Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 - 85 / 60 min

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii

Opis ogłoszenia

Chcesz rozwinąć swój angielski, być może jakiś aspekt języka wydaje Ci się zawiły? Jeśli z jakichś powodów szukasz wsparcia, trenera, korepetytora to zachęcam do skorzystania z prowadzonych przeze mnie indywidualnych zajęć.  Moje zajęcia łączą najlepsze elementy tradycji z nowoczesnością i kreatywnym twistem.

Dołącz do moich zadowolonych uczniów! :)

Jak wyglądają zajęcia?
Każde zajęcia mają nas przybliżać do Twojego celu . Nie marnujemy ani chwili i każdy element zajęć podporządkowujemy rozwojowi komunikacji . Spędzisz maksymalnie dużo czasu nie tylko na poznawaniu języka, ale przede wszystkim na  używaniu go w praktyce  i utrwalaniu zdobytej wiedzy. W tym celu będziesz m.in. otrzymywał pracę domową (będącą przedłużeniem zajęć) jak i dostęp do Quizleta na którym pojawi się słownictwo z zajęć i pracy domowej. Teraz będziesz mógł ćwiczyć słówka i zwroty w podróży, podczas czekania w kolejce czy gdziekolwiek tylko chcesz! W oparciu o Twoje postępy będę mógł przygotować krótkie warm-up na początku każdych zajęć. W ten sposób angielski zacznie być coraz bardziej naturalny a Ty będziesz czuł się coraz pewniej w wyrażaniu swoich myśli w tym języku . Każdy materiał z zajęć będzie punktem wyjścia do ćwiczenia mówienia i wymowy. A to tylko początek moich pomysłów jak Ci pomóc :)

O mnie:
Jestem nauczycielem z 8 letnim doświadczeniem . Posiadam certyfikaty  IELTS  i  CAE , oprócz tego jestem absolwentem filologii angielskiej i polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ponad rok studiowałem na uczelni w Londynie. Język angielski jest moją pasją, dlatego w sposób ciągły podnoszę swoje kwalifikacje, by być jeszcze lepszym lektorem. Specjalizuję się w General English (od A0 po C1) dla osób od wieku maturalnego po seniorów. Moim głównym celem , jaki sobie stawiam, jest ułatwienie moim uczniom komunikacji w języku angielskim . Zawsze możesz liczyć na moje zaangażowanie i wsparcie:)

Dzięki współpracy ze mną zobaczysz postępy i rosnący komfort podczas posługiwania się językiem angielskim.

Lokalizacja:
Zajęcia  stacjonarne (Warszawa, okolica placu Politechniki, Metro Politechnika) jak i  online

Jeśli nie możesz przybyć na zajęcia stacjonarne a masz pod ręką dostęp do komputera, daj mi znać i zajęcia te przeprowadzimy w wersji online :)

Cennik zajęć indywidualnych:
Pierwszy miesiąc: 70 zł/1h

Potem wybierasz pakiet zajęć jaki Ci odpowiada:
Pakiet intro: 8 lekcji : 640 zł (80 zł/1h)
Pakiet more: 12 lekcji : 900 zł (75 zł/1h)
Pakiet master: 24 lekcje : 1680 zł (70 zł/1h)
Od Ciebie zależy jak szybko zrealizujesz wykupiony pakiet.

Pojedyncze konsultacje językowe: 85 zł/1h

Pierwsze zajęcia: 0 zł

Business English: +5zł/1h

certyfikaty (FCE, CAE, IELTS): + 10zł/1h

English for Computer Science: +15zł/1h

zajęcia w 2 osoby:  + 15 zł/1h

Wystawiam Faktury , zapytaj o dofinansowanie z pracy :)

Co składa się na cenę zajęć?
1. Czas lekcji – 1 godzina zegarowa poświęcona tylko Tobie i Twoim potrzebom! :)
2. Wybór i przygotowanie materiałów
3. Weryfikacja (poza zajęciami) i omówienie pracy domowej
4. DropBox, na którym znajdziesz pomoce naukowe, zadania i nagrania oraz wiele innych. Na platformie znajdują się także zadania domowe i udostępniane są materiały z zajęć (wszystko w jednym miejscu!)
5. Quizlet – platforma do nauki słówek z zajęć, dostępna przez telefon i komputer
6. Pomoc w przygotowaniu CV jak i do rozmowy kwalifikacyjnej
7. Doposażenie w nowe materiały i sprzęty wykorzystywane podczas zajęć
8. Doraźna, pozalekcyjna, pomoc językowa (jeśli masz wątpliwości zawsze możesz wysłać smsa lub maila, postaram się pomóc)
9. Każde zajęcia stacjonarne mogą zostać zastąpione swoim odpowiednikiem online

Zachęcam do odwiedzenia i obserwowania mojego FB: Gen up education (https://link.do/AviMy). Znajdziesz tam opinie o moich zajęciach.

