Michał Kwiecień

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Bytom
Gliwice
Piekary Śląskie
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj !

Nazywam się Michał i zajmuję się indywidualną pracą z uczniem już ponad 10 lat. Moją specjalnością jest przygotowanie do matury z chemii czy matematyki. Posiadam własne arkusze z wybranych zagadnień oraz całe arkusze maturalne. Dzięki temu z pewnością właściwie przygotujemy się do tego najważniejszego egzaminu w Twoim życiu.Ponadto zajmuję się codzienną pracą z uczniami szkół podstawowych i średnich przy wszystkich przedmiotach ścisłych (tj. matematyka, fizyka, chemia, biologia) oraz język angielski. Odrobimy wspólnie zadanie, przygotujemy się na nadchodzący sprawdzian, powtórzymy materiał z bieżących lekcji tak by uniknąć niepotrzebnych zaległości .Odrabiam również zadania w trybie online, a także wykonuję prace pisemne.

Posiadam szereg kursów coachingu, co pozwala mi pracować nawet z najcięższymi przypadkami.W swojej przygodnie z nauką pracowałem również między innymi z uczniami z zespołem Aspergera czy ADHD.

Ukończyłem kierunek Technologii Chemicznej na Uniwersytecie
Śląskim.

Kłaniam Się Życząc Słonecznego Dnia !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2016
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Inżynier
Technologia Chemiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Polecam, bardzo dobry kontakt, nagle fizyka staje się prosta :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.