Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków
Tychy
Katowice
Oświęcim
Mikołów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

NOWY ROK SZKOLNY - NOWE MOŻLIWOŚCI :)
Jeżeli uważasz, że język niemiecki jest brzydki i nudny to przyjdź do mnie. Ja odczaruje (dosłownie) dla Ciebie ten język.
Prowadzę systematyczne korepetycje oraz naukę języka niemieckiego od podstaw w miłej i bezstresowej atmosferze. W trakcie zajęć zwracam się do ucznia głównie po niemiecku, skupiając uwagę na poprawną wymowę i komunikatywność. Pomagam w przełamaniu bariery językowej, a także w powrocie do nauki niemieckiego po długiej przerwie. Przygotowuję do testów, klasówek, wypowiedzi ustnych na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Uczniów ostatnich klas szkół średnich zapraszam na kurs maturalny.
Program zajęć zawsze dostosowuję do indywidualnych umiejętności i oczekiwań ucznia. Mam dobre podejście do dzieci.
Istnieje możliwość korepetycji grupowych (cena do negocjacji).
Doświadczenie:
Jestem 25 letnim filologiem z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyłam Inżynierię naftową i gazowniczą na AGH i filologię germańską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W 2014 roku byłam na rocznej wymianie studenckiej w ramach programu Erasmus we Freiburgu, podczas której ukończyłam trzymiesięczny kurs języka biznesowego. Działalnością pedagogiczną zajmuję się już ponad 5 lat doskonaląc swoje umiejętności. Chętnie biorę udział w różnych wydarzeniach związanych z językiem niemieckim organizowanych przez instytuty języka niemieckiego oraz inne krakowskie instytucje.

Od poniedziałku do piątku korepetycji udzielam na terenie Katowic i Tychów natomiast w weekendy w Krakowie. Jeżeli ktoś potrzebuje tymczasowego wsparcia zachęcam różnież do skorzystania z pomocy przez Skype.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
17 października 2017

Z pewnością Pani Monika zna język niemiecki, ale na zajęcia przychodzi nieprzygotowana i chwyta się brzytwy przerabiając rzeczy które akurat przyjdą jej do głowy. Ponadto obiecuje różne materiały dydaktyczne, których następnie nie wysyła, chociaż jej o tym przypominałem w SMS.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2016

Polecam wszystkim chętnym i tym niezdecydowanym również. Pani Monika potrafi skutecznie i profesjonalnie przelać swoją wiedzę na kursantów. Jest bardzo sumienna i zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz gorąco polecam wszystkim zainteresowanym :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2016

Monikę polecam każdemu kto już dawno zwątpił w znalezienie dobrego korepetytora. Jestem uczniem liceum a właściwie już maturzystą. Chodziłem do klasy dwujęzycznej, lecz wciąż miałem problemy z mówieniem po niemiecku bez jakichkolwiek barier. Ta korepetytorka dzięki swojej niezachwianej wierze we mnie, optymiźmie, cierpliwości i świetnie opatentowanym planie zajęć zdziałała cuda! Dziś, po trzech miesiącach uczęszczania na zajęcia do niej umiem lepiej mówić po niemiecku niż przez 3 lata nauki niemieckiego w szkole. Życzę każdemu kto ma problemy z niemieckim aby się z nią skontaktował, bo naprawdę jej lekcje prowadzą do cudów! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.