Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Michał

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Jagielloński
polonistyka
10.2015 - 06.2017
Uniwersytet Jagielloński
anglistyka
Kursy i szkolenia
.
Szkolenia branżowe, konferencje
05.2011
IELTS
02.2015
CAE
Doświadczenie
06.2012 - aktualnie
General English
zajęcia od A0 do C1
06.2016 - aktualnie
Certyfikaty FCE, CAE, IELTS
06.2017 - aktualnie
Egzaminy uniwersyteckie
m.in. UW, Politechnika, SGH

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2020

Serdecznie polecam każdemu komu zależy na zaangażowanym nauczycielu z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do ucznia :) Dzięki pomocy i cennym wskazówkom Michała udało mi się zdać egzamin CAE :D

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2020

Świetne zajęcia, merytorycznie i z humorem. Bardzo szybko znalazłem z Panem Michałem wspolny język i zaczęliśmy bardzo efektywnie wspólnie pracować. Dzięki pomocy Michała udało mi się w miesiac przygotować do testu IELTS i zdać go na poziomie powyżej moich oczekiwań (7,5 gdzie 9 to najwyższy możliwy wynik). Polecam każdemu!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Super, zaangażowany nauczyciel.
Z szeroka wiedza przez co można porozmawiać po angielsku na różne tematy i lekcje są dzięki temu ciekawe :)
+ nowoczesne i ciekawe metody nauki, dzięki czemu naprawdę zaczyna się rozumieć i mówić po angielsku.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2019

Michała mogę polecić w 100%. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziome, bezstresowo i w sympatycznej atmosferze, co pozwala szybko pokonywać problemy z językiem angielskim. Innowacyjne materiały, które przygotowuje Michał dostosowane są indywidualnie do potrzeb ucznia dzięki czemu lekcje nie są nudne za to ciekawe i bardzo skuteczne!. Poza tym Michał ma wszechstronną wiedzę i jest świetnym kompanem do ciekawych rozmów (oczywiście po angielsku). Jeszcze raz Wszystkim serdecznie polecam Michała! 

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Pan Michał jest świetnym nauczycielem, uczy z pasją! Naprawdę fachowe przygotowanie oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. :) Szczerze polecam!!!

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2019

Michał oprócz tego, że jest bardzo dobrym nauczycielem jest również bardzo inteligentną osobą co sprawia, że lekcje są zawsze ciekawe a co za tym idzie więcej z takich lekcji wynosimy. Sposób prowadzenia zajęć zawsze jest indywidualny i dostosowany pod nasze braki. Polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Bardzo polecam!
Profesjonalne podejście do ucznia i innowacyjne materiały. wszystkie materiały są przygotowywane przez nauczyciela na bazie swojego doświadczenia.
super kontakt, elastyczne i indywidualne podejście.
trafiłam niechcący i od roku kontynuuję naukę.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Pan Michał wkłada w prowadzone przez siebie lekcje bardzo dużo pracy dzięki czemu widać, że zarówno materiały jak i zajęcia są dopracowane w każdym calu. Widać, że nauczanie jest dla niego nie tylko pracą, ale też pasją.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2019

Zajęcia z Michałem cenie sobie za profesjonalizm, skrupulatność indywidualne podejście, miłą atmosferę. Zajęcia są spersonalizowane. Michał podczas zajęć wyłapuje problemy (np. gramatyczne, ze słownictwem), a następnie dostosowuje lekcje tak, żeby nauczyć nie tylko nowych rzeczy, ale nie powielać już wyłapanych błędów. Takie podejście jest znacznie inne od znanego mi ze szkoły, gdzie leciało się z materiałem.... np. Michał po zajęciach przygotowuje listę słów, które źle wymówiłem czy też np. powinienem nauczyć się ponieważ miałem problem z opisaniem jakieś sytuacji. Bardzo fajne zajęcia z indywidualnym podejściem, którego brakuje innym nauczającym.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Profesjonalista, skrzętnie wyłapujący popełniane błędy językowe. Polecam szczególnie osobom, które chcą przełamać barierę językową oraz nie są pewne poprawnej wymowy i zastosowań słownictwa. Sumienie sprawdzający i wymagający odrobienia prac domowych. Bardzo dobry kontakt i elastyczne podejście. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Michał pomógł mi w krótkim czasie przygotować się do zdania certyfikatu IELTS na potrzebny mi wynik. Udzielił wielu przydatnych wskazówek, zwracał uwagę na wymowę i na każde zajęcia przygotowywał ciekawe materiały do nauki. Jest bardzo życzliwy i cierpliwy. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Pan Michał jest osoba kompetentną, sumienną z dużym zasobem wiedzy i umiejętności. Zajęcia dostosowane są do poziomu ucznia a forma zajęć jest ciekawa i różnorodna. Ogromna wartością dodana jest osoba Pana Michała, który zawsze jest pomocny, pozytywny a zajęcia odbywają się w atmosferze zrozumienia i otwartości co pomaga otworzyć się w kwestii "mówienia" w języku obcym. Trafiłam do Pana Michała przypadkiem a teraz mogę powiedzieć : POLECAM.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2018

Michał mega sympatyczna osoba, zawsze pomocny i bezkonfliktowy. Lekcje prowadzone bardzo fajnie, powtórki przez które się dużo zapamiętuje. Dużo dodatkowej pomocy w celu przyswojenia języka, które można wykorzystać zarówno w domu jak i na zajęciach. Dodatkowo można liczyć na coś pysznego płynnego na zajęciach.
Facet, który przykłada się do prowadzenia zajęć, widać, że to jego pasja.
Polecam w 100%.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Zajęcia prowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze. Na każde zajęcia przygotowane były dodatkowe materiały, z których mogłam korzystać także w domu. Michał pomógł mi w krótkim czasie przygotować się do egzaminu na uczelni z pozytywnym wynikiem. Dużo dodatkowych materiałów. Zawsze można liczyć na pomoc Michała :) Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.