Magdalena Szulc

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Piaseczno
Łódź
Wrocław
Poznań

Magdalena Szulc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Magdalena Szulc

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2007
Uniwersytet Łódzki
Doktor
Filologia Polska
10.2007 - 06.2011
Uniwersytet Łódzki
Doktor
Kulturoznawstwo
Kursy i szkolenia
10.2015
Szkolenie na egzaminatora egzaminu maturalnego z języka polskiego
09.2019
Poznaj świat uczuć i potrzeb – wstęp do komunikacji empatycznej
09.2020
Specjalista ds. promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej
Doświadczenie
09.2011 - 09.2014
Szkoła Europejska
09.2014 - aktualnie
Publiczne Liceum Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2024

Po niecałych trzech miesiącach pracy z Panią doktor udało mi się poprawić wynik z rozszerzenia z 45% na 94%. Dzięki temu dostałam się na wymarzone studia. Pani doktor wytłumaczyła mi, jak napisać rozprawkę na poziomie rozszerzonym, za co jestem jej niezwykle wdzięczna. Jej cierpliwość i zaangażowanie były kluczem do mojego sukcesu :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Bardzo polecam Panią dr Magdalenę Szulc. Miałem możliwość dostosowania zajęć do swoich potrzeb. Pani Magdalena jest osobą posiadającą ogromną wiedze i jedncześnie potrafi ją przekazywać. Dzięki niej udało mi się osiągnąć wynik 78% z podstawy. Bez takiego wsparcia z pewnościa nie dałbym rady uzyskać tak dobrego wyniku.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Poprawiałam maturę z języka polskiego na poziomie podstawowym. Z wyniku 55% udało mi się uzyskać 90%! Pani doktor jest wymagająca, jednak ogrom wiedzy, który przekazuje podczas zajęć jest zadziwiający. Pani doktor wytłumaczyła mi na czym polega pisanie rozprawki, jak się za nią zabrać i przede wszystkim- jak się jej nie bać. Jestem jej ogromnie wdzięczna, bo wreszcie mam wynik, który mnie satysfakcjonuje. Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Matura zdana na 87%, co jest wynikiem, który bez pomocy Pani byłby dla mnie nie do osiągnięcia! Przed podjęciem zajęć z Panią, na niecały rok przed egzaminem, bałam się, że mogę nie dać sobie rady. Tymczasem zostałam do niego fenomenalnie przygotowana. Wszystko zawdzięczam ciekawym i wyczerpującym lekcjom. Serdecznie polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Serdecznie polecam panią doktor. Nie uczęszczając na profil z rozszerzonym polskim, udało mi się poprawić rozszerzenie z 55% na 98%. Pani ma duże doświadczenie związane z ocenianiem prac, więc wie, na co należy zwracać uwagę. Lekcje oraz plan pracy są dobrze zorganizowane. Uczeń ma możliwość dostosowania zajęć do swoich potrzeb. Podczas pracy panuje przyjemna atmosfera. Pani dogłębnie omawia tematy z zakresu literatury w interesujący sposób. Jeszcze przed ogłoszeniem wyników mogłem powiedzieć, że wiele zyskałem na tych zajęciach.

Zazdroszczę osobom, które trafiły na taką polonistkę w swojej szkole.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Serdecznie polecam Panią Profesor! Przygotowała mnie tak naprawdę od zera w mniej niż rok do matury rozszerzonej z języka polskiego. Napisałam ją na 80 procent, co jest naprawdę kosmicznym wynikiem i jestem z niego niesamowicie zadowolona. Zachęcam z całego serduszka do korzystania z korepetycji.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Dzięki pomocy Pani Profesor zdałem nową maturę ustną z języka polskiego na 95%. Kilka zajęć wystarczyło, a matura, która początkowo budziła we mnie lęk, to teraz jedynie miłe wspomnienie. Poziom zajęć był idealnie dopasowany do moich potrzeb. Otrzymałem cenne i bardzo praktyczne wskazówki odnośnie podejścia do nowej matury. Atmosfera na zajęciach wyjątkowo przyjazna. Jestem bardzo zadowolony i jeszcze raz dziękuję Pani Profesor :)

Jak korepetycje z polskiego to tylko z Panią Profesor Magdaleną! ;)

avatar
Maria W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

Pani porządnie wyuczyła syna do matury i sprawiła, że znowu zaczął czytać. W pierwszej klasie syn pokłócił się z polonistką w szkole i przestał się uczyć. Nie chciał iść na korepetycje, ale po pierwszej lekcji zmienił zdanie. Kiedy dzwoniłam, pani zawsze miała czas opowiedzieć mi o postępach syna. Poprawił oceny i zdał maturę. Na korepetycjach nauczył się pisać wypracowania.Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2014

Trafiłam do doktor Drabikowskiej dzięki kuzynce, którą przygotowała do Matury Międzynarodowej. Już na pierwszym spotkaniu dokładnie omówiła krycenia ocenania matury i na co zwrócić uwagę, żeby dostać punkty. Po jednej godzinie wiedziałam o maturze więcej niż po dwóch latach w szkole. Na lekcjach nauczyłam się pisać wypracowania i analizować utwory. Widać, że pani Drabikowska uczy w dobrej szkołe - szanuje ucznia, trzyma wysoki poziom, bardzo dokłądnie ocenia i omawia prace. Maturę zdałam świetnie i tak jak chciałam studiuję prawo. A polskiego najbardziej się bałam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2014

Najlepsza polonistka w moim życiu. :) Zdałam rozszerzony polski najlepiej ze wszystkich osób, jakie znam - pisemny na 90%, ustny - 100%! Dziękuję! Zajęcia mają swój klimat i można się bardzo dużo nauczyć. Zazdroszczę ludziom, którzy mają taką nauczycielką na co dzień w szkole. Książki, o których mi powiedziała, czytam do dzisiaj. Nie wiedziałam, że jest tyle świetnej fantastyki. :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Dzięki Pani Profesor świetnie zdałem rozszerzoną maturę i studiuję tam, gdzie chciałem. Lekcje bardzo ciekawe, prowadzone na wysokim poziomie, w dobrej atmosferze. Łatwo nauczyłem się interpretacji i pisania prac. Bardzo dziękuję i polecam, bo naprawdę warto.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.