Michał Kulasiński

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Wołomin
Ząbki
Kobyłka

O mnie

Mam na imię Michał i pracuje jako programista w Android od 8 lat. Hobbystyczne zajmuje się C++Pracowałem przy aplikacjach które miały ponad 100 milionów użytkowników oraz w startupach gdzie pisałem je od podstaw.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Szybka pofesjonalna pomoc, łatwy kontkat. Michał posiada bardzo szeroką i rzetelną wiedzę. Jednocześnie jest oddany swoim uczniom, zależy mu na tym żeby uczeń wyniósł z zajęć jak najwięcej. Jest wyrozumiały i cierpliwy. Zdecydowanie polecam tego korepetytora!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Szybka profesjonalna rzetelną pomoc. Nauczyciel cechuje się dużą wiedzą z zakresu korepetycji, jakich udziela.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Mam 37 lat i przebranżawiam się z ekspertyz przyrodniczych na programistę, studiuję też zaocznie informatykę. Współpracuję z Michałem w ramach indywidualnych zajęć on-line od lutego 2019 r. Zalety zajęć to:
- bardzo duża wiedza Michała,
- niezwykła biegłość i sprawność w tworzeniu kodu i wszelkich zmian - żonglowania pomiędzy sposobami okodowania danego pomysłu,
- bieżące wymyślanie przykładów w kodzie na zadawane pytania, np. „po co był ten static” ;-) ,
- nacisk na nowoczesną architekturę aplikacji umożliwiającą dalszy jej rozwój i zgodność z nowymi trendami,
- wyjątkowa treściwość materiałów teoretycznych do nauki, na tyle ile mogę to ocenić, wg mnie są zwięzłe ale koncentrują rozległą wiedzę, te materiały są szybką ściągawką i idealną bazą do dalszego zgłębiania tematu (chociaż popracowałabym nad literówkami ;-),
- własne zadania różnej skali trudności (jak dla mnie mogłoby być więcej tych łatwych, żeby „zmechanizować” pisanie danych elementów kodu i ugruntować podstawy)
- duża życzliwość, poczucie humoru, cierpliwość,
- dobry kontakt, pomocność,
- szacunek do czasu i pieniędzy klienta.

Ja mam „mały RAM” :-) i na zajęciach mierzę się często ze sporym tempem przekazywania informacji i dużym nagromadzeniem nowych trudnych pojęć, w tym angielskich, w jednym ciągu, co przy nieugruntowanej jeszcze wiedzy nieraz blokowało zrozumienie materiału. Podejście trochę jak do bardziej zaawansowanego odbiorcy, ale może nie da się inaczej. Gdy zaczęłam nagrywać nasze zajęcia, przerabiać parę razy i sprawdzać to przy czym mam wątpliwości, problem znikał.

Podsumowałabym nasze zajęcia tak: z Michałem nie ma szkolnego sposobu uczenia się, szybko wrzuca na głębszą wodę, ma się poczucie uczenia się nie od początku tylko od środka, co dla mnie jest dość trudne i męczące, ale wierzę, że dzięki temu szybciej nauczę się programować dobrze i bez szkolnych „martwych” naleciałości.

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Jestem mega zadowolony z kontaktu i wiedzy jaka przekazal mi Michał w krótkim czasie. Jest człowiek z ktorym chce się pracować, a nauka programowania to przyjemność.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo dobry korepetytor. Posiada ogromną wiedzę. Skutecznie pomógł w napisaniu pracy dyplomowej. Kładzie zdecydowany nacisk na to, żeby kursant dobrze rozumiał o czym jest mowa. Jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Dobry kontakt. Odbierze nawet jak jest z psem na spacerze czy w sklepie :) nie było problemu z poświęceniem chwilki czasu gdy nie szła mi praca samodzielna. Bardzo uczciwy. Żadnego cięcia na czasie.5/5. Polecam

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Bardzo dobry kontakt, szybka odpowiedź i precyzyjna wycena czasu pracy na projekt . Duża uprzejmość i zaangażowane w pomoc :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2019

Michał z lekkością potrafi przekazać wiedzę drugiej osobie, na dodatek robi to w bardzo przystępny sposób. W przeciwieństwie do konkurencji szanuje czas ucznia, a także jest cierpliwy i potrafi zachować się profesjonalnie z najwyższą kulturą do drugiej osoby.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2019

Świetny nauczyciel. Bardzo dobry programista dzięki czemu w szybki i łatwy sposób umie przekazywać wiedzę. Bardzo cierpliwy, zaangażowany, uczciwy i spokojny. Z takim nauczycielem można naprawdę nauczyć się programować. Serdecznie polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

-Zaangazowany!!!
-Profesionalny
-Uczciwy !!!
-Pomocny
-Szanuje twoj czas
To osoba ktorej zalezy aby ci pomoc. Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2019

Bardzo pozytywnie oceniam korepetycje u Michała. Jestem pod wrażeniem lekkości z jaką zarówno programuje jak i przekazuje wiedzę. To rzadkie połączenie, dzięki któremu wszelkie pozornie skomplikowane rzeczy stają się proste i zrozumiałe. Serdecznie polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Pan Michał to świetny wybór jako korepetytor bez względu na to czy rozpoczyna się swoją przygodę z programowaniem jak ja czy jedynie szuka osoby zdolnej "dopieścić" ostatecznie dany projekt. Wszystko to dzięki nadludzkiej wręcz cierpliwości oraz ogromnemu doświadczeniu.
Zajęcia prowadzone są w swobodnej atmosferze a mimo to Pan Michał potrafi zawrzeć w nich wszystkie istotne zagadnienia dzięki czemu ma się pewność iż dobrze zainwestowaliśmy swoje pieniądze. Jako bonus, podpowiada bardzo przydatne skróty i uproszczone zapisy dzięki czemu praca z kodem staje się jeszcze bardziej przyjemna.
Bardzo sympatyczny człowiek i prawdziwy profesjonalista, polecam serdecznie.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2019

Profesjonalne podejście do ucznia w bezstresowej atmosferze. Dobrze przekazana wiedza, którą potem mogłam wykorzystać na zajęciach z programowania na studiach.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2019

Korepetytor godny polecenia. Wszystko cierpliwie tłumaczy, podaje masę przykładów i pokazuje kilka sposobów na rozwiązanie danego zagadnienia. Widać, że zna się na rzeczy, bo rozwiał wszystkie moje wątpliwości i problemy związane z Javą. Poprawiły się też moje wyniki z kolokwiów na uczelni, więc efekty są odczuwalne :) Do tego jest sympatyczny i szanuje czas ucznia. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2019

Świetny korepetytor, który do skutku tłumaczy wszelkie niejasne zagadnienia. Nauczyciel z pasją, ogromnym doświadczeniem w programowaniu, cierpliwością i lekkością w tym, co robi. Nie ma lepszego korepetytora niż taki, który sam wciąż rozwija się w dziedzinie, w której i tak jest bardzo dobry.

Jak najbardziej polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.