Zapisz się na zajęcia, czekam na Ciebie! :)
Michał

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela08:00 - 19:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Michał
ul. Noakowskiego 16
00-666 Warszawa
NIP: 8842499010

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Jagielloński
polonistyka
10.2015 - 06.2017
Uniwersytet Jagielloński
anglistyka
Kursy i szkolenia
.
Szkolenia branżowe, konferencje
05.2011
IELTS
02.2015
CAE
Doświadczenie
06.2012 - aktualnie
General English
zajęcia od A0 do C1
06.2016 - aktualnie
Certyfikaty FCE, CAE, IELTS
06.2017 - aktualnie
Egzaminy uniwersyteckie
m.in. UW, Politechnika, SGH

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2020

Serdecznie polecam każdemu komu zależy na zaangażowanym nauczycielu z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do ucznia :) Dzięki pomocy i cennym wskazówkom Michała udało mi się zdać egzamin CAE :D

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2020

Świetne zajęcia, merytorycznie i z humorem. Bardzo szybko znalazłem z Panem Michałem wspolny język i zaczęliśmy bardzo efektywnie wspólnie pracować. Dzięki pomocy Michała udało mi się w miesiac przygotować do testu IELTS i zdać go na poziomie powyżej moich oczekiwań (7,5 gdzie 9 to najwyższy możliwy wynik). Polecam każdemu!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Super, zaangażowany nauczyciel.
Z szeroka wiedza przez co można porozmawiać po angielsku na różne tematy i lekcje są dzięki temu ciekawe :)
+ nowoczesne i ciekawe metody nauki, dzięki czemu naprawdę zaczyna się rozumieć i mówić po angielsku.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2019

Michała mogę polecić w 100%. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziome, bezstresowo i w sympatycznej atmosferze, co pozwala szybko pokonywać problemy z językiem angielskim. Innowacyjne materiały, które przygotowuje Michał dostosowane są indywidualnie do potrzeb ucznia dzięki czemu lekcje nie są nudne za to ciekawe i bardzo skuteczne!. Poza tym Michał ma wszechstronną wiedzę i jest świetnym kompanem do ciekawych rozmów (oczywiście po angielsku). Jeszcze raz Wszystkim serdecznie polecam Michała! 

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Pan Michał jest świetnym nauczycielem, uczy z pasją! Naprawdę fachowe przygotowanie oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. :) Szczerze polecam!!!

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2019

Michał oprócz tego, że jest bardzo dobrym nauczycielem jest również bardzo inteligentną osobą co sprawia, że lekcje są zawsze ciekawe a co za tym idzie więcej z takich lekcji wynosimy. Sposób prowadzenia zajęć zawsze jest indywidualny i dostosowany pod nasze braki. Polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Bardzo polecam!
Profesjonalne podejście do ucznia i innowacyjne materiały. wszystkie materiały są przygotowywane przez nauczyciela na bazie swojego doświadczenia.
super kontakt, elastyczne i indywidualne podejście.
trafiłam niechcący i od roku kontynuuję naukę.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Pan Michał wkłada w prowadzone przez siebie lekcje bardzo dużo pracy dzięki czemu widać, że zarówno materiały jak i zajęcia są dopracowane w każdym calu. Widać, że nauczanie jest dla niego nie tylko pracą, ale też pasją.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2019

Zajęcia z Michałem cenie sobie za profesjonalizm, skrupulatność indywidualne podejście, miłą atmosferę. Zajęcia są spersonalizowane. Michał podczas zajęć wyłapuje problemy (np. gramatyczne, ze słownictwem), a następnie dostosowuje lekcje tak, żeby nauczyć nie tylko nowych rzeczy, ale nie powielać już wyłapanych błędów. Takie podejście jest znacznie inne od znanego mi ze szkoły, gdzie leciało się z materiałem.... np. Michał po zajęciach przygotowuje listę słów, które źle wymówiłem czy też np. powinienem nauczyć się ponieważ miałem problem z opisaniem jakieś sytuacji. Bardzo fajne zajęcia z indywidualnym podejściem, którego brakuje innym nauczającym.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Profesjonalista, skrzętnie wyłapujący popełniane błędy językowe. Polecam szczególnie osobom, które chcą przełamać barierę językową oraz nie są pewne poprawnej wymowy i zastosowań słownictwa. Sumienie sprawdzający i wymagający odrobienia prac domowych. Bardzo dobry kontakt i elastyczne podejście. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Michał pomógł mi w krótkim czasie przygotować się do zdania certyfikatu IELTS na potrzebny mi wynik. Udzielił wielu przydatnych wskazówek, zwracał uwagę na wymowę i na każde zajęcia przygotowywał ciekawe materiały do nauki. Jest bardzo życzliwy i cierpliwy. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Pan Michał jest osoba kompetentną, sumienną z dużym zasobem wiedzy i umiejętności. Zajęcia dostosowane są do poziomu ucznia a forma zajęć jest ciekawa i różnorodna. Ogromna wartością dodana jest osoba Pana Michała, który zawsze jest pomocny, pozytywny a zajęcia odbywają się w atmosferze zrozumienia i otwartości co pomaga otworzyć się w kwestii "mówienia" w języku obcym. Trafiłam do Pana Michała przypadkiem a teraz mogę powiedzieć : POLECAM.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2018

Michał mega sympatyczna osoba, zawsze pomocny i bezkonfliktowy. Lekcje prowadzone bardzo fajnie, powtórki przez które się dużo zapamiętuje. Dużo dodatkowej pomocy w celu przyswojenia języka, które można wykorzystać zarówno w domu jak i na zajęciach. Dodatkowo można liczyć na coś pysznego płynnego na zajęciach.
Facet, który przykłada się do prowadzenia zajęć, widać, że to jego pasja.
Polecam w 100%.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Zajęcia prowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze. Na każde zajęcia przygotowane były dodatkowe materiały, z których mogłam korzystać także w domu. Michał pomógł mi w krótkim czasie przygotować się do egzaminu na uczelni z pozytywnym wynikiem. Dużo dodatkowych materiałów. Zawsze można liczyć na pomoc Michała :) Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.