Michał Matysiak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łódź

Opis ogłoszenia

jestem absolwentem łódzkiego liceum plastycznego i studentem 5ego roku malarstwa na łódzkiej ASP, malarstwem i rysunkiem zajmuję się od ok 15 lat. w ramach rysunku zawiera się również rysunek techniczny i architektoniczny (równoległe studia na architekturze na łódzkiej polibudzie). link do kilku moich prac poniżej.
jak widac są tam wystawione tylko stare prace, sprzed studiów na ASP, nie chce mi się wrzucać aktualnych już lepszych. cena przy zajęciach indywidualnych to 40zł/godz. Jeżeli zbierze się grupa osób (do 4-5 osób) cena od osoby za godzinę wyjdzie ok 10-12zł/godz. Wtedy możliwe jest umówienie się w budynku ASP i odbycie kilkugodzinnej sesji w jednej z pracowni malarstwa.pojedyncza sesja , aby była pełnowartościowa i efektywna powinna trwać ok 3-4 godzin.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Nieoceniona, fachowa pomoc w przygotowaniu do egzaminów wstępnych do szkoły plastycznej. Bardzo duża wiedza przekazana w łatwo przyswajalny sposób. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2015

Bardzo polecam korepetycje u Michała ! Doskonała pomoc przy programach autocad, 3ds max, sketchup, photoshop oraz znajomość wielu innych programów. Świetnej jakości wizualizacje i prace wykonane zawsze na czas , fachowa współpraca .

avatar
MARIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Bardzo polecam ! Prace w 3dsmax wykonane na wyzszym poziomie, a takze potrafi doskonale nauczyc obslugi tego programu. Prace wykonane w terminie i szybko. Bardzo profesjonalne podejscie.Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2014

Polecam bardzo! Ogromnie umiejętności, wspaniała i fachowa pomoc bez żadnych zastrzeżeń.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2012

Wykonanie projektu w programie SketchUp bardzo dobre - szybki i miły kontakt, wszystko zgodne z wcześniejszymi ustaleniami, terminy zachowane. Polecam jak najbardziej. 100% zadowolenie.

avatar
natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2012

Polecam korzystanie z usług Michała. To bardzo kompetentna osoba, fachowe podejście do sprawy, wykonanie terminowe- ekspresowe. Bardzo pracowity i uczciwy człowiek , co rzadko się dziś spotyka

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.