Paolo Messina

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Poznań (Łazarz)
Warszawa
Kraków
Łódź
Wrocław

Paolo Messina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Paolo Messina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1983 - 10.1991
Università degli Studi di Urbino Carlo Bo
Magister
Sociologia
Kursy i szkolenia
10.2004
Sapienza Università di Roma
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Nomo Translations

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2024

Zajęcia prowadzone przez Paolo to duża dawka wiedzy o języku, kulturze i zwyczajach włoskich. Paolo kładzie duży nacisk na mówienie, ale nie zapomina również o gramatyce. To idealny lektor zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Gorąco polecam :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2024

Bardzo ciekawe lekcje, bogate, różne materiały. Paolo w barwny sposób opowiada o kulturze, historii Włoch. Wyjaśnia ciekawie niezrozumiałe wyrazy i zawiłości gramatyczne. Gorąco polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2023

Zajęcia w miłej i swobodnej atmosferze. Otrzymałam bogaty zakres materiałów. Świetne przekazywanie wiedzy a także kultury Włoch i ciekawostek na różne tematy.
Polecam serdecznie!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.