmy! Dziękuję za współpracę i opinię.

avatar
Marek Marecky Kłos
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2017

Zdecydowanie polecam lekcje z Mikołajem, jest profesjonalny, punktualny, potrafi mobilizować do nauki, z poczuciem humoru dzięki czemu lekcje nie są nudne, po 6 miesiącach lekcji odczuwam ogromny progres, wyjeżdżając za granicę rozmawiając po angielsku czuję się swobodniej, nie boję się mówić, sam sposób lekcji przez Skype jest dla mnie optymalny, elastyczny pod względem miejsca i czasu, bardzo wygodny. W dzisiejszych czas ciężko jest polecać ludzi ale Mikołaja POLECAM w 100% !!!
Kładę swoją głowę na stół.
W mojej opinii Mikołaj jest BDB nauczycielem. Warto korzystać z jego usług.
Marecky :-)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Ostatnie 6 miesięcy naszej współpracy to jeden wielki sukces, bardzo się cieszę, że Twój angielski tak mocno poszedł do przodu :) A bycie jakąś częścią tego sukcesu to dla mnie super sprawa, bardzo dziękuję za opinię!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2017

Mikołaj jest doskonałym nauczycielem. Świetnie organizuje nasze zajęcia, zawsze jest coś zaskakującego, nigdy się nie nudzę i z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia. Mikołaj jest wymagający, więc szybko widać efekty współpracy. Ma doskonałe poczucie humoru, a jednocześnie potrafi wyczuć, że czasem humor nie dopisuje. Mikołaj to wspaniały człowiek!!!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję Aga, taka opinia to wspaniała zachęta do dalszej pracy nad sobą i lekcjami :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2017

Miałem zajęcia z Mikołajem przez 2 ostatnie miesiące. Nauka języka przed wyjazdem za granicę od kompletnych podstaw. Po tym czasie czuję się dużo pewniej.

Lekcje odbywały się w przyjaznej atmosferze. Zawsze punktualnie.

Polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

2 miesiące to mało czasu, ale daliśmy radę :) Dziękuję bardzo!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Najlepsze zajęcia z angielskiego, prowadzone z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Fantastyczna energia Mikołaja jest bardzo dużą motywacją i pomaga w nauczaniu. Polecam każdemu!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Cała przyjemność po mojej stronie! Dziękuję Kasiu, to był intensywny czas :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2017

Serdecznie polecam lekcje z Mikołajem.
Mikołaj jest nauczycielem z pasją, zaangażowanym w to co robi. Posiada bardzo dużą wiedzę oraz ogrom materiałów bazujących na brytyjskich lub amerykańskich artykułach, czy filmach. Lekcje są prowadzone w sympatycznej atmosferze, bez żadnych stresów. Już w kilka miesięcy po rozpoczęciu współpracy z Mikołajem widziałem znaczącą poprawę we wszystkich aspektach języka (mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie), dalej tylko lepiej. Polecam i pozdrawiam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Zrobiliśmy kawał dobrej roboty! Dziękuję za współpracę i opinię.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2017

Pan Mikołaj to rewelacyjny nauczyciel !!!
Od kilku miesięcy uczy naszego syna języka hiszpańskiego. W bardzo krótkim czasie, my jako rodzice jak również nauczyciel w szkole zauważył istotny progres w jego umiejetnościach językowych. Sposób w jaki Pan Mikołaj prowadzi zajęcia sprawił, że gramatyka zmora wiekszości uczniów, nagle okazała sie prosta i zrozumiała. Zajęcia prowadzone sa w sposób niezmiernie profesjonalny i interesujacy. Pomimo tego, ze Pan Mikolaj jest bardzo obleganum nauczycielem to i tak znazał czas na dodatkowe korepetycje z jezyka angielskiego dla naszego syna - za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Może trudno w to uwierzyć, ale dla naszego syna sa to najlepsze i najciekawsze zajęcia dodatkowe. Nauka języka hiszpańskiego i angielskiego stała się dla niego przyjemnością a nie obowiązkiem. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach Pan Mikołaj również znajdzie czas na edukację językową naszego syna.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

A ja mam nadzieję, że Państwa syn będzie cały czas tak ambitnie podchodził do nauki :) Bardzo dziękuję!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2017

Lekcje mijały w super atmosferze. Mikołaj potrafi nauczyć i w prosty sposób wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne, które wcześniej stanowiły trudność. Zawsze uśmiechnięty, radosny i cierpliwy. Lekcje urozmaicone przez co nie sposób się nudzić.
POLECAM!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję za współpracę i opinię!

avatar
Irmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2017

To co wyróżnia Mikołaja spośród innych nauczycieli to energia i entuzjazm widoczny na każdych zajęciach. Mikołaj wie jak poprowadzić zajęcia, aby byly one interesujące i angażujące dla ucznia. Podczas lekcji poruszaliśmy wiele ciekawych tematów, wszystko przy sporej dawce humoru :)
Zdecydowanie polecam

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Nie nudziliśmy się! Dzięki za opinię :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2017

