Michał Iwaniuk

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Białystok
Łapy
Kleosin
Choroszcz
Zabłudów
Sobolewo
Fasty
Nowodworce

Michał Iwaniuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Michał Iwaniuk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Jako rodzic ucznia Pana Michała wyrażam szczery podziw dla Jego umiejętności pedagogicznych, znajomości tematu (a wiem, co mówię, bo sama jestem muzykiem) i dla umiejętności wzbudzenia w uczniu chęci do świadomego ćwiczenia na instrumencie. Takich nauczycieli życzę każdej szkole muzycznej.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Pan Michał jest osobą z wieloletnim doświadczeniem, co znacznie ułatwia współpracę. Proponowane metody i rozwiązania są niezwykle skuteczne, dzięki czemu efekty są widoczne po kilku lekcjach. Po przetestowaniu kilku nauczycieli mogę z czystym sumieniem polecić pana Michała. Pozdrawiam

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Bardzo wysokie kwalifikacje, świetne podejście oraz ogólne nastawienie nauczyciela sprawia, że lekcje są przyjemne oraz bardzo pożyteczne. Dużym plusem jest bardzo dobry wybór opracowywanych utworów, w których stopniowo pojawiają się kolejne elementy dzięki czemu nawet kompletny amator jak ja nie czuje się zagubiony.

Serdecznie polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Już po paru lekcjach z Panem Michałem mogę powiedzieć, że cieszę się, że trafiłam na niego, bo przerobiłam już wcześniej paru nauczycieli, a dopiero teraz jestem w pełni zadowolona. Wielki plus Pana Michała to jego cierpliwość. Polecam! :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Michał jest bardzo dobrym nauczycielem, który w przystępny sposób wprowadza w świat gry na pianinie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam lekcje u Michała

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Świetny nauczyciel ! Lekcje z nim to prawdziwa przyjemność. Bardzo polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.