Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Biłgoraj
Biszcza
Gózd Lipiński
Potok Górny
Harasiuki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 / 45 min

Michalina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem doktorem nauk chemicznych (absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego) oraz korepetytorką z sześcioletnim doświadczeniem w przygotowaniu uczniów/studentów do matury, sprawdzianów, egzaminów. Oferuję skuteczne korepetycje z chemii na różnych poziomach edukacji. Gruntownie i profesjonalnie (zgodnie ze standardami wymagań CKE) przygotowuję do matury. Podstawową bazą dla ćwiczeń na zajęciach są arkusze maturalne. Wykorzystuję te z lat poprzednich oraz nowe „sprawdzonych" wydawnictw. Zapewniam wszystkie materiały i książki. Z moją pomocą oraz oczywiście z ciężką pracą ucznia, jestem w stanie przygotować każdego do uzyskania najwyższych wyników na maturze. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, tak by jeszcze bardziej zwiększyć ich efektywność i odbywają się w Gozdzie Lipińskim. Serdecznie zapraszam :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2014

Nauka była bardzo przyjemna i niezwykle efektowna- 100% z chemii na egzaminie z części przyrodniczej. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i serdecznie wszystkim polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2013

Pani Michalina rzetelnie przygotowała mnie do matury z chemii na poziomie rozszerzonym. Rozwiązałem z nią wiele zadań i arkuszy maturalnych i w prosty sposób tłumaczyła mi zagadnienia, których nie rozumiałem i co najważniejsze to właśnie dzięki Pani Michalinie dostałem się na wymarzone studia:) Dziękuję i szczerze polecam lekcje u Pani Michaliny.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.