Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2012 - 06.2015
  Uniwersytet Jagielloński
  polonistyka
  10.2015 - 06.2017
  Uniwersytet Jagielloński
  anglistyka
  Kursy i szkolenia
  .
  Szkolenia branżowe, konferencje
  05.2011
  IELTS
  02.2015
  CAE
  Doświadczenie
  06.2012 - aktualnie
  General English
  zajęcia od A0 do C1
  06.2016 - aktualnie
  Certyfikaty FCE, CAE, IELTS
  06.2017 - aktualnie
  Egzaminy uniwersyteckie
  m.in. UW, Politechnika, SGH

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 11
  avatar
  Jakub
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 października 2019

  Michała mogę polecić w 100%. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziome, bezstresowo i w sympatycznej atmosferze, co pozwala szybko pokonywać problemy z językiem angielskim. Innowacyjne materiały, które przygotowuje Michał dostosowane są indywidualnie do potrzeb ucznia dzięki czemu lekcje nie są nudne za to ciekawe i bardzo skuteczne!. Poza tym Michał ma wszechstronną wiedzę i jest świetnym kompanem do ciekawych rozmów (oczywiście po angielsku). Jeszcze raz Wszystkim serdecznie polecam Michała! 

  avatar
  Cezary
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 października 2019

  Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Pan Michał jest świetnym nauczycielem, uczy z pasją! Naprawdę fachowe przygotowanie oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. :) Szczerze polecam!!!

  avatar
  Rafal
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 października 2019

  Michał oprócz tego, że jest bardzo dobrym nauczycielem jest również bardzo inteligentną osobą co sprawia, że lekcje są zawsze ciekawe a co za tym idzie więcej z takich lekcji wynosimy. Sposób prowadzenia zajęć zawsze jest indywidualny i dostosowany pod nasze braki. Polecam!

  avatar
  Gosia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 stycznia 2019

  Bardzo polecam!
  Profesjonalne podejście do ucznia i innowacyjne materiały. wszystkie materiały są przygotowywane przez nauczyciela na bazie swojego doświadczenia.
  super kontakt, elastyczne i indywidualne podejście.
  trafiłam niechcący i od roku kontynuuję naukę.

  avatar
  Piotr
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 stycznia 2019

  Pan Michał wkłada w prowadzone przez siebie lekcje bardzo dużo pracy dzięki czemu widać, że zarówno materiały jak i zajęcia są dopracowane w każdym calu. Widać, że nauczanie jest dla niego nie tylko pracą, ale też pasją.

  avatar
  Daniel
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 stycznia 2019

  Zajęcia z Michałem cenie sobie za profesjonalizm, skrupulatność indywidualne podejście, miłą atmosferę. Zajęcia są spersonalizowane. Michał podczas zajęć wyłapuje problemy (np. gramatyczne, ze słownictwem), a następnie dostosowuje lekcje tak, żeby nauczyć nie tylko nowych rzeczy, ale nie powielać już wyłapanych błędów. Takie podejście jest znacznie inne od znanego mi ze szkoły, gdzie leciało się z materiałem.... np. Michał po zajęciach przygotowuje listę słów, które źle wymówiłem czy też np. powinienem nauczyć się ponieważ miałem problem z opisaniem jakieś sytuacji. Bardzo fajne zajęcia z indywidualnym podejściem, którego brakuje innym nauczającym.

  avatar
  Piotr
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 lipca 2018

  Profesjonalista, skrzętnie wyłapujący popełniane błędy językowe. Polecam szczególnie osobom, które chcą przełamać barierę językową oraz nie są pewne poprawnej wymowy i zastosowań słownictwa. Sumienie sprawdzający i wymagający odrobienia prac domowych. Bardzo dobry kontakt i elastyczne podejście. Polecam!

  avatar
  Anna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 maja 2018

  Michał pomógł mi w krótkim czasie przygotować się do zdania certyfikatu IELTS na potrzebny mi wynik. Udzielił wielu przydatnych wskazówek, zwracał uwagę na wymowę i na każde zajęcia przygotowywał ciekawe materiały do nauki. Jest bardzo życzliwy i cierpliwy. Polecam!

  avatar
  Justyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 marca 2018

  Pan Michał jest osoba kompetentną, sumienną z dużym zasobem wiedzy i umiejętności. Zajęcia dostosowane są do poziomu ucznia a forma zajęć jest ciekawa i różnorodna. Ogromna wartością dodana jest osoba Pana Michała, który zawsze jest pomocny, pozytywny a zajęcia odbywają się w atmosferze zrozumienia i otwartości co pomaga otworzyć się w kwestii "mówienia" w języku obcym. Trafiłam do Pana Michała przypadkiem a teraz mogę powiedzieć : POLECAM.

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 lutego 2018

  Michał mega sympatyczna osoba, zawsze pomocny i bezkonfliktowy. Lekcje prowadzone bardzo fajnie, powtórki przez które się dużo zapamiętuje. Dużo dodatkowej pomocy w celu przyswojenia języka, które można wykorzystać zarówno w domu jak i na zajęciach. Dodatkowo można liczyć na coś pysznego płynnego na zajęciach.
  Facet, który przykłada się do prowadzenia zajęć, widać, że to jego pasja.
  Polecam w 100%.

  avatar
  Kasia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 lutego 2018

  Zajęcia prowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze. Na każde zajęcia przygotowane były dodatkowe materiały, z których mogłam korzystać także w domu. Michał pomógł mi w krótkim czasie przygotować się do egzaminu na uczelni z pozytywnym wynikiem. Dużo dodatkowych materiałów. Zawsze można liczyć na pomoc Michała :) Polecam

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.