Mikhail Panasenkov

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Привет!

Jestem native speakerem rosyjskiego, proponuję pomoc w nauce tego języka. 

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łodzkiego (licencjat w zakresie Dziennikarstwa i komunikacji społecznej). 
Mam duże doświadczenie w naucznaniu języków, od trzech lat prowadzam korepetycje z francuskiego i rosyjskiego, więc gwarantuję ciekawe zajęcia i dobre wyniki!

Co mogę zaoferować:
- przygotowanie do egzaminów;
- gramatyka;
- słownictwo;
- przemówienie ustne;
- tłumaczenia;
- i wszystko, czego potrzebujesz :)

Zajęcia są prowadzone stacjonarnie na terenie Trójmiasta. Istnieje również możliwość zajęć przez Skype, FaceTime i innych serwisach.

До скорой встречи!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia Romańska i iberystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Freelance
Korepetytor j. rosyjskiego i francuskiego
03.2020 - 05.2020
Foram Sp. z o. o. sp.k.
Tłumaczenie materiałów, banerów reklamowych, informacji o organizacji
08.2021 - aktualnie
SITRAX École
Lektor języka rosyjskiego i francuskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2023

Lekcje francuskiego prowadzone z Panem Mikhaiłem są bardzo przyjemne. Prowadzone w przyjaznej atmosferze. Jestem osobą, dla której mówienie w obcym języku było bardzo stresujące, ale zajęcia sprawiły, że pozbyłam się tej trudności. Mikhail jest zawsze w pełni zaangażowany w prowadzenie zajęć. Dzięki nauce z nim naprawdę poprawiłam mój poziom francuskiego

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2022

Lekcje z języka francuskiego z Michałem to nie tylko nauka , ale i przyjemność. Tematyka prowadzonych zajęć jest bardzo ciekawa i różnorodna, z szerokim wachlarzem słownictwa. Lekcje z Michałem poszerzają również wiedzę ogólną, wyszukuje różne ciekawostki kulturowe, historyczne i przyrodnicze. Michał jest zawsze przygotowany do zajęć, a podczas samych lekcji cierpliwy, dowcipny i wesoły. Ze spokojem tłumaczy gramatykę i zawiłości leksykalne. Serdecznie polecam.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Mikhail to świetny nauczyciel francuskiego, przy którym nauka tego języka to przyjemność. Jest zawsze bardzo dobrze przygotowany na zajęcia i wyznacza konkretne cele. Nie tylko kładzie duży nacisk na konwersację, ale także podsyła bardzo dobre materiały do gramatyki, dzięki którym wszystko idzie płynnie i poukładanie. Ma też sporą wiedzę o kulturze Francji oraz czuć, że nauka sprawia mu przyjemność. Wiąże się to z bardzo przyjazną atmosferą na zajęciach.

Od paru miesięcy mój poziom francuskiego polepszył się zdecydowanie, i nareszcie nie boję się używać go także w sytuacjach codziennych poza lekcjami odwiedzając francuskojęzyczne kraje. Zdecydowanie polecam.

avatar
Katia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Zdecydowanie polecam Mikhaiła jako lektora francuskiego: jest zawsze przygotowany, prowadzi ciekawe lekcje, dostosowuje materiał do indywidualnych potrzeb, dobrze odnajduje balans między gramatyką, mówieniem a słownictwem. Mikhaił potrafi zachęcić do wysiłku, systematycznej pracy i dobrze tłumaczy zagadnienia, które są kłopotliwe.

Obecnie przygotowuję się z Mikhaiłem o egzaminu DALF C1. Mikhaił daje przydatne porady, które ułatwiają naukę i mogą pomóc w stresie w czasie egzaminu, pokazuje na co zwracać najbardziej uwagę, dobrze rozdziela czas pomiędzy zadania z każdej części, wyłapuje braki i błedy po drodze, tłumaczy i pracujemy nad nimi, tak by uzupełnić luki. Zdecydowanie polecam Mikhaiła jako nauczyciela!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Od roku uczęszczam na zajęcia z języka rosyjskiego.
Michail zawsze jest bardzo dobrze przygotowany. Opracowywujemy sporo tekstów jak i materiałów audio. Z ręką na sercu mogę polecić
Uczeń C1

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Uczęszczam na zajęcia rosyjskiego już ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona w jaki sposób Mikhail przeprowadza zajęcia. Jestem pod dużym wrażeniem w jak krótkim czasie mój język rosyjski się poprawił. Po wielu nieudanych próbach u innych korepetytorów Mikhail pokazał mi, że Rosyjski nie jest taki straszny na jaki się wydaje :). Dostaje dużo materiałów przy czym na zajęciach dużo rozmawiamy więc bariera językowa została przełamana :) Zawsze przygotowany do zajęć ze wspaniałym podejściem do nauki. Polecam w 101%!

avatar
KUBA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Uczę się francuskiego z Mikhailem od około 3 miesięcy- bardzo dobre przygotowanie zajęć i ich prowadzenie przez Mikhaila sprawia że uczę się tego języka przyjemnością !

