Micah Hightower

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
 
Warszawa

Micah Hightower

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/54 opinie
Dla użytkownika Micah Hightower

O mnie

Do you feel blocked from speaking English? Do you want to learn English and have fun at the same time? I am a native speaker of English from New York City, United States. I studied at Columbia University. I have a passion for the English language and literature. I teach at all levels and ages. I have over 5 years of experience teaching English in Poland. I like to provide you with a fun, dynamic atmosphere where my students can feel free to express themselves and practice speaking about any topic in English. If you are interested in lessons please email me. I am also available for lessons on Skype. Additionally I do proof reading.70 zloty per 60 minutes

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Bardzo dobry nauczyciel, profesjonalne podejście do zajęć, zawsze świetnie przygotowany, stawia się na czas. Plynnie mówi po angielsku, stara się pomóc uczniowi, dobrze prowadzi rozmowę. Polecam

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2015

W nawiązaniu do mojej opinii poniżej. Lektor oddzwonił, przeprosił, lekcja odbyła się następnego dnia i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Już na pierwszej lekcji nauczyłem się bardzo wielu przydatnych zwrotów, głównie podczas rozmowy. Generalnie polecam nauczyciela osobom chcącym otworzyć się na mówienie w języku angielskim.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 czerwca 2015

Nie pojawił się na umówionej lekcji, nie odbierał telefonu, pomimo, że wielokrotnie dzwoniłem. Nie polecam kontaktu z tym panem, strata czasu.

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2015

Swietny korepetytor, profesjonalne podejscie do zajec, zawsze przygotowany i z ciekawymi pomyslami na prowadzenie zajec.
Wykazuje duze zaangazowanie i indywidualne podejscie zalezne od topnia zaawansowania ucznia i zdolnosci jezykowych.
W moim przypadku nie pobieral dodatkowych oplat za dojazd choc zajmowalo to ok. 40 min.
Polecem serdecznie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.