Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków
Tychy
Katowice
Oświęcim
Mikołów

Monika Niksa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/53 opinie
Dla użytkownika Monika Niksa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
17 października 2017

Z pewnością Pani Monika zna język niemiecki, ale na zajęcia przychodzi nieprzygotowana i chwyta się brzytwy przerabiając rzeczy które akurat przyjdą jej do głowy. Ponadto obiecuje różne materiały dydaktyczne, których następnie nie wysyła, chociaż jej o tym przypominałem w SMS.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2016

Polecam wszystkim chętnym i tym niezdecydowanym również. Pani Monika potrafi skutecznie i profesjonalnie przelać swoją wiedzę na kursantów. Jest bardzo sumienna i zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz gorąco polecam wszystkim zainteresowanym :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2016

Monikę polecam każdemu kto już dawno zwątpił w znalezienie dobrego korepetytora. Jestem uczniem liceum a właściwie już maturzystą. Chodziłem do klasy dwujęzycznej, lecz wciąż miałem problemy z mówieniem po niemiecku bez jakichkolwiek barier. Ta korepetytorka dzięki swojej niezachwianej wierze we mnie, optymiźmie, cierpliwości i świetnie opatentowanym planie zajęć zdziałała cuda! Dziś, po trzech miesiącach uczęszczania na zajęcia do niej umiem lepiej mówić po niemiecku niż przez 3 lata nauki niemieckiego w szkole. Życzę każdemu kto ma problemy z niemieckim aby się z nią skontaktował, bo naprawdę jej lekcje prowadzą do cudów! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.