Magdalena Szulc

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Łódź (Retkinia)
Lutomiersk (Gmina Lutomiersk)
Pabianice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski70 - 80 / 45 min

Magdalena Szulc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Doświadczona i skuteczna nauczycielka języka polskiego w stopniu dr nauk hum. oraz egzaminatorka egzaminu maturalnego  doskonale przygotowuje do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Pracuję z uczniami od pierwszej klasy szkoły średniej aż do matury. Uczę pisać doskonałe wypracowania, świetnie się wypowiadać, analizować i interpretować teksty literackie, umiejętnie korzystać ze źródeł; daję wiedzę i umiejętności .

Gwarantuję:

  • życzliwe i podmiotowe podejście do ucznia, komunikację w duchu nvc,
  • wyćwiczenie umiejętności praktycznych (pisanie, wypowiadanie się),
  • wysoki poziom kształcenia,
  • doświadczenie akademickie,
  • dobrą i swobodną atmosferę pracy,
  • przystępny sposób przekazywania wiedzy.

Pracuję także z uczniami z obniżonym nastrojem, niską motywacją do nauki, trudnościami rozwojowymi i zaburzeniami zachowania .

Poza wsparciem na każdym etapie szkoły średniej oraz świetnie zdaną maturą oferuję:
- Przygotowanie do Matury Międzynarodowej (International Baccalaureate).
- Przygotowanie do egzaminów literaturoznawczych na studiach.
- Konsultacje przy tworzeniu prac licencjackich, magisterskich oraz doktorskich.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 07:00
Wtorek
Środa08:00 - 10:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2007
Uniwersytet Łódzki
Doktor
Filologia Polska
10.2007 - 06.2011
Uniwersytet Łódzki
Doktor
Kulturoznawstwo
Kursy i szkolenia
10.2015
Szkolenie na egzaminatora egzaminu maturalnego z języka polskiego
09.2019
Poznaj świat uczuć i potrzeb – wstęp do komunikacji empatycznej
09.2020
Specjalista ds. promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej
Doświadczenie
09.2011 - 09.2014
Szkoła Europejska
09.2014 - aktualnie
Publiczne Liceum Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Serdecznie polecam panią doktor. Nie uczęszczając na profil z rozszerzonym polskim, udało mi się poprawić rozszerzenie z 55% na 98%. Pani ma duże doświadczenie związane z ocenianiem prac, więc wie, na co należy zwracać uwagę. Lekcje oraz plan pracy są dobrze zorganizowane. Uczeń ma możliwość dostosowania zajęć do swoich potrzeb. Podczas pracy panuje przyjemna atmosfera. Pani dogłębnie omawia tematy z zakresu literatury w interesujący sposób. Jeszcze przed ogłoszeniem wyników mogłem powiedzieć, że wiele zyskałem na tych zajęciach.

Zazdroszczę osobom, które trafiły na taką polonistkę w swojej szkole.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Serdecznie polecam Panią Profesor! Przygotowała mnie tak naprawdę od zera w mniej niż rok do matury rozszerzonej z języka polskiego. Napisałam ją na 80 procent, co jest naprawdę kosmicznym wynikiem i jestem z niego niesamowicie zadowolona. Zachęcam z całego serduszka do korzystania z korepetycji.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Dzięki pomocy Pani Profesor zdałem nową maturę ustną z języka polskiego na 95%. Kilka zajęć wystarczyło, a matura, która początkowo budziła we mnie lęk, to teraz jedynie miłe wspomnienie. Poziom zajęć był idealnie dopasowany do moich potrzeb. Otrzymałem cenne i bardzo praktyczne wskazówki odnośnie podejścia do nowej matury. Atmosfera na zajęciach wyjątkowo przyjazna. Jestem bardzo zadowolony i jeszcze raz dziękuję Pani Profesor :)

Jak korepetycje z polskiego to tylko z Panią Profesor Magdaleną! ;)

avatar
Maria W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

Pani porządnie wyuczyła syna do matury i sprawiła, że znowu zaczął czytać. W pierwszej klasie syn pokłócił się z polonistką w szkole i przestał się uczyć. Nie chciał iść na korepetycje, ale po pierwszej lekcji zmienił zdanie. Kiedy dzwoniłam, pani zawsze miała czas opowiedzieć mi o postępach syna. Poprawił oceny i zdał maturę. Na korepetycjach nauczył się pisać wypracowania.Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2014

Trafiłam do doktor Drabikowskiej dzięki kuzynce, którą przygotowała do Matury Międzynarodowej. Już na pierwszym spotkaniu dokładnie omówiła krycenia ocenania matury i na co zwrócić uwagę, żeby dostać punkty. Po jednej godzinie wiedziałam o maturze więcej niż po dwóch latach w szkole. Na lekcjach nauczyłam się pisać wypracowania i analizować utwory. Widać, że pani Drabikowska uczy w dobrej szkołe - szanuje ucznia, trzyma wysoki poziom, bardzo dokłądnie ocenia i omawia prace. Maturę zdałam świetnie i tak jak chciałam studiuję prawo. A polskiego najbardziej się bałam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2014

Najlepsza polonistka w moim życiu. :) Zdałam rozszerzony polski najlepiej ze wszystkich osób, jakie znam - pisemny na 90%, ustny - 100%! Dziękuję! Zajęcia mają swój klimat i można się bardzo dużo nauczyć. Zazdroszczę ludziom, którzy mają taką nauczycielką na co dzień w szkole. Książki, o których mi powiedziała, czytam do dzisiaj. Nie wiedziałam, że jest tyle świetnej fantastyki. :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Dzięki Pani Profesor świetnie zdałem rozszerzoną maturę i studiuję tam, gdzie chciałem. Lekcje bardzo ciekawe, prowadzone na wysokim poziomie, w dobrej atmosferze. Łatwo nauczyłem się interpretacji i pisania prac. Bardzo dziękuję i polecam, bo naprawdę warto.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.