Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Szczecin
Anatomia100 - 150 / 60 min

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem czynnym wykładowcą z tytułem doktora na uczelni w Wielkiej Brytanii.Prowadzenie zajęć ze studentami jest dla mnie niczym innym jak hobby. Robię to z ogromną przyjemnością.
Przez kilka lat pracowałam na Akademii Medycznej w PL.
Niestety program zajęć jest bardzo intensywny i niedopasowany do wymogów przyszłego zawodu. Stawia bardzo duży nacisk na naukę każdego szczegółu bez korelacji z praktyką. Jako czynny wykładowca i lekarz klinicysta ze specjalizacją patolog, od lat przygotowuję studentów do egzaminów, zaliczeń, kolokwiów, wejściówek z głównych przedmiotów jakimi są m.in. anatomia, biochemia, mikrobiologia oraz przedmioty kliniczne i patomorfologia.Stawiam na zajęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb i żadne zajęcia nie są prowadzone według ustalonego skryptu.
Mój student ma się dobrze czuć na zajęciach, bez presji bo inaczej nikt nie uczy się z przyjemnością.
Bycie wymagającym i profesjonalnym to klucz do sukcesu.Dodatkowe zajęcia mają uzupełnić braki, przygotowywać do zaliczeń ale również poszerzać wiedzę.
Zajęcia prowadzę w języku polskim bądź w jęz.angielskim w zależności od wyboru.
Zapewniam wszytskie niezbędne materiały do nauki, autorskie wykłady, notatki, prezentacje etc. tak by wytłumaczyć materiał w najlepszy i najłatwiejszy sposób.

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Pani Natalia jest świetnym nauczycielem. Ma olbrzymią wiedzę i potrafi ją w sposób przystępny przekazać. Przygotowuje testy pozwalające studentowi sprawdzić swoje wiadomości i na bieżąco je omawia. Materiał omówiony w przyjazny sposób łatwo wchodzi do głowy. Dzięki wspólnym zajęciom czułam się dobrze przygotowana do egzaminu i z łatwością sobie z nim poradziłam. Serdecznie polecam korepetycje u Pani Natalii!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.