Michał Poniecki

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Ruda Śląska
Siemianowice Śląskie
Zabrze
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferowane języki: niemiecki, rosyjski
Bardzo Profesjonalne - Korepetycje oraz kursy na każdym poziomie zaawansowania - przygotowanie do Matury i Certyfikatów - nauka w grupach i indywidualnie w domu ucznia lub nauczyciela, prowadzenie rozmów międzynarodowych. Latem organizuję obozy językowe, często w środowisku międzynarodowym.
Zajęcia prowadzę w systemie kursowym, zwracając uwagę na to, by rozwijać wszystkie kompetencje językowe. Uważam, że aby osiągnąć sukces w nauce języka, nie jest najważniejsza sama nauka gramatyki, lecz pewność siebie i dążenie do komunikacji.

O MNIE
Jestem doświadczonym i stale rozwijającym się nauczycielem i psychologiem. Języki obce oraz nauczanie i wychowanie to moja pasja. Lubię moich uczniów oraz to, co robię.
Jako lingwista znam dobrze kilka języków obcych. Studiowałem m. in. w Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyłem szkolenia metodyczne w Uniwersytecie w Rosji oraz Niemczech oraz odbyłem liczne praktyki pedagogiczne
w ramach filologii niemieckiej oraz wschodniosłowiańskiej (rosyjski, ukraiński). 
Mam własną szkołę językową i centrum rozwoju - DeRu Centrum Językowe. Uczyłem także j. niemieckiego w szkole podstawowej i liceum. Współpracowałem w ramach projektu unijnego z dwoma gimnazjami oraz liceum ucząc w nich j. rosyjskiego i niemieckiego oraz prowadzę szkolenia dla firm w zakresie języka specjalistycznego, a także współpracuję z instytucjami Certyfikującymi w zakresie egzaminów Instytutu Goethego.
Od wielu lat rozwijam się językowo i psychologicznie. Posiadam doskonałe wyniki w nauczaniu i świetne referencje od uczniów i ich rodziców. Nauczam także języka specjalistycznego – medycznego i biznesowego (współpracuję z firmami różnej branży), przygotowuję do certyfikatów językowych i matury.
Staram się stosować ciekawe metody nauczania, motywując tym uczniów do pracy oraz pokazując im cel uczenia się języka obcego. Jako nauczyciel jestem wymagający i konsekwentny, co jednak nie psuje mojego dobrego kontaktu z uczniami. Potwierdza to fakt, iż nawet w wakacje wielu z nich bierze udział w organizowanych przeze mnie od kilku lat "obozach językowych".
Obok nauczania staram się, w razie potrzeby, wspomóc rodziców wychowawczo poprzez rozmowę z nimi oraz kształtowanie w ich dziecku pozytywnych postaw.
Na zajęciach wykorzystuję starannie dobrane podręczniki i uzupełniające je skrypty własne.
Serdecznie zapraszam do mnie na zajęcia.
Postaram się, aby zajęcia sprawiały Ci przyjemność oraz, by efekty nauki były satysfakcjonujące.
Współpracuję również z lektorami, uczącymi innych języków i native speakerami.
Ceny ustalam indywidualnie w zależności od rodzaju zajęć, ilości godzin oraz dojazdu.
Moja Szkoła oferuje także tłumaczenia językowe zarówno uwierzytelnione jak i zwykłe.
Kontakt: 695 618 744, moja szkoła/oferta na stronie internetowej szkoły DeRu

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Michał Poniecki
Pawła 9/1a
40-008 Katowice
NIP: 6342588264

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - aktualnie
UJ
Magister
Filologia germańska, wschodniosłowiańska, psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