Mikołaj to naczyciel, który sam wobec siebie stawia coraz to nowe cele.
Tę pasję w osiąganiu celu potrafi przekazać i zarazić nią innych.
W nauce języków obcych jest to zaleta, która jest nieoceniona.
Jednocześnie zawsze bardzo skrupulatny, punktualny i dobrze przygotowany do zajęć.
Bezpośrednie podejście, duża dawka humoru powodują, że zajęcia są zawsze fajne i nie myślisz o nich w kategoriach "znowu muszę się uczyć".
Polecam

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki takim uczniom nauczyciel wykonuje swoją pracę z pasją i kółko się zamyka :) Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Zdecydowanie mój najlepszy wybór jeśli chodzi o nauczycieli. Poza ogromną wiedzą Mikołaj ma odpowiedni charakter do bycia nauczycielem - jest wymagający, ale potrafi ułożyć taki plan, który będzie potrafiła wykonać osoba taka jak ja - dorosły z mnóstwem innych obowiązków. Na zajęcia zawsze jestem przygotowany i po kilku miesiącach okazało się że nauka wcale nie musi być nudna. Mikołaj ma masę energii i świetnie się z nim współpracuje. Polecam wymagającym.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Mam szczęście współpracować z osobami, które dają się zarazić pasją do języków! Dziękuję bardzo :)

avatar
Karolina i Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2017

Mikołaj nie był naszym pierwszym lektorem, ale bardzo byśmy chcieli, żeby był ostatnim! Lekcje z nami nie są łatwe - z natury jesteśmy dość leniwi, ale poziom motywacji i entuzjazm Mikołaja jest tak zaraźliwy, że lekcje angielskiego były jednym z przyjemniejszych punktów tygodnia. I tak Damian - ignorant gramatyczny zaczął zwracać uwagę na czasy i formy, a Karolina - stroniąca od słuchania języka obcego nie wyłącza odruchowo każdego filmu anglojęzycznego. Sympatyczny, cierpliwy (!), dowcipny, z poczuciem humoru i niespożytą energią - to były najzabawniejsze, a przy tym najefektywniejsze lekcje w jakich braliśmy udział !
P.S. Kilka razy analizowaliśmy czy na pewno powinniśmy wrzucać ten komentarz - wszak chcielibyśmy niedługo do Ciebie wrócić, a nie tak łatwo do Ciebie się dostać ;)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo Wam dziękuję! Chyba oprawię tę opinię ;) Zapraszam do szybkiego powrotu na zajęcia!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2017

Mikołaj to nauczyciel z powołania! Jest lektorem, który potrafi zmotywować do samodzielnej i systematycznej pracy poza lekcjami. Korzystając z cennych wskazówek Mikołaja można w szybki sposób osiągnąć pożądane rezultaty. Lekcje są bardzo intensywne, jednocześnie panuje wspaniała atmosfera. Jednym słowem: polecam :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Asiu, bardzo dziękuję za te miłe słowa! Rezultaty masz super, a to zawsze najlepsza nagroda dla nauczyciela :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2016

Jeśli szukasz nauczyciela który potrafi zmotywować, oraz jest bardzo zaangazowany w prowadzenie zajęć, potrafi bardzo skutecznie :) zmotywować do pracy w domu, nawet zaraz po zajęciach. To bardzo goraco polecam prace z Mikołajem. Prowadzone zajęcia sa bardzo intensywne i naprawdę zauważa sie przyrost wiedzy.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Chyba czas zmienić zawód z nauczyciela na nauczyciela-motywatora ;) Dziękuję za ocenę.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2016

Z Mikołajem współpracuję od maja b.r. Miałam kiedyś kontakt z angielskim ale na pierwszej lekcji ciężko mi było się przedstawić. Mikołaj bardzo szybko sprawił, że zaczęłam mówić. Jego lekcje zawsze są ciekawe, bez nerwów, stresu, że czegoś nie umiem. I dla mnie co najważniejsze: Mikołaj potrafi zmotywować do działania. Choć nie zawsze jest łatwo ( 2 małych dzieci, ciągły hałas w domu i ciągle coś do zrobienia) a jestem tak zmotywowana, że gdy choć na 5 min nie usiądę do angielskiego w ciągu dnia mam wyrzuty sumienia sama przed sobą :) Naprawdę polecam współpracę z Mikołajem. To nie jest stracony czas :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Ciekawe jest to, że przy odpowiedniej dawce motywacji zawsze da się wygospodarować chociaż chwilę na naukę - gratuluję i dziękuję za opinię :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2016

Mikołaj pomaga mi w języku biznesowym. Uczyłem się z nim zarówno podstaw jak i bardziej zaawansowanych umiejętności i jestem bardzo zadowolony. Na tę chwilę sprawdzamy moje biznesowe maile oraz poprawiamy je, przy okazji ucząc się poprawnych struktur. Serdecznie polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję. Zajęcia biznesowe to zawsze super sprawa!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2016

Z Mikołajem uczę się języka już od prawie roku. Przez niespełna rok poprawiłem się znacząco, nabrałem dużego doświadczenia, w szczególności jeżeli chodzi o rozmowę i odpowiednie dobieranie słów. Nie byłem "orłem" językowym ale po tym czasie jaki uczę się u Mikołaja potrafię bezproblemowo nawiązywać nowe kontakty. Na zajęciach u Mikołaja cenię sobie również luźną atmosferę i indywidualne podejście do każdego ucznia.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Cieszę się, że mamy efekty. Dziękuję za opinię!

