Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Grunwald)

O mnie

Jestem studentką trzeciego roku Logistyki na politechnice poznańskiej,chętnie pomogę dziecku uczącemu się w szkole podstawowej w odrabianiu zadań domowych, nadrabianiu zaległości, doskonaleniu wiedzy. Mam doświadczenie w tego typu pracy, często opiekuję się dziećmi, pomagam w lekcjach młodszemu rodzeństwu. Lubię jeździć na rolkach, nartach, grać w squasha. Interesuję się muzyką, gram na flecie tenorowym.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Politechnika Poznańska
Logistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.