Mikhail Panasenkov

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bonjour!
Chcesz zacząć mówić po francusku czy polepszyć poziom tego języka? Zapraszam!

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łodzkiego (licencjat w zakresie Dziennikarstwa i komunikacji społecznej). Już od trzech lat prowadzam korepetycje z języka francuskiego i rosyjskiego. 
Mam duże doświadczenie w praktyce językowej we Francji, posiadam międzynarodowy certyfikat znajomości języka francuskiego DALF C1. 
Zatem gwarantuję dobre zajęcia i dobre wyniki!

Co mogę zaoferować:
- przygotowanie do egzaminów DELF / DALF;
- gramatyka;
- słownictwo;
- tłumaczenia;
- i wszystko, czego potrzebujesz :)

Zajęcia są prowadzone stacjonarnie na terenie Trójmiasta. Istnieje również możliwość zajęć przez Skype, FaceTime i innych serwisach.

Donc,
Reste calme et parle français !

Do zobaczenia wkrótce!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia Romańska i iberystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Freelance
Korepetytor j. rosyjskiego i francuskiego
03.2020 - 05.2020
Foram Sp. z o. o. sp.k.
Tłumaczenie materiałów, banerów reklamowych, informacji o organizacji
08.2021 - aktualnie
SITRAX École
Lektor języka rosyjskiego i francuskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2023

Lekcje francuskiego prowadzone z Panem Mikhaiłem są bardzo przyjemne. Prowadzone w przyjaznej atmosferze. Jestem osobą, dla której mówienie w obcym języku było bardzo stresujące, ale zajęcia sprawiły, że pozbyłam się tej trudności. Mikhail jest zawsze w pełni zaangażowany w prowadzenie zajęć. Dzięki nauce z nim naprawdę poprawiłam mój poziom francuskiego

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2022

Lekcje z języka francuskiego z Michałem to nie tylko nauka , ale i przyjemność. Tematyka prowadzonych zajęć jest bardzo ciekawa i różnorodna, z szerokim wachlarzem słownictwa. Lekcje z Michałem poszerzają również wiedzę ogólną, wyszukuje różne ciekawostki kulturowe, historyczne i przyrodnicze. Michał jest zawsze przygotowany do zajęć, a podczas samych lekcji cierpliwy, dowcipny i wesoły. Ze spokojem tłumaczy gramatykę i zawiłości leksykalne. Serdecznie polecam.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Mikhail to świetny nauczyciel francuskiego, przy którym nauka tego języka to przyjemność. Jest zawsze bardzo dobrze przygotowany na zajęcia i wyznacza konkretne cele. Nie tylko kładzie duży nacisk na konwersację, ale także podsyła bardzo dobre materiały do gramatyki, dzięki którym wszystko idzie płynnie i poukładanie. Ma też sporą wiedzę o kulturze Francji oraz czuć, że nauka sprawia mu przyjemność. Wiąże się to z bardzo przyjazną atmosferą na zajęciach.

Od paru miesięcy mój poziom francuskiego polepszył się zdecydowanie, i nareszcie nie boję się używać go także w sytuacjach codziennych poza lekcjami odwiedzając francuskojęzyczne kraje. Zdecydowanie polecam.

avatar
Katia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Zdecydowanie polecam Mikhaiła jako lektora francuskiego: jest zawsze przygotowany, prowadzi ciekawe lekcje, dostosowuje materiał do indywidualnych potrzeb, dobrze odnajduje balans między gramatyką, mówieniem a słownictwem. Mikhaił potrafi zachęcić do wysiłku, systematycznej pracy i dobrze tłumaczy zagadnienia, które są kłopotliwe.

Obecnie przygotowuję się z Mikhaiłem o egzaminu DALF C1. Mikhaił daje przydatne porady, które ułatwiają naukę i mogą pomóc w stresie w czasie egzaminu, pokazuje na co zwracać najbardziej uwagę, dobrze rozdziela czas pomiędzy zadania z każdej części, wyłapuje braki i błedy po drodze, tłumaczy i pracujemy nad nimi, tak by uzupełnić luki. Zdecydowanie polecam Mikhaiła jako nauczyciela!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Od roku uczęszczam na zajęcia z języka rosyjskiego.
Michail zawsze jest bardzo dobrze przygotowany. Opracowywujemy sporo tekstów jak i materiałów audio. Z ręką na sercu mogę polecić
Uczeń C1