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2016

Szukając nauczyciela chodziło mi nie tylko o dużą wiedzę ale również o swego rodzaju poprowadzenie mnie za rękę - nigdy nie miałem talentu językowego i nie wiedziałem w jaki sposób się uczyć. Mikołaj nie tylko prowadzi ze mną super zajęcia, ale pomógł mi też odkryć jakie metody nauki będą dla mnie najlepsze.
Miałem okazję przetestować zajęcia z kilkoma lektorami i zdecydowanie wybrałem Mikołaja. W przeciągu pół roku zrobiłem duże postępy i zamierzam kontynuować współpracę. Serdecznie polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Również zamierzam kontynuować - wielkie dzięki!

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2016

Z Mikołajem uczę się od dwóch miesięcy. Ale już po tak krótkim czasie mogę Go zdecydowanie polecić wszystkim, którzy szukają profesjonalnego nauciela z energią i pasją.
Mikołaj ma niezwykłą umiejętność - przekazywania wiedzy w ciekawy sposób ! Wiem, że czas poświecony na zajęcia z nim jest dobrą inwestycją.
Do tego jest zawsze świetnie przygotowany, ma dobrą pamięć (pamięta wszystko i wszystkich:)). Każde zajęcia wzbogacone są nowymi materiałami, filmami, artykułami. Myślę, że każdy znalazł by na nich coś dla siebie !

Zdecydowanie polecam.
Ja już cieszę się na klolejne lekcje !

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Staram się :) Dziękuję za pełną emocji ocenę :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Mikołaj jest świetnie przygotowanym do swojej roli nauczycielem. Na każdej lekcji poszerza wiedzę z zakresu słownictwa i gramatyki. Przesyła dodatkowe materiały, linki, z których można korzystać w domu. Lekcje prowadzone w bardzo miłej i zabawnej atmosferze. Na pewno polecę gdyby ktoś szukał dobrego, solidnego nauczyciela :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję! Bardzo mi miło :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

Jednym słowem: REWELACJA! Po kilku miesiącach zajęć czuję się zdecydowanie swobodniej w mówieniu. Na zajęciach poruszyliśmy mnóstwo ciekawych tematów, Mikołaj pomógł mi też przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej - przećwiczyliśmy przykładowe pytania i odgrywaliśmy scenki. Efekt? Dostałem nową pracę :) Na lekcjach szczególnie podoba mi się to, że Mikołaj zawsze jest pełen energii i że ma bardzo dużo materiałów - książki, artykuły, filmy, nagrania, zdjęcia.

Podpisuję się pod poprzednimi opiniami i oczywiście polecam dalej :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Zawsze super obserwować efekty nauki :) Dziękuję.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2016

Bardzo polecam zajęcia z Mikołajem :) Super atmosfera, ciekawe zajęcia, nieszablonowe materiał i tematy do rozmowy - nie sposób się nudzić! Na zajęciach ćwiczyliśmy zarówno mówienie, czytanie, jak i słuchanie. Mikołaj pokazał mi bardzo ciekawe i darmowe materiały, dzięki którym mogłam ćwiczyć między zajęciami. Jestem pod wrażeniem zaangażowania i energii, jakie wkłada w zajęcia. Bardzo dziękuję za wszystkie zajęcia :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Fakt, nudno nie było ;) Również dziękuję!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2016

Jeśli chodzi o zajęcia z tym nauczycielem, miałem przyjemność uczestniczyć w lekcjach zarówno angielskiego, jak i hiszpańskiego. Mikołaj zaimponował mi swoją umiejętnością przekazywania wiedzy oraz swoimi zdolnościami językowymi. Angielskiego nauczał mnie na poziomie zaawansowanym, a hiszpańskiego zupełnie od zera. Dzięki lekcjom wskoczyłem o jeden poziom wyżej z angielskim oraz nauczyłem się hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym.
Poza tym Mikołaj jest bardzo sympatyczną osobą. Każde spotkanie było dla mnie przyjemnością. Bardzo polecam współpracę.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję. 2 języki to wyzwanie, ale daliśmy radę.

avatar
Mateusz W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Jeśli szukasz PROFESJONALNEGO, wesołego, zaangażowanego, wszechstronnego i zawsze przygotowanego nauczyciela to DOBRZE TRAFIŁEŚ.
Wiem, że brzmi to jak reklama ale takich nauczycieli jak Mikołaj warto reklamować.
4 miesiące temu zacząłem naukę przez Skype na poziomie A2/B1. Wczoraj minęła 30ta lekcja i naprawdę czuję, że te zajęcia to jedna z moich NAJLEPSZYCH INWESTYCJI.
Znacząco powiększyłem zakres słownictwa, a przede wszystkim płynność i pewność w używaniu języka angielskiego.
ZDECYDOWANIE POLECAM.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Samodzielna nauka + zajęcia = efekty. Dziękuję za opinię!

avatar
Lucyna i Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Lekcje z Mikołajem przebiegają w bardzo ciekawej atmosferze. Korzystamy z najlepszych materiałów, nagrań, filmów. Dzieki zajęciom duzo sie nauczylismy. Pozdrawiamy!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki, również pozdrawiam!

