Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lass uns Deutsch sprechen :)

Chcesz udoskonalić swoją znajomość języka niemieckiego? Pragniesz mówić plynnie i swobodnie? Brakuje Ci kontkatu z żywym językiem? Zapraszam na konwersacje :) 

Dostarczam materiały dydaktyczne dostosowane do Twojego poziomu języka oraz zainteresowań. Oferuję lekcje/konwersacje na każdym poziomie zaawansowania dla dorosłych i dla dzieci.

Urodziłam i wychowałam się w Niemczech. Na początku studiów zdecydowałam się przeprowadzić do Polski i już zostałam na dobre :) Od wielu lat pracuję jako lektorka języka niemieckiego oraz jako tłumacz. Moje doświadczenie zdobyłam w wielu szkołach językowych. Języki to moja pasja, którą uwielbiam się dzielić.

Poza konwersacjami oferuję:
- lekcje niemieckiego od podstaw
- korekty lub tłumaczenia samodzielnych prac (naukowe, dyplomowe)
- tłumaczenia lub korekty stron internetowych

Pierwsza lekcja/spotkanie zapoznawcze za pół ceny.

.Zapraszam serdecznie!
Kontakt:tel.: 506412268

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2018

Malwina jest wspaniałą nauczycielką i cudowną osobą. Spotykamy się regularnie w kawiarni na konwersacje. Mogę powiedzieć, że Malwina już nie tylko jest moją nauczycielką ale i bardzo dobrą koleżanką. Przy okazji głębokich rozmów o życiu mój poziom niemieckiego podniósł się z B1 na C1 :)

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Gorąco polecam Malwinę jako lektorkę. Lekcje z nią to sama przyjemność. Dzięki niej bardzo szybko straciłem barierę językową. Spotykam się z nią dwa razy w tygodniu i zawsze się nie mogę doczekać kolejnej lekcji. Malwina jest bardzo kompetentną nauczycielką a przy tym niesamowicie ciekawą i sympatyczną osobą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.