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Uczęszczam na zajęcia rosyjskiego już ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona w jaki sposób Mikhail przeprowadza zajęcia. Jestem pod dużym wrażeniem w jak krótkim czasie mój język rosyjski się poprawił. Po wielu nieudanych próbach u innych korepetytorów Mikhail pokazał mi, że Rosyjski nie jest taki straszny na jaki się wydaje :). Dostaje dużo materiałów przy czym na zajęciach dużo rozmawiamy więc bariera językowa została przełamana :) Zawsze przygotowany do zajęć ze wspaniałym podejściem do nauki. Polecam w 101%!

avatar
KUBA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Uczę się francuskiego z Mikhailem od około 3 miesięcy- bardzo dobre przygotowanie zajęć i ich prowadzenie przez Mikhaila sprawia że uczę się tego języka przyjemnością !

Dzięki współpracy z Mikhailem zrobiłem już duży progres w bardzo krótkim czasie - zaczynając z kompletna znajomoscia podstaw (typu Bjr, oui, je suis) -teraz jestem w stanie komunikować się po francusku w tematyce dnia codziennego, podróży a nawet kooperować z francuskimi kontrahentami w pracy !

Szczerze polecam ! 10/10 !!! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Od dwóch miesięcy uczęszczam na zajęcia z francuskiego oraz rosyjskiego i już po tak krótkim czasie widzę efekty.

Zaczynaliśmy od przygotowania do egzaminów z francuskiego, które miałam na uczelni. Dzięki zajęciom z Mikhailem wszystkie oceny (słuchanie,mówienie, pisanie, czytanie) nie niższe niż 70% ;) We wszystkich aspektach języka czuję się coraz pewniej.

Rosyjski zaczynamy od podstaw ale nauka idzie także szybko i przyjemnie. Dostaję bardzo dużo interesujących materiałów, Mikhail jest zawsze dobrze przygotowany na lekcje i do tego za każdym razem daje dodatkowe materiały do domu. Tematy są ciekawe i przydatne, obejmują kulturę kraju, gramatykę, słownictwo oraz wymagania egzaminacyjne.

Na lekcjach dużo rozmawiamy, czytamy, słuchamy, omawiamy gramatykę, robimy ćwiczenia i notatki.

Dobra cena, miły nauczyciel, świetna atmosfera, dużo ciekawego materiału i szybkie efekty. Bardzo polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Od paru miesięcy mam przyjemność uczestniczenia w lekcjach z Mikhailem. Trzeba podkreślić, iż lektor posiada bardzo dużą wiedzę merytoryczną, dydaktyczną oraz zawsze chętnie wyjaśnia powstałe w czasie lekcji wątpliwości.

Jest też zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Podczas półtoragodzinnych lekcji, przerabiamy materiały gramatyczne, zadania na słuchanie, mówienie, czytanie czy też oglądamy różnego rodzaju video związane z językiem. Ta różnorodność sprawia, że na zajęciach nie ma mowy o nudzie.

Co więcej, dzięki dużemu naciskowi lektora na mowę już od pierwszych zajęć, w końcu jestem w stanie komunikować się w prosty sposób.

Ponadto, pozytywne nastawnie Mikhaila, jego kreatywność oraz poczucie humoru sprawiają, że zajęcia są przyjemnością, a nie obowiązkiem.
Zdecydowanie polecam lektora!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Od kilku miesięcy uczę się języka francuskiego z Mikhailem.
Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane- Mikhail posiada dużą wiedzę merytoryczną oraz fantastyczne umiejętności dydaktyczne, dzięki czemu nauka języka jest przyjemnością.
W przygotowanie zajęć Mikhail wkłada ogrom pracy i serca- nie pracujemy wyłącznie z podręcznikiem, otrzymuję mnóstwo dodatkowych kart pracy oraz zadań, w których mogę pokazać swoją kreatywność.
Ze względu na olbrzymie poczucie humoru lektora nasze lekcje przebiegają w przemiłej atmosferze.

Merci pour tout,
Iza

avatar
Prys.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Polecam, fantastyczny lektor francuskiego!
Przygotowanie do DELF odbywało sie w świetnej atmosferze, dużo praktycznych ćwiczeń i bardzo przydatnych wskazówek.

Bardzo polecam.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2019

Super zajęcia, uczymy się rosyjskiego od pół roku i widzę efekty. :) na zajęciach nie tylko czytamy teksty, ale też uzupełniamy zdania, ćwiczymy pisownię, oglądamy krótkie filmy po rosyjsku i sporo rozmawiamy. Ostatnio dostaliśmy do spróbowania rosyjskie słodycze. :) jest super!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.