Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
 
Online
Warszawa

David

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika David

O mnie

Jestem absolwentem filologii angielskiej na UW, wykwalifikowanym lektorem języka angielskiego z uprwanieniami do wykonwyania zawodu nauczyciela i ponad 8-letnim doswiadczeniem w pracy z mlodzieza i doroslymi. Udzielam lekcji z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje dopasowuje indywidualnie do potrzeb i wizji studenta. Zaleta moich lekcji jest zarowno indywidualne podejscie (zbadanie potrzeb jezykowych ucznia i wspolne ustalenie celow nauki) jak i to, ze na lekcji uzywamy tylko jezyka angielskiego, co aktywizuje ucznia i pozwala szybko odnalezc sie w jezyku mowionym. Warto wspomniec ze jako student i stazysta za granica, m.in. w Anglii czy Belgii, dostrzeglem potrzebe rozwijania autentycznego, ‘zywego’ jezyka angielskiego uczniow na moich lekcjach, co tez realizuje poprzez, m.in uzycie materialow autentycznych (Internet, prasa, podcasty).Zapraszam:)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2010
Uniwerystet Warszawski
Licencjat
Filologia Angielska
10.2010 - 06.2013
Uniwerystet Warszawski
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
02.2015
Wiele kursów i warsztatów na temat nauczania języka angielskiego jako obcego
Doświadczenie
02.2009 - aktualnie
Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i prowadzeniu zajęć konwersacyjnych z młodzieżą i dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Sergii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

Jestem bardzo zadowolony że wybrałem Dawida jako swojego nauczyciela z j. angielskiego. Zajęcia z Dawidem są nie tylko ciekawe ale i przyjemne, dlatego że jest bardzo ciekawym człowiekiem, a czas na zajęciach leci bardzo szybko. Dawid, jestem z Tobą do C2

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Nauczyciel potrafi zachęcić do nauki angielskiego. Dzięki niemu nauka angielskiego stała się dla mnie przyjemnością i nawykiem, tak jak mycie zębów. Z BARDZO DOBRYM skutkiem dla mojego poziomu języka.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2015

szczerze polecam!
na zajęciach jest zawsze miło, wesoło i nie ma obijania się :)
Dawid jest cierpliwy, wynajduje ciekawe tematy, słówka do nauki pisze na bieżąco podczas konwersacji, dzięki czemu łatwo się je później przyswaja (a przy okazji jest jednym z niewielu mężczyzn, którzy przez godzinę potrafią słuchać kobiet :D )
mówienie było moim słabym punktem. nie lubiłam mówić po angielsku, czułam się niepewnie składając każde zdanie, a nieznajomość słówka powodowała stres. nadchodząca matura zmusiła mnie, by to zmienić i na szczęście trafiłam do Dawida.
przez niecałe 8 miesięcy rozgadałam się tak, że straszna matura okazała się banalną formalnością, a teraz bez stresu i swobodnie rozmawiam z anglojęzycznymi klientami w pracy.

avatar
Lucas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Hi there, I'm Lucas from Spain. I highly recommend David, his lessons helped me develop my langauge skills especially speaking and writing which I needed at work during my two years I spent in Poland. What I like is atmosphere he creates and his approach to teaching:)) gracias por todo ! cheers ! xx

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2012

Na konwersacjach coraz bardziej sie otwieram i mowie płynniej, wszystko w fajnej atmosferze, jestem zadowolona dlatego polecam Dawida:))

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2012

Polecam Dawida jako nauczyciela, miłe podejście do ucznia, cierpliwy, naprawdę pomógł ; ) Iwona

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2010

Szczerze polecam, bo Dawid ma super odejście do ucznia. Jest bardzo cierpliwy i potrafi nawet najtrudniejsze rzeczy wyjaśnić.

Ania P.

David

dzięki Aniu:)) cieszę się że mogłem Ci pomóc :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2010

Bardzo dobry nauczyciel.

Zawsze miałam problemy z angielskim ale teraz zdałam sobie, że to przez moich złych nauczycieli.

Chciałabym żeby tacy nauczyciela jak David uczyli w mojej szkole.

Justyna K.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.