Sehr guter Lehrer!!!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Michał to naprawdę nieprzeciętny nauczyciel. Jego techniki nauczania i podejście do ucznia są na najwyższym poziomie. Potrafi zmobilizować do nauki, a przy tym ma super poczucie humoru. Polecam każdemu!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Wspaniały nauczyciel! Konsekwentny i wymagający, jednocześnie wyrozumiały i cierpliwy. Na zajęciach nikt się nie nudzi, wiedza przekazywana jest z dużą dawką energii oraz humoru. Polecam każdemu, kto chce ciekawie i efektownie wykorzystać swój wolny czas ;)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Doskonały nauczyciel! Pan Michał zachowuje idealny balans profesjonalizmu i dobrego kontaktu z uczniami, ma świetne poczucie humoru , a swoimi zdolnościami językowymi i sposobem relacji inspiruje do nauki. Potrafi prowadzić lekcje tylko w danym języki nawet na niskim poziomie grupy, dzięki czemu można się dobrze "nasłuchać" wymowy, którą pan Michał ma na bardzo wysokim poziomie. Na początku myślałem że jest nativem. :D

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Michał to wyjątkowy i jedyny w swym rodzaju lektor, podchodzący do nauki języka z pasją i pełnym zaangażowaniem. Lekcje odbywają się w przyjaznej i luźnej atmosferze, a jednocześnie angażują do aktywnego udziału. Michał potrafi w pełni zmotywować uczniów do systematycznej nauki i tego też wymaga, dzięki czemu postępy są szybko zauważalne. Zależy mu, aby uczniowie nie tylko poznali struktury gramatyczne, ale też zrozumieli z czego one wynikają. Każde zajęcia to prawdziwa kopalnia wiedzy! Szczerze polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Moja ocena działalności Michała na polu edukacji językowej jest jednoznacznie pozytywna. Zarówno własna prezentacja pedagoga, jak i dołączone do niej komentarze uznaję za w pełni uzasadnione. Michał jest po prostu najlepszym nauczycielem języka, z jakim miałem do czynienia. Ponadto, cechuje go umiejętność dostosowania się do potrzeb i charakteru ucznia, ogromna cierpliwość oraz chęć ciągłego zaskakiwania nowymi pomysłami. Bardzo polecam!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Serdecznie polecam. Nie sądziłem kiedyś, że tak będę mówić po niemiecku, a nigdy dobry w językach nie byłem :) Jednak stosowane przez Pana Michała metody nauczania działają cuda! Polecam każdemu!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Zajęcia prowadzone przez Michała są bardzo ciekawe. Prowadzone są w sposób kreatywny, poza schematami. Co ważne - zawsze pozwala wypowiedzieć się uczniowi do końca, nie przerywa, co pomaga w budowaniu pewności językowej ucznia. Zajęcia nie są nudne i chodzi się na nie z przyjemnością. Nie polegają one na pustym przerabianiu programu "od deski do deski" tylko na konkretnym nauczeniu niezbędnych elementów poszczególnego poziomu języka obcego.
Polecam każdemu, kto chce nabrać pewności i swobody w wypowiadaniu się po niemiecku/rosyjsku.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Miałem przyjemność uczestnictwa w zajęciach z Michałem, i jestem bardzo zadowolony z tego jak były prowadzone zajęcia, tak jak sobie to wyobrażałem a nawet więcej. Rozmowy, gramatyka, słuch,wyniosły się na zupełnie inny poziom u mnie a co najważniejsze były dla mnie zrozumiałe. Pan Michał jest świetnym nauczycielem nie można tego podważyć ze względu na to jaką ma wiedzę i sposób przekazywania tego ludziom by potrafili sobie poradzić z językiem, jest również wspaniałym człowiekiem na którym można polegać w wielu sprawach. Dziękuje i pozdrawiam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Ciężko znaleźć lepszego nauczyciela. Michał potrafi wyjść poza standardowy zakres podręcznika dopasowując się do potrzeb i możliwości swoich studentów. Szuka sposobów, by zajęcia były różnorodne, ciekawe i na czasie. Sprawia, że człowiek z przyjemnością idzie na zajęcia i może obserwować postępy w nauce. Z całego serca polecam zajęcia z nim.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Człowiek z pasją, niebojący się nieszablonowych rozwiązań i o niezwykle profesjonalnym podejściu. Umiejętność dysponowania czasem, skupienia uwagi, podejścia i wytłumaczenia tematu może nie być na pierwszy rzut oka widoczna, bo przebiega z taką lekkością, że świadczy dla mnie o mistrzostwie w tej dziedzinie. Połączenie tego z indywidualnym podejściem do ucznia i ogromną wiedzą tylko potwierdza pierwsze zdanie. Nie wyobrażam sobie zmiany szkoły językowej na inną. Hand aufs Herz polecam naukę z Michałem absolutnie każdemu.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Michał to zdecydowanie strzał w 10! Ma niekonwencjonalne, ale zdecydowanie niezawodne metody. Jest wymagający, daje dużo materiałów dodatkowych i nie trzyma się ramowo książki jak większość lektorów. Na zajęciach nie da się nudzić ☺️ Widać, że jest pasjonatem i chce zarażać swoją pasją dalej. Polecam w 100%!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Nigdy wcześniej nie spotkałam nauczyciela z tak ogromną pasją do nauczania. Michał to zdecydowanie najlepszy nauczyciel.
Posiada niezwykły dar komunikacji interpersonalnej oraz umiejętność wprowadzania miłej atmosfery, co wykorzystuje podczas zajęć i usuwa całkowicie jakiekolwiek bariery w mówieniu u osoby uczącej się.
Cecha szczególna to indywidualne podejście i dostosowanie zajęć w taki sposób aby nawet nauka gramatyki była przyjemna.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Bardzo dobrze się pracuje z Panem Michałem

