Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Biłgoraj
Biszcza
Gózd Lipiński
Potok Górny
Harasiuki

Michalina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Michalina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2014

Nauka była bardzo przyjemna i niezwykle efektowna- 100% z chemii na egzaminie z części przyrodniczej. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i serdecznie wszystkim polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2013

Pani Michalina rzetelnie przygotowała mnie do matury z chemii na poziomie rozszerzonym. Rozwiązałem z nią wiele zadań i arkuszy maturalnych i w prosty sposób tłumaczyła mi zagadnienia, których nie rozumiałem i co najważniejsze to właśnie dzięki Pani Michalinie dostałem się na wymarzone studia:) Dziękuję i szczerze polecam lekcje u Pani Michaliny.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.