Mester szkoła języków skandynawskich sp. z o.o.

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Hei! Szukasz skutecznego kursu norweskiego ? Z pomocą mesterowych lektorów i lektorek poznasz tajniki języka norweskiego.

Nasze kursy są idealne zarówno dla tych, którzy dopiero chcą zacząć naukę norweskiego, jak i tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe. Uczymy od poziomu początkującego do poziomu zaawansowanego .

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możesz uczyć się języka norweskiego online z każdego miejsca na ziemii. Jeśli jednak wolisz zajęcia stacjonarne, zapraszamy na zajęcia do naszej siedziby w Poznaniu .

Oferujemy zarówno kurs indywidualny dostosowany do Twojego harmonogramu, kurs w parze lub kurs grupowy w kameralnej grupie. Dostosujemy dzień i godzinę  odbywania zajęć do Twojej dyspozycyjności.

Z nami nauczysz się mówić po norwesku, poznasz przydatne słownictwo oraz gramatykę . Oczywiście będziemy także ćwiczyć norweską wymowę i rozumienie ze słuchu !

Nasi lektorzy i lektorki to absolwenci/absolwentki kierunku filologia norweska/skandynawistyka , którzy mają doświadczenie w nauczaniu oraz potrafią przekazywać wiedzę. Część z nich mieszka/mieszkała w Norwegii i/lub przebywała tam na wymianie studenckiej. 

To co? Do zobaczenia na kursie! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Mester szkoła języków skandynawskich sp. z o.o.
27 Grudnia 17/19/510
61-737 Poznań
NIP: 7831791077

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Super kurs norweskiego. Miła atmosfera. Uczyłam się semestr i wracam na następny ;) Polecam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2017

Najlepsza szkoła językowa z norweskim w Poznaniu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.