Michał Dobkowski

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Białystok (Wygoda)

Michał Dobkowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Michał Dobkowski

O mnie

Nauczyciel II LO w Białymstoku, ponad 10 lat pracy w zawodzie. Opiekun naukowy kilkudziesięciu laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych. Moi uczniowie co roku zdają maturę najlepiej w województwie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2024

Dzięki korepetycjom z Panem Michałem udało mi się przerobić najważniejsze partie materiału do matury z wosu w zaledwie 3 miesiące. Wszystko zostało przedstawione bardzo rzeczowo, a teoretyczna wiedza uzupełniana była starannie dobranymi materiałami ćwiczeniowymi. Serdecznie polecam

avatar
Maksym
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2024

Świetny nauczyciel. Wymagał dużo ale nigdy nie bałem się zapytać pana Michała o nic. Dzięki jego czujnemu oku i talentowi świetnie zdałem maturę. Polecam i pozdrawiam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2024

Dzięki przygotowaniom z Panem Michałem udało mi się zdobyć tytuł laureata w Olimpiadzie Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Serdecznie polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Z pomocą Pana Michała uzyskałem 97% na maturze z WOSu. Bardzo polecam!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Jestem zadowolony, dwa tygodnie korepetycji, wynik z matury rozszerzonej z wosu 82%, wiedza została ukierunkowana pod kątem matury, polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2023

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panem Michałem. Przygotowanie do matury jest bardzo rzeczowe, obejmuje zarówno całościowe przerobienie obowiązującego materiału, jak i robienie zadań ułożonych pod kątem matury. Pan Michał świetnie przygotowuje też do konkursów przedmiotowych, dzięki czemu zostałam laureatką jednego z nich.Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.