Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Targówek)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lass uns Deutsch sprechen :)

Chcesz udoskonalić swoją znajomość języka niemieckiego? Pragniesz mówić plynnie i swobodnie? Brakuje Ci kontkatu z żywym językiem? Zapraszam na konwersacje/lekcje w miłej, luźnej atmosferze.

Dostarczam materiały dydaktyczne dostosowane do Twojego poziomu języka oraz zainteresowań. Oferuję lekcje/konwersacje na każdym poziomie zaawansowania dla dorosłych i dla dzieci.

Urodziłam i wychowałam się w Niemczech. Na początku studiów zdecydowałam się przeprowadzić do Polski i już zostałam na dobre :) Od wielu lat pracuję jako lektorka języka niemieckiego oraz jako tłumacz. Moje doświadczenie zdobyłam w wielu szkołach językowych. Języki to moja pasja, którą uwielbiam się dzielić.

Poza konwersacjami oferuję:
- lekcje niemieckiego od podstaw
- przygotowanie do egzaminów
- korekty lub tłumaczenia samodzielnych prac (naukowe, dyplomowe)
- tłumaczenia lub korekty stron internetowych

Jeśli nie mieszkasz Warszawie, prowadzę również lekcje przez Skype.

Pierwsza lekcja/spotkanie zapoznawcze za pół ceny.

Ewentualna możliwość dojazdu do ucznia.Zapraszam serdecznie!
Kontakt:tel.: 506412268

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2018

Malwina jest wspaniałą nauczycielką i cudowną osobą. Spotykamy się regularnie w kawiarni na konwersacje. Mogę powiedzieć, że Malwina już nie tylko jest moją nauczycielką ale i bardzo dobrą koleżanką. Przy okazji głębokich rozmów o życiu mój poziom niemieckiego podniósł się z B1 na C1 :)

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Gorąco polecam Malwinę jako lektorkę. Lekcje z nią to sama przyjemność. Dzięki niej bardzo szybko straciłem barierę językową. Spotykam się z nią dwa razy w tygodniu i zawsze się nie mogę doczekać kolejnej lekcji. Malwina jest bardzo kompetentną nauczycielką a przy tym niesamowicie ciekawą i sympatyczną osobą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.