Mester szkoła języków skandynawskich sp. z o.o.

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hæ! Naucz się z nami islandzkiego – niezwykłego i wyjątkowego języka, który otworzy przed Tobą drzwi do magicznego świata Islandii.

Wierzymy, że nauka może być przyjemnością , dlatego na kursie wykorzystujemy wiele narzędzi do nauczania takich jak gry językowe, quizy i zadania, które uczynią naukę jeszcze bardziej fascynującą.

Co oferujemy?

  • Zajęcia indywidualne : Jeśli preferujesz naukę w systemie 1:1, nasi doświadczeni nauczyciele dostosują program i tempo nauki do Twoich potrzeb.
  • Zajęcia w parze : Nauka w parze to doskonały sposób, aby wzajemnie motywować się i wspierać w nauce. Razem z partnerem/partnerką osiągniecie szybsze postępy.
  • Zajęcia w grupie : Nasze grupy to miejsce, gdzie poznasz innych entuzjastów języka islandzkiego. Wspólna nauka to również okazja do porozmawiania po islandzku w większym gronie.

Uczymy od poziomu początkującego do poziomu zaawansowanego . Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możesz uczyć się języka islandzkiego  online z każdego miejsca na ziemii. Jeśli jednak wolisz zajęcia stacjonarne, zapraszamy na zajęcia do naszej siedziby w Poznaniu . Dostosujemy dzień i godzinę odbywania zajęć do Twojej dyspozycyjności.

O lektorce: Wychowałam się na Islandii i mieszkałam tam przez 11 lat. Ten czas wskazał mi kierunek moich zainteresowań, a fascynacja Północą stała się istotną częścią mojego życia. Obecnie moje studia pozwalają mi zgłębiać tę fascynującą część świata, jednocześnie poszerzając moje zrozumienie kultury skandynawskiej.

Dołącz do naszej szkoły i rozpocznij swoją przygodę z językiem islandzkim już dziś! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją podróż do Islandii od kursu języka islandzkiego w Mesterze!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Mester szkoła języków skandynawskich sp. z o.o.
27 Grudnia 17/19/510
61-737 Poznań
NIP: 7831791077

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Super kurs norweskiego. Miła atmosfera. Uczyłam się semestr i wracam na następny ;) Polecam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2017

Najlepsza szkoła językowa z norweskim w Poznaniu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.