Michał Poniecki

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Katowice
Chorzów
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Ruda Śląska
Siemianowice Śląskie
Zabrze
Koszęcin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferowane języki: rosyjski, niemiecki. Bardzo Profesjonalne - Korepetycje oraz kursy na każdym poziomie zaawansowania - przygotowanie do Matury i Certyfikatów - nauka w grupach i indywidualnie w domu ucznia lub nauczyciela, prowadzenie rozmów międzynarodowych. Latem organizuję obozy językowe, często w środowisku międzynarodowym.Zajęcia prowadzę w systemie kursowym, zwracając uwagę na to, by rozwijać wszystkie kompetencje językowe. Uważam, że aby osiągnąć sukces w nauce języka, nie jest najważniejsza sama nauka gramatyki, lecz pewność siebie i dążenie do komunikacji.O MNIEJestem doświadczonym i stale rozwijającym się nauczycielem i psychologiem. Języki obce oraz nauczanie i wychowanie to moja pasja. Lubię moich uczniów oraz to, co robię.Jako lingwista znam dobrze kilka języków obcych. Studiowałem m. in. w Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyłem szkolenia metodyczne w Uniwersytecie w Rosji oraz Niemczech oraz odbyłem liczne praktyki pedagogicznew ramach filologii niemieckiej oraz wschodniosłowiańskiej (rosyjski, ukraiński). Mam własną szkołę językową i centrum rozwoju - DeRu Centrum Językowe. Uczyłem także j. niemieckiego w szkole podstawowej i liceum. Współpracowałem w ramach projektu unijnego z dwoma gimnazjami oraz liceum ucząc w nich j. rosyjskiego i niemieckiego oraz prowadzę szkolenia dla firm w zakresie języka specjalistycznego, a także współpracuję z instytucjami Certyfikującymi w zakresie egzaminów Instytutu Goethego.Od wielu lat rozwijam się językowo i psychologicznie. Posiadam doskonałe wyniki w nauczaniu i świetne referencje od uczniów i ich rodziców. Nauczam także języka specjalistycznego – medycznego i biznesowego (współpracuję z firmami różnej branży), przygotowuję do certyfikatów językowych i matury.Staram się stosować ciekawe metody nauczania, motywując tym uczniów do pracy oraz pokazując im cel uczenia się języka obcego. Jako nauczyciel jestem wymagający i konsekwentny, co jednak nie psuje mojego dobrego kontaktu z uczniami. Potwierdza to fakt, iż nawet w wakacje wielu z nich bierze udział w organizowanych przeze mnie od kilku lat obozach językowych.Obok nauczania staram się, w razie potrzeby, wspomóc rodziców wychowawczo poprzez rozmowę z nimi oraz kształtowanie w ich dziecku pozytywnych postaw.Na zajęciach wykorzystuję starannie dobrane podręczniki i uzupełniające je skrypty własne.Serdecznie zapraszam do mnie na zajęcia.Postaram się, aby zajęcia sprawiały Ci przyjemność oraz, by efekty nauki były satysfakcjonujące.Współpracuję również z lektorami, uczącymi innych języków i native speakerami.Ceny ustalam indywidualnie w zależności od rodzaju zajęć, ilości godzin oraz dojazdu.Moja Szkoła oferuje także tłumaczenia językowe zarówno uwierzytelnione jak i zwykłe.Kontakt: 695 618 744, moja szkoła/oferta na stronie internetowej szkoły DeRu

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Michał Poniecki
Pawła 9/1a
40-008 Katowice
NIP: 6342588264

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - aktualnie
UJ
Magister
Filologia germańska, wschodniosłowiańska, psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Hubabuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Konkretny i z dobrym podejściem, polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Godny polecenia nauczyciel, wykorzystujący nowoczesne metody dydaktyczne, znacznie ułatwiające opanowanie słownictwa i gramatyki. Uczynny, zawsze dla ucznia, pasjonat.

avatar
Jessica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Najlepszy nauczyciel na świecie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.