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Mikołaj to profesjonalny lektor, po lekcjach z nim zdałam maturę rozszerzoną na 92%. Polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Cieszę się, że pomogłem. Dziękuję za miłe słowa :)

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Bardzo lubię lekcje z Panem Mikołajem, ponieważ świetnie naucza w fajny sposób. I recommend him!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Thanks!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Myślę, że 10 gwiazdeczek dla Mikołaja w 10 - stopniowej skali to i tak mało, ponieważ lektora/nauczyciela podchodzącego do zajęć z takim zaangażowaniem, pasją, luzem jednocześnie i humorem można szukać ze świecą:) Zajęcia u Mikołaja to czas maksymalnie skoncentrowany na "żywym" języku, czas pełen śmiechu, niesamowitych historii a przede wszystkim multitematyczność i motywacja do nauki poprzez zabawę czy film po angielsku:) Polecam, polecam, polecam:)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję, dziękuję, dziękuję :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2016

Na zajęcia do Mikołaja uczęszczałam przez ok. 8 miesięcy- zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, indywidualne podejście do każdego ucznia. Mikołaj jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć i posiada wszelkie przydatne materiały do nauki. Dzięki zajęciom u Mikołaja zdałam egzamin FCE, pomimo dużych zaległości. Gorąco polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Da się? Da się! Dziękuję za opinię.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2016

Pełen profesjonalizm!

Same zajecia sa bardzo interesujace i skierowane na potrzeby kursanta. U mnie bylo to przygotowanie do egzaminu CAE, ktory zdałam z powodzeniem. Mikolaj dostarczyl wszystkie materiały i pomógl mi w przygotowaniu się do każdej cześci egzaminu.

Chcialabym tez podziekowac za duża pomoc przy organizacji mojej pracy w domu, Mikolaj wiedzac ile czasu mogę poswiecic na pracę wlasną specjalnie przygotowal mi 'rozklad' rzeczy do zrobienia w domu.

Serdecznie polecam tego lektora!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Gratuluję wyników i dziękuję!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2016

Mikołaj uczył mnie angielskiego na poziomie zaawansowanym i hiszpańskiego na podstawowym. Jeśli chodzi o angielski, zdałem międzynarodowy egzamin TOEFL, dzięki któremu dostałem się na wymarzone studia za granicą. Z kolei dzięki jego pomocy w hiszpańskim, już po kilku miesiącach kursu potrafię porozumiewać się w tym języku i mam dużo motywacji do dalszych postępów. Mikołaja polecam, ponieważ jest nie tylko profesjonalnym i konkretnym nauczycielem oraz motywatorem, ale także ciekawą i pozytywną osobą, która sprawia, że nauka staje się przyjemnością :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wyniki ekstra. Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2016

Bardzo polecam zajęcia z Mikołajem każdemu! Zawsze przygotowany do zajęć, z mnóstwem energii, wieloma pomysłami - nie sposób się z nim nudzić =) Na lekcjach skupiliśmy się na konwersacjach i poszerzaniu słownictwa, przez cały rok tematów nie zabrakło nam ani razu. 10/10! :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

10/10? Bardzo mi miło :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Najlepszy nauczyciel z jakim miałem okazję współpracować :) Serdecznie polecam i dziękuję za wszystkie lekcje!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Również dziękuję!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2016

Mikołaj uczył mnie angielskiego przez 6 m-cy. W tym czasie miałem szansę się przekonać o jego umiejętności skutecznej nauki. Indywidualne podejście, elastyczne metody oraz całkowite poświęcenie uwagi swoim uczniom to gwarancja osiągnięcia celu. W moim przypadku było to zdanie egzaminu IELTS na poziomie min. 6.5, co się udało z powodzeniem. Polecam Mikołaja wsystkim, którzy chcą się szybko i skutecznie nauczyć języka.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

To co lubię najbardziej - wyniki! Gratuluję i dziękuję.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

Po niecałych 5 miesiącach nauki języka z Mikołajem, mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że nie mogłem trafić lepiej. Lekcje był prowadzone w idealny sposób, zgodnie z oczekiwaniami, które przedstawiłem na pierwszych zajęciach. Luźna atmosfera, bardzo duża wiedza i umiejętności Mikołaja sprawiły, że poprawiłem swój angielski zdecydowanie. Śmiało polecam wszystkim osobom, które chcą nabyć pewności w posługiwaniu się językiem oraz tym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z angielskim.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję bardzo.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Lekcje z Mikołajem były profesjonalne, przygotowane specjalnie do moich potrzeb. Lektor był zawsze punktualny i, co ważne, uśmiechnięty! Serdecznie polecam, było super.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2016