Dzięki współpracy z Mikhailem zrobiłem już duży progres w bardzo krótkim czasie - zaczynając z kompletna znajomoscia podstaw (typu Bjr, oui, je suis) -teraz jestem w stanie komunikować się po francusku w tematyce dnia codziennego, podróży a nawet kooperować z francuskimi kontrahentami w pracy !

Szczerze polecam ! 10/10 !!! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Od dwóch miesięcy uczęszczam na zajęcia z francuskiego oraz rosyjskiego i już po tak krótkim czasie widzę efekty.

Zaczynaliśmy od przygotowania do egzaminów z francuskiego, które miałam na uczelni. Dzięki zajęciom z Mikhailem wszystkie oceny (słuchanie,mówienie, pisanie, czytanie) nie niższe niż 70% ;) We wszystkich aspektach języka czuję się coraz pewniej.

Rosyjski zaczynamy od podstaw ale nauka idzie także szybko i przyjemnie. Dostaję bardzo dużo interesujących materiałów, Mikhail jest zawsze dobrze przygotowany na lekcje i do tego za każdym razem daje dodatkowe materiały do domu. Tematy są ciekawe i przydatne, obejmują kulturę kraju, gramatykę, słownictwo oraz wymagania egzaminacyjne.

Na lekcjach dużo rozmawiamy, czytamy, słuchamy, omawiamy gramatykę, robimy ćwiczenia i notatki.

Dobra cena, miły nauczyciel, świetna atmosfera, dużo ciekawego materiału i szybkie efekty. Bardzo polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Od paru miesięcy mam przyjemność uczestniczenia w lekcjach z Mikhailem. Trzeba podkreślić, iż lektor posiada bardzo dużą wiedzę merytoryczną, dydaktyczną oraz zawsze chętnie wyjaśnia powstałe w czasie lekcji wątpliwości.

Jest też zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Podczas półtoragodzinnych lekcji, przerabiamy materiały gramatyczne, zadania na słuchanie, mówienie, czytanie czy też oglądamy różnego rodzaju video związane z językiem. Ta różnorodność sprawia, że na zajęciach nie ma mowy o nudzie.

Co więcej, dzięki dużemu naciskowi lektora na mowę już od pierwszych zajęć, w końcu jestem w stanie komunikować się w prosty sposób.

Ponadto, pozytywne nastawnie Mikhaila, jego kreatywność oraz poczucie humoru sprawiają, że zajęcia są przyjemnością, a nie obowiązkiem.
Zdecydowanie polecam lektora!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Od kilku miesięcy uczę się języka francuskiego z Mikhailem.
Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane- Mikhail posiada dużą wiedzę merytoryczną oraz fantastyczne umiejętności dydaktyczne, dzięki czemu nauka języka jest przyjemnością.
W przygotowanie zajęć Mikhail wkłada ogrom pracy i serca- nie pracujemy wyłącznie z podręcznikiem, otrzymuję mnóstwo dodatkowych kart pracy oraz zadań, w których mogę pokazać swoją kreatywność.
Ze względu na olbrzymie poczucie humoru lektora nasze lekcje przebiegają w przemiłej atmosferze.

Merci pour tout,
Iza

avatar
Prys.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Polecam, fantastyczny lektor francuskiego!
Przygotowanie do DELF odbywało sie w świetnej atmosferze, dużo praktycznych ćwiczeń i bardzo przydatnych wskazówek.

Bardzo polecam.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2019

Super zajęcia, uczymy się rosyjskiego od pół roku i widzę efekty. :) na zajęciach nie tylko czytamy teksty, ale też uzupełniamy zdania, ćwiczymy pisownię, oglądamy krótkie filmy po rosyjsku i sporo rozmawiamy. Ostatnio dostaliśmy do spróbowania rosyjskie słodycze. :) jest super!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.