Michał Kwiecień

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Bytom
Gliwice
Piekary Śląskie
Zabrze

Michał Kwiecień

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Michał Kwiecień

O mnie

Witaj !Nazywam się Michał i zajmuję się indywidualną pracą z uczniem już ponad 4 lata. Moją specjalnością jest przygotowanie do matury z chemii czy matematyki. Posiadam własne arkusze z wybranych zagadnień oraz całe arkusze maturalne, które na pewno pomogą nam właściwie przygotować się do tego najważniejszego egzaminu w Twoim życiu.Ponadto zajmuję się codzienną pracą z uczniami szkół podstawowych i średnich przy wszystkich przedmiotach ścisłych (tj. matematyka, fizyka, chemia, biologia) oraz język angielski. Odrobimy wspólnie zadanie, przygotujemy się na nadchodzących sprawdzian, powtórzymy materiał z bieżących lekcji tak by uniknąć niepotrzebnych zaległości .Odrabiam też zadania w trybie online, a także wykonuję prace pisemne.Posiadam szereg kursów coachingu, co pozwala mi pracować nawet z najcięższymi przypadkami. Pracowałem również z uczniami z zespołem Aspergera czy ADHD.Ukończyłem kierunek Technologii Chemicznej na Uniwersytecie Śląskim.Kłaniam Się Życząc Słonecznego Dnia !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2016
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Inżynier
Technologia Chemiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Polecam, bardzo dobry kontakt, nagle fizyka staje się prosta :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.