Mikołaj to zdecydowanie osoba godna polecenia. Podjąłem u niego lekcje w okolicach lutego 2016 roku jako, że szykowałem się do wyjazdu do Anglii i chciałem utrwalić, a także udoskonalić dotychczas zdobytą wiedzę z angielskiego. Dzięki Mikołajowi zdecydowanie poprawiłem swoją pewność siebie przy wypowiadaniu się, a także zdobyłem cenne słownictwo, którego mi brakowało. Mikołaj jest zdecydowanie doskonałym wyborem dla osób, które angielski już znają ale chcą pogłębić dotychczasowe doświadczenia związane z tym językiem obcym. Także krótko: Mikołaj to świetny gość i gorąco go polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Cała przyjemność po mojej stronie :) Dziękuję!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2016

Z najczystszym sumieniem mogę powiedzieć, że nigdy nie miałem lepszego nauczyciela języka angielskiego :). Mikołaj to osoba z ogromnymi umiejętnościami językowymi oraz dydaktycznymi. Lekcje przebiegały w bardzo miłej i luźnej atmosferze, a co najważniejsze - były bardzo efektywne! Już po niespełna trzech miesiącach zauważyłem, że mój poziom angielskiego zmienił się diametralnie, porozumiewam się dużo pewniej i swobodniej. Oprócz świetnie prowadzonych lekcji, otrzymałem wiele materiałów dydaktycznych, z których korzystam do dzisiaj, a sama nauka stała się dla mnie dużo łatwiejsza. Podsumowując - Mikołaj to nauczyciel z powołaniem!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Miło to słyszeć :) dziękuję.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2016

Lekcje w Best English były zawsze ciekawe i dobrze przygotowane. Dzięki zaangażowaniu Mikołaja i jego pomocy w zorganizowanie mojej 'pracy domowej' zrobiłem duże postępy i po 9 miesiącach mogłem zakończyć kurs i być zadowolonym z rezultatów :) Polecam zarówno zajęcia indywidualne i grupowe. Wielkie dzięki za współpracę!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

9 miesięcy i taka zmiana - to nie tylko moja zasługa! Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2016

Polecam Mikołaja jako bardzo dobrego nauczyciela języka angielskiego. Mam przyjemność uczyć się z Mikołajem już ponad 2 lata i bardzo go cenię za profesjonalne podejście do każdych zajęć. Zajęcia u Mikołaja prowadzone są w sposób nieszablonowy co pozwala unikać nudy, dzięki czemu nauka języka staje się bardzo przystępna i jest po prostu przyjemnością. To co podoba mi się w zajęciach z Mikołajem to indywidualne podejście do każdego ucznia. Jako nauczyciel jest zawsze przygotowany do zajęć, posiada bardzo dużą wiedzę, oraz co istotne potrafi "wciągać" uczestników w ciekawe konwersacje. Mikołaj jest osobą otwartą i pozytywnie nastawioną dzięki czemu zaraża innych pasją do języka angielskiego i potrafi stworzyć bardzo dobrą atmosferę na zajęciach:). Gorąco wszystkim polecam Mikołaja jako nauczyciela!!!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję za polecenie!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2016

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Mikołaja jako profesjonalnego, doświadczonego i kompetentnego lektora (prowadzi zajęcia ze mną od 2 lat).
Jest to osoba, która w bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę i sprawia, że nauka angielskiego staje się przyjemnością. Dzięki swojemu poczuciu humoru i pasji zaraża entuzjazmem do nauki - serdecznie polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Przyjemność to współpraca z takimi uczniami. Dziękuję!

avatar
Dorota Biała Kandulska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2016

