Magdalena Szulc

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
 
Online
Łódź (Retkinia)
Lutomiersk (Gmina Lutomiersk)
Pabianice

Magdalena Szulc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Magdalena Szulc

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2007
Uniwersytet Łódzki
Doktor
Filologia Polska
10.2007 - 06.2011
Uniwersytet Łódzki
Doktor
Kulturoznawstwo
Kursy i szkolenia
10.2015
Szkolenie na egzaminatora egzaminu maturalnego z języka polskiego
09.2019
Poznaj świat uczuć i potrzeb – wstęp do komunikacji empatycznej
09.2020
Specjalista ds. promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej
Doświadczenie
09.2011 - 09.2014
Szkoła Europejska
09.2014 - aktualnie
Publiczne Liceum Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Serdecznie polecam Panią Profesor! Przygotowała mnie tak naprawdę od zera w mniej niż rok do matury rozszerzonej z języka polskiego. Napisałam ją na 80 procent, co jest naprawdę kosmicznym wynikiem i jestem z niego niesamowicie zadowolona. Zachęcam z całego serduszka do korzystania z korepetycji.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Dzięki pomocy Pani Profesor zdałem nową maturę ustną z języka polskiego na 95%. Kilka zajęć wystarczyło, a matura, która początkowo budziła we mnie lęk, to teraz jedynie miłe wspomnienie. Poziom zajęć był idealnie dopasowany do moich potrzeb. Otrzymałem cenne i bardzo praktyczne wskazówki odnośnie podejścia do nowej matury. Atmosfera na zajęciach wyjątkowo przyjazna. Jestem bardzo zadowolony i jeszcze raz dziękuję Pani Profesor :)

Jak korepetycje z polskiego to tylko z Panią Profesor Magdaleną! ;)

avatar
Maria W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

Pani porządnie wyuczyła syna do matury i sprawiła, że znowu zaczął czytać. W pierwszej klasie syn pokłócił się z polonistką w szkole i przestał się uczyć. Nie chciał iść na korepetycje, ale po pierwszej lekcji zmienił zdanie. Kiedy dzwoniłam, pani zawsze miała czas opowiedzieć mi o postępach syna. Poprawił oceny i zdał maturę. Na korepetycjach nauczył się pisać wypracowania.Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2014

Trafiłam do doktor Drabikowskiej dzięki kuzynce, którą przygotowała do Matury Międzynarodowej. Już na pierwszym spotkaniu dokładnie omówiła krycenia ocenania matury i na co zwrócić uwagę, żeby dostać punkty. Po jednej godzinie wiedziałam o maturze więcej niż po dwóch latach w szkole. Na lekcjach nauczyłam się pisać wypracowania i analizować utwory. Widać, że pani Drabikowska uczy w dobrej szkołe - szanuje ucznia, trzyma wysoki poziom, bardzo dokłądnie ocenia i omawia prace. Maturę zdałam świetnie i tak jak chciałam studiuję prawo. A polskiego najbardziej się bałam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2014

Najlepsza polonistka w moim życiu. :) Zdałam rozszerzony polski najlepiej ze wszystkich osób, jakie znam - pisemny na 90%, ustny - 100%! Dziękuję! Zajęcia mają swój klimat i można się bardzo dużo nauczyć. Zazdroszczę ludziom, którzy mają taką nauczycielką na co dzień w szkole. Książki, o których mi powiedziała, czytam do dzisiaj. Nie wiedziałam, że jest tyle świetnej fantastyki. :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Dzięki Pani Profesor świetnie zdałem rozszerzoną maturę i studiuję tam, gdzie chciałem. Lekcje bardzo ciekawe, prowadzone na wysokim poziomie, w dobrej atmosferze. Łatwo nauczyłem się interpretacji i pisania prac. Bardzo dziękuję i polecam, bo naprawdę warto.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.