Michał Sitek

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Łódź
Faktura VAT

Michał Sitek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Michał Sitek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2021
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
filologia słowiańska
10.2019 - 03.2020
Sveučilište u Zagrebu / Uniwersytet w Zagrzebiu
Slavistika
Kursy i szkolenia
06.2017
Certyfikat Cambridge CAE
Doświadczenie
06.2018 - 09.2019
Customer Support w języku angielskim i niemieckim

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2023

Bardzo polecam zajęcia z Michałem. Jestem w trakcie nauki słoweńskiego i lepiej trafić nie mogłem. Podczas zajęć używam języka we wszystkich potrzebnych formach (pisanie, czytanie, słuchanie, ale przede wszystkim dużo konwersacji). Już na początku widać, że nauczyciel jest bardzo kompetentny. Języka uczę się od zera dopiero 3 miesiące, natomiast czuję się, jakbym uczył się już dłużej, ze względu na to jak dużo przydatnych rzeczy zdołaliśmy już przerobić. Materiały wykorzystywane na lekcjach są bardzo pomocne w nauce i wiem, że bez Michała nie byłbym w stanie uczyć się tego języka. Jest on w stanie zmotywować mnie do nauki oraz przygotowywać lekcje zgodnie z moimi oczekiwaniami (w razie próśb jest możliwość realizacji tematu, który mnie interesuje, co jest super). Każdemu kto się waha radzę spróbować zajęć z tym nauczycielem, owoce nauki będą widoczne niedługo po rozpoczęciu zajęć :) Serdecznie polecam!!

avatar
Adela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Serdecznie polecam współpracę z lektorem!
Michał kładzie nacisk na różne aspekty języka (mówienie, pisanie, słuchanie, czytanie), dobiera interesujące i wartościowe materiały dydaktyczne oraz ma świetne przygotowanie merytoryczne. Każda lekcja jest przemyślana i starannie przygotowana.
Potrafi świetnie zmotywować do nauki dobrym słowem oraz swoim entuzjazmem i osobowością. Dzięki niemu chcesz się uczyć i rozwijać językowo. Jest też osobą cierpliwą i empatyczną, co jest bardzo ważne w procesie nauki. Zdecydowanie lektor z powołania!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.