Dla Pana Mikołaja skala powinna mieć conajmniej 10 gwiazdek:)
choć w sumie powinna zaczynać się od -10 - gdyż w takim mrozie - jest bardzo punktualny - 10 gwiazdka za szacunek dla cudzego i własnego czasu! O jakichkolwiek przesunięciach w czasie jestem na bieżąco informowana lub jest wcześniej ustalamy - dlatego też 9 gwiazdka jest za rzetelność i komunikatywność nie tylko na płaszczyźnie językowej. Natomiast, jeżeli chodzi o komunikatywność językową to Pan Mikołaj zaskoczył mnie jej złożonością - duży stopień jasnych komunikatów, konkretne wyjaśniania, precyzyjne tłumaczenie, i znacząca - bardzo dla mnie - umiejętność słuchania. Komunikatywność 8 gwiazdeczka. Zostając przy słuchaniu - 7 gwiazdka jest za elastyczność - dopasowanie się do wymagań tematycznych kursanta. 6 gwiazdeczkę daję za odejście od schematów szkolnych - i bardzo dużą różnorodność form na zajęciach. Pan Mikołaj zaskoczył mnie pasją jaką ma w sobie i zarażaniem miłością do języka, co rzadko w przypadku "nauczycieli" się zdarza, dlatego 5 gwiazdę właśnie za błysk w oku jaki ma gdy prowadzi lekcje. Zaraża nie tylko pasją do języka, lecz motywacją, analizą, dyscyplina dlatego też wszystko łącząc w jedną całość - gwiazdka 4 -za bycie mentorem. Jenak morały/ ocenianie są Mikołajowi obce - dlatego też RELACYJNOŚĆ - przy 3 gwiazdce zostaje. Nie wiem jak wyglądają zajęcia grupowe, gdyż korzystam z zajęć indywidualnych - jednak uważam, ze jeżeli potrafi mnie ogarnąć a ja nadrabiam co najmniej za 3 osoby - to myślę że jego SOK (Standard Obsługi Klientka) zasługuje na 2 gwiazdkę. I najważniejsze - dla Mikołaja nie istnieją słowa - TO JEST NIE MOŻLIWE. Gdy kursant/ uczeń/ czy też JA chcę zrobić krok w tył, Mikołaj sprawia, że robisz dwa w przód lub skaczesz. Za YOU CAN DO IT - gwiazdka najjaśniejsza 1:D MEGA POLECAM - zajęcia warte każdej ceny :D dlatego też 0 uwag co do kosztów.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Pani Doroto, wszystko jest możliwe! Nawet takie długie opinie ;) Bardzo dziękuję!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Mikołaj jest nauczycielem zdecydowanie godnym polecenia. Bardzo dobrze zorganizowany i zawsze przygotowany do zajęć. Lekcje są ciekawe i dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb kursanta. Mikołaj zaraża swoim entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem, także nauka z nim to czysta przyjemność.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dla mnie takie lekcje to dopiero czysta przyjemność - dziękuję!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2015

Z Mikołajem przygotowywałam się do jednego z certyfikatów językowych (przez Skype) i mogę go serdecznie polecić - zawsze punktualny i przygotowany, zajęcia i konwersacje ciekawe i z pomysłem. Mikołaj jest osobą otwartą i pozytywną, co bardzo ułatwia "rozgadanie się". Polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki i powodzenia w USA!

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2015

Miałem przyjemność uczyć się u Mikołaja przez cały rok i jestem zachwycony! :] Poza tym, że jest rewelacyjnym nauczycielem i ma ogromną wiedzę, jest też człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru i mnóstwem pomysłów na lekcje. Bardzo polecam wszystkim, którzy szukają NAJLEPSZEGO nauczyciela :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

DZIĘKUJĘ! :)

avatar
Filipina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Miałam kilku nauczycieli angielskiego, ale Mikołaj jest WYBITNY !!! Jestem zachwycona, mimo, że mam wysokie wymagania. Prowadził dla mnie i moich znajomych kurs angielskiego w firmie. Na lekcje zawsze przychodził przygotowany i z ciekawymi pomysłami na poprowadzenie zajęć. Cechuje go niespotykana energiczność, kreatywność i pasja do wykonywanej pracy. Jeśli ktoś pyta o korepetycje z angielskiego, pierwszą osobą, o której myślę, jest Mikołaj. Świetny nauczyciel i prywatnie bardzo pozytywna, pełna pomysłów, pracowita osoba o wysokiej kulturze zarówno pracy jak i osobistej.Polecam serdecznie zarówno zaawansowanym, jak i początkującym!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Kursy firmowe rządzą się swoimi prawami, ale dobrze nam poszło :) Dziękuję za miłe słowa.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2015

Jeśli nauka języka obcego od zawsze jest Twoją zmorą, ze wszystkich stron słyszysz, że zwyczajnie się do tego nie nadajesz i sam czujesz, że ta sprawa jest już przegrana, to DOBRZE TRAFIŁEŚ! :)
Ja również byłam "beznadziejnym przypadkiem". Zanim spotkałam Mikołaja szukałam pomocy u innych lektorów - bezskutecznie. Nie dało się już nic zrobić... Na szczęście Mikołaj zaprowadził mnie tam, gdzie NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ MOŻLIWE! :) W 5 tygodni przygotował mnie (praktycznie od zera) do egzaminu na poziomie B2, w dodatku opartego na słownictwie medyczno-farmaceutycznym.
Mikołaj jest niezwykle KOMPETENTNYM lektorem. Cechuje Go ogromna WIEDZA, DOŚWIADCZENIE i PROFESJONALIZM. Jest RZETELNY, SZCZERY, KONKRETNY, PUNKTUALNY. Charakteryzuje Go nadprzyrodzona CIERPLIWOŚĆ i WYTRWAŁOŚĆ. Mikołaja nie zraża tłumaczenie wielokrotnie tego samego - za każdym razem wymyśli inny sposób, by do Ciebie dotrzeć. Jest osobą, która "uaktywni" Cię na zajęciach. On doskonale wie, że bierne słuchanie przynosi marne efekty. Choćbyś się buntował, wyjdziesz nauczony i zadowolony :) JEST LEKTOREM Z PASJĄ! ON NAPRAWDĘ W CIEBIE WIERZY i sprawi, że i Ty poczujesz się pewniej :)
Mikołaj jest też bardzo SYMPATYCZNĄ i EMPATYCZNĄ osobą - rozumie emocje. Ta empatia znacznie ułatwia porozumienie na zajęciach. Nigdy nie opuszcza Go OPTYMIZM, a UŚMIECH nie znika z Jego twarzy. Jest z Niego taka "Pociecha" =)) Ma duże POCZUCIE HUMORU, dzięki któremu nie raz Cię rozbawi :) Ma także POKŁADY ENERGII, której starcza dla wszystkich!
Z Mikołajem będziesz się bawić jak dziecko - wygłupiać, śmiać, zamieniać miejscami, przybijać piątkę, rysować... :) i uczyć na najwyższym poziomie.
Polecam z całego serca! =)

