Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski100 / 60 min

David

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

MÓWIENIE to Twoja słaba strona? Zgłoś się do mgr fil. ang. UW (spec. nauczanie) a szybko zobaczysz rezultaty nauki.KONWERSACJE, MATURA, BUSINESS ENGLISH, CERTYFIKATY? Jednego możesz być pewna/y! Na moich lekcjach będziesz dużo MÓWIĆ a tego zapewne teraz szukasz. Czyż nie? ;) 

Jestem wykwalifikowanym lektorem i tłumaczem języka angielskiego z uprawnieniami do wykonywania zawodu nauczyciela i ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Udzielam lekcji z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje dopasowuję indywidualnie do potrzeb i wizji studenta. Zaletą moich lekcji jest zarówno indywidualne podejście (zbadanie potrzeb językowych ucznia i wspólne ustalenie celów nauki) jak i to, ze na lekcji używamy wyłącznie języka angielskiego, co aktywizuje ucznia i pozwala szybko odnaleźć się w języku mówionym. Warto wspomnieć ze jako student i stażysta za granica, m.in. w Anglii czy Belgii, dostrzegłem potrzebę rozwijania autentycznego, ‘żywego’ języka angielskiego uczniów na moich lekcjach, co też realizuję poprzez, m.in użycie materiałów autentycznych (Internet, prasa, podcasty). Moim zadaniem, oprócz przekazania Ci niezbędnej wiedzy, jest motywowanie Cię do nauki przez co będziesz robił większe postępy w jej trakcie. Wiem jak bardzo ważny jest dzisiaj język angielski, sam się o tym przekonałem i na pewno znajdę argumenty za tym abyś i Ty płynnie się nim posługiwał:) W związku z tym że jestem podróżnikiem (odwiedziłem już ponad 65 krajów na świecie), osobą bardzo kontaktową i zadwoloną ze swojego życia, ciągle uśmiechnięta na pewno podzielę sie z Tobą pozytywną energią a co więcej, zajęcia odbywać się będą w moim klimatycznym mieszkaniu na poddaszu na warszawskim Starym Mokotowe. Czy jeszcze się zastanawiasz? :P

Mam nadzieje ze dołączysz do grupy moich zadowolonych uczniów którzy cieszą się z tego ze osiągnęli swój sukces i mogą swobodnie używać języka angielskiego w swoim codziennym życiu. Nie będę tez ukrywał, że dla mnie osobiście, Twój sukces i postępy które robisz są źródłem ogromnej satysfakcji, gdyż nauczanie to moja pasja:)

Zapraszam na zajęcia do mnie (przy METRO RACŁAWICKA). W sprawie wolnych terminów zapraszam do kontaktu telefonicznego. Szczegóły na dole strony.

Serdecznie zapraszam!

KONTAKT:
+48 669 912 269 lub
e-mail: zakładka napisz do nauczyciela

See you there!

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2010
Uniwerystet Warszawski
Licencjat
Filologia Angielska
10.2010 - 06.2013
Uniwerystet Warszawski
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
02.2015
Wiele kursów i warsztatów na temat nauczania języka angielskiego jako obcego
Doświadczenie
02.2009 - aktualnie
Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i prowadzeniu zajęć konwersacyjnych z młodzieżą i dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Sergii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

Jestem bardzo zadowolony że wybrałem Dawida jako swojego nauczyciela z j. angielskiego. Zajęcia z Dawidem są nie tylko ciekawe ale i przyjemne, dlatego że jest bardzo ciekawym człowiekiem, a czas na zajęciach leci bardzo szybko. Dawid, jestem z Tobą do C2

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Nauczyciel potrafi zachęcić do nauki angielskiego. Dzięki niemu nauka angielskiego stała się dla mnie przyjemnością i nawykiem, tak jak mycie zębów. Z BARDZO DOBRYM skutkiem dla mojego poziomu języka.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2015

szczerze polecam!
na zajęciach jest zawsze miło, wesoło i nie ma obijania się :)
Dawid jest cierpliwy, wynajduje ciekawe tematy, słówka do nauki pisze na bieżąco podczas konwersacji, dzięki czemu łatwo się je później przyswaja (a przy okazji jest jednym z niewielu mężczyzn, którzy przez godzinę potrafią słuchać kobiet :D )
mówienie było moim słabym punktem. nie lubiłam mówić po angielsku, czułam się niepewnie składając każde zdanie, a nieznajomość słówka powodowała stres. nadchodząca matura zmusiła mnie, by to zmienić i na szczęście trafiłam do Dawida.
przez niecałe 8 miesięcy rozgadałam się tak, że straszna matura okazała się banalną formalnością, a teraz bez stresu i swobodnie rozmawiam z anglojęzycznymi klientami w pracy.

avatar
Lucas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Hi there, I'm Lucas from Spain. I highly recommend David, his lessons helped me develop my langauge skills especially speaking and writing which I needed at work during my two years I spent in Poland. What I like is atmosphere he creates and his approach to teaching:)) gracias por todo ! cheers ! xx

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2012

Na konwersacjach coraz bardziej sie otwieram i mowie płynniej, wszystko w fajnej atmosferze, jestem zadowolona dlatego polecam Dawida:))

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2012

Polecam Dawida jako nauczyciela, miłe podejście do ucznia, cierpliwy, naprawdę pomógł ; ) Iwona

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2010

Szczerze polecam, bo Dawid ma super odejście do ucznia. Jest bardzo cierpliwy i potrafi nawet najtrudniejsze rzeczy wyjaśnić.

Ania P.

David

dzięki Aniu:)) cieszę się że mogłem Ci pomóc :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2010

Bardzo dobry nauczyciel.

Zawsze miałam problemy z angielskim ale teraz zdałam sobie, że to przez moich złych nauczycieli.

Chciałabym żeby tacy nauczyciela jak David uczyli w mojej szkole.

Justyna K.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.