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

Michał jest najlepszym nauczycielem języka niemieckiego, u jakiego miałem okazje się uczyć. W ciekawy sposób tłumaczy zagadnienia. Nauka z książkami nigdy nie jest nudna, bo potrafi ją w fajny sposób urozmaicać. Poczucie humoru i brak nudy to jego specjalność. Polecam

avatar
Mirela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Michałem, jest to nauczyciel który kocha j.niemiecki, bawi się nim i lubi go nauczać. Lekcje nigdy nie są nudne, nawet jeśli przerabiana jest gramatyka. Michał jest nauczycielem wymagającym oraz motywującym do działania. Bardzo mocno polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

Z językiem niemieckim styczność miałam od 4 klasy podstawowej nieprzerwanie aż do ostatniej klasy liceum . Lat nauki wiele ale nie umiałam nawet podstaw (na takich nauczycieli trafiałam) a jedynym "efektem" tylu lat nauki była moja wewnętrzna opinia, że niemiecki to najtrudniejszy i najgorszy język świata a ja nie jestem w stanie go pojąć. Wszystko zmieniło się gdy zaczęłam lekcje z Michałem! To nauczyciel z powołania - cierpliwy, świetnie wykładający każdy temat, podchodzący do każdego ucznia indywidualnie. Przez kilka miesięcy nauki z Michałem nauczyłam się o milion razy więcej niż przez te wszystkie poprzednie lata w szkole z innymi nauczycielami. I co najważniejsze - polubiłam język niemiecki ;) Przy takim nauczycielu jakim jest Michał wiedza sama wchodzi do głowy a nauka może być na prawdę przyjemna :)

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy jest realne, aby nauczyciel porwał tłumy to właśnie dobrze trafiłeś :) Michał jest prawdziwym pasjonatem nauczania. Prowadzone przez niego zajęcia w łatwy i przystępny sposób tłumaczą wszelkie zagadnienia związane z językiem. Dzięki Niemu poczułam prawdziwą chęć do nauki j.niemieckiego, który kiedyś wydawał mi się nieprzyjemny i skomplikowany. Najlepszy lektor z jakim było mi dane pracować!

avatar
Hubabuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Konkretny i z dobrym podejściem, polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Godny polecenia nauczyciel, wykorzystujący nowoczesne metody dydaktyczne, znacznie ułatwiające opanowanie słownictwa i gramatyki. Uczynny, zawsze dla ucznia, pasjonat.

avatar
Jessica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Najlepszy nauczyciel na świecie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.