A Tobie Mikołaju dziękuję za przekazaną wiedzę, cierpliwość, uśmiech... ale przede wszystkim za to, że wierzyłeś we mnie nawet wtedy, gdy ja wątpiłam w swoje możliwości :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Czytałem z wypiekami na policzkach :) Dziękuję!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2015

Mikołaj jest kompetentnym nauczycielem. Można przypisać mu cechy, których oczekuje się od kreatywnego korepetytora: wiedza, doświadczenie, umiejętność zaimplementowania zróżnicowanych materiałów w procesie nauczania, elastyczność, gotowość do poszerzania własnych horyzontów. Potrafi poprowadzić zajęcia w sposób nieszablonowy. - Wyróżnia się pozytywnym nastawieniem.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2015

Na lekcjach z Mikołajem zawsze panowała świetna atmosfera, było dużo śmiechu i ciekawych dyskusji - a wszystko wplecione w dobrze przygotowany i treściwy kurs. Wystarczyło kilka miesięcy zajęć oraz pracy własnej i zdecydowanie się poprawiłam! Oczywiście gorąco polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki Aniu!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Przez 4 miesiące zajęć nauczyłam się więcej niż w liceum i moja pewność w mówieniu po angielsku bardzo się poprawiła. Wyniki zarówno certyfikatu jak i matury udowodniły że Mikołaj umie także przygotowywać do egzaminów. Serdecznie polecam, taka nauka (i to przez Skype'a) to przyjemność.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wyniki certyfikatu i matury pokazały też, że włożyłaś dużo pracy w naukę nie tylko na zajęciach :) Dziękuję za opinię.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2015

Dzięki ciekawemu sposobowi na prowadzenie lekcji oraz interesującym materiałom szybko poprawiłem angielski i komunikacja przychodzi mi teraz o wiele łatwiej. Mam zeszyt pełen nowych fraz, idiomów, słówek, a wszystkie pamiętam i stosuję dzięki metodom tego lektora. Rewelacyjna sprawa, lekcje warte swojej ceny, serdecznie polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Fakt, zeszyt zapełniliśmy bardzo szybko! Dziękuję!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2015

Gdy nagle okazało się, że muszę w szybkim tempie opanować angielski na poziomie B2 + elementy business english, nieźle się wystraszyłam - pracuję, studiuję, i do tego musiałam dołożyć naukę. Na szczęście Mikołaj oprócz świetnych, ciekawych lekcji powiedział mi krok po kroku co robić w domu :) Efekt - po 8 miesiącach zdałam certyfikat językowy, a moja pewność co do angielskiego wzrosła o 100%. Teraz wszystkim go polecam:) THANKS A LOT!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

You're welcome :)

avatar
Justyna i Krzystof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Mieliśmy z Mikołajem lekcje w dwie osoby, było bardzo fajnie! Przez pół roku nauczyliśmy się więcej niż w szkole i na studiach... Na zajęciach panowała świetna atmosfera, a lekcje były ułożone specjalnie dla nas. :) Polecamy i dziękujemy!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Również dziękuję!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2015

Na pewno warto pracowac z Mikolajem. Konkretny i profesjonalny, kogos takiego szukalam. Po kilku miesiacach wspolpracy widze bardzo duza poprawe. thank you very much!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję Iza!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2015

Zaległości nadrobione! Dzięki wielkie Mikołaj za pomoc Na lekcjach skupiliśmy się na konwersacjach i poprawieniu gramatyki, po kilku miesiącach współpracy czuję się o wiele pewniej w kontakcie z obcokrajowcami. Pozostaje polecić dalej :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Pozostaje podziękować :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2015

Oprócz bardzo wysokich umiejętności, Mikołaj jest pasjonatem - zawsze przygotowany do lekcji i punktualny. Bardzo pomógł mi w przełamaniu bariery językowej i gramatyce. Na lekcjach korzystaliśmy też z filmów, nagrań, zdjęć, nigdy się nie nudziłam Polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Ja również nigdy się nie nudziłem :) Dziękuję za opinię!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2015

Mikołaj przygotowuje mnie do CAE i w 100% polecam jego usługi :D! Lekcje odbywają się online, czego trochę się na początku bałam, ale nie różnią się w ogóle od tych zwykłych. Robimy każdą z części nauki języka - grammar, speaking, listening, writing, reading. Ciekawe materiały, pomoc sms w awaryjnych sytuacjach.. :D super :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję :)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2015

