Michał Matysiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź

Opis ogłoszenia

jestem absolwentem architektury na Politechnice Łódzkiej.
Mogę pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z architekturą, w szczególności w zakresie: historii sztuki, historii architektury, rysunku, malarstwa, modelowania w 3D, obsługi programów: 3Ds max, sketchup, autocad, archicad( już trochę mniej), revit, photoshop, corel. Wykonuję również wizualizacje do projektów w 3Ds, z późniejszą obróbką w ps oraz rysunki CAD.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Nieoceniona, fachowa pomoc w przygotowaniu do egzaminów wstępnych do szkoły plastycznej. Bardzo duża wiedza przekazana w łatwo przyswajalny sposób. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2015

Bardzo polecam korepetycje u Michała ! Doskonała pomoc przy programach autocad, 3ds max, sketchup, photoshop oraz znajomość wielu innych programów. Świetnej jakości wizualizacje i prace wykonane zawsze na czas , fachowa współpraca .

avatar
MARIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Bardzo polecam ! Prace w 3dsmax wykonane na wyzszym poziomie, a takze potrafi doskonale nauczyc obslugi tego programu. Prace wykonane w terminie i szybko. Bardzo profesjonalne podejscie.Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2014

Polecam bardzo! Ogromnie umiejętności, wspaniała i fachowa pomoc bez żadnych zastrzeżeń.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2012

Wykonanie projektu w programie SketchUp bardzo dobre - szybki i miły kontakt, wszystko zgodne z wcześniejszymi ustaleniami, terminy zachowane. Polecam jak najbardziej. 100% zadowolenie.

avatar
natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2012

Polecam korzystanie z usług Michała. To bardzo kompetentna osoba, fachowe podejście do sprawy, wykonanie terminowe- ekspresowe. Bardzo pracowity i uczciwy człowiek , co rzadko się dziś spotyka

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.