Michał Dobkowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok (Wygoda)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos120 / 60 min

Michał Dobkowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem II Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku, posiadam wieloletnie doświadczenie pracy w zawodzenie. Specjalizuję się w przygotowywaniu uczniów do egzaminu maturalnego, olimpiad oraz konkursów przedmiotowych. Moi uczniowie co roku zdają maturę najlepiej w województwie. Jestem również opiekunem naukowym kilkudziesięciu laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych z historii i wosu: Olimpiady Historycznej, Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, Olimpiady Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Z pomocą Pana Michała uzyskałem 97% na maturze z WOSu. Bardzo polecam!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Jestem zadowolony, dwa tygodnie korepetycji, wynik z matury rozszerzonej z wosu 82%, wiedza została ukierunkowana pod kątem matury, polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2023

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panem Michałem. Przygotowanie do matury jest bardzo rzeczowe, obejmuje zarówno całościowe przerobienie obowiązującego materiału, jak i robienie zadań ułożonych pod kątem matury. Pan Michał świetnie przygotowuje też do konkursów przedmiotowych, dzięki czemu zostałam laureatką jednego z nich.Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.