Mikołaj to profesjonalista, polecam zajęcia z nim każdemu, kto chce podnieść swoje umiejętności językowe.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dziękuję, profesjonalizm w tej współpracy cechował również ucznia.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2015

Polecam Michała, zawsze przygotowany, lekcje ciekawe, dobrze tłumaczy każdą część materiału.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Mała pomyłka przy imieniu, ale bardzo dziękuję za miłe słowa!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2014

Bardzo interesujące lekcje, różnorodne materiały. Lekcje warte swojej ceny. Dziękuję za pomoc!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dzięki!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2014

Na pewno mogę polecić Mikołaja jako korepetytora. Podczas lekcji korzystaliśmy z dużej ilości materiałów, więc nie dało się nudzić W dodatku podszedł do mnie indywidualnie, miałam problemy z motywacją, więc co kilka zajęć pisałam 'sprawdziany', co pomogło mi ocenić postępy. Dzięki!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Małe kopniaki motywacyjne są ważne :) Dziękuję za opinię.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2014

Świetne lekcje, nastawione na praktyczną naukę języka, indywidualne podejście i cierpliwość. Pozostaje polecić innym!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Cieszę się, dziękuję!

avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2014

Pełen profesjonalizm, zawsze punktualny i przygotowany. Duża wiedza i umiejętność przekazywania jej. Polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Dużo samodyscypliny i pracy własnej + mała pomoc z mojej strony. Dziękuję za ocenę!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2014

Ciekawe lekcje w miłej atmosferze i atrakcyjnej cenie. Świetnie przygotował mnie do egzaminu CAE, warto dodać, że przez Skype. Dziękuję i polecam.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

CAE jest Twój! Dzięki za opinię.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2014

Miałem z Mikołajem konwersacje i jestem bardzo zadowolony, wiele materiałów i pomysłów na dyskusje. Poprawiłem swój angielski i mogłem spokojnie wyjechać za granicę. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Również byłem zadowolony ze współpracy. Dziękuję.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2014

Długo szukałam kogoś kto pomógłby mi w nauce do matury i w końcu znalazłam! Młody człowiek, który niezwykle profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Rzetelny, a jednocześnie bardzo wyrozumiały, no i ogromne gratulacje za cierpliwość do takich uczniów jak np. ja. Z czystym sumieniem polecam go jako nauczyciela.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Tacy uczniowie jak np. Ty to super sprawa. Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2014

Miałam wielu korepetytorów z języka angielskiego, ale zdecydowanie Mikołaj jest najlepszy! Bardzo sympatyczny i wesoły chłopak, który tłumaczy, tak, że nawet najbardziej "oporni" zrozumieją. Jest bardzo cierpliwy, można na niego liczyć w każdej sytuacji! Nauka języka angielskiego stala się teraz dla mnie przyjemnością i nie straszna mi już żadna kartkówka czy sprawdzian z tego przedmiotu! Dziękuję! I oczywiście bardzo polecam, polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2014

Jeszcze niedawno rozmowy po angielsku sprawiały mi wilekie problemy, teraz po systematycznych zajęciach z Mikołajem sam śmieję się z moich dawnych kłopotów. Zdałem CAE, wiele się dowiedziałem i chyba odkryłem ukryty talent do języków za co jestem mu bardzo wdzięczny! Ekstra, gorąco polecam ; )

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

CAE do gablotki - szybko poszło :) Dziękuję!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2014

Mikołaj to osoba godna polecenia, która z ogromną pasją i profesjonalizmem umiejętnie potrafi przekazać wiedzę. Jest też uczciwy. Szczerze polecam, dziękuję za pomoc.

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Również dziękuję!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2013

Współpracę z Mikołajem polecam wszystkim zainteresowanym. Pełen profesjonalizm, wiedza i talent do przekazywania jej. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze ze zwróceniem szczególnej uwagi na potrzeby ucznia. Warto!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Wielkie dzięki!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2013

Super nauczyciel ze świetnym wyczuciem językowym oraz dużą wiedzą, którą przekazuje w przyjemnej atmosferze. Niewielu nauczycieli zrobiło na mnie takie dobre wrażenie jak Mikołaj! Zdecydowanie polecam współpracę:)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Przyjemna atmosfera to zasługa nie tylko nauczyciela :) Dziękuję!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

W zeszłym roku miałam przyjemność współpracować z Mikołajem. Jestem w pełni zadowolona z lekcji. Świetnie przygotowywał mnie do sprawdzianów i tłumaczył tak długo, aż wszystko było dla mnie jasne:). Mikołaj jest cierpliwą, wesołą i pełną poczucia humoru osobą. Polecam!

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Nasze lekcje mijały w ekspresowym tempie - było super! Dziękuję za opinię.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2013

świetnie tłumaczy, lekcje w ciekawej atmosferze, posiada wiele własnych materiałów, z nim nauka to przyjemność :)

Mikołaj - Najlepsze Lekcje

Bardzo dziękuję za ocenę :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.