Michał Sitek

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dobar dan!

Moim celem jest pomóc Państwu w nauce języka chorwackiego lub serbskiego. Chciałbym dowiedzieć się, jaka jest Państwa motywacja do nauki, i wykorzystać tę informację w dobraniu optymalnej metody nauki . Nie będziemy uczyć się na pamięć - to nie działa. Zamiast tego wolę wykonywać efektywne ćwiczenia, aktywujące język w naszej głowie, i ćwiczyć rozmawianie.

Nowo poznanych słówek nie będziemy wypisywać na długiej liście, tylko będziemy je wykorzystywać w kontekście wraz z nowymi strukturami gramatycznymi. Ponieważ sam uwielbiam uczyć się języków, chciałbym podzielić się entuzjazmem i wiedzą filologiczną z innymi. W chwili obecnej odkrywam z pomocą nauczycielki język i kulturę węgierską.

Jeśli języki obce kojarzą się Państwu z nieprzyjemnym obowiązkiem , zrobimy wszystko, aby przekonanie to zmienić :)

Na życzenie wystawiam certyfikat osiągnięcia konkretnego poziomu kompetencji językowej i/lub ukończenia kursu.

Vidimo se uskoro u učionici!
Michał Sitek Planedo Lingvoj

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2021
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
filologia słowiańska
10.2019 - 03.2020
Sveučilište u Zagrebu / Uniwersytet w Zagrzebiu
Slavistika
Kursy i szkolenia
06.2017
Certyfikat Cambridge CAE
Doświadczenie
06.2018 - 09.2019
Customer Support w języku angielskim i niemieckim
12.2021 - aktualnie
Lektor języków słowiańskich

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2024

Z Michałem uczyłem się języka niemieckiego od poziomu podstawowego. Zajęcia były bardzo ciekawe i urozmaicone, gramatyka super tłumaczona, dodatkowo lekcje były nakierowane na komunikację, ponieważ potrzebowałem języka do pracy za granicą. Michał jest bardzo cierpliwym nauczycielem i z wielką pasją przekazuje swoją wiedzę. Bardzo polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2024

Michała znam od profesjonalnej strony już kilka lat, uczył mnie jednego języka obcego,potem moją siostrę jeszcze innego a potem mojego męża jeszcze innego(!) i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie spotkałam jeszcze tak zdolnego poligloty który by był w stanie prowadzić zajęcia na tak wysokim poziomie merytorycznym, władając akcentami i wiedzą w językach z tak różnych gałęzi! Polecam każdemu Michała jako cierpliwego, utalentowanego i zawsze przygotowanego Lektora!

avatar
M.P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2024

Lekcje online wspaniale prowadzone i bardzo urozmaicone. Pan Michał prowadzi zajęcia bardzo ciekawie, jest również bardzo wyrozumiały co zapewnia dobrą atmosferę. Przekazuje praktyczną znajomość języka. Na zajęciach realizowane są ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz wykorzystujące nagrania audio. Każdemu kto chce nauczyć się języka słoweńskiego serdecznie polecam.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2023

Bardzo polecam zajęcia z Michałem. Jestem w trakcie nauki słoweńskiego i lepiej trafić nie mogłem. Podczas zajęć używam języka we wszystkich potrzebnych formach (pisanie, czytanie, słuchanie, ale przede wszystkim dużo konwersacji). Już na początku widać, że nauczyciel jest bardzo kompetentny. Języka uczę się od zera dopiero 3 miesiące, natomiast czuję się, jakbym uczył się już dłużej, ze względu na to jak dużo przydatnych rzeczy zdołaliśmy już przerobić. Materiały wykorzystywane na lekcjach są bardzo pomocne w nauce i wiem, że bez Michała nie byłbym w stanie uczyć się tego języka. Jest on w stanie zmotywować mnie do nauki oraz przygotowywać lekcje zgodnie z moimi oczekiwaniami (w razie próśb jest możliwość realizacji tematu, który mnie interesuje, co jest super). Każdemu kto się waha radzę spróbować zajęć z tym nauczycielem, owoce nauki będą widoczne niedługo po rozpoczęciu zajęć :) Serdecznie polecam!!

avatar
Adela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Serdecznie polecam współpracę z lektorem!
Michał kładzie nacisk na różne aspekty języka (mówienie, pisanie, słuchanie, czytanie), dobiera interesujące i wartościowe materiały dydaktyczne oraz ma świetne przygotowanie merytoryczne. Każda lekcja jest przemyślana i starannie przygotowana.
Potrafi świetnie zmotywować do nauki dobrym słowem oraz swoim entuzjazmem i osobowością. Dzięki niemu chcesz się uczyć i rozwijać językowo. Jest też osobą cierpliwą i empatyczną, co jest bardzo ważne w procesie nauki. Zdecydowanie lektor z powołania!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.