Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa (Targówek)

Malwina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Malwina

O mnie

Deutsche Muttersprachlerin/German native speaker

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2018

Malwina jest wspaniałą nauczycielką i cudowną osobą. Spotykamy się regularnie w kawiarni na konwersacje. Mogę powiedzieć, że Malwina już nie tylko jest moją nauczycielką ale i bardzo dobrą koleżanką. Przy okazji głębokich rozmów o życiu mój poziom niemieckiego podniósł się z B1 na C1 :)

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Gorąco polecam Malwinę jako lektorkę. Lekcje z nią to sama przyjemność. Dzięki niej bardzo szybko straciłem barierę językową. Spotykam się z nią dwa razy w tygodniu i zawsze się nie mogę doczekać kolejnej lekcji. Malwina jest bardzo kompetentną nauczycielką a przy tym niesamowicie ciekawą i sympatyczną osobą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.